Opinie o W&J Wiśniewski Sp. z o.o. w Mościska

motoryzacja

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&J Wiśniewski Sp. z o.o. w Mościska

Na stronie firmy widzę informacje, że poszukiwany jest pracownik recepcji serwisu mechanicznego. Niestety, nie ma żadnych podanych wymagań. Możecie dać znać, jakie warunki trzeba spełnić, aby móc tu pracować? I co takiego oferuje firma? Umowa o pracę jest możliwa? W jakich godzinach się tu pracuje?

POSZUKUJĄCA PRACY Nowy wpis

Witajcie, ostatnio sporo ogłoszeń o pracę w W&J Wiśniewski, chcialam zapytać o opinie na temat pracy w tym miejscu, bo w kuluarach słyszałam nieprzyjazne rzeczy o pewnym dyrektorze, czy to prawda?

Nikogo nie zwolnili przez wirusa ?

Dział handlowy Nowy wpis
@Adam

Nie.

Hej. Często macie wyjazdy integracyjne ?

Dział handlowy Nowy wpis
@Michał

Nie ma czegoś takiego.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&J Wiśniewski Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Co jaki czas w W&J Wiśniewski Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dział handlowy

Nigdy.

Niko

Cześć, chciałam kupić auto u tego dealera- używane. czy jest uczciwy? Jakie ma opinie jako sprzedawca? Juz jeden z Warszawy chciał mnie przerobić, ale się nie dałam. Nie chciałabym robić sobie darmowej i stresującej wycieczki. Jeśli możecie mi pomóc, to z góry dzięki.

Kuba
@Niko

Nie kupuj, auta używane jak i nowe podkreślam nowe sprzedają szpachlowane i malowane.

Ola

A są jakieś nowe wakaty na magazyn?

Gutek

Hej mam pytanko apropo stan. Magazyniera. W jakich godz się pracuje w tygodniu. A jak z sobotami. No i kasa ile dostaje mat. Kaski brutto na dzień dobry. Dzięki za info

Observer

Czemu pytasz masz tu wszystko jak na dłoni między wierszami....nie umiesz czytać ze zrozumieniem między wierszami ?!

Observer
@Observer

Odpowiadam Filipowi , Helenie , Czesławowi i innym zainteresowanym : Czemu pytasz , masz tu wszystko jak na dłoni między wierszami....nie umiesz czytać ze zrozumieniem ?!

Czesław

W&J Wiśniewski jest autoryzowanym dealerem Toyota Motor Poland. Firma spełnia najwyższe standardy w zakresie jakości świadczonych usług, a przede wszystkim w sferze ochrony środowiska. Pracodawca prowadzi kompleksową obsługę klienta w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych, wynajmu długoterminowego dla firm, autoryzowanego serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego oraz ubezpieczeń. Firma poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu, na stanowiska: mechanik samochodowy, blacharz, lakiernik, pracownik myjni, doradca serwisu mechanicznego, doradca handlowy, magazynier. Czeka zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki. Wszystkie oferty na stronie https://www.toyota-wisniewski.pl/praca Warto tam zajrzeć.

wiem
@Czesław

Oczywiście , że szukają i szukać będą zawsze, ...chyba , że Witek przejrzy na oczy i wyje...e dyra i część krawaciarzy. Bo dobra i stabilna kadra to największy kapitał każdej firmy. Póki dyro patrzy na pracownika przez monetę to tak będzie. :-( No cóż jeden zarabia inwestując , a (usunięte przez administratora) patrzy na kasę w karmanie i tworzy tabelki , wskaźniki i wmawia ,że to cel ! ... Póki ktoś się nie dopatrzy , że to manipulacja i żonglerka cyframi. Przecież to było w szkole średniej...no chyba, że ktoś był tępy ...i tak mu zostało (nie wiem jak na prowincji, bo w W-wie uczyli). Reasumując : "...od głodu, ognia i wojny oraz ...........uchowaj nas Panie..." . Resztę dopiszcie sobie sami. Pozdrawiam ciekawych. W.

admin

Wiesz coś na temat firmy W&J Wiśniewski Sp. Zo.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

nikt
@admin

wiem....

@admin

oczywiście , ale na priva ! Chciałbym wiedzieć komu pomagam .

Filip

@nikt Możesz rozwinąć swoją opinię tym bardziej, że sugerujesz coś niekorzystnego?

Helena
@Filip

A Ty Filipie pracujesz w firmie W&J Wiśniewski Sp. z o.o.? Czy dopiero rozważasz podjęcie pracy tutaj? Widziałam na stronie internetowej, że poszukują do swojego zespołu mechaników, blacharzy i elektryków samochodowych. Napisz, czy wiesz coś istotnego na temat tego pracodawcy.

chciałbym
@Helena

wiem...i nie jest to pozytywne. chyba ,że na priv.

@Filip

na priva i owszem !

Olek

Jakieś takie tajemnicze te komentarze... Ktoś może w jasny sposób się wypowiedzieć jak wygląda tutaj praca?

chciałbym
@Olek

@Olek

na priva wszystko co chcesz !

Toyota Klub

Kłamstwo kłamstwo kłamstwo.Nie radzę kupować tam auta serwisową ani podejmować prace chyba że ktoś chce charytatywnie.standardy to chyba z Prlu.Oszusci tandeciaze sprzedają powypadkowe auta z gwarancją na gębę. A co do czego to won za brame.lakieruja sprayem a w serwisie jeden mechanik i 6 uczniów nawet opon nie potrafią wymienić.oplulem się czytając te bzdury powyżej. Hahahaha

Chciałbym

Książkę piszesz czy roboty szukasz ?... ...a jeśli pracy to szukaj bliżej domu ! ...płace, awanse , podwyżki , niektóre osoby .....zapomnij

Szukaj bliżej domu ! ...płace, awanse , podwyżki , niektóre osoby .....zapomnij

Chciałbym

...ale po zasięgnięciu języka w branży ....jestem w szoku ! W tył na lewo i gaz do dechy :-)

nikt

wiem...i nie jest to pozytywne.

Zostaw merytoryczną opinię o W&J Wiśniewski Sp. z o.o. - Mościska

• Jak się pracuje w W&J Wiśniewski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&J Wiśniewski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

W&J Wiśniewski Sp. z o.o.

W&J Wiśniewski Sp. z o.o.