Opinie o Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o. w Trzebownisko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o. w Trzebownisko

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca bardzo niestabilna. Jednego dnia pracujemy po 12 godzin a następnego dnia sprzątamy przez pół dnia bo nie ma co robić. Przy zatrudnieniu firma obiecuje kontrakt długoterminowy a po kilku miesiącach zwalnia połowę załogi bo nie ma dla nich pracy. Praca na jednym stanowisku to jakaś fikcja. Robi się co trzeba i kiedy trzeba. Zero organizacji.... Właściciel to Anglik który myśli że przyjechał do Ugandy i może stosować zasady oraz reguły rodem z średniowiecza czyli Jeżeli Ci nie pasuje to tam są drzwi. Na plus stawka godzinowa która jest na dobrym poziomie. Szkoda tylko że za lekko wyższą stawkę trzeba wyrabiać normę na półtora pracownika. Jeżeli ktoś szuka pracy na chwilę żeby przeczekać to można spróbować ale na dłuższa metę nie polecam.

Witam.Wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe,nigdy nie spotkałem się z czymś takim w żadnym kraju ...a pracowałem w kilku krajach Europy przy stażu pracy prawie 20 lat. U tego pracodawcy nawet wyjście do toalety to jest mega problem bo liczy się tylko czas....a od ganiania ludzi i donoszeniu do szefostwa jest Pani Barbara..,w zakładzie panuje bardzo napięta atmosfera,zabrania się nawet rozmawiania.Czytajac wcześniej negatywne opinie nie mogłem w nie uwierzyć lecz to co tam zobaczyłem to naprawdę wygląda jak (usunięte przez administratora) w pełni naszpikowany kamerami.Odradzam pracy u tego pracodawcy ,szkoda zdrowia .To co tam się wyprawia z ludźmi i jak są traktowani powinny się zająć odpowiednie służby. W Wielkiej Brytanii skąd jest właściciel i gdzie przez kilka lat pracował manager Piekarni,ta piekarnia już dawno by została zamknięta przez odpowiednie służby....

Cześć, porównuje sobie właśnie zarobki piekarza z pracownikiem produkcyjnym. W pierwszym wariancie widełki to 5 500 do 5 720 a w drugim 5 000 do 5 286. Czy praca piekarza jest faktycznie o wiele cięższa ze jest te 500 zł więcej?

Inia Nowy wpis

Miesiąc temu wygasła mi oferta na produkcje, jestem tu by rozeznać się w aktualnych warunkach i teraz nie wiem jak ustosunkować się co do tych zeszłorocznych komentarzy. Czy są aktualne? pisano, że stawka w zasadzie jest fajna – ile aktualna wyniesie? Przy czym jednak atmosfera chyba była słaba i ludzie rotowali. Do dziś się to nieco poprawiło?

Dominika

Można powiedzieć, że jestem takim pracownikiem, który musi brać na przeczekanie, bo się pali ziemia pod nogami :/ Jakie są te zarobki, że piszesz: na dobrym poziomie? Będę wdzięczna za info. Z szefem każdy ma kontakt codziennie?

.,.

Dokładnie tak jest, stawka fajna ale obiecują umowy na dłuższy termin a zaraz zwalniają… i pół załogi na raz z wypowiedzeniem wychodzi …

Były pracownik Nowy wpis

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 8 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Pakowacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka managera
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A jaka jest sytuacja z wypłatami?

rys300

Dzien dobry,szukam dorywczo pracy w piekarni,jezeli potrzebujecie to prosze pisac,pocztarys@interia.pl

Kamaa

Pracuję już w tej firmie dłuższy czas i jak patrzę na ludzi którzy przychodzą z myślą że oni wiedzą więcej i lepiej od pracowników co pracują tam praktycznie od początku to jest dla mnie kpina... Niestety osoby które piszą takie brednie na temat tej firmy to są osoby które chciały by zarobić za nie robienie i nie mają pojęcia co to jest praca na produkcji .. Takie osoby zawsze będą szukać pracy i żadna nie będzie im pasować..A ich negatywne komentarze to są po to żeby pokazać jakimi oni są ludźmi... Jeżeli chodzi o kierownictwo w piekarni to myślę że jest wporzadku i wynagrodzenie również. I co najważniejsze bezpieczeństwo pracowników jest również ważne dla nich ????????????

@Kamaa

No jakie wrażenie taka opinia, co poradzisz. Piszesz, że dłuższy czas już tu jesteś czyli ile mniej więcej? Bo widziałam info, że po paru miesiącach można liczyć na podwyżkę z tych 25 brutto i zastanawiam się na jaki max próg można się nastawiać, oczywiście przy rzetelnej pracy

W Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Magazynier. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Marooo

Wszystko jest jasno wytłumaczone bez żadnej sciemy, jak dla mnie praca i stawka na start jest całkiem dobra.

rafi

Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk .Zgodzę się z opinią poprzedników, że to ROBOTA a nie praca. Tylko bata im brakuje żeby mogli bić i poganiać aby szybciej, szybciej, więcej ,więcej . głupków szukają.

Matii
@rafi

Praca od Poniedziałku do Piątku z wolnymi weekendami za 4400 brutto na start zdecydowanie nie brzmi jak WYZYSK. Pracuję tutaj już ponad 6 miesięcy i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Polecam każdemu kto nie boi się pracy na produkcji za godziwe wynagrodzenie. A wszystkim tym których ta firma tak bardzo wykorzystała proponuję poszukać pracy w innym sektorze, najlepiej w takim gdzie płaca za leżenie.

@Matii

A ile godzin dziennie pracujecie? 8 h czy więcej? Nadgodziny czasem jakieś się zdarzają?

margo

To ,że regularnie rekrutują ludzi do pracy to chyba o czymś świadczy?? Rotacja i wyzysk ,więcej nic. Akord na mega obrotach, codziennie podnoszą normy aż wreszcie któregoś dnia padną. Trzymajcie się z dala od tej firmy. Nie dajcie się nabrać na 25zł brutto, bo to żadne pieniądze za taki (usunięte przez administratora)

Aga
@margo

To że rekrutują ludzi do pracy może świadczyć o tym że jest to młoda firma i działa od niedawna. Stąd też potrzeba zatrudnienia nowych pracowników spowodowana rozwojem firmy. Dla takich jak ty Margo nawet jak by 100pln na godzinę płacili to nie było by wystarczająco bo przecież lepiej siedzieć w domu i czekać na daninę od rządu w postaci 500+ Dla wszystkich którzy uważają że to zbyt ciężka praca za 25 PLN na start polecam spróbować swoich sił w biedronce lub innej sieci dyskontów.

Pracuje w firmie od kilku miesięcy, stawka na początek jest naprawdę fajna, system podwyżek po okresie próbnym. Nie bardzo rozumiem negatywne komentarze no ale jak ktoś myśli ze przyjdzie na 8 godzin i będzie pic kawkę cały dzień to może się zdziwić. Pracować trzeba i jest to praca fizyczna ale bez przesady z wyzyskiwaniem ludzi.

Anetka

Jak wszędzie trzeba pracować. Kierownictwo jest naprawdę spoko, warunki pracy są omówione podczas procesu rekrutacji z zaznaczeniem ze jest to praca fizyczna oraz pokazaniem piekarni i czynności, które się wykonuje.

Perer
@Anetka

Dla kogoś kto słodzi kierownikowi to może tsk jest

Barbara

O atmosferze już pisaliście więc o to nie będę pytać nawet. Powiedzcie zatem jak chociaż z kasą za taką nockę na produkcji się dostaje ?

Maciek
@Barbara

Na start dostaniesz 25 pln brutto wiec jak na produkcje to całkiem dobrze. Po około 3 miesiącach można liczyć na podwyżkę. Praca tylko w dzień, nie ma nocek za to duży plus dla firmy. Praca nie jest lekka ale jeżeli ktoś szuka lekkiej pracy w dodatku dobrze płatnej to nie powinien szukać pracy na produkcji.

@Maciek

No a jakie są tu konkretnie obowiązki i czynności do wykonania?

Pracuje już w firmie kilka miesięcy i nie mogę narzekać.

Pracuję w tej firmie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Praca w miłej atmosferze, płatne nadgodziny a wypłata zawsze na czas. Stawka godzinowa na dobrym poziomie. Podwyżka oraz umowa o prace po przepracowanym okresie próbnym.

Dzień dobry. Mam problem w odniesieniu do pracy w Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.. Czy kierownictwo buduje sprzyjającą pracy atmosferę w firmie? Serdecznie dziękuje za podpowiedź.

jord

To nie praca tylko ROBOTA!!!!! Szukają (usunięte przez administratora) i naiwniaków .Atmosfera ''pod zdechłym psem''.hahahaaa...Więcej ''pseudo-kierowniczek''niż ludzi do pracy .Brak szacunku dla człowieka.

Perer
@jord

Praca to męka. Szukają (usunięte przez administratora) do roboty a nie ludzi do pracy

paweł

Uwaga!!!!!!! Nie trać czasu na tą pracę. Obiecują umowę o pracę i tak jest w ogłoszeniu a nie mają zamiaru zatrudnić tylko żerują na ludzkiej naiwności. Praca nie warta żadnych pieniędzy to (usunięte przez administratora)stworzony przez angielskiego pracodawcę w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o. - Trzebownisko

• Jak się pracuje w Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 929D
    35-001 Trzebownisko

Piekarnia Rewolucji Sp. z o.o.