1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 4 20 5 1

Opinie o Medan sp.j. W.Pawlak i S-Ka

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czym Medan sp.j. W.Pawlak i S-Ka zachęcają? Jakie mają dodatki?

kw Nowy wpis

beznadzieja

Artur

To prawda że PAN PAWLAK kupił 30 palet maseczek ochronnych?

Małgorzata Nowy wpis
@Artur

Tego nie wiem, ponieważ dopiero szukam informacji na temat pracodawcy, jakim jest firma Medan. Ty zapewne jesteś tam zatrudniony, więc sądzę, iż będziesz w stanie mi pomóc. Powiedz, czy przyjmują tam do pracy osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności?

Grzesiek Nowy wpis

Firma z dobrymi opiniami tylko szkoda, że pracownicy są tak oszczędni w wyrażaniu swojej opinii o pracy na tym forum.

artur

praca jak praca ,pracowac trzeba ale mende walczaka usunac z tej firmy do lasu prostaku,dyrektorze otworz Pan oczy to szkodnik w Pana firmie

Artur
@artur

Sprawdźcie czy zgadzają wam się palety i inne środki trwałe.i monitoring z roku wstecz.to pomoże...

Magda

Napiszcie coś więcej o atmosferze panującej w firmie na ten moment !

Prezes

Chyba domyślam się kim jest „pracuś”. Twierdzisz, ze szefostwo potrafi dobrym humorem rozładować napięcie w pracy? Interesujące, nie przypominam sobie kiedy pan W.czy tez jego córka mieli dobry humor i potrafili się z szacunkiem odnieść do pracownika, a przepracowałem tam ładnych pare lat. Nie przypominam sobie również aby kiedykolwiek wypłacane były tam premie. Za to obietnic ich dotyczących było mnóstwo. Jedyna premia jaką dostałem to bombonierka czekoladowa na święta bożego narodzenia.

Sprawiedliwość
@Prezes

Jeden z pracowników sprzedaje puste nowe palety kierowcom...działa na szkodę Pana Pawlaka.A inny pracownik o tym wie bo mi się ostatnio wygadal ...

Pracuś

A mi pracuje się dobrze w tej firmie i przede wszystkim stabilnie. Pensja na czas. Wszystko na umowę o pracę bez zbędnych kombinacji i to nikt z tego co słyszę nie ma najniższej krajowej a znacznie więcej. Do to tego wypłacane są większe premie jeżeli pracuje się ponad standard. Nie ma żadnych problemów z dostaniem urlopu czy też dłuższym przebywaniu na L4 jak jest taka potrzeba. Zgadzam się z niektórymi opiniami, że pewne osoby nieustannie narzekają, plotkują i obgadują przez co potrafią wprowadzić stęchłą atmosferę ale gdzie takich nie ma w większych zakładach pracy? Widocznie mają za mało roboty i się nudzą. Wydaje mi się, że jest to szczególnie cecha tych co pracują tu dłużej i zapomnieli jacy przeciętnie są na rynku pracy pracodawcy, ja pamiętam swojego poprzedniego, dlatego zdecydowanie będę się trzymać obecnego. Jak pracuje się i robi swoje to jest spoko. Szefostwo jest ok z poczuciem humoru co nawet czasami potrafi rozładować napięcie jak jest natłok roboty. Jedyny minus to mała integracja z administracją, ale siedzi się w oddzielnych budynkach, więc pewnie to robi swoje.

Zbyszek

Również byłem pracownikiem tej firmy. Oczywiście każdemu odpowiadają inne warunki pracy wiec jeden się tam odnajdzie, drugi natomiast nie. Do pewnego momentu nie było tam najgorzej, ale po dużych zmianach kadrowych sytuacja diametralnie się. Generalnie szanse na rozwoj zerowe. Brak jakichkolwiek szkoleń, zakres obowiązków na papierze zdecydowanie odbiega od tego co robi się w rzeczywistości. Nie zgodzę się co do tego, ze każdy w hurtowni farmaceutycznej musi mieć wykształcenie medyczne. Nie wiem jakich argumentów używały osoby które zachwalaja prace w tym miejscu i kim te „znajome” są, ale osobiście odradzam.

Nieznany

Pracowałem, zdecydowanie odradzam. Atmosfera to jakiś dramat, każdy myśli, ze zrobi światowa karierę w 15 osobowej firmie, a niektórzy potrafią niesamowicie ubarwiać historie na temat innych aby tylko zyskać w oczach „szefa” i jego córki. Firma totalnie oderwana od rzeczywistości, czas zatrzymał się tam w latach 90-tych. Do tego braki w wyszkoleniu i wszechobecne szukanie oszczędności na najniższym szczeblu.

Krzysztof
@Nieznany

Starałem się o pracę w tej firmie ale widzę że to dobrze że się nie udało.Znajome mi osoby które tam pracowały strasznie cukrowaly jak to wspaniałe jest w tej firmie.Hurtownia medyczna powinna zatrudniać osoby z wykształceniem medycznym a nie byle kogo że średnim wykształceniem albo po zawodowce.Najgorsze że właściciel chyba nie wie co wyczynia się w jego firmie.

Olga
@Krzysztof

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ;) Tobie jakieś osoby polecały pracę, @Nieznany ma inną opinię na jej temat. Pewnie najlepiej byłoby samemu się przekonać, jak pracuje się w Medanie. Piszesz, że starałaś się o pracę w tym miejscu - byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej czy tylko aplikowałeś?

geodisss

Ogarnięty on nie był nasypowym, nie ubliżaj ludziom dobrej pracy to zwykły paletowy,czyli przynieś podaj pozamiataj a w miedzy czasie zrob .......pod stołem, tak tak to Pan J .W facet który pisze Grudziąc zamiast Grudziądz,wizytówka firmy

Olga
@geodisss

Jak na ten moment atmosfera w Medan? Z poprzednich opinii wygląda to trochę słabo. Coś się może pod tym względem zmieniło od tego czasu?

Marek
@Olga

A jak ma wyglądać rodzinna firma?Tylko właściciel nie za bardzo wie co się dzieje za jego plecami.Tak jak była mowa dużo osób do decydowania ale mało kompetentnych do pracy.I czasami dorabianie na boku przez niektórych pracowników sprzedawaniem palet kierowcom.

ogarnięty

Czy to prawda ze ten Nasypowy z kitką został szefem magazynu?Jeśli tak to zgadzam się z Sherlockiem ( jeśli ktoś jest cwaniakiem na pewno się odnajdzie) po trupach do celu

Sherlock

Firma bardzo długo na rynku jednak warunki pracy sięgają prehistorii. Wiele osób rządzących mało pracujących. Ludzie kompletnie niezgrani ale jeśli ktoś jest cwaniakiem na pewno się odnajdzie. Nie słuchają i nie szanują ludzi. Jedynym plusem jest wypłata zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Medan sp.j. W.Pawlak i S-Ka - Bydgoszcz