Weegree

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Weegree

Aktualność
Witaj,

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał, dlatego będziemy regularnie publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego rozwoju oraz wszelkich inicjatyw, jakich się podejmujemy. Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości.

Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy. W naszym biurze znajdziesz roboty humanoidalne, których zadaniem jest pomoc członkom naszego zespołu w najbardziej żmudnych i czasochłonnych obowiązkach. Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Planktus

Pozdrawiam Panią Kasię z weegree, którą od początku do końca opiekowała się mną i moją pracą. Odkąd zadzwoniła, to do samego wyjazdu pilnowała, żeby wszystko było w porządku. Jesteeeeem mega zadowolony, naprawdę czułem się dobrze obsługiwany!

Rawicz

od blisko 20 lat pracuje jako tokarz cnc, a przez ostatnie 3 lata robię to poprzez weegree. Czytam wiele opinii na ich temat, więc postanowiłem, że i ja wyrażę swoją opinię. Ludzie, nie rozumiem, czego wy chcecie od świata. Poważnie. Robiłem dla agencji, robiłem dla prywaciarzy, robiłem dla większych i mniejszych firm i wszędzie panuje ta sama zasada. Trzeba mocno pracować, wyrabiać normę, cisnąć po kolei swoje projekty. Umowa jest podpisana przez obie strony, więc zgadzacie się na warunki. Powiem Wam sekret - kierownicy są wymagający WSZĘDZIE, ja w weegree trafiłem właśnie na bardziej spoko gościa, więc tym bardziej nie narzekam. Warunki też są ok. Nie pojechałem tam na wakacje. Serio, zacznijcie pracować i przestańcie latać w chmurach, każda praca tak wygląda i tyle. Zejdźcie na ziemię ziomki ;)

Opolanin

Znam Weegree od wielu lat, bardzo często o nich słyszę od znajomych lub po prostu z miasta. Ostatnio postanowiłem się przekonać, czy faktycznie znajdą mi pracę. W sumie znaleźli i to blisko Opola, jakieś 10 km od centrum, jako elektryk na jednym z projektów. Praca spoko, koledzy z pracy bardzo fajni, do teraz z niektórymi trzymam kontakt. Szef nawet ok, czasami nie był zbyt miły, ale mimo wszystko nie mogę na niego narzekać. Zarobki - bo wiem, że większość oto pyta/o tym pisze- też ok. Nie było problemów z wypłatami czy wysokością stawki.

Kusy

Pracowałem na różnych projektach w Weegree (raz na pralkach raz na produkcji gadżetów) i zawsze było ok, cały czas uczciwe warunki pracy, wszystko legalnie i oficjalnie rozliczane w oparciu o umowę. Od kilku lat z nimi współpracuję i nigdy nie mam większych zastrzeżeń. Kontakt z nimi od samego początku jest prosty i łatwy, rekruterki prowadzą krok po kroku aż do samego zatrudnienia, następnie jest się pod opieką jednego z ludzi z Weegree. Dzwoniłem, gdy miałem problemy i wątpliwości, starał się on pomagać, tyle ile mógł. Jeśli nie odebrał, to zawsze oddzwaniał. Mogę naprawdę polecić tę agencję, bo dobrze działają i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa.

Zorro
Kandydat

Czy firma jest wypłacalna bo chcę podjąć z nimi współpracę

@Zorro

Też chciałbym to wiedzieć bo mają teraz bardzo dużo ogłoszeń rekrutacyjnych. Pytasz bo chcesz podjąć przez nich prace? Do tej pory nikt nie narzekał na kasę więc wszystko powinno być ok. Napisz jak się zdecydujesz.

Paweł Nowy wpis
@Zorro

Nie, odradzam. Negatywne opinie admin usuwa!!! Nie dowiecie się prawdy!!!

Były Nowy wpis
@Janusz

Ja tam bym się zastanowił.

Igor

Pracuję już ponad 3 miesiące. Doskonałe pensje. Terminowe płatności zgodnie z ustaleniami. Znakomity personel. Indywidualne podejście do każdego pracownika. rozważ wszystkie prośby i sugestie, chciałbym wyróżnić kierownika HR Olgę i koordynatora Michaiła, zawsze będą słuchać i pomagać.

Emilia Nowy wpis
@Igor

Doskonała kasa, az tak? A dodatki też doskonałe?

Ihar Nowy wpis

Отличная фирма по трудоустройству, все подсказали все объяснили. С куратором проекта можно решить любой вопрос от бытовых до рабочих моментов. Рекомендую

Firma Weegree poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Operator Maszyn. Czy dalej można tam aplikować?

Simi2022
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Kandydat

Witam jak chciałem spytać czy praca we Francji przez weegree wygląda okej ?

Wanda

A to faktycznie ciężka sprawa, bo jak pomiędzy młotem a kowadłem jesteś. Jakiś pomysł już masz jak to rozwikłać? W sumie to może ktoś jeszcze miał podobny problem? Bo jeśli tak to sprawa mogłaby być jasna, no chyba, że to jakieś nieporozumienie?

