Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Opolu

Opole

Opinie o Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Opolu

Janusz.2505@op.pl

Szanowni Państwo chcę zwrócić uwagę na fatalne prowadzenie ,,Trackingu,, przez placówkę Opole 1 ul. Krakowska 46.. Przesyłki przyjmowane nie są w ogóle nie raz wprowadzane i opisywane w Trackingu przez takie komórki poczty.. jak dział paczek oraz dział przesyłek kurierskich... informacje napływają do trackingu z dużym opóźnieniem nawet kilku godzin... To jest skandal... piszę o tym bo tamtejsza dyrekcja nic nie robi aby tego pilnować i zmienić ten stan rzeczy... pracownicy wyprawiają co im się podoba a nikt tego nie kontroluje.. trzeba napisać do ministra łączności aby odwołał tamtejszy zarząd.. bo sobie kpi z skarg klientów.. Pozdrawiam Janusz z Opola.... ps. nie zostawię tak tego i na pewno naskarżę do ministerstwa.

Zostaw opinię o Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Opolu - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Opolu