Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Tycoon

Jasno określone warunki zatrudnienia. Wszystko mi na rekrutacji powiedzieli. To mi się podoba. Nie ma bajeczek i łudzenia się o złote góry.

Maciek

Widzę sporo pozytywów. Będę wdzięczny za kolejne odpowiedzi. Jak z kasą, jak z atmosferą w pracy? Czy jest szansa na fajny rozwój?

Roko
@Maciek

Z kasą naprawdę dobrze, atmosfera też jest ok, nie ma spin. Rozwijać się możesz bo jest sporo szkoleń.

Damian
@Maciek

Ja teraz startuje bo się sporo dowiedziałem o nich. Więcej plusów i to zdecydowanie niz minusów.

Rajek
@Maciek

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne.

Klos

A ja wiem, że firma jest hejtowana, i wiem że można w niej dobrze zarobić, i że ludzie pracują tam nawet po kilkanaście lat, wiem tez, ze płacą na czas, to sami sobie odpowiedzcie. Moja wiedza jest bezpośrednio ze źródła, nie z hejtu w necie

Rafał
@Klos

Pracujesz lub pracowałeś w TDS Wojno? Jaka panuje atmosfera w firmie i czy da się dogadać z szefostwem w razie problemów? Liczę że niedługo mi odpowiesz.

Damian
@Klos

Racja, tutaj napisać każdy może co chce. Najlepiej podbić bezpośrednio do pracowników. Ja tak zrobiłem.

Tosiek

Trochę pracowałem i jak dla mnie firma w porządku. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, płacą zawsze na czas. Atmosfera ok, da się z każdym dogadać. Można się sporo nauczyć i zdobyć doświadczenie.

Pablo
@Tosiek

Jak z wprowadzeniem do pracy?

Federico
@Tosiek

Zgadzam się. Mimo że już nie pracuję to każdemu polecam, bo to dobre miejsce nie tylko do pracy, ale także zdobycia doświadczenia.

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Federico

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

Martes

Firma ok

Pracuje już długo i jak do tej pory jest ok. Nie ma jakiejś dużej rotacji, ludzie z roboty raczej zadowoleni. Kasateż taka ze nie ma co na nią narzekać

Borczi

Ogólnie praca nie jest jakaś mega ciężka, no ale też nie ma co się nastawiać na jakiś odpoczynek. Za prace dobrze płacą

Mikon

Warto startować, dobra oferta, fajna kasa.

Toni

Firma godna polecenia, uczciwa. Oferuje dobre wynagrodzenie. Możliwość szkoleń.

Mikon
@Toni

Zgadzam się, dobre miejsce do rozwoju

Elle

5/5, polecam

Topp

Absolutnie nie ma na co narzekać. Świetna ekipa i dobre zarobki.

Janek

Pracowałem zaraz po szkole i jak mnie pytają ludzie czy warto tam iść to zawsze mówię, że tak. Człowiek się zetknie z prawdziwą robotą, nabierze doświadczenia, co przyniesie profity w przyszłości.

Logic

Praca mi odpowiada, wszystko jest zgodnie z tym na co się umawiałem przy podpisywaniu umowy.

@Logic

a jak z kasą?

Logic
@Marek

Warunki finansowe bardzo dobre, na pewno można polecić, bo to nie są jakieś ochłapy tylko naprawdę dobra kasa.

Bartek

Jest dobrze. Daja radę na rynku i pokazują, że można naprawdę mocno iść do przodu przy obecnych standardach

@Bartek

Zgadzam się jest w 100% ok :)

tiger

Robota w porządku, wiadomo z początku jakoś były problemy, bo nie miałem dużego doświadczenia, ale szybko ogarnąłem co i jak i potem już było a w zasadzie jest tylko lepiej

Bellic

W pracy jak w życiu może coś wypalić - przysłowiowy strzał w 10, a może być totalna klapa jak się ktoś do danej pracy nie nadaje. W przypadku tej firmy ja mam dobre zdanie.

@Bellic

Od razu trzeba wszystko potrafić czy stopniowo się wdrażasz?

Bartek
@Marek

Na spokojnie wprowadzają, ale wszyscy szybko łapią o co chodzi.

Hernandez

jest ok

martka

witam, pracuje tu ponad pół roku, praca dobrze płatna, fajne szkolenia, rozwijam sie i suuuper ludzie, duzooo pracy:)

Jack

Dobre miejsce do rozwoju, dobre pieniądze, jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