Opolskie Centrum Onkologii im. T. Koszarowskiego

Opole

Opinie o Opolskie Centrum Onkologii im. T. Koszarowskiego

byłapracownica

Tragedia to chyba najłagodniejsze słowo jakiego można użyć w przypadku pracy w OCO. Pani koordynatorka, nie ma elementarnej wiedzy na temat zarządzania ludźmi, potrafi tylko bluzgać i zastraszać. Jej wybujałe ego przeszkadza w podejmowaniu racjonalnych decyzji, małe, błahe błędy popełniane przez nowe osoby podnoszone są do rangi światowej tragedii.Dyrekcja świadoma całej sytuacji nie robi z tym kompletnie nic. Jeśli masz mocne nerwy i chcesz dowiedzieć się ile jesteś w stanie przetrwać polecam :)

Favola222

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, płaca najniższa, bez możliwości podwyżki, pani cały czas mówiła,że spore rotacje,że praca bardzo ciężka. Nie zachęciła, wręcz zniechęciła. Przyjęli mnie,ale nie podjęłam się pracy. Jak widać...chyba dobrze

sylwer

dokładnie odradzam wszystkim stres straszny starsze baby drą się i obgadują wyzywają za mały błąd masz przej.....

SYIKI

PORAŻKA PRACA W REJESTRACJI TRAGEDIA WYPŁATA MARNA A STRES ,KRZYKI CAŁY DZIEŃ BIEGANINA ZERO SZACUNKU ZE STRONY STARSZYCH PRACOWNIKÓW , ZA MAŁY BŁĄD POKAZUJĄ PO NAZWISKU ,,JAK COS ŻLE ZROBISZ TO MASZ KARE OD KORDYNTORKI NIE POLECAM

Zostaw opinię o Opolskie Centrum Onkologii im. T. Koszarowskiego - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opolskie Centrum Onkologii im. T. Koszarowskiego