Weegree

Opinie o Weegree

krzychuu

elo spoko dyskusja sie tu robi. wlasnie wrociłem z tyry (tydzien temu) z belgi i mogę zdać wam małą relację. Pracowałem na tokarce - praca jak praca, warunki ok, przełożony złoty człowiek (poważka, ze wszystkim mogłem do niego iść), hajs na renke spoko, dużo nagodzin, wiec mozna było sobie dorobic (esktra dla mnie dil). Mieszkanie - czysta posciel, ładny pokój, mega sie wysypiałem, ale w domu malo siedzialem, zazwyczaj po pracy bywalem hehe w barach z ziomkami czy gdzieś łazilem, na piłke i takie tam. Ogulne wrazenia -z weeegree - babeczki z rekrutacji bardzo wporzondku, pomagały i zalatwialy formalnosci, do samego konca bylem z nimi w kontakcie, potem mnie przejal ziomek, ktory ogarniał wlasnie mieszkanie i inne papiery - tez ok

rikimartin

Ktoś poruszył kwestię stawek, o kwocie wiecie przed wyjazdem, więc czemu narzekacie w trakcie pracy na ich wysokość? :D Dla mnie hajs się zgadza, wszystko było jak obiecali, całość terminowo na koncie. Ogólnie jestem mega zadowolony z tej agencji pracy, robiłem kiedyś pod innymi firmami z polski i teraz wiem, ze wegree jest o dwa poziomy wyżej. pzdr

Teresa
@rikimartin

Może niedoświadczone osoby uznały, że zaoferowana im stawka nie jest godna za pracę, jaką wykonują na miejscu? A jak oceniasz warunki mieszkaniowe oferowane przez Weegree? Pozdrawiam serdecznie

rikimartin
@Teresa

@Teresa, być może tak było albo dalej, myśleli że będą siedzieć na d*pie i nic nie robić, a pieniądze same wpadną na konto :D nie wiem. Poważnie, kilka razy pracowałem z wegree i co do hajsu nigdy nie miałem zastrzezeń. Warunki mieszkalne? Baaaardzo spoko, naprawdę, czysto, schludnie, łóżko wygodne, kuchnia i łazienka zadbana. Zdarzały się dobre i bardzo dobre, ale nigdy nie schodzili poniżej jakiegoś poziomu. @Teresa, a Ty byłaś już z nimi? Czy dopiero zamierzasz jechać?

Pracownik Belgia

Byle z weegree w belgii i bylo ok. Podobalo mi sie kontakt z rekrutacja konkretne podejscie. Ma miejscu wporzadku mialem swoj pokoj. Praca tez ok tylko czasem dojazdy daleko. Ogolnie firma ok.

Były.

Przez przypadek wszedłem na opinie tej spółki i nie mama pojęcia skąd tyle dobrych opine dla tej spółki ,agencji /działa również pod inną nazwa/-podejrzewa z piszą to ludzie z biura itp. Moje przygoda z tą firmo dawno się zakończyła ale jedno co mogę napisac to Nic dobrego -no prawie . Maja/mieli / mnóstwo budów ,nie maja ludzi do pracy pewnie -efekt niski stawek i nie bójmy się tego powiedzięc -wysokich Norm ustalonych przez Belgów do wykonania Cale ,metry ,kilogramy ..Ludzie przyjeżdżali i zaraz sobie odpuszczali -lub nie wyrabiali zawyżonych Norm . Dla tej firmy -agencji, najlepiej żebyś miał wszystkie umiejętności w ręku -pracował za h/Euro. . Jeśli ta firma nie obudzi się zaraz ,nie będzie miał kto u nich pracować -a konkurencja na rynku jest duża ? Dochodzą jeszcze dojazd na własne ręki . Jedną zaleto tej firmy to wypłacalność .

Cała prawda
@Były.

Potwierdzam,wysokie to sama tylko normy do wykonanie .Zobaczcie ich ogłoszenie na Facebook wystawiane przez (usunięte przez administratora)-ludzie ich wyśmiewają.

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

Mariusz

Cała współpraca z weegree super, od momentu rekrutacji, poprzez pomoc przy wyjeździe, zakwaterowanie i samą pracę, elegancko. Jestem bardzo zadowolony. Byłem pół roku w Belgii i polecam, wszystko obyło się bezproblemowo.

bladykris

oto moja opinia nt. weegree zalety: 1. zarobki są dobre, w niektórych agencjach dają zdecydowanie gorsze warunki 2. praca jak w opisie - ciężko do czegoś się doczepić 3. mieszkanie - całkiem czyste, schludne i zadbane. 4. rekrutacja - bardzo ok, mili i konkretni wady: 1. niemili ludzie na miejscu - chyba to byli z samej pracy, a nie z agencji, ale i tak wkurzało nas ich aroganckie podejście. 2. drożyzna w sklepach - w sumie za dużo nie zaoszczędziłem 3. inni Polacy - masakra, z nimi było cięzko, z różnych projektów, z różnych firm, ciężko się z nimi pracowało. chyba tyle!

reksiu84

Firma ok nie mam zastrzezen. Pracowalem troche w belgii w 3 roznych miastach teraz niedlugo kolejny wyjazd. pozdrawiam

Opolanin

Znam Weegree od wielu lat, bardzo często o nich słyszę od znajomych lub po prostu z miasta. Ostatnio postanowiłem się przekonać, czy faktycznie znajdą mi pracę. W sumie znaleźli i to blisko Opola, jakieś 10 km od centrum, jako elektryk na jednym z projektów. Praca spoko, koledzy z pracy bardzo fajni, do teraz z niektórymi trzymam kontakt. Szef nawet ok, czasami nie był zbyt miły, ale mimo wszystko nie mogę na niego narzekać. Zarobki - bo wiem, że większość oto pyta/o tym pisze- też ok. Nie było problemów z wypłatami czy wysokością stawki.

Renata

Pracowałam w katowicach poprzez weegree jakoś 2 lata. Wszystko spoko, praca normalna, stawka też była dobra. Teraz wyjeżdżam za granicę i znowu weegree znalazło mi pracę, więc jak najbardziej polecam.

Majk

Firma ok. Nie mam zastrzeżeń. Byłem przez pół w belgii i jak będą znowu szukać spawacza, to znowu pojadę Pzdr

Kusy

Pracowałem na różnych projektach w Weegree (raz na pralkach raz na produkcji gadżetów) i zawsze było ok, cały czas uczciwe warunki pracy, wszystko legalnie i oficjalnie rozliczane w oparciu o umowę. Od kilku lat z nimi współpracuję i nigdy nie mam większych zastrzeżeń. Kontakt z nimi od samego początku jest prosty i łatwy, rekruterki prowadzą krok po kroku aż do samego zatrudnienia, następnie jest się pod opieką jednego z ludzi z Weegree. Dzwoniłem, gdy miałem problemy i wątpliwości, starał się on pomagać, tyle ile mógł. Jeśli nie odebrał, to zawsze oddzwaniał. Mogę naprawdę polecić tę agencję, bo dobrze działają i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa.

Pracowałam na produkcji w jajkach. Robota śmierdząca i nieciekawa, robiłam tam jakoś przez rok, koleżanki z pracy niefajne - małoprzyjemne, pierwsze leciały do przełożonych, gdy coś się nie zgadzało. Pod tym wzlędem porażka na całej linii. Warunki mieszkalne słabe, ale nietragiczne. Pracowałam w innych agencjach i tam było fatalnie, robaki, grzyb, niedomykające się drzwi - czasami po 3 dniach rezygnowała. Tutaj jest czasami tłoczno, nie zawsze jest bardzo czysto, ale nie mogę bardzo narzekać. Za taką kwotę, to mieszkanie nie jest złe. Pieniądze - stawka godzinowa sie zgadzała, z tym nie było problemu. Kilka razy sie przypomniałam, ale przepraszali i wszystko było od tego czasu wporządku. W innym agencjach zdarzały się, że przez 2-3 miesiące miałam opóźnienia. Tutaj jest inna bajka.

Lukys

Potwierdzam, że kontakt z koordynatorami jest sredni, ale nie mialem takich sytuacji, jak wcześniejsi, ze gość by nie odebrał kilka razy z rzędu. Zdarzały się sytuację, ale potem zaraz oddzwaniali, wiec nie miałem żalu do nich. Hajs? Tutaj nie rozumiem juz zarzutów, podpisałem umowę i wszystko bylo według niej, zgodnie z planem, na czas (no prawie, tutaj faktycznie były obsuwy), zawsze kwota ustalona na samym początku. Na miejscu szefowie firmy (nie agencji, ich nie poznałem) byli aroganccy, ale to już zakladam nie wina agencji, a tej firmy. Ale ktoś napisał, że nie po to się przychodzi do pracy, aby szukać kolegów czy koleżanek. Praca to praca, nie ma sentymentów, ale jak ktoś uczciwie pracuje, to o pracę się nie boi.

nikt ważny

Firma profesjonalna, ale nastawiona tylko na kasę. Pracownik to tylko źródło ich dochodu i interesują sie Toba do podpisania z nimi umowy (usunięte przez administratora)Nie oczekiwałam kokosów, ale gdy podpisałam umowe z nimi i chciałam sie czegoś dowiedzieć,dopytać, sami mówili, że koordynatorzy są pod telefonem w razie pytań, to mój nigdy nie obierał telefonu a jak już sie zdarzyło to nie był kompetentny by udzielić mi informacji. Nie polecam.

wymagający

Pracowałem na projekcie k. Opola, zwyczajna budowlanka, praca jak praca. Trzeba zapi***lać, aby zarobić na chleb, ludzie srednio mili (nawet z weegree), ale nie chodze do pracy aby mnie lubili, ale aby zarobic. Papiery wszystko na czysto, nie bylo z nimi problemow, hajs byl w miare na czas, jakies opoznienia sie zdarzaly, ale w innych firmach bywalo gorzej, wiec nie patze na to. Ogolnie jak ktos chce pracowac i nie boi sie pracy, to polecam. ale jak ktoś jest francuskim pieskiem i wszystko mu przeszkadza, to niech idzie do kiosku gazetki przerwacac.

Redgard

Opowiem na podstawie własnego doświadczenia oraz innych pracowników firmy Weegree, więc to jest opinia zbiorcza. Jest wielki bałagan organizacyjny, wśród pracowników oraz kierownictwa. Jak już było wspomniane, firma może wysłać do klienta na parę dni bo nie wie jak długo będzie trwał "projekt", a pózniej klient olewa, a oni olewają pracownika. Wiadomo business itd., ale przynajmniej wiecie teraz, że z olewaniem firma niema problemu, cyk i pracownik olany. Masz problemy w pracy? Nie spodziewaj się na pomóc kierownictwa lub innych pracowników. Zawsze wszystko jest robione z spóżnieniem, bo zapominają o wszystkim, a póżniej wszystko się pali itd., co oczywiście wpływa na efekt pracy, stwarza problemy, generuje stress itd., a dodatkowo póżniej jeszcze pracownik jest winny, lol Jeśli chcecie pracować w firmie gdzie jest mniej stresu (wiadomo że nie da rady pracować bez stresu, w każdej firmie on jest, lecz tutaj poziom braku porządku jest zbyt wysoki, a to nie jest moja pierwsza praca, więc mam jak porównać normalną firmę oraz symulację firmy from "Weegree"), która ma porządek, to na bank nie Weegree

Mlody82

Witam pracował ktoś jako robotnik drogowy w miejscowości Isselburg jakie warunki i ile godzin dziennie

@Mlody82

Warunki ok i godziny tez sa.

Jj

Co ile płaca co tydzien czy jak.. Chcę jechac do Belgii jako spawacz

Janusz
@Jj

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku spawacza? Firma Weegree zapewnia pracę w Holandii, Belgii i Niemczech. Musisz mieć doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG i mieć umiejętność czytania rysunku technicznego. Firma gwarantuje ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu. Jeżeli się zdecydujesz przybliż na forum jak wyglądał proces rekrutacji.

Mariusz

Lubię atmosferę w Weegree za: Świetna firma. Zarządzana na wysokim poziomie. Polecam!

Tragiczny czlowiek

To gdzie pracuje?

endriu

(usunięte przez administratora) praca tam to nie jest jakaś bajka, ale bez przesady. warnki sa ok, spoko i w ogole, wiadomo jakby bylo czysciej, szefowie w pracy przyjennijessi to chetniej by sie wyjezdzalo. ale hajs na lape sie zgadza, mieszkanie jest calkiem znosne, ci ludzie z waegree mili. bylem przez pol roku, za 3 miesiace znowu jade

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree