Opinie o Gram Sadeccy sp.j. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Gram Sadeccy sp.j., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gram Sadeccy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gram Sadeccy sp.j. w Płock

Zuzanna

Niestety nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie na temat tej firmy... Totalny brak szacunku dla człowieka. Chcą aby pracować od 5 do 23 ( 2 zmiany) płacą za prace od 6 do 22 przy czym jeszcze 1 zmiana nie wychodzi nigdy o godzinie 14. Rozumiem wszystko jakieś dodatkowe prac, tylko czemu nie ma tego w żadnej liście nadgodzin? Jeśli się Pani nie podoba nie musi Pani tu pracować a w ogóle i tak powinna być Pani wdzięczna że daliśmy Pani pracę.. Odpowiedź kierownictwa.. A co jeśli coś mi się stanie w pracy a teoretycznie mnie w tej pracy nie ma ? Totalny brak szacunku do pracowników... Wypłata jaka jest taka jest, ale cóż się dziwić jeśli na liście jest połowa twojego czasu pracy... Ktoś chyba jednak powinien się tą firmą zająć..

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy w Gram Sadeccy sp.j. możliwa jest praca na podstawie B2B?

3maj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Kandydat

Jakie aktualne opinię o pracy w Gramie na górnej w Płocku?

Zuzanna

Dostawca
@Zuzanna

To nie jest prawda ze pracuja dłużej niż 8 godzin.

Katarzyna Nowy wpis
@Dostawca

To ciekawe... 1 zmiana 5.30 do 14.30 ( co najmniej) pracuje tam więc wiem. Zresztą jak to możliwe nie mieć nadgodzin ? Nie ma tu czegoś takiego jak miedzy zmiana. Według ciebie jak to możliwe żeby nie było nadgodzin jeśli towar wjeżdża o 5.40? O 6 otwierany jest sklep. Kasy są już policzone. Pieczywo i mięso rozłożone to kiedy to się robi ? Samo ? I w drugą stronę. Druga zmiana przychodzi o 14 i zaczyna zamykać zmianę 1 czyli np. Rozliczać kasy... jak myślisz ile trwa rozliczenie zraportowanie 3 kas ? Pierwsza zmiana nie ma prawa wyjść póki 2 zmiana nie zamknie ich zmiany .. czasem trwa to pol godziny czasem 40 minut. Różnie bywa różny utarg, komputer się zatnie.... Różnie Nie nie mamy magicznej różdżki która to wszystko robi sama ;)

Ma
Klient

Jakie są opinię na temat pracy jako sprzedawca w Gram Market w Płocku?

Katarzyna Nowy wpis
@Ma

Jeśli masz inną opcje korzystaj!!! Ja podjęłam tu pracę jakiś czas temu.. Porażka.... Nie odpłatne nagodziny to norma Jeśli co kolwiek na sklepie się przeterminuje zbije cokolwiek , ZA WSZYTKO PŁACISZ!! Zamówienie jest robione centralnie. Więc całkiem możliwe że jest to robione specjalnie. Z magazynu wypchną na sklep coś z terminem 3 dni a ty za to zapłacisz. Bywa różnie czasem musisz zapłacić 10 zł characzu dziennie czasem 20....Pani S. Bardzo nie przyjemna. Baaardzo... Lubi karać pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gram Sadeccy sp.j. na stanowisko Kasjer-Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Op
Klient

Jakie opinie na temat pracy w gram market gąbin

Kierowca

Pracowałem 4 miesiące jako kierowca i powiem tylko omijać szerokim łukiem. Atmosfera beznadziejna a wynagrodzenie za prace to jakiś żart . Narzekają wszyscy nawet ci co pracują na magazynie. Dodam ze firma dała na Swieta Bożego Narodzenia po 150 zł bonusa ale z następnej wypłaty odciągnęła 300 bo nie został osiągnięty plan. Wnioski wyciągnijcie sami.

wow

@Bertos serio aż tak? A jakieś dodatki właśnie za te godziny nocne np ?

Bertos
@wow

Nic nie proponowali w tych czasach lepiej szukać pracy w firmach zagranicznych bo Polak to nie da zarobić

Bertos
Kandydat

Witam ostatnio bylem na rozmowie o pracę w tej firmie stanowisko kierowca kat C ale zarobki jake proponują to chyba komuna 2800-3000 netto plus sobota w miesiącu praca od godziny 3 albo 4 nad ranem więc za take wynagrodzenie to lepiej płacą na magazynie na wózku widlowym

Ja

@Nastka a odezwali się chociaż po rozmowie?

Nastka

Niedawno brałam udział w procesie rekrutacyjnym na pracownika biurowego. Jak można nie szanować czasu kandydatów aż tak bardzo? Spóźnione spotkanie o ponad godzinę! Przed drzwiami P. Prezesa siedziało nas 4 dziewczyny, dwie minęłam jak wychodziły. Kilka siedziało po 10 minut, kilka po 40 minut... Finalnie miałam poczucie, że jest to wyłącznie rozmówka na pokaz, a osoba jest już dawno dogadana. Przykre bardzo. Firma ma aspiracje na dobrego pracodawce, ale taki brak szacunku w stosunku do potencjalnych kandydatów ich przekreśla. Ja będę odradzać.

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Gram Sadeccy sp.j. w miejscowości Płock. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Gram Sadeccy sp.j. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gram Sadeccy sp.j.
1/5 Na podstawie 2 ocen.