Opinie o Mir-Wit Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mir-Wit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mir-Wit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mir-Wit Sp. z o.o. w Olsztyn

Inny

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, chyba , że lubicie robić za podnóżki. Zero szacunku dla pracowników.

Donpedro
@Inny

Nie polecam - zero szacunku od przełożonych. Przełożeni bez wiedzy mentorskiej, tylko excel i plany.

Magda

Chciałabym aplikować do firmy (właściwie wysłałam CV), ale słyszałam,że nie ma świadczeń socjalnych, bonów na święta, upominków/paczek świątecznych dla dzieci, gruszowego i innych bonusów....a uczciwe premie tylko dla szczebla zarządzającego... Czy to prawda? Czy może są jakieś dodatki do pensji? Są ciężkie czasy i jest to dla mnie ważne, a to przecież duża firma z tego co czytam.

@Gość

Tak dokładnie ekspres tylko dla zarządu i klientów, a dla reszty sam sobie przynieś. :D Szkolenia -brak, a system premiowania: -pracownicy tak na prawdę nie znają szczegółów, system premiowania jest bardzo zmienny i pracownik nigdy nie wie do końca ile zarobi. Zależy od "widzimisie" tych na górze. Pierwsza umowa i jej zapisy są bardzo zaskakujące. Inne rzeczy obiecują na rozmowie inne są zawarte w umowie.

Emilia Nowy wpis

Hej. :) wypatrzyłam sobie ofertę dla recepcjonisty serwisu. Mam już doświadczenie z pracy więc podejmę się kandydatury. Powiedzcie tylko tak czysto profilaktycznie, to prawo jazdy z wymogów jest dla mnie na dojazd do pracy czy jednak też trzeba coś z tym autami robić?

A.Z. Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Przyjechałam żeby sprawdzić koła, bo świeciła mi się kontrolka nawet po dopompowaniu powietrza. Pan wyszedł, spojrzał, stwierdził, że nic nie jest i odesłał mnie znów na stację benzynową. Zero pomocy.

Widzę, że rzucacie widełkami. Wczoraj widzieliśmy z chłopakiem, że dodali jeszcze oferty dla mechanika i jego pomocnika. Tylko bez wideł… jakie mogą więc wyjść? Chłopak jasne ze na pomocnika by poszedł ale ciekawi jesteśmy po jakim czasie by mógł awansować i na jakie warunki

Tylko excel i plany? A jakie w zasadzie tu one wychodziły? Lub dalej wychodzą? Zastanawiam się jakie są progi teraz dla doradców ds. sprzedaży samochodów? Od paru dni jest dostępna oferta , więc ciekawią mnie szczegóły, zwłaszcza te finansowe

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Osobą do koszenia i grabienia w firmie Mir-Wit Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Inny

Donpedro
@Inny

Cześć wam, wszedłem w poszukiwaniu info o stanowisku doradca serwisowy. Firma zaczęła teraz rekrutację i może wyślę cv, ale chce wiedzieć cos o tym, że oferują cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Konkretnie, to jakie są te szkolenia? Czego można się nauczyć? I czy firma płaci całkowicie za szkolenia, czy tylko częściowo dofinansuje?

Jakiej pensji można oczekiwać na posadzie recepcjonista serwisu?? Fajnie, że w ogłoszeniu podali, że jest motywacyjny system wynagrodzeń, a konkretnie, wiecie, jaka jest kasa? Motywacyjny, czyli, że kasa zależna jest od wyników? Od ilości klientów? Jak piszą, że firma ma silną pozycję rynkową, to i kasa jest rynkowa lub lepsza?

Jaka umowa obowiązuje w Mir-Wit Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Na ile grupowo wszystkich pracowników można tutaj brać pod uwagę? Mam na myśli te opinie o robieniu za jakiś podnóżek, dopiero co tu wchodzę z ta oferta dla doradcy serwisowego, która widnieje w internecie a tu takie komentarze na dzień dobry. czy jest tu ktoś kto aktualnie doradza i by się odniósł? Jak można określić bieżąca atmosferę i wyniki teraz przed świętami? jakie targety?

Były.express do kawy

Kilka.lat temu miałem przyjemność lub może nieprzyjemność tam pracować i widzę po wpisach że nic od tamtej pory się nie zmieniło. Nadal niejasny system premiowy, ogólny wyzysk i przekręt.

Blanka
@Były.express do kawy

I na każdym stanowisku tak jest? Te niejasne warunki premii itp? Niżej ktoś podał kwotę wynagrodzenia, ze płaca najniższa i dodatkowo premia 300. Takie są tu zarobki? A umowa o prace jest chociaż od początku?

Milo? No pisali cos o integracjach ale to jakoś w kwietniu było, do dziś jakaś konkretna wystąpiła? Tak w sumie to co w święta się robi? są same paczki / bony czy także jakaś wigilia ma miejsce?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mir-Wit Sp. z o.o.?

Magda

Mika
@Magda

Nie zarobisz … najniższa krajowa na umowie i na gębę 300 obiecanek i premii.

Artur K.
@Magda

W ogłoszeniach jest sporo nieprawdy (owoce - tak raz w tygodniu dla klientów, napoje - dla klientów, na pewno pracownik nie może korzystać z ekspresu z kawą, karta sport jak sobie zapłacisz, impreza integracyjna jak zespół sobie sam zrobi (pomijając jedną wigilię), ubezpieczenie grupowe jak sobie za nie sama zapłacisz, zero rozwoju, integracji, a miłą atmosfera w grupach nieformalnych). Można spróbować pracy dla ciekawego doświadczenia.

@Artur K.

Szkoda, widzę jedną ofertę tu która mnie interesowała. Rozbawiło mnie co napisałeś o ekspresie do kawy, to co, pracownik nie może sobie zrobić kawy w trakcie pracy? Czy ekspres dla zarządu, a dla reszty rozpuszczalna? :D Obiecują jeszcze w ofercie szkolenia, to się zgadza? I jak w końcu wygląda ten system premiowania?

@Gość

Falelokikoki

Tez tak słyszałem , podobno dobrzy ludzie odchodzą, porządni pracownicy trzeba sprawdzić czy faktycznie tak się dzieje.

Olga

Tak? To które działy w razie czego są w porządku i dlaczego? Tak napisał ale nie doprecyzował. Na które warto zwrócić uwagę?

Hoho

Kierownik działu części to dopiero chory człowiek... Ludzie sie zwalniają, bardzo dobrzy pracownicy. Dziwię się, ze jeszcze nikt nie poszedł do sądu o (usunięte przez administratora). Odradzam prace.

Na stronie Lento.pl pojawiła się oferta pracy w Mir-Wit Sp. z o.o. jako Pracownik Gospodarczy. Ktoś z Was będzie aplikował?

Małgorzata

Tak na poważnie to na ile można liczyć? Są jakieś możliwości rozwoju by zabrać więcej?

Były gospodarczy
@Małgorzata

Ja tam miałem 3 i puł na łape no traktor słórzbowy z przyczepą do dyspozycji.

Bolek

Ja byłem też na rozmowie i proponowali mi 4 tysie, ale nie po to się uczyłem żeby zarabiać takie grosze.

Prezes

Ale ci co piszą te komentarze to (usunięte przez administratora)

@Bolek

To ile w razie czego byś chciał na tym stanowisku? Jak wyceniasz? Zresztą jaki był wtedy zakres zadań itp, czego wymagali?

Franciszek

Toyota Olsztyn , polecam , pracownicy sympatyczni , praca dobrze wykonana .Pozdrawiam Wszystkich..F.Wcisła Iława

Mir-Wit Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Recepcjonista. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3300 ?

Były

Tak, można dostać 3k na łapę. Robota mało ambitna, siedzisz odbierasz telefon wpisujesz na grafik. Czasami idziesz na dział części wycenić je o podać klientowi, jak zwykle bywa usłyszysz ze nie ma czasu teraz i klient zostaję bez informacji. Jak ktoś przyjdzie to musisz do niego wstać i zagadać żeby nie kręcił się bez sensu. Ogólnie mało stresujaca robota ale i wynagrodzenie mało ambitne. Bez szansy rozwoju, no chyba że na doradcę serwisowego i to max.

@Były

A w ogłoszeniu jest wzmianka o rozwoju zawodowym... czyli chodzi o tego doradcę? a ponad nim jest jeszcze jakaś szansa później na awans czy jaka u struktura jest?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mir-Wit Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier?

elou

Prosta robota. Dostaniesz magazyn z oponami opisane gdzie ktore co jak są i bedziesz musiał je przynieść na halę pod montażownice dla mechanika. Wózkiem. Dadzą Ci znać jaka lokalizacja i jaki numer rejestracyjny i na kiedy. Jeśli chodzi o magazyn to domyslam się, że chodzi też o jeżdzenie firmowym ProAce i podrzucanie pewnych spraw. A to opone do naprawy, a to coś do pospawania, przewieźć coś z blacharni. Domyślam się, że 2800 do ręki, ale 3 muszą dać bo nikt tam nie ma mniej jak 3k. Nie mówie osobach pracujących na systemie prowizyjnym.

Małgorzata
@elou

A są nadgodziny ogólnie? Jeśli tak, to ile za nie płacą?

Ewelina

Jest świeży nabór na doradcę klienta. Kto z Was mnie oświeci, jak działa ten motywacyjny system wynagrodzeń i jakie są szkolenia? Bo podobno są :3

Były
@Ewelina

Szkolenia są ale online. Dostaniesz filmik i sobie oglądaj. Większość doradców nie jeździła i nie zna obsługi aut które serwisują. Nie są zwyczajnie przeszkoleni. Wynagrodzenie to najniższa krajowa i lecisz określonymi progami. Obecnie jeden z lepszych doradców wyciąga około 7k/mce. Także jedyna motywacja dla Ciebie to im więcej aut przyjmiesz na serwis tym więcej hajsu będziesz mieć, ale do pewnego poziomu bo później się nie opłaca.

Jerzy
@Były

7 tysięcy to już ładna sumka. A na jakiej umowie się pracuje? Bo mam nadzieje że dają normalną umowę o pracę.

Byly
@Jerzy

@jerzy tak, umowa o pracę. Z tego co mi wiadomo to szukają 3 osób na serwis lub 4.

human
@Jerzy

Teraz są rekrutacje więc działaj.

@human

Jakiegoś większego doświadczenia wymagają czy są w stanie przyuczyć?

elou
@Andrzej

nikt cie niczego nie nauczy bo nie ma kto, inny pracownik stwierdzi że "jemu za to nie płacą" i ci nie pomoze, ucz sie sam

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Mir-Wit Sp. z o.o.?

Teresa

To super, a konkretniej to dlaczego tak uważasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Mir-Wit Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mir-Wit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mir-Wit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mir-Wit Sp. z o.o.?

Mir-Wit Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Aleja Obrońców Tobruku 11
    10-092 Olsztyn