Gram Sadeccy sp.j.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Gram Sadeccy sp.j.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.
 Pytanie

Czy Gram Sadeccy sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

deeew Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Inne
 Pytanie

JAK PRACA NA MAGAZYNIE?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Iwona

A podasz jakieś przykłady sytuacji, w których pracodawca stosował mobbing?

677
Były pracownik
@Iwona

Pracowałem tam to niby po cichu gadali ale słychać wszystko teksty typu zostaw młody zrobi to tamto albo no co niech (usunięte przez administratora) lepiej niech pozwalniają te kwoki bo udają pseudo damy (usunięte przez administratora) takich ludzi przez takich (usunięte przez administratora) nic się nie rozwija bo kabone nabijają sobie a nie doceniaja pracowników :)

Agnieszka
@677

No a poza tym gadaniem to jak praca? Rozumiem , że nie ma premii , no ale ile sama podstawa wyniesie, da się przeżyć miesiąc ?

55
Były pracownik

jak ktoś nie ma szacunku do siebie i tylko wystarczy mu przeżyć z dnia na dzień nie ma planów ani marzeń typu wybudować dom czy kupić jakiś tam samochód czy co kolwiek dla własnej satysfakcji i lubi być okradany polecam :)

Devil
Były pracownik
@Agnieszka

Ja już po 2 tygodniach mam dość, podziękuję tam pracować o byle (usunięte przez administratora) dostaniesz opierdziel, a same se robta działy

Dorota
@Devil

Opiszesz jak wyglądała praca przez te 2 tygodnie? Wdrożyli Cię jakoś do pracy? W ogóle to na jakiej umowie jesteś że tak szybko możesz zrezygnować?

Antosia123
Były pracownik
@677

Bo też słyszę codziennie negatywne opinie ,pseudo kierownicZki tyko siedzą w biurze i się śmieją kawki popijając i przez tel.cY czas ,masakra ,a na środku jedna osoba i do kasy i do wykładania towaru i do sprzątania ,????????????????

Michał
Inne
@Agnieszka

Nie wiem czy chcesz dostawać gołą pensje cały miesiąc pracują i nie są doceniane . Zastanów się co piszesz

Kazimierz Nowy wpis
Kandydat
@Michał

Słabo jak nie ma żadnego docenienia. Bo zwykle choćby dobre słowo motywuje do pracy. A jeśli chodzi o benefity to są tu jakieś? Dodatkowe ubezpieczenie albo talony na święta?

Mieczysław Nowy wpis
@Michał

Nie są doceniane - masz tutaj na myśli, że wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy czy np., że nie oferują żadnej premii mimo wyrobionych norm, spełnienia celów, etc., o ile oferują oczywiście premię? Podpowiesz jeszcze na podstawie jakiej formy umowy zatrudniają na start? Bo pojawiła się w komentarzach i umowa o pracę i zlecenie

Szczęśliwy że tam nie pracuje
Były pracownik

FIRMA,BEZNADZIEJNA ,ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKA.PRACA W CIAGLYM STRESIE,KRZYKI A NAWET PRZEKLENSTWA,POTEM SIE DZIWIĄ ZE NIE MAJA PRACOWNIKÓW, OD KOGOS BY WYMAGALI ,A SAMI Z SIEBIE NIC NIE DAJA.PRACA 10 GODZIN TO NORMA,TEGO W KAMERACH NIE WIDZĄ.LUDZIE OGARNIJCIE SIE,NIE DAJCIE SOBA POMIATAC.

Iza
@Szczęśliwy że tam nie pracuje

A te 10 godzin i ciągłe krzyki to w biurze czy na kasie? Szukają teraz na swojej stronie kasjera i się zastanawiam czy nie wysłać do nich cv. Nadgodziny są potem do odbioru jako wolne czy normalnie płacone? I widzę też, że oferują umowę o pracę, co dla mnie jest dużym plusem. Ale ciekawi mnie po jakim czasie można wynegocjować umowę na czas nieokreślony?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gram Sadeccy sp.j. na stanowisko Kasjer-Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Administrator

Czy w firmie Gram Sadeccy sp.j. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Dostawca
Były pracownik

To nie jest prawda ze pracuja dłużej niż 8 godzin.

Katarzyna
Pracownik
 Pytanie
@Dostawca

To ciekawe... 1 zmiana 5.30 do 14.30 ( co najmniej) pracuje tam więc wiem. Zresztą jak to możliwe nie mieć nadgodzin ? Nie ma tu czegoś takiego jak miedzy zmiana. Według ciebie jak to możliwe żeby nie było nadgodzin jeśli towar wjeżdża o 5.40? O 6 otwierany jest sklep. Kasy są już policzone. Pieczywo i mięso rozłożone to kiedy to się robi ? Samo ? I w drugą stronę. Druga zmiana przychodzi o 14 i zaczyna zamykać zmianę 1 czyli np. Rozliczać kasy... jak myślisz ile trwa rozliczenie zraportowanie 3 kas ? Pierwsza zmiana nie ma prawa wyjść póki 2 zmiana nie zamknie ich zmiany .. czasem trwa to pol godziny czasem 40 minut. Różnie bywa różny utarg, komputer się zatnie.... Różnie Nie nie mamy magicznej różdżki która to wszystko robi sama ;)

Iza
Były pracownik
@Katarzyna

Nie polecam gram market płońsk wymagania ostre kierat po prostu kierat pierwsza umowa zlecenie mają stałe pracownice a zlecenie do pomocy byle zrobić robotę tyle w temacie omijać szerokim lukiem

Ewela
Pracownik
@Dostawca

Ja potwierdzam że to prawda Sama pracuje w firmie i wiem

Łucja
@Ewela

Tak? To aktualnie po ile godzin robicie?

Aga
Pracownik
@Katarzyna

Potwierdzam.

Bez nazwy
Pracownik

Prawda

Pracownik
Pracownik
@Katarzyna

Też pracuje w Gramie i przychodzimy na 5:45 albo na 13:50 i zawsze pierwsza zmiana wychodzi o 14 a druga max 22:10. Wystarczy dobrze się zorganizować i mieć dobre kierownictwo tak jak jest u nas. Nikt nie pracuje więcej niz 8 godzin. Po prostu się wychodzi jak się kończy zmianę, zaczęło się jedno trzeba powiedzieć drugiej osobie ze zmieniającej zmiany i tyle ????

Devil
@Dostawca

12 godz.

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

To prawda, zależy też do którego sklepu się trafi i jaki kierownik niestety

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Devil

12 godzin? To nie wiem gdzie Ty pracujesz

Lidia
@Pracownik

Devil, wlasnie w ktorym sklepie tyle trwa zmiana, i czy te nadprogramowe 4h to sa placone lepiej ?/

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Gram Sadeccy sp.j.?

Były Pracownik
Były pracownik

Nie ma co wymagać od kierowników życzliwości jak dama Pani Sądecka nie ma szacunku dla pracowników którzy pracują na jej luksusy ????

Była pracownica
Były pracownik
@Były Pracownik

Szczera prawda ja na dzień dzisiejszy złożyłam pismo do sądu pracy przeciwko państwu Sadecki o zieslawienie

Kamil
Były pracownik
@Były Pracownik

To prawda

Łucja
@Była pracownica

O widzę, że podobno w czerwcu je złożyłaś, jaki efekt?

Bez nazwy
 Pytanie
@Łucja

A Ty ich szpieg że tak dopytujesz?

Łucja
@Bez nazwy

Szpieg to może nie, po prostu temat zaciekawił. A co?

Olaazjw
Były pracownik
@Były Pracownik

Pracodawca i kierownictwo masakra powinna zainteresować się tym inspekcja pracy

Łucja
@Olaazjw

To nie tak, że jeśli już twierdzisz, że powinna to się czegoś takiego nie zgłasza?

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Gram Sadeccy sp.j. na stanowisku Magazynier? 10 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.pl.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Gram Sadeccy sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

88
Pracownik
@Pytanie

Problemów się joe zgłasza, bo powiedzmy że to się równa z pożegnaniem

gaweł
Pracownik

co tu dużo pisać czy opowiadać po prostu cwaniaczki z Płocka i tyle tak traktuja pracowników że za chwile sami będą (usunięte przez administratora)

Olga
@gaweł

Tak, to znaczy jak traktują tych pracowników??

