Weegree

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Weegree

Ola

Pracowałam za ich pośrednictwem w Opolu. Kasa na czas, kontakt z firmą spoko. Polecam!

Planktus

Pozdrawiam Panią Kasię z weegree, którą od początku do końca opiekowała się mną i moją pracą. Odkąd zadzwoniła, to do samego wyjazdu pilnowała, żeby wszystko było w porządku. Jesteeeeem mega zadowolony, naprawdę czułem się dobrze obsługiwany!

@Planktus

Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrowienia przekazaliśmy już do Kasi. :)

@Planktus

Pani Kasia wszystkich obsługuje ?

Miron
Klient

serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Kulig, jest bardzo kompetentną osobą, jasno i profesjonalnie wyjaśnia cały proces współpracy, Nie korzystaliśmy nigdy z agencji pracy, ale być może to się zmieni.

Rawicz

od blisko 20 lat pracuje jako tokarz cnc, a przez ostatnie 3 lata robię to poprzez weegree. Czytam wiele opinii na ich temat, więc postanowiłem, że i ja wyrażę swoją opinię. Ludzie, nie rozumiem, czego wy chcecie od świata. Poważnie. Robiłem dla agencji, robiłem dla prywaciarzy, robiłem dla większych i mniejszych firm i wszędzie panuje ta sama zasada. Trzeba mocno pracować, wyrabiać normę, cisnąć po kolei swoje projekty. Umowa jest podpisana przez obie strony, więc zgadzacie się na warunki. Powiem Wam sekret - kierownicy są wymagający WSZĘDZIE, ja w weegree trafiłem właśnie na bardziej spoko gościa, więc tym bardziej nie narzekam. Warunki też są ok. Nie pojechałem tam na wakacje. Serio, zacznijcie pracować i przestańcie latać w chmurach, każda praca tak wygląda i tyle. Zejdźcie na ziemię ziomki ;)

Teresa
@Rawicz

Opinie dotyczące agencji Weegree mogą być bardzo różne, bo osoby pracujące za ich pośrednictwem pracują w całej Polsce oraz Europie więc w każdym miejscu może być inna sytuacja. Dlatego może uzupełnisz swoją wypowiedź ,w którym konkretnie miejscu pracujesz? Dla osób zainteresowanych podsyłam oferty - https://weegree.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/97/1,20/ .

Leon
@Rawicz

sztuka nie robic a zarobic

Odpowiadam
@Rawicz

Jasnych zasad, a nie gwiazdek, kolejnych dokumentów

Adam

Jakie warunki zakwaterowania

@Adam

Panie Adamie, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 735 969 230. Opowiemy na Pana pytania odnośnie ofert pracy i warunków zakwaterowania. Pozdrawiamy

Rafał
@Adam

Według koordynatora bardzo duży pokój dla 2 osób w rzeczywistości pokoik 2,5x4m - byłem w 2 lokacjach i mam zdjęcia standardów ... nie będę pisał - podaj meila to wyślę Ci fotki jak tam naprawdę jest.

rorek
@Adam

na kwarantannie lipne zakwaterowanie.pozniej na mieszkaniu doselowym tez trafilem na lipe.pokoje przechodnie jesli mozna nawac to pokojem bo bez drzwi taki jaky salon nie wiem jak to opisac.beznadzieja w moim przypadku.

Kamikaze
@Rafał

Dobrze byc uprzedzonym ????

Armaly

Polecam . Nie miałem przeciwwskazań.

Aneta
@Armaly

To czemu już jesteś były pracownik? :) Jakoś daje to mi do myślenia :D

Lekko rozczarowana
Kandydat

Firma ogólnie wydaje się być interesująca i ma ciekawą siedzibę. Mam jednak zastrzeżenia, co do procesu rekrutacyjnego. Obiecano mi, że dostanę feedback na początku listopada. Oczywiście zero informacji, choćby mailowej. Mam mieszane uczucia co do firmy Weegree i raczej nie będę już aplikować na żadne stanowisko.

Monika Majas
@Lekko rozczarowana

Dziękuję za cenny komentarz. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu weryfikacji sytuacji. Staramy się, żeby wszyscy nasi kandydaci dostali informację zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeśli taka sytuacja miała miejsce jest to przypadkowe niedopatrzenie, za które przepraszamy.

Aneta
@Monika Majas

Czy w styczniu będzie rekrutacja nowych Recruitment Officers?

Paweł
Klient

Co jakiś czas Weegree wysyła kampanie marketingowe, potrzebowałem pracowników na produkcję. Rozmowa z Panią Agnieszką Kulig, przebiegła bardzo rzeczowo, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła, rozwiała wszelkie moje wątpliwości, przemiły głos i życzliwa. Taka osoba to skarb dla firmy.

Pl

Firma jest ok

Andrii

Chciałbym doradzić agencji pracy Weegree, jako jedna z uczciwych i przyzwoitych firm na rynku pracy. Również podziękować za nienaganną pracę wykonaną przez recruitment officer Panią Olga, mobilnie i zawodowo znalazła dla mnie pracę i komfortowe warunki życia w Belgii, zawsze gotówa wysłuchać pracownika i udzielić właściwej rady. Mam nadzieję, że będę współpracować z Weegree przez długi czas.  Powodzenia i błogosławieństwa Bożego dla całego zespołu i pracowników Weegree w Nowym 2022 roku!

rozczarowany_kandydat
Kandydat

Jestem bardzo rozczarowana postawą osób, które przeprowadzają rekrutacje w Weegree. Odbyłam 3 rozmowy rekrutacyjne do jednej oferty - jedna telefoniczna i dwie w biurze. Odpowiedz miała być tydzień po trzeciej rozmowie - poprosiłam nawet, że jeśli to będzie odpowiedz negatywna, również poproszę o taka informację. Od rozmowy minęło 1,5 miesiąca a odpowiedzi dalej nie mam. Uważam, że mogli chociaż napisać emaila. Uważam, że firma zmarnowała mój czas! Nie polecam tego pracodawcy! Ich słowo jest nic nie warte!

Monika Majas

Praca w Weegree jest na pewno bogata w wyzwania jednocześnie dając ogrom możliwości rozwoju zawodowego nie tylko przez codziennie zadania, ale i szkolenia czy warsztaty organizowane przez firmę. Atmosfera jest lekka, zespół młody prowadzony przez leaderów z wieloletnim doświadczeniem, od których można się wiele nauczyć, ale zostawiają drzwi otwarte na nowe rozwiązania i inicjatywy wychodzące ze strony pracowników. Serdecznie polecam ;)

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Weegree? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Operator?

@Pytanie

Dzień dobry, która oferta pracy Pana/Panią dokładniej interesuje? Obecnie posiadamy kilka otwartych rekrutacji na różne stanowiska operatorskie.

Asia

Polecam agencję pracy Weegree,jest to uczciwa , współpracująca firma razem z pracownikiem.Zawsze służą dobra rada,jak pracownik ma problem to starają się go natychmiast rozwiązać ,wypłaty są zawsze na czas.

Jaka jest stawka początkowa w Weegree? 19 maja na EmploySystem.com dodali ogłoszenie na stanowisko Monter.

Andrzej

Bardzo profesjonalna firma! Zastanawiałem się czy samemu szukać pracy, czy zdecydować się na pośrednictwo. Znajomy, który pracował jako kierowca za granicą polecił mi właśnie Weegree. Nie zawiodłem się. Pracownicy firmy pomocni, zawsze odbierają telefony.

Kabareciarz
Klient

A mnie to zastanawia dlaczego jak ktoś napisze pozytywną opinię to go minusują. Konkurencja czy co?

@Kabareciarz

Dzień dobry, niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy to działania konkurencji. Cenimy jednak bardzo wszystkie opinie o naszej firmie i serdecznie za nie dziękujemy.

BezPozdrowień.

Praca jako rekruter w tym miejscu wiązała się z jednym ogromnym minusem - przełożonym rekruterów. Niestety, przełożony jest osobą, która nie potrafi panować nad swoimi emocjami i załatwiać spraw między pracownikami profesjonalnie. Krzyczenie na swojego pracownika przy okazji sklinając? Słabe podejście. (usunięte przez administratora)Resztę firmy oceniam neutralnie, rekruterki z Opola przyjaźnie nastawione, chętnie niosące pomoc.

bartek
Kandydat

witam.szukam pracy fizycznej w Niemczech i zastanawiam się czy warto aplikować do firmy weagree i czy jest szansa cos konkretnego znaleźć w tych trudnych czasach.pozdrawiam

@bartek

Dzień dobry Panie Bartku, obecnie mamy kilka otwartych stanowisk pracy w Niemczech. Głównie poszukujemy murarzy, spawaczy oraz kierowców. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich ofert pracy: https://weegree.com/oferty-pracy/ W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: +48 795 415 404

Spartakus

Pracował ktos na suwnicy w Weldee?

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree
Przejdź do nowych opinii