Opinie o Infron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infron Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infron Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Infron Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Daniel S. Nowy wpis
Kandydat

Czy w przypadku pracy zdalnej, firma oferuje sprzęt służbowy?

Marta Nowy wpis
@Daniel S.

Widziałam informację, że podobno są jedną z pierwszych agencji, która zatrudniała ludzi zdalnie. Więc dziwne by było jakby niczego nie dawali. A na jakim sprzęcie by Ci zależało?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Infron Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź
Ernest S. Nowy wpis

Jestem pozytywnie zaskoczony, że Infron coraz prężniej działa w sieci, promując swoje usługi. :) Pracowałem w Infronie w latach 2016-2018 i bardzo dobrze wspominam tamten czas. To była jedna z pierwszych agencji, która zatrudniała pracowników zdalnie.

Adam

Bardzo miło wspominam 3 lata pracy w Infronie. Firma dała mi sporo nowej wiedzy, a atmosfera zawsze była bardzo propracownicza. Polecam każdemu, kto szuka przede wszystkim pracy zdalnej, bo tutaj jest taka możliwość.

Michał
@Adam

Wiesz może czy jak praca zdalna to rekrutacja też odbywa się online, czy raczej standardowo w biurze? Każdy kto chce przechodzi na zdalne? Bo jak teraz pandemia się już prawie skończyła to wiem że firmy od tego dochodzą.

@Michał

Rekrutacja też jest online, nie ma potrzeby przyjeżdżania do Warszawy. Najpierw wypełnia się ankietę-zgłoszenie, potem otrzymuje się zadanie do rozwiązania, następnie z wybranymi kandydatami jest przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna online. Praca zazwyczaj ma formę zdalną, jeśli ktoś woli pracować stacjonarnie w biurze, to ma taką możliwość.

Marta
@Radek

Czyli może się zdarzyć, że pracownik potencjalnie nigdy nawet w Warszawie nie zawita?

@Marta

@Marta Nie, nie. Można pracować zdalnie, ale czasami trzeba przyjechać do Warszawy, np. gdy trzeba spotkać się z Klientem, uczestniczyć w jakimś szkoleniu lub firmowej integracji :)

Elżbieta
@Radek

dobrze ze nie jest to wymagane codziennie, nie kazdy mieszka blisko firmy a tak raz na jakis czas to juz bardziej opłacalne... ciekawe czy teraz wszystko wroci do pracy stacjonarnej czy nadal bedzie można pracowac zdalnie?

Marta
@Radek

Haha, no tak, integracja. ;) A jakie ostatnio się odbywały? Bo ciekawa jestem jak bardzo firma się w nie angażuje. I czy szkolenia też odbywają się czasami może zdalnie?

Anna
@Marta

@Marta - firma angażuje się w integrację zapewniając pracownikom zwrot kosztu dojazdu, nocleg oraz wyżywienie. A co do samej integracji to poza częścią szkoleniową, jest także miejsce na atrakcje. Tak, niektóre szkolenia odbywają się także w formie zdalnej. :)

Marta Nowy wpis
@Anna

No to faktycznie zachęcająco brzmi. ;) Czy oprócz tych warunków oferują cos jeszcze? Jakieś benefity czy dodatki? Bo widzę, że aktualnie tu pracujesz, więc raczej masz najświeższe info

Kasia
Kandydat

Jestem świeżo po rozmowie rekrutacyjnej. Dużo pytań, ale sama rozmowa przebiegła w bardzo swobodnej i przyjaznej atmosferze.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Infron Sp. z o.o. na stanowisko Junior SEM Specialist? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Witam wszystkich. Mam dylemat pod kątem specyfiki współpracy z firmą. Czy firma zapewnia szkolenia? Czy jest możliwość podjąć pracę w niepełnym wymiarze czasowym? Czy atmosfera w pracy jest odpowiednia ?

@Administrator

Tak, firma wysyła pracowników na szkolenia - nie tylko takie ściśle związane z SEM czy SEO, ale też inne, dostosowane do zainteresowań danej osoby (np. dot. metod zarządzania, optymalizacji procesów, PDCA etc). Praca w niepełnym wymiarze godzin - kwestia do ustalenia podczas rekrutacji. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, nie ma problemu w dogadywaniu się z innymi osobami, wszyscy są pomocni, uśmiechnięci i nawzajem nakręcamy się do pracy. Jest wesoło - mamy ciekawą formułę piątkowych, luźniejszych statusów zespołu.

Bartosz
Kandydat

Brałem udział w rekrutacji do tej firmy - na stanowisko specjalisty SEO. Rozmowę oceniam bardzo pozytywnie, same konkrety, zadanie rekrutacyjne było także szczegółowo opisane. Niestety zabrakło trochę umiejętności, ale firma jest otwarta na kolejny kontakt za jakiś czas, gdy uzupełnię braki w swojej wiedzy.

Edyta
Kandydat

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Infron Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Infron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie klientów o firmie Infron Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Infron Sp. z o.o., to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infron Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infron Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infron Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Bankowy 2
    00-095 Warszawa
  • NIP: 5252837243 REGON: 387094107 KRS: 0000860174

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Infron Sp. z o.o.