Weegree

Opinie o Weegree

Dabrra0667

W trakcie współpracy nie było problemów, w przypadku pytań pracownicy udzielą bezpłatnych konsultacji

Witam! Zacznę od tego, że i miesiąca nie pracowałem przy pierwszej pracy jaką zaoferowała mi firma, ponieważ nie spodobały mi się warunki pracy i stosunek kierownictwa do pracowników . Skontaktowałem się z tym problemem do firmy, która znalazła dla mnie kolejny wakat w ciągu dwóch dni bez żadnych problemów i bez dodatkowej opłaty. Dlatego nie trzeba boit się, że trzeba pracować tam, gdzie się nie spodoba. Podczas współpracowania z firmą nie miałem żadnych problemów z dokumentami i ich legalnosćią. Do tego wszystkiego ogromnym plusem było darmowe mieszkanie z internetem.

Spawacz

Mam pytanie a mianowicie jaką umowę oferuje firma (polską czy niemiecka ) Czy mieszkania są jedno osobowe to jest dla mnie najważniejsze czy firma po okresie próbnym podnosi stawki pracownikom

Aktualność
Witaj,

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał, dlatego będziemy regularnie publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego rozwoju oraz wszelkich inicjatyw, jakich się podejmujemy. Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości.

Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy. W naszym biurze znajdziesz roboty humanoidalne, których zadaniem jest pomoc członkom naszego zespołu w najbardziej żmudnych i czasochłonnych obowiązkach. Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Marian

Szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

Marian

Dzień dobry, szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Wojciech

Nie polecam zdecydowanie pracy przez tą firmę , to co piszą na temat pracy a wynagrodzenia , a w rzeczywistości jak to wygląda to jakaś groteska, nie polecam , nie interesują się później w ogóle pracownikami, nie polecam zdecydowanie.

Praca

Pracuje ktoś w Belgii na Recyklingu bądź na sortowaniu ziemniaków? Mógłby ktoś się podzielić opinia o tych pracach i samej agencji? Z góry dziękuję.

Praca

Pracuje ktoś z państwa w Belgii na Recyklingu bądź przy sortowaniu ziemniaków? Może ktoś podzielić się opinią na temat tych prac i ogólnie samej agencji

Ania13

Witam. Czy posiadają Państwo pracę dla pary? Jesteśmy dostępni od zaraz.

@Ania13

Pani Anno, obecnie dla par mamy ciekawą ofertę pracy przy kwiatach w Belgii: Więcej informacji znajdzie Pani na https://weegree.com/praca/praca-przy-kwiatach-tpk-05-20/ Pozdrawiamy

Felek Żak

Szukam opinii na temat pracy przy kwiatach w Holandia w miejscowości Zaltbommel.

@Felek Żak

pracowalam tam kilka lat przez agencje, sporo pracy, ale podejscie do pracownikow bardzo dobre, teraz chyba szukaja juz do firmy nie przez agencje

Pawel

Witam nie polecam pracy przez tą agecje!!! Ze stawki (usunięte przez administratora) netto po przepracowaniu miesiąca zrobilo się (usunięte przez administratora) Pokoje miały być maxx 2 osobowe były 4! (usunięte przez administratora)

Witam czy potrzebujecie do pracy jako montażysta okien do belgii pozdrawiam

@Tomek

Dzień dobry, aktualnie na to stanowisko nie posiadamy aktywnych ofert. Zapraszamy jednak do zapoznania się z innymi rekrutacjami na stronie https://weegree.com/praca/

tollo

Witam pracowal ktos przy montazu fasad w Belgii?

Chorzowianin

Pracuje już rok dzięki weegree w hurtowni medycznej, super sprawa. Polecam tą firmę :)

Spawacz

Jak sie maja warunki mieszkalne i praca spawacz w miejscowosci lommel jak jest z godzinami pracy mam okazje jechac lecz nie mam zamiaru pracowac 40h tygodniowo lecz odnponiedzialku do soboty po te 10h dniowki pasuje zrobic

Bonku
@Spawacz

Pracowalem w lommel ale musialem zjechac do PL. Mieszkanie bylo ok. pokoje dwuosobowe. Z nadgodzinami ciezko powiedziec bo na poczatku nie bylo szansy ale po jakims czasie zaczeli mi proponowac prace w soboty.

@Bonku

A powiedz mi dlugo pracowales? Co konkretnie .tam spawaja? Jest w tej firmie jakas perspektywa rozwoju? Chodzi mi o podnoszenie kwalifikacji spawaczow wyrabiaja certyfikaty doszkalajace? Czy nie zwracaja wgl na to uwagi aby tylko pracowac?

Bonku
@Spawacz

niecałe 2 miesiące, glownie schody, balustrady, certyfikatow nie wymagali

Michał Stelmaszczyk

Polecam pracodawce w pracy za granicą. Od 2 lat pracuje w Belgii i wszystko jest w porządku. Problemy rozwiązują od razu i pensja jest zawsze na czas.

Hydraulik

Mam pytanie czy jest możliwość nawiązania współpracy. I jak jest w Belgii na kontrakcie.

Oliver

Jeżeli chodzi o godziny pracy gwarantowane, a rzeczywisty tydzień pracy to jest różnica. W ofertach gwarantują 40 h tygodniowo po 8 h dziennie , a tak naprawdę jest 7,5 h pracy na dzień, co wychodzi 37,5 h pracy na tydzień. Jest to związane z zasadami pracy w Belgii, nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby to pojąć , ale niestety w ofertach pracy są takie informacje ( nie mam zamiaru tego komentować dalej ). Kwestia pracy na różnych zmianach tutaj , też za zmianę nocną dostaje się tyle co za zmianę dzienną ,to raczej tak jak powinno być ( może ktoś ma inne zdanie , niech mnie poprawi) . Co do kwestii nadgodzin to nie ma , znaczy można pracować tylko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wypłaca jak za normalne godziny. Przechodząc teraz do najlepszego to najlepsza jest zdalna opieka koordynatora , zawsze obsługuje ponad 200 osób , czasami ma czas dla pracownika , to tylko czasami. Teraz może parę pozytywnych cech tej Spółki to jeżeli chodzi o rekrutację to przebiega bezproblemowo , Panie z biura dają radę szybko załatwić wszystkie papiery, umowę itd. Stawki po których się pracuje nie są złe , niektóre agencje proponują niższe , naprawdę nie ma co narzekać , że nie płacą, bo płacą i to na czas , naprawdę. Wypłata na czas to można powiedzieć duży plus ze strony Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prawdę mówiąc to solidna firma , z nutą przekształcenia faktów o warunkach pracy w Belgii.

Czy Weegree narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Dzień dobry, Weegree nie narzuca swoim pracownikom terminów urlopów wypoczynkowych.

Wszystko tak, jak było w umowie. Pensja dobra, dokładnie tego się spodziewałem. Poszło bardzo sprawnie i szybko, kontakt z ludźmi z weegree też w porzadku. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree