Opinie o Asta Work w Olsztyn

Asta Work
0 0 11 5 1
Łukasz Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. W Holandii verbeek. Zucaja na rozne miejsca pracy. Bungale malutkie 95€tyg za klucz z góry 25€ kaucji. Wyplaty max 230€

TakNie1
Maciej Nowy wpis
@Łukasz

Faktycznie zarobki w porównaniu do kosztów zakwaterowania nie są zbyt wysokie. Napisz jaki jest standard mieszkań i czy miałeś dobry kontakt z koordynatorem kontraktu jeśli chodzi o pomoc na miejscu.

Heloł Nowy wpis

Zalando Erfurt ktoś coś? Jak zakwaterowanie jak praca?

Queen Nowy wpis

Rola agencji Asta work ogranicza się do wystawienia ogłoszenia Pracodawca w Niemczech robi sobie casting i sam nie wie czego szuka i co może zaproponować Poza tym myśle ze pracodawca zapraszając kandydatów na rozmowę rekrutacyjna powinien zapłacic za dojazd. ( tak jest w innych agencjach) Panie w biurze bardzo miłe ale sam proces rekrutacji słaby Nie polecam

Tak2Nie

Bunia

Ja wyjechałam przez tą firmę do Niemiec na produkcję, wszystko było ok, dobry kontakt , adresy i telefony do koorydnatorów podane przed wyjazdem , więc wiedzieliśmy kto i gdzie będzie na nas czekać, na drugi dzień po przyjeździe podpisanie z pracodawcą dokumentów i do pracy - tak więc polecam :) kwatera jak wszędzie gdzie wyjeżdżałam pokój w pensjonacie, normalne warunki, ale obok też były pokoje-rudery - zależy od lokatorów i tyle

Tak3Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Radek

Najłatwiej jest narzekać, hotelu trzy gwiazdki nie dadzą. O czystość trzeba samemu dbać.

Tak4Nie

Zenada

Katastrofa. Nie jedzcie do Hanoveru na wozki. Zakwaterowanie to po prostu slums. Brudno, grzyb, plesn, smrod i brak ogrzewania. Poinformowalem o tym biuro niestety w odpowiedzi uslyszalem " ja tez mam zimno w biurze". Zmarnowany czas i kasa. Biuro nieinformuje o ukrytych kosztach typu kaucje za klucze, lekarz czy karta magnetyczna. Odradzam

Tak1Nie
Ewa

@Wiktor, Asta Work ogłosiła rekrutację na Pomocnika elektryka i malarza. Oferowana jest niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie, wynagrodzenie: 11,20 € brutto na godzinę oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Tak3Nie

Wiktor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Konrad

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Janek
@Konrad

Powiem tak ja bym na nich dobrze uważał.Ostatnia oferta pracy-zieleń miejska stuttgart.Praca w ciężkich warunkach do godziny 17,zjeżdżasz na kwaterę,po drodze małe zakupy i jesteś na 19.Tam coś zjesz i trzeba iść spać,bo wstajesz przed 6.Kwatera kwaterą nie można nazwać-jest to zdemolowany hotel robotniczy z setkami ludzi z całej europy.Sadoma i gomora i za to karzą płacić 300 euro!!! Jeżeli czytacie ten post z Asta work,to wstydzcie się co dajecie pracownikom!!!

Tak19Nie1

Zostaw opinię o Asta Work - Olsztyn