3 Dodaj opinię
3 211 342 5 1

Opinie o Weegree

Aktualność
Witaj,

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał, dlatego będziemy regularnie publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego rozwoju oraz wszelkich inicjatyw, jakich się podejmujemy. Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości.

Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy. W naszym biurze znajdziesz roboty humanoidalne, których zadaniem jest pomoc członkom naszego zespołu w najbardziej żmudnych i czasochłonnych obowiązkach. Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Opolanin

Znam Weegree od wielu lat, bardzo często o nich słyszę od znajomych lub po prostu z miasta. Ostatnio postanowiłem się przekonać, czy faktycznie znajdą mi pracę. W sumie znaleźli i to blisko Opola, jakieś 10 km od centrum, jako elektryk na jednym z projektów. Praca spoko, koledzy z pracy bardzo fajni, do teraz z niektórymi trzymam kontakt. Szef nawet ok, czasami nie był zbyt miły, ale mimo wszystko nie mogę na niego narzekać. Zarobki - bo wiem, że większość oto pyta/o tym pisze- też ok. Nie było problemów z wypłatami czy wysokością stawki.

Tak1Nie3
Planktus

Pozdrawiam Panią Kasię z weegree, którą od początku do końca opiekowała się mną i moją pracą. Odkąd zadzwoniła, to do samego wyjazdu pilnowała, żeby wszystko było w porządku. Jesteeeeem mega zadowolony, naprawdę czułem się dobrze obsługiwany!

Kusy
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem na różnych projektach w Weegree (raz na pralkach raz na produkcji gadżetów) i zawsze było ok, cały czas uczciwe warunki pracy, wszystko legalnie i oficjalnie rozliczane w oparciu o umowę. Od kilku lat z nimi współpracuję i nigdy nie mam większych zastrzeżeń. Kontakt z nimi od samego początku jest prosty i łatwy, rekruterki prowadzą krok po kroku aż do samego zatrudnienia, następnie jest się pod opieką jednego z ludzi z Weegree. Dzwoniłem, gdy miałem problemy i wątpliwości, starał się on pomagać, tyle ile mógł. Jeśli nie odebrał, to zawsze oddzwaniał. Mogę naprawdę polecić tę agencję, bo dobrze działają i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa.

Tak2Nie4
Rawicz

od blisko 20 lat pracuje jako tokarz cnc, a przez ostatnie 3 lata robię to poprzez weegree. Czytam wiele opinii na ich temat, więc postanowiłem, że i ja wyrażę swoją opinię. Ludzie, nie rozumiem, czego wy chcecie od świata. Poważnie. Robiłem dla agencji, robiłem dla prywaciarzy, robiłem dla większych i mniejszych firm i wszędzie panuje ta sama zasada. Trzeba mocno pracować, wyrabiać normę, cisnąć po kolei swoje projekty. Umowa jest podpisana przez obie strony, więc zgadzacie się na warunki. Powiem Wam sekret - kierownicy są wymagający WSZĘDZIE, ja w weegree trafiłem właśnie na bardziej spoko gościa, więc tym bardziej nie narzekam. Warunki też są ok. Nie pojechałem tam na wakacje. Serio, zacznijcie pracować i przestańcie latać w chmurach, każda praca tak wygląda i tyle. Zejdźcie na ziemię ziomki ;)

Tak4Nie1
Spawacz Nowy wpis

Jak sie maja warunki mieszkalne i praca spawacz w miejscowosci lommel jak jest z godzinami pracy mam okazje jechac lecz nie mam zamiaru pracowac 40h tygodniowo lecz odnponiedzialku do soboty po te 10h dniowki pasuje zrobic

Bonku Nowy wpis
@Spawacz

Pracowalem w lommel ale musialem zjechac do PL. Mieszkanie bylo ok. pokoje dwuosobowe. Z nadgodzinami ciezko powiedziec bo na poczatku nie bylo szansy ale po jakims czasie zaczeli mi proponowac prace w soboty.

Spawacz Nowy wpis
@Bonku

A powiedz mi dlugo pracowales? Co konkretnie .tam spawaja? Jest w tej firmie jakas perspektywa rozwoju? Chodzi mi o podnoszenie kwalifikacji spawaczow wyrabiaja certyfikaty doszkalajace? Czy nie zwracaja wgl na to uwagi aby tylko pracowac?

Bonku Nowy wpis
@Spawacz

niecałe 2 miesiące, glownie schody, balustrady, certyfikatow nie wymagali

Michał Stelmaszczyk

Polecam pracodawce w pracy za granicą. Od 2 lat pracuje w Belgii i wszystko jest w porządku. Problemy rozwiązują od razu i pensja jest zawsze na czas.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Weegree?

Aktualność
Witaj,

Planktus

@Planktus

Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrowienia przekazaliśmy już do Kasi. :)

Hydraulik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Mam pytanie czy jest możliwość nawiązania współpracy. I jak jest w Belgii na kontrakcie.

Oliver

Jeżeli chodzi o godziny pracy gwarantowane, a rzeczywisty tydzień pracy to jest różnica. W ofertach gwarantują 40 h tygodniowo po 8 h dziennie , a tak naprawdę jest 7,5 h pracy na dzień, co wychodzi 37,5 h pracy na tydzień. Jest to związane z zasadami pracy w Belgii, nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby to pojąć , ale niestety w ofertach pracy są takie informacje ( nie mam zamiaru tego komentować dalej ). Kwestia pracy na różnych zmianach tutaj , też za zmianę nocną dostaje się tyle co za zmianę dzienną ,to raczej tak jak powinno być ( może ktoś ma inne zdanie , niech mnie poprawi) . Co do kwestii nadgodzin to nie ma , znaczy można pracować tylko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wypłaca jak za normalne godziny. Przechodząc teraz do najlepszego to najlepsza jest zdalna opieka koordynatora , zawsze obsługuje ponad 200 osób , czasami ma czas dla pracownika , to tylko czasami. Teraz może parę pozytywnych cech tej Spółki to jeżeli chodzi o rekrutację to przebiega bezproblemowo , Panie z biura dają radę szybko załatwić wszystkie papiery, umowę itd. Stawki po których się pracuje nie są złe , niektóre agencje proponują niższe , naprawdę nie ma co narzekać , że nie płacą, bo płacą i to na czas , naprawdę. Wypłata na czas to można powiedzieć duży plus ze strony Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prawdę mówiąc to solidna firma , z nutą przekształcenia faktów o warunkach pracy w Belgii.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 124 dni.

Na stronie EmploySystem.com zamieszczono 19 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Weegree. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Tak1Nie

Czy Weegree narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@Pytanie

Dzień dobry, Weegree nie narzuca swoim pracownikom terminów urlopów wypoczynkowych.

Rawicz

Tak4Nie1
Teresa
@Rawicz

Opinie dotyczące agencji Weegree mogą być bardzo różne, bo osoby pracujące za ich pośrednictwem pracują w całej Polsce oraz Europie więc w każdym miejscu może być inna sytuacja. Dlatego może uzupełnisz swoją wypowiedź ,w którym konkretnie miejscu pracujesz? Dla osób zainteresowanych podsyłam oferty - https://weegree.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/97/1,20/ .

Marcin

Wszystko tak, jak było w umowie. Pensja dobra, dokładnie tego się spodziewałem. Poszło bardzo sprawnie i szybko, kontakt z ludźmi z weegree też w porzadku. Polecam

krzychuu

elo spoko dyskusja sie tu robi. wlasnie wrociłem z tyry (tydzien temu) z belgi i mogę zdać wam małą relację. Pracowałem na tokarce - praca jak praca, warunki ok, przełożony złoty człowiek (poważka, ze wszystkim mogłem do niego iść), hajs na renke spoko, dużo nagodzin, wiec mozna było sobie dorobic (esktra dla mnie dil). Mieszkanie - czysta posciel, ładny pokój, mega sie wysypiałem, ale w domu malo siedzialem, zazwyczaj po pracy bywalem hehe w barach z ziomkami czy gdzieś łazilem, na piłke i takie tam. Ogulne wrazenia -z weeegree - babeczki z rekrutacji bardzo wporzondku, pomagały i zalatwialy formalnosci, do samego konca bylem z nimi w kontakcie, potem mnie przejal ziomek, ktory ogarniał wlasnie mieszkanie i inne papiery - tez ok

rikimartin
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś poruszył kwestię stawek, o kwocie wiecie przed wyjazdem, więc czemu narzekacie w trakcie pracy na ich wysokość? :D Dla mnie hajs się zgadza, wszystko było jak obiecali, całość terminowo na koncie. Ogólnie jestem mega zadowolony z tej agencji pracy, robiłem kiedyś pod innymi firmami z polski i teraz wiem, ze wegree jest o dwa poziomy wyżej. pzdr

Teresa
@rikimartin

Może niedoświadczone osoby uznały, że zaoferowana im stawka nie jest godna za pracę, jaką wykonują na miejscu? A jak oceniasz warunki mieszkaniowe oferowane przez Weegree? Pozdrawiam serdecznie

rikimartin
@Teresa

@Teresa, być może tak było albo dalej, myśleli że będą siedzieć na d*pie i nic nie robić, a pieniądze same wpadną na konto :D nie wiem. Poważnie, kilka razy pracowałem z wegree i co do hajsu nigdy nie miałem zastrzezeń. Warunki mieszkalne? Baaaardzo spoko, naprawdę, czysto, schludnie, łóżko wygodne, kuchnia i łazienka zadbana. Zdarzały się dobre i bardzo dobre, ale nigdy nie schodzili poniżej jakiegoś poziomu. @Teresa, a Ty byłaś już z nimi? Czy dopiero zamierzasz jechać?

Tak3Nie2
Pracownik Belgia

Byle z weegree w belgii i bylo ok. Podobalo mi sie kontakt z rekrutacja konkretne podejscie. Ma miejscu wporzadku mialem swoj pokoj. Praca tez ok tylko czasem dojazdy daleko. Ogolnie firma ok.

TakNie4
Były.
Nazwa działu: Produkcja

Przez przypadek wszedłem na opinie tej spółki i nie mama pojęcia skąd tyle dobrych opine dla tej spółki ,agencji /działa również pod inną nazwa/-podejrzewa z piszą to ludzie z biura itp. Moje przygoda z tą firmo dawno się zakończyła ale jedno co mogę napisac to Nic dobrego -no prawie . Maja/mieli / mnóstwo budów ,nie maja ludzi do pracy pewnie -efekt niski stawek i nie bójmy się tego powiedzięc -wysokich Norm ustalonych przez Belgów do wykonania Cale ,metry ,kilogramy ..Ludzie przyjeżdżali i zaraz sobie odpuszczali -lub nie wyrabiali zawyżonych Norm . Dla tej firmy -agencji, najlepiej żebyś miał wszystkie umiejętności w ręku -pracował za h/Euro. . Jeśli ta firma nie obudzi się zaraz ,nie będzie miał kto u nich pracować -a konkurencja na rynku jest duża ? Dochodzą jeszcze dojazd na własne ręki . Jedną zaleto tej firmy to wypłacalność .

Tak6Nie
Cała prawda
@Były.

Potwierdzam,wysokie to sama tylko normy do wykonanie .Zobaczcie ich ogłoszenie na Facebook wystawiane przez (usunięte przez administratora)-ludzie ich wyśmiewają.

Tak4Nie
Mariusz

Cała współpraca z weegree super, od momentu rekrutacji, poprzez pomoc przy wyjeździe, zakwaterowanie i samą pracę, elegancko. Jestem bardzo zadowolony. Byłem pół roku w Belgii i polecam, wszystko obyło się bezproblemowo.

TakNie3
bladykris

oto moja opinia nt. weegree zalety: 1. zarobki są dobre, w niektórych agencjach dają zdecydowanie gorsze warunki 2. praca jak w opisie - ciężko do czegoś się doczepić 3. mieszkanie - całkiem czyste, schludne i zadbane. 4. rekrutacja - bardzo ok, mili i konkretni wady: 1. niemili ludzie na miejscu - chyba to byli z samej pracy, a nie z agencji, ale i tak wkurzało nas ich aroganckie podejście. 2. drożyzna w sklepach - w sumie za dużo nie zaoszczędziłem 3. inni Polacy - masakra, z nimi było cięzko, z różnych projektów, z różnych firm, ciężko się z nimi pracowało. chyba tyle!

reksiu84

Firma ok nie mam zastrzezen. Pracowalem troche w belgii w 3 roznych miastach teraz niedlugo kolejny wyjazd. pozdrawiam

Opolanin

Tak1Nie3
Renata

Pracowałam w katowicach poprzez weegree jakoś 2 lata. Wszystko spoko, praca normalna, stawka też była dobra. Teraz wyjeżdżam za granicę i znowu weegree znalazło mi pracę, więc jak najbardziej polecam.

TakNie2
Majk

Firma ok. Nie mam zastrzeżeń. Byłem przez pół w belgii i jak będą znowu szukać spawacza, to znowu pojadę Pzdr

Kusy

Tak2Nie4
Monika

Pracowałam na produkcji w jajkach. Robota śmierdząca i nieciekawa, robiłam tam jakoś przez rok, koleżanki z pracy niefajne - małoprzyjemne, pierwsze leciały do przełożonych, gdy coś się nie zgadzało. Pod tym wzlędem porażka na całej linii. Warunki mieszkalne słabe, ale nietragiczne. Pracowałam w innych agencjach i tam było fatalnie, robaki, grzyb, niedomykające się drzwi - czasami po 3 dniach rezygnowała. Tutaj jest czasami tłoczno, nie zawsze jest bardzo czysto, ale nie mogę bardzo narzekać. Za taką kwotę, to mieszkanie nie jest złe. Pieniądze - stawka godzinowa sie zgadzała, z tym nie było problemu. Kilka razy sie przypomniałam, ale przepraszali i wszystko było od tego czasu wporządku. W innym agencjach zdarzały się, że przez 2-3 miesiące miałam opóźnienia. Tutaj jest inna bajka.

