Opinie o Tymex Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tymex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tymex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Tymex Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Tymex Sp. z o.o.?

anonim Nowy wpis

Smiechowo Nowy wpis

To pan tam siedział 3 dni??? Ja byłam kilka godzin, oczywiście też darmo. A czy pana też poinformowali, że okres próbny to 2 tygodnie... ZA DARMO?? I czy szyba plexi, rękawiczki, maseczka już tam obowiązuje? Pomijając robienie za darmo to wylęgarnia koronawirusa. A ich ogłoszenie "o pracę " teraz przez Urząd Pracy jest wyświetlane. Kpiny po prostu.

Smiechowo Nowy wpis

Brak rękawiczek ochronnych, brak szyby plexi, o maseczce ochronnej pewnie będzie można pomarzyć. Idealne miejsce do przenoszenia koronawirusa!!! Tam się przewija dziennie 20-40 osób. Gdzie jest PiP????? Karę 5 tysięcy nałożyć to może się nauczą....

Czy w Tymex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hmmm
@Pytanie

Dość enigmatycznie zadane pytanie, ale z mojego doświadczenia nie reagują na nic (M.B.) Strasznie z resztą nieprzyjemna kobieta, nawet się nie przedstawiła, przeklina w obecności potencjalnego pracownika, przeklina przy mężu, klientów poczty ma gdzieś ( klnęła na nich gdy stali za drzwiami). Kto im dał zezwolenie na prowadzenie w takich warunkach Agencji Pocztowej??? W szufladzie ścierki, lekarstwa razem. Brak umywalki, brak WC!!! Na zapleczu kartony, ogólnie (usunięte przez administratora) A, 2 t tygodnie "pracujesz" za darmo ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tymex Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Chmiela

Joanna,można więcej informacji?

Hmmm
@Chmiela

Również pytam o szczegóły??

Joanna

Unikaj tej firmy. Wszystko nagrywaj i na wszystko miej nie podważalne dowody. Ta firma to kłamstwo na kłamstwie. Nie idź tam do pracy, jeżeli chcesz mieć spokojne życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tymex Sp. z o.o. - Dzierzgoń

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Tymex Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Tymex Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tymex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościelna 1 lok. 3
    82-440 Dzierzgoń
  • NIP: 5792258106 REGON: 363729464 KRS: 0000602409

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tymex Sp. z o.o.