Opinie o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w Myszków

Niestety,nie mogę zostawić tutaj przychylnej opinii na temat REKO. Odezwałem się telefonicznie do firmy na numer podany w ogłoszeniu, pani nie potrafiła mi udzielić żadnych informacji na temat pracy.Aplikacji przez portale nie odczytują mimo wystawionych ogłoszeń.Pani powiedziała że przekaże numer do kierownika logistyki i on oddzwoni do mnie żeby porozmawiać... Do tej pory nikt nie zadzwonił ogłoszenie wisi ma portalu jak wisiało więc w tym momencie pokazali podejście do ludzi zainteresowanych pracą. Każdy może sobie sam odpowiedzieć czy warto aplikować do tej firmy

@Kandydat

Warunki do spełnienie na danych stanowiskach są zawarte w ogłoszeniu. Jeżeli z nadesłanych aplikacji na portalu OLX zgłosi się kandydat który spełnia nasze oczekiwania to jest z nim nawiązywany kontakt. Jeżeli taka osoba decyduje się na pracę u Nas to pozostałe aplikacje automatycznie są odrzucane. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a z pozostałymi nie nawiązujemy kontaktu. Działa u Nas w firmie również system polecenia pracowników, więc nowy pracownik może być przyjęty na okres próbny również na takiej zasadzie. Pozdrawiam

Ayo Nowy wpis

Cześć. handlowcom w praktyce wychodzą jakieś nadgodziny czy raczej prace można zawsze fajnie na czas dopiąć? Kiedyś w ofercie podkreślili, że godziny są do 16:00 a tu nikt chyba o nadgodzinach jeszcze nie pisał. U mnie w pracy często się zdarzały, więc chce się upewnić

Stasiek Nowy wpis

Jeden z najgorszych zakładów pracy w Myszkowie, gigantyczna rotacja pracowników mówi sama za siebie. Nikt tam nie chce pracować, właściciel musi sobie sprowadzać pracowników z zakładów karnych. Bardzo dziwna firma, która niby się rozwija, stawia nowe budynki, kupuje nowe pojazdy, a z drugiej strony pensje systematycznie maleją zamiast rosnąć, nie spotkałem się z czymś takim nigdy w życiu. Kiedyś stawka godzinowa pracownika produkcji/sortowacza/ładowacza wynosiła 1-2 zł netto więcej od minimalnej krajowej (to i tak były śmieszne grosze uwłaczające godności, jak za taką ciężką i brudną pracę), a teraz to już tylko „łysa" najniższa krajowa. Właściciel zapewnia, że podwyżki kiedyś będą, ale na obietnicach się kończy, gdyby rząd nie podnosił minimalnej krajowej, to ludzie dalej by tyrali w tej firemce za 1500 zł. Zero jakiegokolwiek poszanowania pracowników i ciągłe kłamstwa, zatrudniasz się jako ładowacz, a zaraz okazuje się, że nie ma dla ciebie pracy i masz iść na plac segregować folie ze zwierzęcymi odchodami w towarzystwie grupy kryminalistów. Na odbiorze (usunięte przez administratora) brak normowanego czasu pracy, w jednym dniu może to być 7 godzin, a w drugim 16. Mam również wrażenie, że co drugi pracownik tej firmy jest upośledzony umysłowo, idealne miejsce dla ukraińców/alkoholików i innego marginesu społecznego. No i bym zapomniał, w nagrodę po ciężkiej robocie, możecie się napić wody z kranu hahahaha. Nie polecam i nie pozdrawiam.

Kandydat Nowy wpis

Nie można zostawić pozytywnej opinii na temat Reko Myszków. Oczywiste jest , że kontakt jest z wybranymi kandydatami , lecz Oni w ogóle nie odczytują zgłoszeń/cv, brak odpowiedzi na pytania.

@Kandydat

Witaj, skąd miałeś ofertę skoro kandydowałeś i masz takie doświadczenie? kiedyś już zerkałem na taki portal na którym się ogłaszali to były oferty dla PH ale dość dawne. Ciekaw byłem zarobków, bo pisali o 15 tys. czy teraz oferują może jeszcze większe?

Praca jak każda? Ta ostatnia opinia, którego w zasadzie stanowiska dotyczy? Ja przyszedłem sprawdzić jak zarabiają teraz handlowcy, możecie mi napisać wprost? kiedyś w ofercie na necie widziałem, że koło 15 tys się wyciągało, ciekawi mnie jak to może wyglądać w tym roku? i czy nie potrzebują kogoś jeszcze? coś świeża oferta mi się nie wyświetlała

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Jako taka

Nie polecam, szef furiat. Podejście do pracownika na poziomie niżej niż (usunięte przez administratora). Ogólnie atmosfera ciężka, praca jak każda.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko operator produkcji w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Ciekawie o którym dziale była mowa w ostatnim komentarzu? Na forum pisali chociażby o kierowniku od produkcji ale też logistyki. Jak ludzie teraz ze sobą żyją? Orientujecie się? atmosfera miedzy działami mnie interesuje. Stawiam raczej na pracę na dłużej, tutaj jaka mnie czeka przy produkcji?

