Opinie o carrot.pl - Wrecking Ball Sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wrecking Ball Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wrecking Ball Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrecking Ball Sp. z o.o. w Poznań

marcin

Mam nadzieję że w końcu ktoś zgłosi tą firmę do uokik i poczęstują ich kilkoma bankami kary. Podbijają sami ceny na bieżąco nic tam nie kupisz w dobrej cenie. szukają nowych jeleni bo ci starzy nic nie kupują bo u tym wiedzą........

Drax

Ja tam kupuję i jest ok

Handel Doświadczony

Hej, słuchajcie kupiłem tam naprawdę dużo samochodów, ale przestrzegam !!! : 1.Dokumenty umowy z prywatnymi , uważajcie są nieścisłości , z podpisami, oryginałami i poświadczonymi kopiami, problemy w różnych wydziałach komunikacji z rejestracją, ludzie którzy oddali Carrotowi auta mają już w d..ie , po kontakcie z nimi olewają Cię , przez telefon nie chcą gadać o dodatkowym dokumencie który powinni przekazać. 2. Rozkradane wyposażenie , książki , wyposażenie bagażników to standart (byłem zdziwiony gdy w kliku był komplet-bo było na zdjęciach) 3. dwa razy na prośbę zwrócili mi kaucję 1000zł , a za trzecim razem już nie mimo że nic im nie wiszę, nie odpowiadają na maile 4. dziadostwo polskie w obsłudze 5. kluczyki sprawdzajcie bo zamieniają od takich samych modeli 6.paliwa " 0 Życzę szczęścia w licytacji , ale ostatnie zakupy w 2024 to już zyski żadne, za drogo , moim zdaniem jest naprawdę wiele licytacji w Polsce i za granicą pewniejszych, gdzie nie wtopicie.

@Tiko

Cześć, wyjaśnisz czemu to takie jaja? Ja przyszłam popatrzeć za czymś w obsłudze klienta, bo w internecie wyskakiwały mi jakieś dawniejsze oferty. czy to o czym piszesz miałoby jakiś większy wpływ na warunki pracy w biurze czy o nie to raczej nie mam się o co martwic?

Tragedia spuszczane paliwo giną kluczyki i książki serwisowe a na dodatek musisz wypowiedzieć oc a po jakim czasie przychodzi windykacja z ubezpieczalni i informują że nie wypowiedziałes polisy i oczywiście musisz zapłacić bo nic nie możesz zrobić, dzwonisz do nich a oni mają wszystko w (usunięte przez administratora) Kontakt ograniczony i na dodatek na placach pracują sami butach. A w ostatnim czasie ceny z kosmosu powiedział bym że sami nabijają! Tyle w temacie

@STR

Dokładnie, z tym paliwem to już ktoś im kiedys coś zrobi... Odebrany samochód, po blach lak do mechanika zawieziony bo problemy z odpalaniem itp Co się okazuje? Spuszczone paliwo do zera i dolane wymieszane z ropą!! Mechanik od razu mi wysyła zdjęcia że pompa paliwa rozkręcona i brakuje śrub itp... Pojazd odebrany ( na Carrot ) z zaprzyjaźnionego warsztatu gdzie osobiście go widziałem a na licytacji już lipa :) Sami lawieciarze którzy odbieraja pojazdy z warsztatów przyznają co jest nie tak :)) Akum nie ten co był na zdjęciach na oględzinach :) Jeszcze dwa lata temu było wszystko ok teraz to co odpie...dalają to dramat. Ceny minimalne :D śmiech na sali, sami przebijają i ponownie wrzucają na platformę bo przebili tak że nikt tego nie weźmie, jestem w kontakcie z wieloma warsztatmi i sami już cehauj kładą na nich bo to przesada co się dzieje. Liczą na świerzaków że dadzą się nabrać i nawinąć na podbijane ceny :) Co do windykacji to wielokrotnie otrzymałem pismo i musiałem wydzwaniać i załatwiać anulowanie kar.

Ofen Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Na aukcji informacja o fakturze 23% VAT a później wystawiona FV-marża bo tłumacza się że klient nie możne innej wystawić. Co mnie to interesuje. A na koniec nie chcą zwrócić kosztów lawety zaprowadzenie samochodu i niepotrzebnie wykupywanego OC. Odradzam jakiekolwiek licytacje u tych (usunięte przez administratora) teraz czeka mnie długie i pewnie bezsensowne dochodzenie swoich praw w Sądzie z (usunięte przez administratora)

Cześć. Generalnie to chce wysłać CV na kierowcę lawety, ale widzę ze coś odradzacie. Nie mam chyba jak na razie żadnych alternatyw, tutaj piszą ze płacą 7 340 zł lepsze to niż lekko ponad 5 z takiej innej oferty, którą obserwowałem. Podwyżki też tu z czasem są opcjonalne?

Marika

Cześć. W październiku ktoś się tutaj wypowiadał, że w obsłudze klienta stawka minimalna plus premia ciężka do wyrobienia, bo co miesiąc zmieniały się wytyczne. Stawka minimalna, czyli najniższa krajowa? Czy może nieco więcej? Opisałby ktoś jak aktualnie wygląda system premiowy?

noe Nowy wpis
@Marika

co chcesz obsługiwać i za co ta stawka minimalna i ciężka praca popłaca plus premia

Cześć, widziałem opinie odnośnie pracy na lawecie w Płochocinie. Co z Piekarami? Tutaj podobnie są w dobrym stanie i normalnie idzie jeździć? Z oferty się tego nie dowiem ale jakie najczęstsze trasy się wykonuje teraz? pisali, że 800 km to maks kiedyś

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wrecking Ball Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
maestro

Wczoraj licytowałem Iveco i przebijał mnie nick EL....Z, wygrał, wieczorem już Iveco bło na platformie, a w dniu dzisiejszym w/w nick licytuje podbija kolejne oferty np. Renault Master. Banda (usunięte przez administratora)

Od czego będzie zależna atmosfera w biurze? po przejrzeniu opinii można zauważyć, że w niektórych przypadkach pisali o tym, że obsługa jest ok albo właśnie atmosfera nieco słabsza. Zastanawiam się czy sam zespół tez nie ma na to większego wpływu? Jakieś integracje są już może wprowadzone? Albo docelowo mają być?

DreamTeam

Atmosfera w biurze jest jak najbardziej pozytywna :) o czym świadczą zadowoleni pracownicy! Firma bardzo się rozrosła ostatnimi czasy

@DreamTeam

A z czego tak konkretniej pracownicy są zadowoleni? ;) też ten rozrost mnie interesuje, czy jest jakaś planowana liczba zatrudnionych na ten rok? Wpływa to jakoś na warunki pracy pozostałych?

Handel Doświadczony

Czarny

paliwa 0 w każdym aucie i zniszczone przewody paliwowe to prawda

kupujący

Wszystko prawda. (usunięte przez administratora) , SAMI PODBIJAJĄ CENE

Tiko
@Handel Doświadczony

Zobaczcie teraz co robią auta wylewane, ostatnio był Hyundai i20 z przyspawana podłużnicą na śruby i pomalowana na czarno. Tam to już jaja robią calkowicie

@Tiko

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wrecking Ball Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

qwerty

Witam, faktycznie może pytanie zostało zadane dodatkowo zbyt ogólnie. Zaczęło mnie ono jednak zastanawiać pod względem potencjalnej rotacji. na którym dziale można zauważyć ze jest ona największa?

NIE POLECAM licytacji na tej stornie , chore sytuacje i kasa za wszystko np odbiór drugiego auta bez kalendarza bo licytacja dzień później się skończyła nie macie już możliwości zarezerwować jednego po drugim więc golą was 200 zł dodatkowo ! , poza tym auta doszczętnie rozkradzione, paliwo do zera , akumulator , koła zapasowe a co się da to kradną !czekać jak katalizatory będą wybijać! jest to zwykła kradzież ! myślę że trzeba pomału kończyć z takimi (usunięte przez administratora)!

Wawa-truck
@Marcin

Nie zawsze można zarezerwować po sobie ale i tak jak zarezerwujesz na inna godzinę to wydają bez problemu dwa auta. Nie mam zastrzeżeń do Placu w Plochocinie.

DreamTeam
@Marcin

Szanowny Panie, Regulamin aukcji dostępny jest dla Państwa przed przystąpieniem do licytacji. Przed zakupem zawsze zachęcamy Państwa do dokonania oględzin pojazdu aby uniknąć wszelkich wątpliwości co do jego stanu.

Johnny

Witam, jak wygląda.praca w tej firmie jako kierowca lawety, niema żadnych opini ktoś coś napisze??

Jurek
@Johnny

Pracowałem na placu w Płochocinie. Trzeba miec sporo doświadczenia jak wciągać rozwalone auta. to nie jest dla początkujących Ale ich lawty są ok i płaca uczciwie

@marcin

Na dodatek do puki nie osiagną swojej wymarzonej ceny wystawiaja auto kilkakrotnie bo niby poprzedni oferent nie odebrał a tak realnie zwycięzca poprzedniej aukcji to ich pracownik który podbił za wysoko i nikt już nie dał się no to nabrać aby przebić

Egon
@marcin

Masz racje, podbijaja cene i jak im nie pojdzie ze sami zostaja z najwyzsza cena to zaraz tego albo nastepnego dnia wystawiaja auto ciemniaki. Proponuje wysylac skargi do Uokik na skrzynke. W koncu zainterweniuja i sprawdza dzialania firmy carrot.

To do dziś się nie zmieniło? Jakby nie patrzeć pisał to w maju. Na lawetę teraz szukają od paru dni, podają widełki od 6,700 zł i dlatego nad oferta się zastanawiam. Jeździe może teraz i byście się odnieśli? Miejsce się zwolnilo teraz po ktoś odszedł czy to nowe stanowisko?

Drax

Ja tam kupuję i jest ok

Robert

Pracowałem tam ponad rok i było całkiem fajnie. Płacą na czas, może nie jakieś kokosy ale nie oszukują. Pracowałem w Warszawie

Wojtas

Jeżeli chodzi o obsługę w firmie Carrot , to jest istne (usunięte przez administratora). Ludzie którzy obsługują klientów nie rozmawiają, tylko burcza ,warczą. Do tego brak wiedzy na temat obrotu pojazdami. Kupując pojazd firma Carrot , może dostarczyć komplet dokumentów a może nie .w większości przypadków nie ma wymaganych dokumentów. Tylko dowiadujesz się o tym po zapłacę za pojazd , po zapłacie prowizja i odbiorze. Dodatkowo możesz też kupić pojazd z zastawem bankowym. Oni mają to w (usunięte przez administratora) za nic nie odpowiadają. W mojej ocenie jest to największa (usunięte przez administratora) na rynku motoryzacyjny. Odradzam !!!

Bolek

Witam kupiłem z carrota dużo aut ale prawie w żadnym nie było zapasówki i ani kropelki paliwa. Na zdjęciach w aucie były ładne wycieraczki po nogi po odebraniu auta już ich nie było. Kupiłem dwa motorki o okazalo się że bez kluczyków a czemu bo pewnie jak by zostawili to by wyszło że w jednym cały silnik do wymiany a w drugim cała instalacja elektryczna rozjebana a na placu w Wyrzysku mają taki rozp..rdol że samochody stoją w błocie i bez kaloszy nie przejdziesz Jednym słowem nie polecam

poznaniak
@Bolek

jedynie co Wyrzysku panie w biurze są ok ale Piekary to jakiś dramat tragedia!!!

@poznaniak

To tak dla porównania czemu twierdzisz, że po jednej stronie jest ok a po drugiej już nie bardzo? jakieś szersze odniesienie się znajdzie? I do tego pierwszego biura w ogóle można się zatrudnić czy raczej nie ma tam żadnych rotacji?

Hej, tak docelowo to ilu osób do tego systemu aukcyjnego potrzeba? Teraz właśnie przemknęła mi taka oferta od firmy, z rok temu specjalisty od niego szukali. Nie widzę by w ostatnich opiniach ktoś odnosił się do takiej pracy, a mnie ona ciekawi, zwłaszcza ze już wtedy do 7,000 zł można było zarobić. dziś jak jest? i czy będzie w ogóle szansa żeby się zatrudnić?

Kalina

Hejka, jakie zarobki na obsłudze klienta? w oczy rzucił mi się wątek, w którym ktoś pisał o stawce minimalnej, ale znalazłam przy tym ogłoszenie sprzed lat na takiego speca i w nim było napisane, że do 4,250 zł się zarabiało. Czy to oznacza, że w tym roku jakby nie patrzeć można piątkę przekroczyć? Aplikował ktoś ostatnio lub był może na rozmowie?

lucek
@Kalina

stawka minimalna i do tego system premiowy bez szansy na dobicie nawet najmniejszego progu, co miesiąc dorzucali nowe wymagania nie do wyrobienia. stanowczo odradzam, nawet studenci przed 26 r. ż. stamtąd uciekają przez niskie zarobki i fatalną atmosferę w pracy

@lucek

A w tym roku było jakieś ogłoszenie dostępne? chodzi mi o stawki, koleżanka wyżej jakieś starsze chyba podawała? Ja mam ofertę z ubiegłego i w niej było napisane, że od 30 do 33 zł się zarabiało, czy to jest stale podwyższanie? Wiadomo ile wyjdzie w styczniu?

Jedna Pani odnosiła się do dawniejszego ogłoszenia na obsługę klienta a ja widzę, że teraz wisi oferta dla młodszego speca z tego zakresu. Tutaj tez są widełki ale już godzinowo je podrzucili. Te 27 za godzinę to będzie po dłuższym stażu? Status studenta znalazł się w mile widzianych, ale to chyba nie decyduje o przyjęciu kandydata? Na cos jeszcze patrzą? I jak rozmowa wygląda ile czasu zabierze?

Kazimierz

Prowadzę autohandel od 26 lat Z racji wieku nie jeżdżę już po samochody za granice i postanowiłem spróbować kupować na carrot Niestety nie mam dobrej opini na temat Carrot Dlaczego ? na konkurencyjnym portalu wygrałem ten samochód który później trafil na carrot i tam aby wygrać musiałem dolozyc 3.000zł + większa prowizja o około 1400zł a wiec drożej dla mnie o 4400zł Na zdjęciach u konkurencji w aucie były chłodnice (wszystkie trzy)- na carrocie brak chłodnic Oczywiście paliwo spuszczone do 0, na szczęście nie przewiercali baku jak mojemu koledze Wyciągnięta pulka bagażnika (400zł) Brak koła zapasowego (400zł) Podmieniony akumulator na taki który już nie przyjmuje prądu (300zł) Zagięte akcesoryjne nakładki progowe (1600zł) Reasumując, pojazd wyszedł mnie o ponad 7000zł więcej, dzięki carrotowi, jedyny plus w tym precedensie taki ze mogłem cieszyć się ze sztuki (samochodu) Przez całe życie nie spotkałem się z takim czymś, zwiedziłem Niemcy, Belgię, Holandię, francje. Przywoziłem po 15-20 samochodów miesięcznie i nigdy w życiu nie spotkałem się z Taka sytuacja. Nie wspólne iż w biurze panuje chaotyczna atmosfera, gdzie dostajesz do podpisu dokumenty i nawet ich nie czytasz, bo raczej nie bardzo tym Państwu na rękę a przynajmniej odniosłem takie wrażenie, wychodzisz z biura a Twój wrak wisi ja widłach wózka widłowego, pakują Ci na samochód a następnie spijasz jednym pasem i za bramę, niestety nie mogę polecić

kupujący
@Kazimierz

Szczera prawda. I do tego jeszcze sztucznie podbijają ceny. Nie mówiąc już o "pod klepanych" samochodach. Nie polecam.

Damian

To pewne info z tym paliwem? Masz na to jakiś dowód? No i czy ktoś inny też był w podobnej sytuacji?

@Damian

Tak mam na toi dowod. Mam zdjecie samochodu z aukcji gdzie przypadkiem zrobilo sie zdjecie ilosci paliwa. Pol zbiornika. Przyjechalem na miejsce rezerwa ciezka. Ide do biura a pani mi mowi ze to sa ich auta i moga robic co chca. Oczywiscie najpierw bylo ze nie spuszczaja i ze auta tak do nich przyjezdzaja. Pokazalem fotke z aukcji i mowie to prosze pojsc na plac i sprawdzic ile jest teraz. To odpowiedz ze auta sa ich i moga robic co chca i zebym opuscil plac.

Cheris
@Damian

Zdecydowanie. Do tego stopnia że auto odpala na 10 sekund, tyle ile w przewodach paliwa gaśnie i nie może zjechać z lawety o własnych siłach.

Mam krótkie doświadczenie ale z każdym autem tam kupionym coraz gorsze...obsługa w tych barakach na placu - bez kija nie podchodź (zwłaszcza Wyrzysk), zostawiasz u nich (usunięte przez administratora) kasy a traktowany jesteś jak intruz. W każdym aucie oczywiście brak paliwa, być może robią to ze względów bezpieczeństwa, ale koła zapasowe, lewarki i wszystko w bagażniku też znika z tego powodu? Auta osiągają niebotyczne ceny, nawet licząc części po łebkach często wychodzi więcej niż cały z jakiegoś otomoto, z doświadczenia - kupisz, naprawisz - nawet własnymi siłami i nie idzie na tym zarobić 2tys...dramat, chyba jedyni zadowoleni na koniec to korpo carrot i ubezpieczyciel który sprzedał wrak prawie w rynkowej cenie auta. Na prawdę przestrzegam, kupiłem auto za 40tys. ze statusem "dowód w trakcie realizacji" - 2,5 miesiąca nie mogę się doprosić o jego przesłanie, a każdy klient odwraca się na pięcie jak słyszy że nie ma dowodu...na żadnym etapie nie możesz liczyć na ich pomoc, płacisz, zabierasz, martw się dalej sam.

@STR

Szmel

Uważajcie na Carrota wstawiają auta podklepane , totalny złom , wyklepane wkrętami poskręcane , prawdopodobnie z innych placów np z Krakowa, Bibice auta powypadkowe taki totalny szrot i wstawiają to teraz na carrota uważajcie i dobrze oglądajcie jak licytujecie.

@OSIEM GWIAZDEK WIEJSKĄ!!
@Szmel

Dramat z nimi ... Od 2 tygodni chyba wrzucają klepane złomy, wkręty, silikon :DDD , ceny przebijane przez "ziomków" i uszkodzenia podczas załadownia... Odbierałem Yamahę z Wyrzyska i sam lawieciarz za głowę się łapał co oni odp..rdalają :) zdjęcia od razu robił z ładunku .. Sprawdzajcie wszyscy dobrze Vin bo sporo kibli tam po dachu, potopie i spaleniu :) A za to grube kary lecą ( chodzi o USA ) Od prawie roku próbuje coś wylicytować i mogę zapomnieć. Tak samo ta cena minimalna :D ostatnio wał poszedł na Galaxy 2013 którego licytowałem i nieściągli "cena minimalna nie osiągnięta" i kur...wa poszedł : pomimo tego Generalnie juz zalogowałem się na innych "ubezpieczalniach" i tam licytuje bo tu (usunięte przez administratora)wieje :))

Zostaw merytoryczną opinię o Wrecking Ball Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrecking Ball Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrecking Ball Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrecking Ball Sp. z o.o.?

Wrecking Ball Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Perkuna 25
    61-650 Poznań