Gram Sadeccy sp.j.

Opinie o Gram Sadeccy sp.j.

Największym minusem tego miejsca jej jego "Szefowa" , dziewczyny , które odeszły na macierzyński i miały rozwiązana umowę nie mają możliwości ponownego zatrudnienia. To jest jakiś absurd.

Doti

Praca tam to tragedia. Z całej paczki ludzi jeden magazynier jest miły a reszta udaje, że złapała Pana Boga za nogi. Dziewczyny, które tam pracują mysla, ze damy, wielkie psiapsi. Kierowniczka raz mówi jedno, raz drugi. Kłamie w oczy. Hipokryzja pełną geba. Oni chyba nie chcą nowych pracowników skoro tak traktują każdego. Nie ma człowiek ochoty wstawać i pracować choć pieniędzy potrzeba.

mimi
@Doti

Pracowałam tam to tragedia, było super jak kierownik się nie zmienił. Później kopanie dołków pod każdym kto jej nie pasował. Zresztą firma tzw.krzak ,ludzi mają za nic. Obiecują złote góry, a tak naprawdę pózniej nic z obietnic nie ma, jak pracownik upomni się o swoje to wyrzucają na bruk

deeew

JAK PRACA NA MAGAZYNIE?

Iwona

A podasz jakieś przykłady sytuacji, w których pracodawca stosował mobbing?

@Iwona

Pracowałem tam to niby po cichu gadali ale słychać wszystko teksty typu zostaw młody zrobi to tamto albo no co niech (usunięte przez administratora) lepiej niech pozwalniają te kwoki bo udają pseudo damy (usunięte przez administratora) takich ludzi przez takich (usunięte przez administratora) nic się nie rozwija bo kabone nabijają sobie a nie doceniaja pracowników :)

Agnieszka
@677

No a poza tym gadaniem to jak praca? Rozumiem , że nie ma premii , no ale ile sama podstawa wyniesie, da się przeżyć miesiąc ?

jak ktoś nie ma szacunku do siebie i tylko wystarczy mu przeżyć z dnia na dzień nie ma planów ani marzeń typu wybudować dom czy kupić jakiś tam samochód czy co kolwiek dla własnej satysfakcji i lubi być okradany polecam :)

Devil
@Agnieszka

Ja już po 2 tygodniach mam dość, podziękuję tam pracować o byle (usunięte przez administratora) dostaniesz opierdziel, a same se robta działy

Dorota
@Devil

Opiszesz jak wyglądała praca przez te 2 tygodnie? Wdrożyli Cię jakoś do pracy? W ogóle to na jakiej umowie jesteś że tak szybko możesz zrezygnować?

Antosia123
@677

Bo też słyszę codziennie negatywne opinie ,pseudo kierownicZki tyko siedzą w biurze i się śmieją kawki popijając i przez tel.cY czas ,masakra ,a na środku jedna osoba i do kasy i do wykładania towaru i do sprzątania ,????????????????

@Agnieszka

Nie wiem czy chcesz dostawać gołą pensje cały miesiąc pracują i nie są doceniane . Zastanów się co piszesz

Kazimierz
@Michał

Słabo jak nie ma żadnego docenienia. Bo zwykle choćby dobre słowo motywuje do pracy. A jeśli chodzi o benefity to są tu jakieś? Dodatkowe ubezpieczenie albo talony na święta?

Mieczysław
@Michał

Nie są doceniane - masz tutaj na myśli, że wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy czy np., że nie oferują żadnej premii mimo wyrobionych norm, spełnienia celów, etc., o ile oferują oczywiście premię? Podpowiesz jeszcze na podstawie jakiej formy umowy zatrudniają na start? Bo pojawiła się w komentarzach i umowa o pracę i zlecenie

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gram Sadeccy sp.j. na stanowisko KASJER SPRZEDAWCA SŁUPNO? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Szczęśliwy że tam nie pracuje

FIRMA,BEZNADZIEJNA ,ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKA.PRACA W CIAGLYM STRESIE,KRZYKI A NAWET PRZEKLENSTWA,POTEM SIE DZIWIĄ ZE NIE MAJA PRACOWNIKÓW, OD KOGOS BY WYMAGALI ,A SAMI Z SIEBIE NIC NIE DAJA.PRACA 10 GODZIN TO NORMA,TEGO W KAMERACH NIE WIDZĄ.LUDZIE OGARNIJCIE SIE,NIE DAJCIE SOBA POMIATAC.

Iza
@Szczęśliwy że tam nie pracuje

A te 10 godzin i ciągłe krzyki to w biurze czy na kasie? Szukają teraz na swojej stronie kasjera i się zastanawiam czy nie wysłać do nich cv. Nadgodziny są potem do odbioru jako wolne czy normalnie płacone? I widzę też, że oferują umowę o pracę, co dla mnie jest dużym plusem. Ale ciekawi mnie po jakim czasie można wynegocjować umowę na czas nieokreślony?

Były Pracownik

Nie ma co wymagać od kierowników życzliwości jak dama Pani Sądecka nie ma szacunku dla pracowników którzy pracują na jej luksusy ????

Była pracownica
@Były Pracownik

Szczera prawda ja na dzień dzisiejszy złożyłam pismo do sądu pracy przeciwko państwu Sadecki o zieslawienie

Kamil

To prawda

@Była pracownica

O widzę, że podobno w czerwcu je złożyłaś, jaki efekt?

Bez nazwy
@Łucja

A Ty ich szpieg że tak dopytujesz?

@Bez nazwy

Szpieg to może nie, po prostu temat zaciekawił. A co?

Olaazjw
@Były Pracownik

Pracodawca i kierownictwo masakra powinna zainteresować się tym inspekcja pracy

@Olaazjw

To nie tak, że jeśli już twierdzisz, że powinna to się czegoś takiego nie zgłasza?

wow

@Bertos serio aż tak? A jakieś dodatki właśnie za te godziny nocne np ?

Bertos
@wow

Nic nie proponowali w tych czasach lepiej szukać pracy w firmach zagranicznych bo Polak to nie da zarobić

Czy w Gram Sadeccy sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Problemów się joe zgłasza, bo powiedzmy że to się równa z pożegnaniem

gaweł

co tu dużo pisać czy opowiadać po prostu cwaniaczki z Płocka i tyle tak traktuja pracowników że za chwile sami będą (usunięte przez administratora)

Olga
@gaweł

Tak, to znaczy jak traktują tych pracowników??

Gram
@gaweł

Zwalniają z byle powodu Pracowałam w gram markecie wiem jak jest Przed świętami robił inwentaryzacje by pracownicy nie mieli premii, wymieniał lodówki premie nie było bo ktoś musi pokryć koszty, Właściciel jechał na wczasy zagraniczne premie dla pracowników nie ma bo koszty muszą pójść z premii dla pracowników

@Gram

Aha? W sensie w ten sposób dokładnie wam uzasadniano ten brak premii? A kiedy ostatnim razem normalnie ją dali?

magazynier

Nie polecam pracy w Gram market Gąbin wykorzystywanie i mobbing negatywne komentarze pod nosami myślą że nie słyszy człowiek przykład robisz coś starasz się a słyszysz tylko komentarze za wolno robi albo no co niech zapierdala nie polecam frajerstwo i wyzysk polaczki jebane za darmo najlepiej robić bo jak robisz za pensje albo za jakie kolwiek pieniądze to żle jebać tą pseudo Firmę :D

Op

Jakie opinie na temat pracy w gram market gąbin

@Op

Zależy na jakim stanowisku

@Op

Lepiej daj sobie spokój ganiają i a jak masz gorszy dzień i ci nie idzie to mogą cię wywalić bo mylisz to tamto itd sami nie wiedza kogo szukają

Łucja

A jakie stanowisko najlepsze a jakie najgorsze w takim razie?

Klient

W Gram Market w miejscowości Gąbin chyba pracownik magazynowy to sami nie kompetentni bo zmieniają ich jak rękawiczki albo pani Kierownik nie odpowiada że ktoś się może uczyć albo robić po swojemu bo mu łatwiej jest.

magazynier

W Gram Market Gąbin nie warto omijajcie zmienia magazynierów jak rękawiczki co 2 3 miesiące jest inny chłopak kierownictwo szuka nie wiadomo kogo chyba frajera który będzie najlepiej za darmo latał i wszystko robił

zyczliwy

GRAM MAŁA WIEŚ ,TO ŁADNY SKLEP TYLKO TYLE,PRACOWNICE JAK BY ZA KARE,NADONSANE,CIAGLE .AZ NIE CHCE SIE CZASEM TAM WCHODZIĆ.DA SIE ODCZUĆ ZE PRACA ICH DOŁUJE ,JAK BY BYŁY TAM ZA KARE.

Olga
@zyczliwy

Orientujesz się czy już długo tam pracują? Czy są po prostu jakieś rotacje?

Były Pracownik

W ofercie pracy piszą o zniżkach dla pracowników, o bonach świątecznych . ZADNYCH ZNIZEK NIE MA( chyba że chodzi o zbieranie punktów na aplikację,ale to dotyczy każdego kto taka aplikacje posiada) BONY ŚWIĄTECZNE - 150/ 170zl do wykorzystania tylko i wyłącznie w sklepie GramMarket. PREMIA - jak sobie wyobrazisz to będziesz mieć. Szacunek ze strony kierownika prawie żaden jeszcze zależy w którym sklepie. Najlepiej być w 10 miejscach jednocześnie i nie chodzić na przerwę bo przecież możesz zjeść w locie. NIE POLECAM

magazynier

Porażka kierownictwo zachowuje się jak księżniczki co im się wszystko należy najlepiej to nie odzywać się do wielce państwa zwracanie uwagi za zbyt wolne robienie najlepiej biegać i usługiwać panią i po (usunięte przez administratora) całować że możesz robić u nich typowe polskie (usunięte przez administratora) co myśli że powinno malować się na bóstwo i wozić się drogimi samochodami bo przecież im się należy damą nie warto wykorzystywanie pracownika na każdym kroku robisz powierzone ci zadania a za 3 dni robisz też nie to co należy do obowiązków na tym stanowisku zarobki to porażka najlepiej jak byś przyszedł i powiedział WEZCIE SOBIE MOJĄ PENSJE JA ZA DARMO MOGĘ ROBIĆ NIE POLECAM OMIJAĆ

(usunięte przez administratora) BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW WYKORZYSTYWANIE NA KAŻDYM KROKU,JEŚLI CHODZI O URLOPY TO Z ŁASKI DOSTANIESZ ZA NIEWYKORZYSTANY NIE ZAPŁACĄ ANI GROSZA.WCZASY POD GRUSZĄ MOŻESZ POMARZYĆ ŻADNYCH DODATKÓW PREMIA ILE PIES NAPŁAKAŁ. NIE POLECAM NIKOMU. GDZIE INSPEKCJA PRACY? KTOŚ POWINIEN SIĘ TYM ZAJĄĆ.

3maj

Jakie aktualne opinię o pracy w Gramie na górnej w Płocku?

Ma

Jakie są opinię na temat pracy jako sprzedawca w Gram Market w Płocku?

Katarzyna
@Ma

Jeśli masz inną opcje korzystaj!!! Ja podjęłam tu pracę jakiś czas temu.. Porażka.... Nie odpłatne nagodziny to norma Jeśli co kolwiek na sklepie się przeterminuje zbije cokolwiek , ZA WSZYTKO PŁACISZ!! Zamówienie jest robione centralnie. Więc całkiem możliwe że jest to robione specjalnie. Z magazynu wypchną na sklep coś z terminem 3 dni a ty za to zapłacisz. Bywa różnie czasem musisz zapłacić 10 zł characzu dziennie czasem 20....Pani S. Bardzo nie przyjemna. Baaardzo... Lubi karać pracowników.

Kierowca

Pracowałem 4 miesiące jako kierowca i powiem tylko omijać szerokim łukiem. Atmosfera beznadziejna a wynagrodzenie za prace to jakiś żart . Narzekają wszyscy nawet ci co pracują na magazynie. Dodam ze firma dała na Swieta Bożego Narodzenia po 150 zł bonusa ale z następnej wypłaty odciągnęła 300 bo nie został osiągnięty plan. Wnioski wyciągnijcie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o Gram Sadeccy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Gram Sadeccy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gram Sadeccy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gram Sadeccy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gram Sadeccy sp.j.