Busiarz

Gość na stanowisku kierowniczym chyba z przypadku, odpycha słowami już na początku ;)

Jakie warunki pracy ma konserwator urządzeń? Po wejściu na stronie firmowa wyświetla się już napis, że oferta nie jest już aktualna, ale mimo wszystko chce wiedzieć. Jedna osoba jest na tym stanowisku teraz potrzebna czy więcej? jaki będzie docelowy zakres zadań i czy widełki placowe są znane?

Witam czy przedstawiciele będą jeszcze przyjmowani? wiem, że kiedyś byli, bo taka oferta nawet widniała w internecie ale jest dość dawna. Zauważyłem wzmiankę w jednym wątku o okresie próbnym, w handlu tez on obowiązuje? Jakich wtedy zarobków można się spodziewać na początek? Podstawa później podlega zwiększeniu?

@Kandydat

W odpowiedzi na Pana komentarz pragnę poinformować, że rekrutacja w Naszej firmie odbywa się głównie przez portal OLX. Osoby, które aplikują na Nasze stanowiska są weryfikowane i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Żadna aplikacja nie jest pominięta, a jeżeli nie ma kontaktu z Naszej strony to oznacza, że kandydat nie spełnia wymagań podanych w ogłoszeniu bądź została wybrana inna aplikacja.

@REKO

Proszę się nie tłumaczyć, jak kandydat z 4 letnim doświadczeniem na stanowisku na które aplikuje może nie spełniać oczekiwań?to raz ,dwa szanowni państwo nie odczytujecie aplikacji.Po telefonicznym kontakcie kadry nic nie potrafią powiedzieć na temat ogłoszenia mówiąc że przekazują numer do logistyki i kierownik oddzwoni z informacjami na temat pracy. Proszę zatem mi powiedzieć jakie warunki w waszej firmie trzeba spełniać żeby ciągać kosze za śmieciarką?bo widzę że szukacie magistrów i inżynierów do tej prac

Sabrina
@Kandydat

Magistrów i inżynierów? Czy takie warunki gdziekolwiek były wskazane? Na jakich innych stanowiskach chociażby tych biurowych można się takich właśnie spodziewać? I co z tym udzielanym feedbackiem? Po jakim ostatecznie średnim czasie należy się go spodziewać?

Lara

To wystawi ktoś ocenę z pracy jako brygadzista? Widzę po jednej z opinii, że chyba ktoś już właśnie został zwerbowany skoro padło stwierdzenie, że ogłoszenie już nie wisi? Generalnie to nie można po prostu na to stanowisko awansować? jaki jest zakres obowiązków i jaka kasa za ich wypełnienie docelowo spływa?

Jaka atmosfera panuje w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 2 czerwca. Czy jest rotacja?

K...

Witam jakie są aktualne oferty pracy w Reko,była oferta brygadzisty ale juz nie widzę na portalu

Artur

Witam czy są przyjęcia do waszej firmy i na jakie stanowisko?

@Artur

Dzień dobry, na chwilę obecną trwa rekrutacja na stanowiska: Pracownik produkcji, Kierownik produkcji, Brygadzista na produkcji, Kierowca kat. B oraz Kierowca kat. C. Ogłoszenia można zaobserwować na portalu (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@REKO

Jak przy tym wyglądają kwestie związane z awansem? Zastanawia mnie powód dla którego pracownicy zatrudnieni obecnie bezpośrednio nie przechodzą na te wspomniane wyższe stanowiska tylko poszukiwane są osoby z zewnątrz?

REKO

Tak, oczywiście na bieżąco wiadomości są odczytywane, w przypadku wiadomości dotyczących nowych stanowisk pracy kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kondrat.

Na czym polega ta praca jakie są stanowiska dla nowych pracowników którzy dopiero zaczynają

@Kondrat.

Prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk pracy. Proszę o zapoznanie się z aktualnymi wolnymi wakatami na stronie OLX.

Chciał bym zacząć pracę, z kim muszę się kontaktować

@Piotr

Proszę o kontakt z działem kadr tel.: 570-607-098, e-mail.: kadry@reko-odpady.pl

karol

Mam pytanie jak wygląda stawka bo słyszałem że w soboty jest 1000zł od osoby która tam pracowała\pracuje na ile to prawda i jak wygląda wynagrodzenia miesięczne

@karol

Pytanie dziwne...zainteresowany dowiaduje się o szczegółach dotyczących zarobków podczas rozmowy indywidualnej.

kolo

witam, jakie obowiązki są na ładowarce? ktos jest tu co pracował na sprzęcie? A może pracodawca coś wiecej napisze niż w ogloszeniu na olx. Pozdrawiam

Jakub
@kolo

ładowarką przeładowujemy surowce, obsługujemy załadunek do maszyny belującej, podgarniamy wysypywane przez samochody odpady.

kolo
@Jakub

Dzięki..

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński - Myszków

• Jak się pracuje w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Reko Jakub Ciupiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

P.H.U. Reko Jakub Ciupiński
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jana Pawła Ii 104
    42-300 Myszków