TakNie2
Lukys

Potwierdzam, że kontakt z koordynatorami jest sredni, ale nie mialem takich sytuacji, jak wcześniejsi, ze gość by nie odebrał kilka razy z rzędu. Zdarzały się sytuację, ale potem zaraz oddzwaniali, wiec nie miałem żalu do nich. Hajs? Tutaj nie rozumiem juz zarzutów, podpisałem umowę i wszystko bylo według niej, zgodnie z planem, na czas (no prawie, tutaj faktycznie były obsuwy), zawsze kwota ustalona na samym początku. Na miejscu szefowie firmy (nie agencji, ich nie poznałem) byli aroganccy, ale to już zakladam nie wina agencji, a tej firmy. Ale ktoś napisał, że nie po to się przychodzi do pracy, aby szukać kolegów czy koleżanek. Praca to praca, nie ma sentymentów, ale jak ktoś uczciwie pracuje, to o pracę się nie boi.

nikt ważny

Firma profesjonalna, ale nastawiona tylko na kasę. Pracownik to tylko źródło ich dochodu i interesują sie Toba do podpisania z nimi umowy (usunięte przez administratora)Nie oczekiwałam kokosów, ale gdy podpisałam umowe z nimi i chciałam sie czegoś dowiedzieć,dopytać, sami mówili, że koordynatorzy są pod telefonem w razie pytań, to mój nigdy nie obierał telefonu a jak już sie zdarzyło to nie był kompetentny by udzielić mi informacji. Nie polecam.

wymagający
 Rekomendacja

Pracowałem na projekcie k. Opola, zwyczajna budowlanka, praca jak praca. Trzeba zapi***lać, aby zarobić na chleb, ludzie srednio mili (nawet z weegree), ale nie chodze do pracy aby mnie lubili, ale aby zarobic. Papiery wszystko na czysto, nie bylo z nimi problemow, hajs byl w miare na czas, jakies opoznienia sie zdarzaly, ale w innych firmach bywalo gorzej, wiec nie patze na to. Ogolnie jak ktos chce pracowac i nie boi sie pracy, to polecam. ale jak ktoś jest francuskim pieskiem i wszystko mu przeszkadza, to niech idzie do kiosku gazetki przerwacac.

Redgard

Opowiem na podstawie własnego doświadczenia oraz innych pracowników firmy Weegree, więc to jest opinia zbiorcza. Jest wielki bałagan organizacyjny, wśród pracowników oraz kierownictwa. Jak już było wspomniane, firma może wysłać do klienta na parę dni bo nie wie jak długo będzie trwał "projekt", a pózniej klient olewa, a oni olewają pracownika. Wiadomo business itd., ale przynajmniej wiecie teraz, że z olewaniem firma niema problemu, cyk i pracownik olany. Masz problemy w pracy? Nie spodziewaj się na pomóc kierownictwa lub innych pracowników. Zawsze wszystko jest robione z spóżnieniem, bo zapominają o wszystkim, a póżniej wszystko się pali itd., co oczywiście wpływa na efekt pracy, stwarza problemy, generuje stress itd., a dodatkowo póżniej jeszcze pracownik jest winny, lol Jeśli chcecie pracować w firmie gdzie jest mniej stresu (wiadomo że nie da rady pracować bez stresu, w każdej firmie on jest, lecz tutaj poziom braku porządku jest zbyt wysoki, a to nie jest moja pierwsza praca, więc mam jak porównać normalną firmę oraz symulację firmy from "Weegree"), która ma porządek, to na bank nie Weegree

Mlody82

Witam pracował ktoś jako robotnik drogowy w miejscowości Isselburg jakie warunki i ile godzin dziennie

Andrzej
@Mlody82

Warunki ok i godziny tez sa.

Tak2Nie2
Jj
Nazwa działu: Produkcja

Co ile płaca co tydzien czy jak.. Chcę jechac do Belgii jako spawacz

Janusz
@Jj

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku spawacza? Firma Weegree zapewnia pracę w Holandii, Belgii i Niemczech. Musisz mieć doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG i mieć umiejętność czytania rysunku technicznego. Firma gwarantuje ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu. Jeżeli się zdecydujesz przybliż na forum jak wyglądał proces rekrutacji.

Tak1Nie2

Mariusz

Lubię atmosferę w Weegree za: Świetna firma. Zarządzana na wysokim poziomie. Polecam!

Tak5Nie8

Tragiczny czlowiek

To gdzie pracuje?

Tak4Nie

Zostaw opinię o Weegree - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie