Opinie o Weegree

Maja

@Opolanin czy usłyszałeś od Weegree? A jeśli tak, to ile czasu czekałeś na informacje zwrotną od rekrutera? Czy zostałeś poinformowany, że taką informację otrzymasz niezależnie od wyniku rekrutacji? Niektóre firmy od razu mówią, że skontaktują się tylko z wybranymi kandydatami. Może ktoś jeszcze może opowiedzieć o swoich doświadczeniach z rozmowy kwalifikacyjnej? Warto by osoby, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą mogły tu przeczytać pomocne informacje i może nawet wskazówki.

Mikso

Widzę, że Weegree ma sporo aktualnych ofert pracy. Starają się żeby był duży wybór ofert? Czy inna przyczyna?

Opolanin

Mam jedno pytanie czemu po odbytej rozmowie rekrutacyjnej nikt nie informuje później o wynikach rekrutacji, nie odpisuje na smsy i maile. Czy wszystkich uczestników rekrutacji pracownicy firmy Weegree oprowadzają po siedzibie firmy w Opolu? Bo ja to uważam za swoisty lans. Czy tak postępuje agencja zatrudnienia?

Maja

@Marek rozumiem, że zaskoczyły Cię niektóre opinie na temat firmy. Możesz powiedzieć z czym konkretnie się nie zgadzasz? To ważne, by w takich sytuacjach zostawiać opinię, która pokaże jak według Ciebie firma wypada jako pracodawca.

Marek

Znam firmę z bardzo dobrej strony jako pracodawca i jestem zaskoczony!

Maja

@czarna widzę, że nikt nie odpowiedział Ci do tej pory. Zdecydowałaś się na wyjazd? A może jesteś właśnie w kontakcie z Weegree? Jak oceniasz ten kontakt? Udało Ci się dowiedzieć więcej na temat wyjazdu? Warto o tym napisać. Dużo osób trafia tutaj szukając dodatkowych informacji na temat tej agencji pracy.

Rdn

Czy ktoś z was wybiera się do pracy jako spawacz?

Norbert

Weegree ma bardzo dużo ofert pracy, czyli dalej się starają. Tak myślę, że nie można oceniać pracy agencji w oparciu o jednostkowe niepowodzenia, to byłoby niesprawiedliwe. Każdemu nie raz coś nie wyszło.

Mirek

Mam nadzieję, że ten brak pracy to tylko jednorazowa wpadka!

Norbi

Weegree to bardzo dobry pracodawca i dziwię się takim wpadkom!

Milka

Witam :) Czy pracował ktoś przy pakowaniu bułek? W miejscowości Walwijk? przez Weegre?

Ewelka
@Milka 28.08.2017 20:28

Hej:)również czekamy na jakieś info ,ponieważ też się wybieramy.Ps czy ma Pani więcej info o tej ofercie niż na stronie ?

czarna
@Milka 28.08.2017 20:28

Witam. Rownież chcialam zapytac czy pracowal ktos przy produkcji bulek w Waalwijku? Jak wyglądają zakwaterowania, czy wszystko jest w porządku z wypłatami?

Marek

Nie rozumiem sytuacji , że nie było pracy. A co na to agencja? Po co piszesz na forum zamiast działać i szukać pracy będąc tam na miejscu. Pewnie wydarzyło się coś zupełnie nieprzewidywalnego i może trzeba było zaczekać dzień lub dwa na inną robotę?

M

Warunki mieszkaniowe dobre, jednak po przyjeździe okazuje się ze nie ma dla Ciebie pracy i wracasz do Polski.

Marek

Niektóre osoby jadą do pracy za granicę i myślą, że tam sobie odpoczną a firmy im dobrze za to zapłacą. Nic bardziej mylnego, skończyło się nieróbstwo. Już nie raz były problemy jak trafi się na kwaterze taki leń do tego bałaganiarz. Agencje powinny coś z tym zrobić.

Andrzeju

Nie polecam po jednym dni mi powiedzieli ze mam jechać do Domu z Belgi !!!

Janusz Kęska

Firma,oszustòw,mataczy I krętaczy.Pracowałem zatrudniony dzięki tym oszustom w Belgii przez prawie dwa lata zostałem zwolniony w kwietniu I do dzisiaj nie mogę odebrać swoich rzeczy,dokumentów.Jestem kolejną osobą ktòra jest przez tę firmę okradziona.Ja już pisałem wiele opini ale zostają tylko dobre,złe czyli prawdziwe usuwają natychmiast.BANDA OSZUSTÓW I KRĘTACZY.

Rozum

Dla ludzi którzy chcą pracować każda praca będzie dobra. Jak potrzebuję zarobić to szukam konkretnej roboty.

Mik

Pracowałem z firmą Weegree i nie mam wrażenia, że nie potrafią zorganizować pracy. Jeśli nawet maja miejsce jakieś problemy to przecież tak bywa i nie oni pierwsi ani ostatni którzy mają kłopot. Ogólnie to dobra firma.

andrzejek

Weegree to znana agencja, z pewną pozycją na rynku i zupełnie nie pasuje do nich jakieś dziwne zachowanie. Potrafią dobrze organizować robotę oraz pozostałe sprawy związane z wyjazdem ludzi do obcego kraju. Jedno wiem , to nie jest przedszkole, tu trzeba samemu również pilnować

Mareczek

Jestem zaskoczony tak bogatą ofertą pracy. Można wybrać dobrą robotę i w kilka miesięcy zarobić niezłą kasę. Jetem malarzem i chętnie wyjechałbym na taka robotę ale mam pytanie, ile można zarobić i czy mieszkania sa w miarę dobre?

pracodawca

​​Praca dla specjalistów ​w Polsce i za granicą!

Mamy coś wyjątkowego do zaoferowania w Wałbrzychu! Poszukujemykoordynatora projektu. Masz prawo jazdy? Szukasz ciekawej pracy? Jesteś osobą komunikatywną? Nie czekaj, aplikuj i zostań naszym koordynatorem!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

pracodawca

Znana na opolskim rynku marka poszukuje pracowników. Zatrudniona osoba będzie pracowała przy produkcji lodów. Więcej na temat oferty dowiesz się klikając poniższy link.

pracodawca

Weegree promuje ekologię i zdrowy tryb życia.
W ramach nowego benefitu, pracownicy opolskiej centrali otrzymują 25 groszy dodatku do pensji za każdy przejechany na rowerze kilometr w drodze do pracy.
Kliknij i dowiedz się więcej na temat akcji.

pracodawca

Jak znaleźć odpowiednią pracę❓ Zwykle nie jest to łatwe zadanie. Oto kilka rad ⏬, gdzie szukać odpowiednich ogłoszeń.

martyna

Jak widzę agencja Weegree ma dużo nowych ofert pracy. Mam pytanie czy mają możliwości zdobycia pracy dla kobiet? Słyszałam, że firma ma dobrą opinię i ludzie korzystający z ich usług byli zadowoleni.

pracodawca

Zastanawiasz się jakie elementy powinno zawierać skuteczne ogłoszenie rekrutacyjne? Oto przewodnik, który pozwoli wyróżnić się pracodawcy, a pracownikowi pomoże znaleźć najlepszą ofertę pracy.

Henry

Weegree to sprawdzona i działająca od wielu lat w Polsce firma organizująca pracę dla różnych specjalistów w wielu krajach . Wielu ludzi już korzystało z ich oferty i byli zadowoleni ponieważ organizacji jest prowadzona perfekcyjnie co sprzyja dalszej współpracy.

pracodawca

Firma Weegree poszukuje osoby z doświadczeniem w rekrutacji i znajomością języka ukraińskiego.
Praca w biurze głównym w Opolu wraz z bogatym pakietem benefitów.

