Opinie o Tymex Sp. z o.o. w Dzierzgoń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tymex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tymex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tymex Sp. z o.o. w Dzierzgoń

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tymex Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Klient Nowy wpis
Inne

Jak czytam opinie które są na temat agencji pocztowej to mi wstyd za osoby które to piszą. Jestem klientem od października zeszłego roku i nie zdarzyło się żeby osoby które obsługują przeklinały przy kliencie, Pani Magda i Pan Krystian są zawsze mili, uprzejmi, służą pomocą dla wszystkich. Mają bardzo dobre podejście do klienta, oby takich agencji w Wejherowie było więcej. Jeżeli chodzi o przestrzeganie wymogów sanitarnych to są one przestrzegane. Każdy klient wchodzi pojedynczo a osoby pracujące mają maseczki i rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji. Szyba plexi jest nie wymagana

Haha Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Klient

Pani Magda się odezwała? Drogi Kliencie, my tu piszemy jako byli pracownicy, nie klienci. I wiemy nieco więcej. Jak wynika z opinni z resztą. Nie polecam nadal pracy w tej agencji pocztowej.

anonim

(usunięte przez administratora)

Smiechowo Nowy wpis

To pan tam siedział 3 dni??? Ja byłam kilka godzin, oczywiście też darmo. A czy pana też poinformowali, że okres próbny to 2 tygodnie... ZA DARMO?? I czy szyba plexi, rękawiczki, maseczka już tam obowiązuje? Pomijając robienie za darmo to wylęgarnia koronawirusa. A ich ogłoszenie "o pracę " teraz przez Urząd Pracy jest wyświetlane. Kpiny po prostu.

Smiechowo

Brak rękawiczek ochronnych, brak szyby plexi, o maseczce ochronnej pewnie będzie można pomarzyć. Idealne miejsce do przenoszenia koronawirusa!!! Tam się przewija dziennie 20-40 osób. Gdzie jest PiP????? Karę 5 tysięcy nałożyć to może się nauczą....

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tymex Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pytanie
 Pytanie

Czy w Tymex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hmmm
@Pytanie

Dość enigmatycznie zadane pytanie, ale z mojego doświadczenia nie reagują na nic (M.B.) Strasznie z resztą nieprzyjemna kobieta, nawet się nie przedstawiła, przeklina w obecności potencjalnego pracownika, przeklina przy mężu, klientów poczty ma gdzieś ( klnęła na nich gdy stali za drzwiami). Kto im dał zezwolenie na prowadzenie w takich warunkach Agencji Pocztowej??? W szufladzie ścierki, lekarstwa razem. Brak umywalki, brak WC!!! Na zapleczu kartony, ogólnie (usunięte przez administratora) A, 2 t tygodnie "pracujesz" za darmo ????

Chmiela
 Pytanie

Joanna,można więcej informacji?

Hmmm
@Chmiela

Również pytam o szczegóły??

Joanna

Unikaj tej firmy. Wszystko nagrywaj i na wszystko miej nie podważalne dowody. Ta firma to kłamstwo na kłamstwie. Nie idź tam do pracy, jeżeli chcesz mieć spokojne życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tymex Sp. z o.o. - Dzierzgoń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Tymex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościelna 1 lok. 3
    82-440 Dzierzgoń
  • NIP: 5792258106 REGON: 363729464 KRS: 0000602409
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Tymex Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii