Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka
counter
3 7 27 5 1
Itka

Ja wypowiem się jako klient. Zakupiłam pralkę, którą mieli mi wnieść pracownicy z Koszałki, a przy okazji prosiłam o zabranie starej, zepsutej pralki. Nic z tego , pani na wstępie powiedziała, że nikt pralki mi nie wniesie i starej też nie wyniesie. I że przywiozą ją za 2 dni. No i przywieźli o 8 rano, pan z awanturą że nikogo nie załatwilam do wniesienia tejże pralki - poczym postawił ją na ulicy i stwierdził że ma chory kręgosłup i nie ma czasu. Pojechał. A ja starsza kobieta grubo po 70 stałam z pralką na ulicy i szukałam pomocnych mężczyzn, którzy za opłatę wnieśli mi pralkę. NIE POLECAM KOSZAŁKI! Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów, mało tego będę wszystkim opowiadać o zaistniałej sytuacji.????

Itka

Gregor
@Itka

Szkoda, bo był to kiedyś bardzo dobry sklep. Z profesjonalną obsługą.

Stały klient
@Itka

Firma Koszałka zapewnia darmowy transport pod dom, darmowy bo np największa konkurencja " B "i kilka innych kasują za każdy km, nigdzie nigdy nie było mowy o tym by wnosić czy znosić pralki tzn nie jest to obowiązkiem kierowcy a tym bardziej organizowanie ludzi by wnieść czy znieść towar. Tak więc takie oskarżenie jest bezpodstawne, oczywiście kietowca powinien być na tyle uprzejmy by z klientem towar ów pomóc wnieść ( czytaj nie wnieść za klienta) ale wvtych czadach dobrze że towar za darmo dowiezie to i tak super.

Toja
@Itka

Jak na kobietę grubo po 70 nieźle śmigasz po nęci...

Darek Nowy wpis
Klient
@Stały klient

Odnośnie darmowej dostawy to żadna rewelacja. Ja w zeszłym tygodniu zakupiłem sprzęt AGD w dużej sieci euro i też dostawa za darmo była. Dodatkowo możliwość wykupienia wniesienia. Za 49zl wniesiono piekarnik a za 59zl lodówkę. Wszystko na 4 piętro i bez dodatkowych kosztów zabranie starego sprzętu.

Mmk

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej była zapewniana umowa zlecenie na 2 tygodnie(okres próbny). Przy podpisywaniu umowy na umowie nie widniała ani data rozpoczęcia ani zakończenia umowy. Po 6 dniach pracy zostałem poinformowany, że rezygnują ze mnie bez podania powodu.

Adrian Nowy wpis
@Mmk

To rzeczywiście dziwna sytuacja. Próbowałeś może dzwonić albo wyjaśniać, co było powodem tego, że pracodawca podjął decyzję o zakończeniu wspólnej umowy? Naprawdę jest to niepokojąca kwestia, która moim skromnym zdaniem powinna zostać wyjaśniona. Bo chyba tak dziwnie być zwolnionym bez konkretnego powodu?

Kuj Nowy wpis
@Adrian

Nikt nie udzieli takiej informacji. Ja równiez miałam u nich taka sytuacje i nikt nawet sam szef nie udzielił mi informacji dlaczego tak się stało. Telefony i wiadomości nic nie zadziałało.

Mmk Nowy wpis
@Kuj

A dostałaś umowę do ręki i wynagrodzenie za dni w których pracowałaś?

Ktos
Klient

Nie polecam tej firmy. Bardzo źle traktują pracowników. Zero szacunku. Szkoda ludzi, aby tam pracować.

Julia
@Ktos

Właśnie szukałam informacji o tym pracodawcy, więc miałam szczęście, że udało mi się trafić na Twój post. Tym bardziej, że w Internecie nie ma praktycznie żadnej informacji o tej firmie. Według Ciebie nie mają tam szacunku do pracowników. A możesz mi powiedzieć, jak to się właściwie przejawia?

Apoloniusz

Firma krzak, nie polecam. Zarobki kiepskie, atmosfera żałosna. Kierownictwo to jakieś nieporozumienie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomek

Widzę że Firma się zawiesila lat 90.Jedyna rada inspekcja pracy się klania

Nicktymczasowy

Osobiście postanowiłem nie kierować się opiniami z internetu i sam sprawdzić czy rzeczywiście firma Koszałka jest taka zła . Szybko jednak opinie z tego portalu się potwierdziły . Szef to stary sknera, który chcąc przyoszczędzić na składkach zwalnia ludzi z dnia na dzień wiedząc że niedługo kończy im się umowa. Brak wypłacanych nadgodzin powoduje że ludzie mają ich naprawdę mnóstwo bez możliwość ich wykorzystania bo najdłuższy urlop jaki jesteś w stanie wyprosić to tydzień czasu. Płaca nie wiele większa od minimalnej krajowej . NIE POLECAM .

Xyz

Rozmowa z właścicielem poziom 0. Krzyczy, obraza, (usunięte przez administratora) sloma z butow.

Dawid

Witam, Pracuję w Firmie Koszałka - sieci hurtowni specjalistycznych parę lat. Opinie na tym portalu jakieś z kosmosu. Chyba nie dotyczą firmy w której pracuje. Nie ma u nas w firmie żadnego Waldemara Koszałka.. chyba ktoś tu firmy pomylił i opinie dotyczą zupełnie innego pracodawcy.

Sebaaa
@Dawid

A na jakie zarobki można mniej więcej liczyć?

Przemysław
@Sebaaa

Nie tak dawno interesował Cię poziom wynagrodzenia w firmie Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka. Niestety na forum nikt nie odpowiedział, dlatego zastanawiam się, czy dowiedziałeś się informacji w tym zakresie z innego źródła? Ciekawi mnie, czy starałeś się może dalej poszukiwać informacji związanej z wynagrodzeniem.

Lolek

Macie może jakieś informacje o pracy w firmie? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Pomorzanin

praco walem u koszalki (usunięte przez administratora).na no na prawde kawal kaszuba i gno.... masakra wyzysk pracownikow, ciencie kosztow i masowe zwolnienia z byle powodow... typowy kaszub, wstyd dla kartuz!!!!!! Hen - bud to dobra firma ale na koszalke uwaga !! Moje sugestie dla Koszałka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe: (usunięte przez administratora)

Eee-krwczk

Hochsztaplerstwo i pełny lawiraż co zrobić byleby obniżyć ryzyko a jak najwięcej wycisnąć z czyjeś krzywdy.

Seb_ka

Na każdym kroku starają się ciebie oskubac z ciężko zarobione przez ciebie kasy. Jak za mało to źle a jeszcze gorzej gdy za dużo

Pracownik 12 lat

Śmieszne są opinie na tym portalu. Pracuje u Koszałki już ponad 10 lat i pracy mieniać nie zamierzam. Rotacja u nas w firmie prawie żadna. Najczęściej odchodzą z pracy na urlopy dziewczyny, które zajdą w ciążę. No ale to chyba normalne i dobre zjawisko. Płaca dobra, robię dobry wynik zarabiam ponadprzeciętną. Zapraszam do nas do oddziału zobaczyć jak się pracuje lub popytać osób, które rzeczywiście pracują w firmie a nie czytać bzdurne komentarze.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Koszałka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Macie doświadczenie w firmie Koszałka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe jako praktykant lub stażysta? Co możecie powiedzieć o firmie? Czekamy na Wasze komentarze.

Ania
@admin

jedyne doświadczenie jak tam można zdobyć,to jak podpier.dalać ludzi, wieczne oskarżenia, wszyscy knują za plecami. Szef to porażka

arekłowcaszparek

jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka - Welk

Waldemar Koszałka P.H.U. Koszałka