Wozniak Michal
Klient

Po raz kolejny nie zawiodłem się na pani Agnieszce Kulig, to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Ponownie posłużyła mi pomocą mimo iż kontaktowałem się późnym wieczorem, pięknie prowadzi rozmowy z klientem rozmowa z nią to przyjemność. Gdyby szukała pani nowej pracy, zapraszamy do nas szukamy takich ludzi do zespołu.

@Wozniak Michal

Fanie ze tak chwalisz. Długo już współpracujesz z firmą? Przez tą agencje zatrudniasz pracowników? Powiesz jaką biorą prowizje od pośrednictwa? Bo może też byłbym zainteresowany taką współpracą.

Agata

bedziesz mily i napiszesz cos wiecej czemu nie polecasz, moze wiecej osob skorzysta z tej rady wtedy jak beda jakies konkrety

Aurelia
Kandydat

Nie wiem czy ta firma jest oki. Wysłałam CV w poniedziałek wieczorem a już we wtorek rano dostałam negatywna odpowiedź więc nawet nie wiem czy w ogóle rozpatrzyli moje cv. Pisałam też do pani na Facebooku która mi napisała żeby podać jej nr kontaktowy do siebie i który jej podałam bo będą dzwonić i do dzisiaj nikt się nie odezwał a już miesiąc minął .

@Aurelia

To słabo bo większość chwali agencje i prace którą przez nią dostali. Na jakie stanowisko wysyłałeś? Może już skończyła się rekrutacja? Dziwne że cię nie zaprosili na rozmowę.

Kaja.P
Kandydat

Cześć, pracuje ktoś przez ta agencje w Buhl na produkcji?

Czy rotacja pracowników w Weegree na Piekarz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 15 kwietnia na EmploySystem.com. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Wozniak Michal
Klient

DZIEN DOBRY, WCZORAJ DZWONIŁA DO MNIE PANI AGNIESZKA KULIK Z PYTANIEM O PRACĘ, PANI AGNIESZKO PROSZĘ O TEL JUTRO PO KONSULTACJI MOŻEMY PRZYJĄĆ 45-50 KOBIET DO PRACY W AGROTURYSTYCE. NIE ZAPISAŁEM NUMERU. DYREKTOROWI GRATULUJĘ PRACOWNICY, PEŁEN PROFESJONALIZM

Top
Kandydat

Witam jak wygląda praca za operatora suwnice Belgii ,alogłoszenie dość często się ukazuje,albo jest faktycznie ciężko albo atmosfera w pracy nieprzyjemna

Olena

Witam, ja pracowala przez przez ta firme. Nie mogę powiedziec nic zlego. Wyplata na czas, mieszkania dobre. To wszystko zalezy jak ludzie dbaja. Praca roznie po 8-12 godzin. Ja pracowala na pakowaniu i przy oknach.

Ola

Pracowałam za ich pośrednictwem w Opolu. Kasa na czas, kontakt z firmą spoko. Polecam!

Planktus

@Planktus

Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrowienia przekazaliśmy już do Kasi. :)

@Planktus

Pani Kasia wszystkich obsługuje ?

Miron
Klient

serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Kulig, jest bardzo kompetentną osobą, jasno i profesjonalnie wyjaśnia cały proces współpracy, Nie korzystaliśmy nigdy z agencji pracy, ale być może to się zmieni.

Rawicz

Teresa
@Rawicz

Opinie dotyczące agencji Weegree mogą być bardzo różne, bo osoby pracujące za ich pośrednictwem pracują w całej Polsce oraz Europie więc w każdym miejscu może być inna sytuacja. Dlatego może uzupełnisz swoją wypowiedź ,w którym konkretnie miejscu pracujesz? Dla osób zainteresowanych podsyłam oferty - https://weegree.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/97/1,20/ .

Leon
@Rawicz

sztuka nie robic a zarobic

Odpowiadam
@Rawicz

Jasnych zasad, a nie gwiazdek, kolejnych dokumentów

Adam

Jakie warunki zakwaterowania

@Adam

Panie Adamie, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 969 230. Opowiemy na Pana pytania odnośnie ofert pracy i warunków zakwaterowania. Pozdrawiamy

Rafał
@Adam

Według koordynatora bardzo duży pokój dla 2 osób w rzeczywistości pokoik 2,5x4m - byłem w 2 lokacjach i mam zdjęcia standardów ... nie będę pisał - podaj meila to wyślę Ci fotki jak tam naprawdę jest.

rorek
@Adam

na kwarantannie lipne zakwaterowanie.pozniej na mieszkaniu doselowym tez trafilem na lipe.pokoje przechodnie jesli mozna nawac to pokojem bo bez drzwi taki jaky salon nie wiem jak to opisac.beznadzieja w moim przypadku.

Kamikaze
@Rafał

Dobrze byc uprzedzonym ????

Armaly

Polecam . Nie miałem przeciwwskazań.

Aneta
@Armaly

To czemu już jesteś były pracownik? :) Jakoś daje to mi do myślenia :D

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Weegree?

Liczba opinii klientów firmy Weegree, to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.