Roman

Super firma,mila obsługa, ładne Panie,no i wypłata na czas.

pracodawca

Czy wiesz w jakich przypadkach przysługuje Ci dodatkowy urlop? Kliknij i dowiedz się więcej na temat dni wolnych należnych w ramach przepisów kodeksu pracy.

pracodawca

Jedna z największych ukraińskich stacji telewizyjnych postanowiła sprawdzić, na jakie zarobki i warunki pracy mogą liczyć wyjeżdżający do Polski rodacy.
Czy znalezienie legalnej pracy to trudne zadanie?
Zapraszamy do reportażu z naszą firmą w roli głównej.

Maja

@Hunter a jaka jest Twoja opinia na temat firmy?

Mikso

Weegree poszukuje pracownika z językiem ukraińskim, może ktoś ma więcej informacji ?

Svits
@Mikso 09.04.2017 18:48

Witam Znam j.ukrainski.chetnie skorzystam z orerty pracy.

pracodawca

Temat imigrantów zza wschodniej granicy wzbudza wiele emocji. Zobacz, jaki mają oni wpływ na naszą gospodarkę oraz rodzimy rynek pracy.

pracodawca

Dekarz poszukiwany od zaraz.
Praca w pełnym wymiarze godzin. FIrma zapewnia sprzęt do pracy oraz ubrania robocze. Kliknij i dowiedz się więcej.

pracodawca

Politechnika Opolska zorganizowała Dzień Ukraiński. Nie mogło nas tam zabraknąć z naszymi ofertami pracy, stażów i praktyk.

pracodawca

Przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców niebawem mogą się zmienić. Ustawodawca w miejsce uproszczonej procedury proponuje wprowadzić dwa nowe pozwolenia.
Więcej na ten temat dowiesz się w artykule zamieszczonym poniżej

pracodawca

Poszkiwany pracownik magazynu w Opolu. Praca od zaraz!
Zapraszamy do zapozanania się z ofertą.

pracodawca

Mamy dla Was ofertę pracy w firmie zajmującej się dystrybucją opon samochodowych.
Oferujemy m.in. elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Maja

@Iza rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co uważasz za największe plusy pracy w Weegree.

pracodawca

Praca od zaraz w Niemczech.
Stanowisko: programista maszyn CNC.
Liczba wakatów: 5.

Iza

Weegree to fajna firma, mam tu spokojną pracę i w miarę dobre wynagrodzenie. Chętni do pracy muszą kierować sie własnym rozumem a nie wpisami.

pracodawca

Pochodzisz z Ukrainy i chcesz podjąć legalną pracę w Polsce?
Zastanawiasz się nad zatrudnieniem obywateli Ukrainy w swojej firmie?
Sprawdź, jakie dokumenty musisz posiadać.

seba

te wszystkie pozytywne opinie sa co najmniej podejrzane. ciekawe czy moja zniknie?

adam
@seba 23.03.2017 16:49

Dziwne daty ktoś dba o te opinie , jeszcze nigdy nie widziałem tak pozytywnych opinii .

Rafał
@adam 26.06.2017 19:45

Dobre opinie - źle, złe opinie - jeszcze gorzej..tak to już jest. Osobiście pracuje z Weegree ponad miesiąc i na razie jest wszytko ok ( mam na myśli kontakt, umowy, mieszkanie) resztę skomentuje po 10'tym gdy otrzymam wypłatę za cały miesiąc także c.d.n..

pracodawca

Mamy dla Was bardzo ciekawą ofertę pracy w firmie produkującej quady.
Oferujemy aż 8 wakatów. Kliknij i dowiedz się więcej.

Maja

@Michu79rozumiem, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Michu79

spoko firma. Pomogli mi znaleźć nie tylko fajną pracę w Belgii, ale też załatwić wszystkie formalności z pracodawcą.

Iza

Może ktoś dodać coś o pracy dla reseller - osoba polecająca?

Adam

Witam . Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w niemczech . Operator wózków idłowych reach truck ?

Zostaw opinię o Weegree - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weegree