Opinie o Asta Work w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Asta Work. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Asta Work o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asta Work w Olsztyn

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Asta Work jako Pokojowa? Jakie macie wrażenia?

Czy prace od strony biura też dałoby rade ocenić? mam przed sobą ofertę sprzed 2 miesięcy dla kontrolera danych osobowych z językiem niemieckim. interesuje mnie ocena zakresu zadań za te oferowane górne widełki w postacie 8 500 zł. są adekwatne?

Gregory Mcyevi Nowy wpis

Z Panią z tego biura zamiast ofert pracy wdałem się w swoista grę w "kotka i myszkę" bez zgody z mojej strony. Agencja jest niepoważna gdyż na mój odzew zamiast zatrudnienia obiecała mi znaleźć podobną pracę. Trwa to tak od 2 miesięcy. Na telefony nie odpowiada, zachowuje się jak niedojrzała. To nie jest profesjonalizm. Pracowałem dla nich w Berlinie, ale tam Niemiaszki źle traktowali nas Polaków. Informowałem ją o tym, ale ściana i groch. Bez rezultatu. Agencja nazywa się Primero. są w centrum Berlina. Całkowity brak profesjonalizmu obu agencji.

Kaśka Nowy wpis

A parę lat temu na wyjeździe nie było internetu i ludzie mieli dość daleko do pracy? ciekawe jak aktualnie z tym jest? pokazywały mi się różne oferty, na przykład taka dla kucharza ze stawka od 13 000. to jakaś lokalizacja miedzy Lipskiem a Dreznem. Był ktoś tam żeby moc ocenić? Podają przy tym 25 dni płatnego urlopu, można brać kiedy się chce?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Asta Work na stanowisko Obsługa klienta - niderlandzki lub duński i angielski? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Łukasz

Nie polecam tej firmy. W Holandii verbeek. Zucaja na rozne miejsca pracy. Bungale malutkie 95€tyg za klucz z góry 25€ kaucji. Wyplaty max 230€

Maciej
@Łukasz

Faktycznie zarobki w porównaniu do kosztów zakwaterowania nie są zbyt wysokie. Napisz jaki jest standard mieszkań i czy miałeś dobry kontakt z koordynatorem kontraktu jeśli chodzi o pomoc na miejscu.

Hola
@Maciej

Warunki take sobie. Brka internetu i kawalek do pracy

Heloł

Zalando Erfurt ktoś coś? Jak zakwaterowanie jak praca?

Queen

Rola agencji Asta work ogranicza się do wystawienia ogłoszenia Pracodawca w Niemczech robi sobie casting i sam nie wie czego szuka i co może zaproponować Poza tym myśle ze pracodawca zapraszając kandydatów na rozmowę rekrutacyjna powinien zapłacic za dojazd. ( tak jest w innych agencjach) Panie w biurze bardzo miłe ale sam proces rekrutacji słaby Nie polecam

Bunia

Ja wyjechałam przez tą firmę do Niemiec na produkcję, wszystko było ok, dobry kontakt , adresy i telefony do koorydnatorów podane przed wyjazdem , więc wiedzieliśmy kto i gdzie będzie na nas czekać, na drugi dzień po przyjeździe podpisanie z pracodawcą dokumentów i do pracy - tak więc polecam :) kwatera jak wszędzie gdzie wyjeżdżałam pokój w pensjonacie, normalne warunki, ale obok też były pokoje-rudery - zależy od lokatorów i tyle

Radek

Najłatwiej jest narzekać, hotelu trzy gwiazdki nie dadzą. O czystość trzeba samemu dbać.

Zenada

Katastrofa. Nie jedzcie do Hanoveru na wozki. Zakwaterowanie to po prostu slums. Brudno, grzyb, plesn, smrod i brak ogrzewania. Poinformowalem o tym biuro niestety w odpowiedzi uslyszalem " ja tez mam zimno w biurze". Zmarnowany czas i kasa. Biuro nieinformuje o ukrytych kosztach typu kaucje za klucze, lekarz czy karta magnetyczna. Odradzam

@Wiktor, Asta Work ogłosiła rekrutację na Pomocnika elektryka i malarza. Oferowana jest niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie, wynagrodzenie: 11,20 € brutto na godzinę oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Wiktor

Konrad

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Janek
@Konrad

Powiem tak ja bym na nich dobrze uważał.Ostatnia oferta pracy-zieleń miejska stuttgart.Praca w ciężkich warunkach do godziny 17,zjeżdżasz na kwaterę,po drodze małe zakupy i jesteś na 19.Tam coś zjesz i trzeba iść spać,bo wstajesz przed 6.Kwatera kwaterą nie można nazwać-jest to zdemolowany hotel robotniczy z setkami ludzi z całej europy.Sadoma i gomora i za to karzą płacić 300 euro!!! Jeżeli czytacie ten post z Asta work,to wstydzcie się co dajecie pracownikom!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Asta Work - Olsztyn

• Jak się pracuje w Asta Work?

Zobacz opinie na temat firmy Asta Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Asta Work