Opinie o Tymex Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tymex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tymex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tymex Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Klient Nowy wpis
Inne

Jak czytam opinie które są na temat agencji pocztowej to mi wstyd za osoby które to piszą. Jestem klientem od października zeszłego roku i nie zdarzyło się żeby osoby które obsługują przeklinały przy kliencie, Pani Magda i Pan Krystian są zawsze mili, uprzejmi, służą pomocą dla wszystkich. Mają bardzo dobre podejście do klienta, oby takich agencji w Wejherowie było więcej. Jeżeli chodzi o przestrzeganie wymogów sanitarnych to są one przestrzegane. Każdy klient wchodzi pojedynczo a osoby pracujące mają maseczki i rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji. Szyba plexi jest nie wymagana

Haha Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Klient

Pani Magda się odezwała? Drogi Kliencie, my tu piszemy jako byli pracownicy, nie klienci. I wiemy nieco więcej. Jak wynika z opinni z resztą. Nie polecam nadal pracy w tej agencji pocztowej.

anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora)

Smiechowo Nowy wpis

To pan tam siedział 3 dni??? Ja byłam kilka godzin, oczywiście też darmo. A czy pana też poinformowali, że okres próbny to 2 tygodnie... ZA DARMO?? I czy szyba plexi, rękawiczki, maseczka już tam obowiązuje? Pomijając robienie za darmo to wylęgarnia koronawirusa. A ich ogłoszenie "o pracę " teraz przez Urząd Pracy jest wyświetlane. Kpiny po prostu.

Smiechowo

Brak rękawiczek ochronnych, brak szyby plexi, o maseczce ochronnej pewnie będzie można pomarzyć. Idealne miejsce do przenoszenia koronawirusa!!! Tam się przewija dziennie 20-40 osób. Gdzie jest PiP????? Karę 5 tysięcy nałożyć to może się nauczą....

Pytanie
 Pytanie

Czy w Tymex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hmmm
@Pytanie

Dość enigmatycznie zadane pytanie, ale z mojego doświadczenia nie reagują na nic (M.B.) Strasznie z resztą nieprzyjemna kobieta, nawet się nie przedstawiła, przeklina w obecności potencjalnego pracownika, przeklina przy mężu, klientów poczty ma gdzieś ( klnęła na nich gdy stali za drzwiami). Kto im dał zezwolenie na prowadzenie w takich warunkach Agencji Pocztowej??? W szufladzie ścierki, lekarstwa razem. Brak umywalki, brak WC!!! Na zapleczu kartony, ogólnie (usunięte przez administratora) A, 2 t tygodnie "pracujesz" za darmo ????

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tymex Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Chmiela
 Pytanie

Joanna,można więcej informacji?

Hmmm
@Chmiela

Również pytam o szczegóły??

Joanna

Unikaj tej firmy. Wszystko nagrywaj i na wszystko miej nie podważalne dowody. Ta firma to kłamstwo na kłamstwie. Nie idź tam do pracy, jeżeli chcesz mieć spokojne życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tymex Sp. z o.o. - Dzierzgoń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Tymex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kościelna 1 lok. 3
    82-440 Dzierzgoń
  • NIP: 5792258106 REGON: 363729464 KRS: 0000602409
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Tymex Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii