Weegree

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Weegree

ftw
Kandydat

A jakiś inżynier, konstruktor wypowiedziałby się jak wygląda praca w Belgi w porównaniu do PL? Kasa, klimat, itd?

Rafaello
Kandydat

Dzień dobry poszukuje pracy w Belgii na stanowisku mechanik napraw maszyn i urządzeń mechanicznych lub operator linii produkcyjnej pozdrawiam

Vasyl69

Денег не брали ни за визу, ни за вакансию. С документами всё в порядке, никах левых договоров не будет. Поэтому можете быть увереными в надёжности

Zuza81

Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, więc spoko.

Dabrra0667

W trakcie współpracy nie było problemów, w przypadku pytań pracownicy udzielą bezpłatnych konsultacji

Andrzej

Witam! Zacznę od tego, że i miesiąca nie pracowałem przy pierwszej pracy jaką zaoferowała mi firma, ponieważ nie spodobały mi się warunki pracy i stosunek kierownictwa do pracowników . Skontaktowałem się z tym problemem do firmy, która znalazła dla mnie kolejny wakat w ciągu dwóch dni bez żadnych problemów i bez dodatkowej opłaty. Dlatego nie trzeba boit się, że trzeba pracować tam, gdzie się nie spodoba. Podczas współpracowania z firmą nie miałem żadnych problemów z dokumentami i ich legalnosćią. Do tego wszystkiego ogromnym plusem było darmowe mieszkanie z internetem.

Spawacz

Mam pytanie a mianowicie jaką umowę oferuje firma (polską czy niemiecka ) Czy mieszkania są jedno osobowe to jest dla mnie najważniejsze czy firma po okresie próbnym podnosi stawki pracownikom

Aktualność
Witaj,

cieszymy się, że tu jesteś! Zależy nam, abyś nas lepiej poznał, dlatego będziemy regularnie publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego rozwoju oraz wszelkich inicjatyw, jakich się podejmujemy. Na dobry początek, zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych celów i wartości.

Weegree to firma, dla której bardzo ważne jest szczęście, zadowolenie i zaangażowanie pracowników. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomagają nam w codziennej pracy. W naszym biurze znajdziesz roboty humanoidalne, których zadaniem jest pomoc członkom naszego zespołu w najbardziej żmudnych i czasochłonnych obowiązkach. Posiadamy szereg benefitów i udogodnień dla zatrudnionych przez nas osób, troszcząc się o nich rozwój, dobre samopoczucie i zdrowie. Wszystko po to, by stworzyć innowacyjne miejsce spełniające oczekiwania wszystkich pracowników.

Od lat mamy jasno określoną strategię społecznej odpowiedzialności, która ma swoje odzwierciedlenie na wielu różnorodnych płaszczyznach. Dajemy pracę osobom niepełnosprawnym i starszym. Co więcej, zapewniamy im szereg udogodnień, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą. Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Marian
Kandydat

Szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Marian

Dzień dobry, szukam pracy jako spawacz monter mam ponad 20 letnie doświadczenie w spawaniu i montażu kontenerów z systemem hakowym linowym i łańcuchowym ponadto znam normy niemieckie i holenderskie na powyższe kontenery

Wojciech

Nie polecam zdecydowanie pracy przez tą firmę , to co piszą na temat pracy a wynagrodzenia , a w rzeczywistości jak to wygląda to jakaś groteska, nie polecam , nie interesują się później w ogóle pracownikami, nie polecam zdecydowanie.

Praca

Pracuje ktoś w Belgii na Recyklingu bądź na sortowaniu ziemniaków? Mógłby ktoś się podzielić opinia o tych pracach i samej agencji? Z góry dziękuję.

Praca

Pracuje ktoś z państwa w Belgii na Recyklingu bądź przy sortowaniu ziemniaków? Może ktoś podzielić się opinią na temat tych prac i ogólnie samej agencji

Ania13

Witam. Czy posiadają Państwo pracę dla pary? Jesteśmy dostępni od zaraz.

@Ania13

Pani Anno, obecnie dla par mamy ciekawą ofertę pracy przy kwiatach w Belgii: Więcej informacji znajdzie Pani na https://weegree.com/praca/praca-przy-kwiatach-tpk-05-20/ Pozdrawiamy

Felek Żak

Szukam opinii na temat pracy przy kwiatach w Holandia w miejscowości Zaltbommel.

Ania
@Felek Żak

pracowalam tam kilka lat przez agencje, sporo pracy, ale podejscie do pracownikow bardzo dobre, teraz chyba szukaja juz do firmy nie przez agencje

Pawel

Witam nie polecam pracy przez tą agecje!!! Ze stawki (usunięte przez administratora) netto po przepracowaniu miesiąca zrobilo się (usunięte przez administratora) Pokoje miały być maxx 2 osobowe były 4! (usunięte przez administratora)

Tomek

Witam czy potrzebujecie do pracy jako montażysta okien do belgii pozdrawiam

@Tomek

Dzień dobry, aktualnie na to stanowisko nie posiadamy aktywnych ofert. Zapraszamy jednak do zapoznania się z innymi rekrutacjami na stronie https://weegree.com/praca/

tollo

Witam pracowal ktos przy montazu fasad w Belgii?

Chorzowianin

Pracuje już rok dzięki weegree w hurtowni medycznej, super sprawa. Polecam tą firmę :)

Spawacz

Jak sie maja warunki mieszkalne i praca spawacz w miejscowosci lommel jak jest z godzinami pracy mam okazje jechac lecz nie mam zamiaru pracowac 40h tygodniowo lecz odnponiedzialku do soboty po te 10h dniowki pasuje zrobic

Bonku
@Spawacz

Pracowalem w lommel ale musialem zjechac do PL. Mieszkanie bylo ok. pokoje dwuosobowe. Z nadgodzinami ciezko powiedziec bo na poczatku nie bylo szansy ale po jakims czasie zaczeli mi proponowac prace w soboty.

@Bonku

A powiedz mi dlugo pracowales? Co konkretnie .tam spawaja? Jest w tej firmie jakas perspektywa rozwoju? Chodzi mi o podnoszenie kwalifikacji spawaczow wyrabiaja certyfikaty doszkalajace? Czy nie zwracaja wgl na to uwagi aby tylko pracowac?

Bonku
@Spawacz

niecałe 2 miesiące, glownie schody, balustrady, certyfikatow nie wymagali

Michał Stelmaszczyk

Polecam pracodawce w pracy za granicą. Od 2 lat pracuje w Belgii i wszystko jest w porządku. Problemy rozwiązują od razu i pensja jest zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Weegree?

Liczba opinii klientów firmy Weegree, to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree
Przejdź do nowych opinii