Gram
Były pracownik
@gaweł

Zwalniają z byle powodu Pracowałam w gram markecie wiem jak jest Przed świętami robił inwentaryzacje by pracownicy nie mieli premii, wymieniał lodówki premie nie było bo ktoś musi pokryć koszty, Właściciel jechał na wczasy zagraniczne premie dla pracowników nie ma bo koszty muszą pójść z premii dla pracowników

Łucja
@Gram

Aha? W sensie w ten sposób dokładnie wam uzasadniano ten brak premii? A kiedy ostatnim razem normalnie ją dali?

magazynier
Były pracownik

Nie polecam pracy w Gram market Gąbin wykorzystywanie i mobbing negatywne komentarze pod nosami myślą że nie słyszy człowiek przykład robisz coś starasz się a słyszysz tylko komentarze za wolno robi albo no co niech zapierdala nie polecam frajerstwo i wyzysk polaczki jebane za darmo najlepiej robić bo jak robisz za pensje albo za jakie kolwiek pieniądze to żle jebać tą pseudo Firmę :D

Op
Inne

Jakie opinie na temat pracy w gram market gąbin

Były pracownik
Były pracownik
@Op

Zależy na jakim stanowisku

były pracownik
Były pracownik
@Op

Lepiej daj sobie spokój ganiają i a jak masz gorszy dzień i ci nie idzie to mogą cię wywalić bo mylisz to tamto itd sami nie wiedza kogo szukają

Łucja
@Były pracownik

A jakie stanowisko najlepsze a jakie najgorsze w takim razie?

Klient
Inne

W Gram Market w miejscowości Gąbin chyba pracownik magazynowy to sami nie kompetentni bo zmieniają ich jak rękawiczki albo pani Kierownik nie odpowiada że ktoś się może uczyć albo robić po swojemu bo mu łatwiej jest.

magazynier
Inne

W Gram Market Gąbin nie warto omijajcie zmienia magazynierów jak rękawiczki co 2 3 miesiące jest inny chłopak kierownictwo szuka nie wiadomo kogo chyba frajera który będzie najlepiej za darmo latał i wszystko robił

zyczliwy
Inne

GRAM MAŁA WIEŚ ,TO ŁADNY SKLEP TYLKO TYLE,PRACOWNICE JAK BY ZA KARE,NADONSANE,CIAGLE .AZ NIE CHCE SIE CZASEM TAM WCHODZIĆ.DA SIE ODCZUĆ ZE PRACA ICH DOŁUJE ,JAK BY BYŁY TAM ZA KARE.

Olga
@zyczliwy

Orientujesz się czy już długo tam pracują? Czy są po prostu jakieś rotacje?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Gram Sadeccy sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były Pracownik
Były pracownik

W ofercie pracy piszą o zniżkach dla pracowników, o bonach świątecznych . ZADNYCH ZNIZEK NIE MA( chyba że chodzi o zbieranie punktów na aplikację,ale to dotyczy każdego kto taka aplikacje posiada) BONY ŚWIĄTECZNE - 150/ 170zl do wykorzystania tylko i wyłącznie w sklepie GramMarket. PREMIA - jak sobie wyobrazisz to będziesz mieć. Szacunek ze strony kierownika prawie żaden jeszcze zależy w którym sklepie. Najlepiej być w 10 miejscach jednocześnie i nie chodzić na przerwę bo przecież możesz zjeść w locie. NIE POLECAM

magazynier
Były pracownik

Porażka kierownictwo zachowuje się jak księżniczki co im się wszystko należy najlepiej to nie odzywać się do wielce państwa zwracanie uwagi za zbyt wolne robienie najlepiej biegać i usługiwać panią i po (usunięte przez administratora) całować że możesz robić u nich typowe polskie (usunięte przez administratora) co myśli że powinno malować się na bóstwo i wozić się drogimi samochodami bo przecież im się należy damą nie warto wykorzystywanie pracownika na każdym kroku robisz powierzone ci zadania a za 3 dni robisz też nie to co należy do obowiązków na tym stanowisku zarobki to porażka najlepiej jak byś przyszedł i powiedział WEZCIE SOBIE MOJĄ PENSJE JA ZA DARMO MOGĘ ROBIĆ NIE POLECAM OMIJAĆ

Były pracownik
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW WYKORZYSTYWANIE NA KAŻDYM KROKU,JEŚLI CHODZI O URLOPY TO Z ŁASKI DOSTANIESZ ZA NIEWYKORZYSTANY NIE ZAPŁACĄ ANI GROSZA.WCZASY POD GRUSZĄ MOŻESZ POMARZYĆ ŻADNYCH DODATKÓW PREMIA ILE PIES NAPŁAKAŁ. NIE POLECAM NIKOMU. GDZIE INSPEKCJA PRACY? KTOŚ POWINIEN SIĘ TYM ZAJĄĆ.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Gram Sadeccy sp.j. - Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Gram Sadeccy sp.j.?

    Zobacz opinie na temat firmy Gram Sadeccy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gram Sadeccy sp.j.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gram Sadeccy sp.j.
Przejdź do nowych opinii