Weegree

3 215 380 5 1

Opinie o Weegree

Aktualność
Witaj,

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał, dlatego będziemy regularnie publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego rozwoju oraz wszelkich inicjatyw, jakich się podejmujemy. Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości.

Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy. W naszym biurze znajdziesz roboty humanoidalne, których zadaniem jest pomoc członkom naszego zespołu w najbardziej żmudnych i czasochłonnych obowiązkach. Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Tak2Nie6
Rawicz

od blisko 20 lat pracuje jako tokarz cnc, a przez ostatnie 3 lata robię to poprzez weegree. Czytam wiele opinii na ich temat, więc postanowiłem, że i ja wyrażę swoją opinię. Ludzie, nie rozumiem, czego wy chcecie od świata. Poważnie. Robiłem dla agencji, robiłem dla prywaciarzy, robiłem dla większych i mniejszych firm i wszędzie panuje ta sama zasada. Trzeba mocno pracować, wyrabiać normę, cisnąć po kolei swoje projekty. Umowa jest podpisana przez obie strony, więc zgadzacie się na warunki. Powiem Wam sekret - kierownicy są wymagający WSZĘDZIE, ja w weegree trafiłem właśnie na bardziej spoko gościa, więc tym bardziej nie narzekam. Warunki też są ok. Nie pojechałem tam na wakacje. Serio, zacznijcie pracować i przestańcie latać w chmurach, każda praca tak wygląda i tyle. Zejdźcie na ziemię ziomki ;)

Tak11Nie14
Planktus

Pozdrawiam Panią Kasię z weegree, którą od początku do końca opiekowała się mną i moją pracą. Odkąd zadzwoniła, to do samego wyjazdu pilnowała, żeby wszystko było w porządku. Jesteeeeem mega zadowolony, naprawdę czułem się dobrze obsługiwany!

Tak9Nie11
Opolanin

Znam Weegree od wielu lat, bardzo często o nich słyszę od znajomych lub po prostu z miasta. Ostatnio postanowiłem się przekonać, czy faktycznie znajdą mi pracę. W sumie znaleźli i to blisko Opola, jakieś 10 km od centrum, jako elektryk na jednym z projektów. Praca spoko, koledzy z pracy bardzo fajni, do teraz z niektórymi trzymam kontakt. Szef nawet ok, czasami nie był zbyt miły, ale mimo wszystko nie mogę na niego narzekać. Zarobki - bo wiem, że większość oto pyta/o tym pisze- też ok. Nie było problemów z wypłatami czy wysokością stawki.

Tak4Nie10
Kusy

Pracowałem na różnych projektach w Weegree (raz na pralkach raz na produkcji gadżetów) i zawsze było ok, cały czas uczciwe warunki pracy, wszystko legalnie i oficjalnie rozliczane w oparciu o umowę. Od kilku lat z nimi współpracuję i nigdy nie mam większych zastrzeżeń. Kontakt z nimi od samego początku jest prosty i łatwy, rekruterki prowadzą krok po kroku aż do samego zatrudnienia, następnie jest się pod opieką jednego z ludzi z Weegree. Dzwoniłem, gdy miałem problemy i wątpliwości, starał się on pomagać, tyle ile mógł. Jeśli nie odebrał, to zawsze oddzwaniał. Mogę naprawdę polecić tę agencję, bo dobrze działają i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa.

Tak6Nie12
bartek Nowy wpis
Kandydat

witam.szukam pracy fizycznej w Niemczech i zastanawiam się czy warto aplikować do firmy weagree i czy jest szansa cos konkretnego znaleźć w tych trudnych czasach.pozdrawiam

Nowy wpis

@bartek

Dzień dobry Panie Bartku, obecnie mamy kilka otwartych stanowisk pracy w Niemczech. Głównie poszukujemy murarzy, spawaczy oraz kierowców. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich ofert pracy: https://weegree.com/oferty-pracy/ W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: +48 795 415 404

Rawicz

Tak11Nie14
Teresa
@Rawicz

Opinie dotyczące agencji Weegree mogą być bardzo różne, bo osoby pracujące za ich pośrednictwem pracują w całej Polsce oraz Europie więc w każdym miejscu może być inna sytuacja. Dlatego może uzupełnisz swoją wypowiedź ,w którym konkretnie miejscu pracujesz? Dla osób zainteresowanych podsyłam oferty - https://weegree.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/97/1,20/ .

TakNie1
Leon Nowy wpis
@Rawicz

sztuka nie robic a zarobic

Spartakus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Pracował ktos na suwnicy w Weldee?

Bogusław
 Rekomendacja

Chciałem podziękować paniom z biura oraz panu Krzysztofowi za bardzo miłą współpracę pracowałem tylko cztery miesiące a wszystko było super.Firma wszystko robi aby pracownik był zadowolony nawet jak się straci kontrakt z pracodawcą zagranicznym, znaleźć następne zlecenie.Pieniądze zawsze na czas i wszystko zgodnie z umową.Bardzo dziękuje za prace i mam nadzieje że jeszcze w przyszłości wrócę do firmy WEEGRE .Pozdrawiam wszystkich w firmie.

Tak3Nie1
Adam

Jakie warunki zakwaterowania

@Adam

Panie Adamie, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 969 230. Opowiemy na Pana pytania odnośnie ofert pracy i warunków zakwaterowania. Pozdrawiamy

seweryns1
Kandydat

Szukam pracy jako operator wózka widłowego czołowego....... 20 lat doświadczenia.

@seweryns1

Posiadamy aktualnie kilka ofert dla operatorów wózków widłowych. Zapraszamy do kontaktu: +48 604 742 505

Dagmara

Polecam z całego serca! Dobry kontakt z koordynatorami (Pozdrawiam Panią Julie K. - rekruterke), wszystko tak jak na umowie i jak było powiedziane w Polsce, wypłata dokładnie taka jaka stawka była ustalona i co najważniejsze na czas. Takie agencje pracy powinny byc :).

TakNie1
Arek

Pracowalem u nich w Belgii. W moim firma zapewniła bezpłatne zakwaterowanie, co było całkiem spoko. Jeśli chodzi o dokumenty mialem umowe o prace i ubezpieczenie wiec ok.

Tak2Nie1
Ja
Klient
@Arek

Kwatery zawsze są po stronie pracodawcy z kąd ty jest

Tak1Nie
@Ja

Z okolic Krakowa a Ty? Jedziesz tam teraz ?

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.
Kandydat

Witam czy ktoś pracował jako spawacz/ślusarz w Croissy-Sur-Seine?Chodzi mi o informacje ogólne (mieszkanie ,zarobki ,warunki pracy)?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy pracodawca Weegree motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ftw
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.
Kandydat

A jakiś inżynier, konstruktor wypowiedziałby się jak wygląda praca w Belgi w porównaniu do PL? Kasa, klimat, itd?

Rafaello
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.
Kandydat

Dzień dobry poszukuje pracy w Belgii na stanowisku mechanik napraw maszyn i urządzeń mechanicznych lub operator linii produkcyjnej pozdrawiam

Vasyl69

Денег не брали ни за визу, ни за вакансию. С документами всё в порядке, никах левых договоров не будет. Поэтому можете быть увереными в надёжности

TakNie3
Zuza81

Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, więc spoko.

Dabrra0667

W trakcie współpracy nie było problemów, w przypadku pytań pracownicy udzielą bezpłatnych konsultacji

Tak1Nie2
Andrzej

Witam! Zacznę od tego, że i miesiąca nie pracowałem przy pierwszej pracy jaką zaoferowała mi firma, ponieważ nie spodobały mi się warunki pracy i stosunek kierownictwa do pracowników . Skontaktowałem się z tym problemem do firmy, która znalazła dla mnie kolejny wakat w ciągu dwóch dni bez żadnych problemów i bez dodatkowej opłaty. Dlatego nie trzeba boit się, że trzeba pracować tam, gdzie się nie spodoba. Podczas współpracowania z firmą nie miałem żadnych problemów z dokumentami i ich legalnosćią. Do tego wszystkiego ogromnym plusem było darmowe mieszkanie z internetem.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 188 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Weegree? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Spawacz

Mam pytanie a mianowicie jaką umowę oferuje firma (polską czy niemiecka ) Czy mieszkania są jedno osobowe to jest dla mnie najważniejsze czy firma po okresie próbnym podnosi stawki pracownikom

Aktualność
Witaj,

Tak2Nie6
Marian
Kandydat

Szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Marian

Dzień dobry, szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole