Opinie o Biedronka w Opole Wrocławska 156

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Opole Wrocławska 156

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Biedronka?

Berni Nowy wpis

Dziendobry dzisiaj będąc na zakupach w biedronce przy Karolince wydarzyła się nieprzyjemna sytuacja stojąc w kolejce przy kasie nr4 pewien klijent był bardzo niegrzeczny wobec pani kasjerki zaczął mówić to tej pani na ty krzyczał do niej że ma zamknąć r...j obrażał na cały głos pani kasjerka zdenerwowała się bardzo to było widać odmówiła temu Panu że go nie skasuje bo niebedzie jej obrażał Pan kazał wezwc kierowniczkę i oczywiście do kierowniczkę też się zaczął zucac powiem szczerze że byłem z dzieckiem ale jak bym był sam to bym mu nakopal do (usunięte przez administratora) i wyzucil z tego sklepu ja chodzę do tego sklepu często i szczerze powie ze tą pani jest przesympatyczna osobą zawsze służy pomocą i uśmiechnięta naprawdę dlaczego tacy ludzie przychodzą wyzywać się do sklepu na pracownikach przecież te panie naprawdę ciężko pracują i starają się być uprzejme mile mimo różnych klientów myślę że ten gość miał problem ze sobą bo był żona żona go uciszala a on jak potłuczony może wziął coś co nie trzeba panie kasjerki proszę się nie dać poniżać.

Nivea 1 Nowy wpis

Pracownicy nie znają nazw asortymentów, nie znają warzyw,nie znają nazw owoców, rodzajów, gatunków. Brak kultury osobistej, z klientem dyskutują, każą aby klient sam sobie poszukał nazw rodzaju, odmiany....

Bella Nowy wpis
@Nivea 1

Pamiętam dokładnie tą sytuację w biedronce 156 na wrocławskiej przy karolice tego dnia tą klientka robiła ponad chyba dwie godziny zakupy chodziła i o wszystko pytała sklep otwarty do 23 ja robiłam zakupy też obok na kasie samoobsługowej tą pani również i nic niewiedzial skąd wzięła jabłka jakie to ogorki i jakie to winogrono czy ma pestki naprawdę powiem tylko jedno kasjerzy muszą mieć nerwy ze stali przecież to jest jakieś niepoważne ja idę na zakupy to wiem co kupuje koszmar naprawdę

Andreas

W Biedronce BRud śmierdzi przy lodówkach a towar na sklepach powtarza się po 100 razy. Towar jest wykładany niechlujnie śmiało mogę powiedzieć że jest rzucany i wciśnięty. Wszystko to co pisze mogę potwierdzić zdjęciami które pokazują jak alejka wyglądała za nim wraz z żoną zrobiliśmy porządek. Palety z wodą są dokładane za miast woda przekładana i układana. Jedno wielkie NIECHLUJSTWO pracowników Biedronki przy Karolince.

Rita
@Andreas

Ty już tam niepowinnes pracować wraz z żoną wiemy kim jesteście to szczyt chamstwa przychodzić tam do pracy. A jeszcze jedno pezyszles tam pracować czy robić zdjęcia z żoną a od pracowników to ty się odpieprz bo mało wiesz ile oni muszą robić ty (usunięte przez administratora)

Kamila
@Rita

znaczy że jakiś człowiek przychodzi i robi zdjęcia pracownikom podczas pracy ? nie ma w tej biedronce ochroniarza który mógłby zareagować i zabronić takich rzeczy ?

Rita
@Kamila

Tak byli tacy ale już nie pracują tak to jest ze zamiast pracować bawili się za paparazzi ????????????????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biedronka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Mmm

Dodam że nie chodzi o biedronke na wrocławskiej nie ma co uogólniać wszystko zależy od głowy sklepu i tyle a pracowników szukają zawsze tylko pamiętaj żeby nie chorować bo wtedy napewno udajesz przecież nie możesz być naprawdę chory.!!!!

Mmm

Witam jestem byłym wieloletnim pracownikiem,sam się zwolniłem.pracy zawsze bardzo dużo ludzi zawsze mało jedna osoba musi pracować za 5 pensja tylko jedna .dużo towaru który stoi wszędzie bo kierownictwo nie ma w dużej mierze wpływu na ilość palet w dostawie.pracownicy coz w zależności od kierownika jak kiepski kierownik to atmosfera też słaba,jak pokażesz że potrafisz jesteś od wszystkiego a inny biedny pracownik który nie rozumie to nic nie robi bo przecież trzeba się nad nim zlitować,do tego pensje nie są duże w przeciwieństwie do tego co wypisują gazety i PR owcy biedronki czysta propaganda to jest.czesto ludzie są poniżani,wyśmiewani jak się nie podoba to się zwolnij albo to ty nie umiesz nie wspomnę o problemach z urlopami bo przecież ciągle brak ludzi co do klientów to cóż temat rzeka to raczej specyfika pracy powiem tak trochę czasu mi zajęło dojście do siebie po odejściu z pracy,moje zdrowie ucierpiało i porządnie to odchorowałem.

Memories

Bardzo brzydko w tej biedronce. (usunięte przez administratora) że strony personelu. Nie miła kierowniczką, powiedziała mi kiedyś że jak mi nie pasuje coś to może nie przychodzić. Na sklepie zawsze brudno. Przejść z wózkiem niemą możliwość bo wszystko zastawione paletami. Zawsze kolejki, a jak prosimy kogoś podejść na kasę to Pani powieuze nie przyszła żeby przysługiwać nam. Nie polecam tej biedronki na Wrocławskiej obok Karolinki.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Opole

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biedronka