Weegree

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Weegree

Aktualność
Witaj,

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał, dlatego będziemy regularnie publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego rozwoju oraz wszelkich inicjatyw, jakich się podejmujemy. Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości.

Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy. W naszym biurze znajdziesz roboty humanoidalne, których zadaniem jest pomoc członkom naszego zespołu w najbardziej żmudnych i czasochłonnych obowiązkach. Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Marian

Szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Rawicz

od blisko 20 lat pracuje jako tokarz cnc, a przez ostatnie 3 lata robię to poprzez weegree. Czytam wiele opinii na ich temat, więc postanowiłem, że i ja wyrażę swoją opinię. Ludzie, nie rozumiem, czego wy chcecie od świata. Poważnie. Robiłem dla agencji, robiłem dla prywaciarzy, robiłem dla większych i mniejszych firm i wszędzie panuje ta sama zasada. Trzeba mocno pracować, wyrabiać normę, cisnąć po kolei swoje projekty. Umowa jest podpisana przez obie strony, więc zgadzacie się na warunki. Powiem Wam sekret - kierownicy są wymagający WSZĘDZIE, ja w weegree trafiłem właśnie na bardziej spoko gościa, więc tym bardziej nie narzekam. Warunki też są ok. Nie pojechałem tam na wakacje. Serio, zacznijcie pracować i przestańcie latać w chmurach, każda praca tak wygląda i tyle. Zejdźcie na ziemię ziomki ;)

Pracuś
@Rawicz

Witam. Myślę że jeżeli będziemy się zgadzać na wyzysk to pozostaną same amaZONY. Szanujmy się kolego. W niemczech akord jest zabroniony! Walczmy trochę o normalność. Pozdrawiam

Planktus

Pozdrawiam Panią Kasię z weegree, którą od początku do końca opiekowała się mną i moją pracą. Odkąd zadzwoniła, to do samego wyjazdu pilnowała, żeby wszystko było w porządku. Jesteeeeem mega zadowolony, naprawdę czułem się dobrze obsługiwany!

@Planktus

Pani Kasia wszystkich obsługuje ?

Opolanin

Znam Weegree od wielu lat, bardzo często o nich słyszę od znajomych lub po prostu z miasta. Ostatnio postanowiłem się przekonać, czy faktycznie znajdą mi pracę. W sumie znaleźli i to blisko Opola, jakieś 10 km od centrum, jako elektryk na jednym z projektów. Praca spoko, koledzy z pracy bardzo fajni, do teraz z niektórymi trzymam kontakt. Szef nawet ok, czasami nie był zbyt miły, ale mimo wszystko nie mogę na niego narzekać. Zarobki - bo wiem, że większość oto pyta/o tym pisze- też ok. Nie było problemów z wypłatami czy wysokością stawki.

Kusy

Pracowałem na różnych projektach w Weegree (raz na pralkach raz na produkcji gadżetów) i zawsze było ok, cały czas uczciwe warunki pracy, wszystko legalnie i oficjalnie rozliczane w oparciu o umowę. Od kilku lat z nimi współpracuję i nigdy nie mam większych zastrzeżeń. Kontakt z nimi od samego początku jest prosty i łatwy, rekruterki prowadzą krok po kroku aż do samego zatrudnienia, następnie jest się pod opieką jednego z ludzi z Weegree. Dzwoniłem, gdy miałem problemy i wątpliwości, starał się on pomagać, tyle ile mógł. Jeśli nie odebrał, to zawsze oddzwaniał. Mogę naprawdę polecić tę agencję, bo dobrze działają i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa.

yo Nowy wpis

W oko wpadła mi wzmianka o akordzie ale jakoś nie widzę by o na myśli pisano w tej ofercie dla montera okien. Jest stawka godzinowa 12 / 14 euro i tyle. piszą o zwracaniu kosztów, więc ciekawi mnie to ile w praktyce wydasz na siebie a ile do PL da rade zabrać

Rawicz

Teresa
@Rawicz

Opinie dotyczące agencji Weegree mogą być bardzo różne, bo osoby pracujące za ich pośrednictwem pracują w całej Polsce oraz Europie więc w każdym miejscu może być inna sytuacja. Dlatego może uzupełnisz swoją wypowiedź ,w którym konkretnie miejscu pracujesz? Dla osób zainteresowanych podsyłam oferty - https://weegree.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/97/1,20/ .

Leon
@Rawicz

sztuka nie robic a zarobic

Odpowiadam
@Rawicz

Jasnych zasad, a nie gwiazdek, kolejnych dokumentów

Pamparampam
@Rawicz

Witam. Proszę o opinię na temat pracy wBelgii jako piaskarz w Gandawie.I ogólnie w 2023 roku na jak to jest z wypłacalnością tej agencji itp itd

Pracuś Nowy wpis

JR Nowy wpis

Dzień dobry, co z pracownikiem działu zatrudnienia? dosłownie przed chwila zauważyłam taka ofertę podczas przeglądania Opola. Nie widzę by pisano w ostatnim czasie o tej pracy. jest więc szansa na opinie? oferują przy tym typ umowy: o prace oraz zlecenie. Jest to do wyboru czy po prostu na początku dają zlecenie? Tak ktoś cos wspominał kiedyś ale nie wiem jak jest w tym roku?

Zbowani Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Co. powinienem wiedziec. o pracy w Bulingen gientarki moze ktos cos? Dzieki

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

QN

To gdzie byście polecali by się wybrać na początek? Kraj czy zagranica? Teraz niedawno ktoś Niemcy polecił i kontakt z koordynatorem, jak w Polsce się robi to w ogóle jest on tak potrzebny? Widziałem po prostu te ofertę na koparkę i się nad nią zastanawiam, mógłby ktoś polecić te lokalizacje o ile w niej był?

Patrycja wasiluk

Co do pracy na terenie Niemiec mogę z całego serca polecić. Tak samo kontakt z koordynatorem Jak dla mnie to nie ma lepszej firmy Szybko Sprawnie I jest kontakt co jest najważniejsze

YYYYY

Jak tam te kwatery, był ktoś jako monter z nimi w pracy? Czytam ogłoszenie i dosyć szczegółowe, ale właśnie bym chciał wiedzieć z doświadczenia czyjegoś jak w praktyce to wszystko wygląda, bo myślę nad wyjazdem. Jakie warunki są ogółem, ok?

Cyna

Witam jak wygląda sprawa ZUS bo jak tłumaczy pani rekroter to że do trzech miesięcy zatrudniają na umowie zlecenie a potem na umowę o pracę czy ktoś może dwa słowa napisać jak to się trzyma prawdy.

Qulson

Pracował ktoś jako Pracownik produkcji (branża mięsna) w Belgi i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków, atmosfery i samej współpracy z agencją.

Pootrr1991

Czy pracowałeś ktoś przez weegre jako monter konstrukcji stalowych koło Drezna?Niemcy. I mógłby powiedzieć jak wygląda tam pracą?

Przepracowałem w biurze Weegree ponad dwa lata. Panuje tam fajna atmosfera, każdy stara się pomóc i osiągnąć ciekawe rezultaty. Pomimo, że to agencja pracy to pracownik stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu, zarówno w biurze, jak i poza nim. Dbałem o to by warunki zakwaterowania były takie, jak do których sam chętnie bym pojechał. Ciągły rozwój firmy jest zauważalny. Z pewnością mogę polecić pracę w Weegree. Pozdrawiam cały zespół

@Mariusz

Jadę z nimi do Belgii 4 sierpnia jako montarzysta stolarki budowlanej może podesle ktoś coś jak tam na miejscu wygląda tą pracą iczy jest ok

Zając

Witam. Odnośnie Agencji weegree to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko bez problemu dało się załatwić, przyjazna atmosfra. Jeśli jest się szczerym, to tym bardziej patrzą na to pozytywnie. Zarobki zawsze na czas.

Nati

Kontakt z agencją dobry ,zakwaterowanie warunki znośne . Koordynator odwiedzał nas i można było z nim porozmawiać . Wypłaty na czas , co wypłata się coś nie zgadzało . Po telefonie do agencji przychodziło wyrównanie . Współpraca z agencją oceniam na plus. Jednak bardzo dużym minusem jest umowa zlecenie która oferują i niskie stawki . Przy czym przy wypłacie wychodzi na to że stawką jest niższa niż na umowie . Gdyby agencja dawała polsko niemieckie umowy o pracę że stawkami obowiązującymi w Niemczech ,nie można by było się przyczepić . Pasków wypłat raczej nie ma się co spodziewać .

Jak wygląda kwestia awansu w Weegree? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Spawacz?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Weegree?

Monika Majas

Wśród benefitów pozapłacowych pracownicy naszych biur mogą liczyć na: - kursy i szkolenia dopasowane do potrzeb na danym stanowisku - elastyczne godziny pracy - dofinansowania do obiadów - dofinansowania do dojazdów na rowerach - cotygodniowy masaż w godzinach pracy - dostęp do siłowni na terenie biura - prywatny parking - system poleceń pracowniczych - regularne imprezy firmowe ;)

Halina
@Monika Majas

Jak wygląda kwestia elastycznych godzin pracy? Są jakieś "widełki" odnosnie pojawienia się w biurze? Czy jak to wygląda?

@Halina

Tak, obowiązują u nas "widełki" czasowe. Nasi pracownicy mogą zaczynać pracę o dowolnie wybranej przez siebie porze między 7:00, a 10:00 rano i przepracowują 8 godzin, bądź mniej, w zależności od rodzaju współpracy. Przerwa obiadowa czy na masaż jest wliczona w czas pracy. ;)

Wanda
@Monika Majas

Wliczona? Ta przerwa ile rwa ostatecznie i sam masaż? Raczej nie zdąży się dwóch rzeczy na raz odhaczyć w jej trakcie?

@Wanda

Przerwa obiadowa trwa 30 minut i jest wliczona w czas pracy, a w dniu kiedy korzystamy z masażu mamy dodatkową 20-25 min przerwę, żeby móc z niego skorzystać, więc pracujemy wtedy ok. 7 godzin. ;)

Wanda
@Monika Majas

rozumiem, dzięki. a rozwiniesz ten system poleceń jeszcze? jakie są zasady i jaka liczba osób w biurze docelowo jest potrzebna? kiedy było tworzone w ostatnim czasie nowe stanowisko pracy?

@Wanda

Jest kilka poziomów poleceń. W zależności od trudności rekrutacji na dane stanowisko prowizja jest wyższa. Nie mamy określonej docelowej liczby osób w biurze. Firma stale się rozwija, więc stale pojawiają się u nas nowe oferty. Ostatnia była stworzona dzisiaj ;)

Brutto

Witam, czy zarobki brutto w pln są transparentne? Publikowane?

Qulson

Pracował ktoś jako Pracownik produkcji - piwowarnia w Belgii Ertvelde, i mógłby się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery oraz współpracy z agencją pracy.

Kaspi
@Qulson

Dołączam się do pytania, produkcja piwa Ertvelde, jak to wygląda od A do Z. Może ktoś kto pracował , albo ma zamiar pracować, to kontakt

Byłem bardzo zadowolony ze współpracy. Przemiłe i bardzo pomocne Panie rekruterki, które pozdrawiam serdecznie ????

Witold

Pomóż proszę i napisz, jak się trzeba przygotować do rekrutacji, by przyjęli na pracownika produkcji? W ogłoszeniu podali, że gotowość do pracy zmianowej i zdolności manualne oraz zacięcie techniczne. Czy domowe naprawy sprzętu grającego, są wystarczającą kwalifikacją?

Lidia

W ogłoszeniu na Pomocnika spawacza jest napisane, że znajomość języka mile widziana. A jak nie się języka, to czy firma organizuje jakieś szkolenie? Czy idzie się dogadać po prostu?

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree