Opinie o Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o. w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o. w Kęty

Administrator Nowy wpis

Firma Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o. szukała pracownika na Kierowca Autobusu. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Polka Nowy wpis
Inne

Osobiście przekonałam się, że na osoby zarządzające spółką liczyć nie można w kwestii uczciwości ani odpowiedzialności. Pracownicy wyrzucili część nowych rzeczy, część sobie przywłaszczyli, a osoba zarządu wiedząc o tym, przyznała, ze tak było, ale w oficjalnym liście napisał, że to jest normalne, że sprzątaja co widzą (pominął oczywiście, ze gdy im wygodnie, biorą co chcą, a potem jest na osobę, której torba zostaje chwilę np na przystanku). Nie stać osób odpowiedzialnych ani na uczciwość ani na przyznanie się do błedu i zadośćuczynienie - które właśnie traktują jako przyznanie się do błędu. Wprost też taki człowiek mówi, że policja nic z tym nie zrobi i czuje się bezkarny. uczciwych ludzi dziś można ze świeczką szukać, bo ręka rękę myje, a taki uważa, że okradanie ludzi jest w porządku, wszystko można sobie wytłumaczyć. Co do samego sprzatania, pracownicy mają pracę, której wykonywanie szanuję. Część pracowników uważam też za uczciwszą od właśnie osób z zarządu.

anonim

(usunięte przez administratora)

anonymous

Bardzo dobrze zrobila każdy może się bronić.

Tomek

Tylko kto by ją chciał ???? Co za bzdury.

JANKA Nowy wpis
@Tomek

Racja . Celne stwierdzenie

Szymon
Inne

Jaka jest wasza opinia o firmie Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o.? Czy to pracodawca, którego z czystym sumieniem można polecić innym? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia, atmosferze? Czy w firmie można rozwijać swoje kompetencje zawodowe?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Szymon

Tragedia ludzie się zwalniają,likwidacja stanowisk. Pracodawca sam będzie tam pracował.

anonymous

niech prezesi zacznal traktowac lepiej pracownikow i docenia ich starania

anonymous

czy sami chcieliby byc tak traktowani

anonymous
@Szymon

lepiej byc nie moze

Dorota
@Szymon

Ja polecam z czystym sumieniem tego pracodawcę a atmosfera w firmie jest przyjazna, pomocna(usunięte przez administratora)

Jurand
@Dorota

Prezes jest wporzadku.

Jurand
@anonymous

Pomyliles firmę widać ze nie jesteś pracownikiem tej firmy ani nie miałeś z nią żadnej styczności. Obecny Prezes nie przyjmuje ludzi z rodziny nie to co poprzedni.

Jula
@Dorota

W punkt powiedziane Doris.

Barburka
@Dorota

Racja od ponad roku atmosfera jest idealna. Już nikt nie miesza w tej spółce.

JANKA Nowy wpis
@Szymon

Obecnego pracodawcę mogę z czystym sumieniem polecić. Ja nigdy nie spotkałam się że złym słowem w tej firmie. Pracodawca to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Zna się więc i oszukać też się go nie da. Zaraz wie czy ktoś się obija czy źle pracuje.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca autobusu.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. BHP (m/k)
Szczecin
SBM Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jurand

Pracuje w tej firmie od 15 lat i myślę że lepszego prezesa niż jest obecny nie było wczesniej. Wszyscy go lubią jak i Ci fizyczni tak i umyslowi zawsze idzie się z nim dogadać nie robi żadnych problemów i nie jest upierdliwy.

Szymon
@Jurand

Jeżeli pracujesz w firmie od tak dawana to mógłbyś wyrazić swoją opinię na temat tego miejsca pracy? Jak uważasz, czy będzie to dobre miejsce pracy dla osób, które chciałyby rozwijać się zawodowo? Firma daje możliwości rozwoju i w przyszłości awansu na wyższe stanowiska?

Jurand
@Szymon

Prezesi firm szukają pracowników, którzy dobrze wiedzą jak wykonywać dany zawód. Żaden szef nie zatrudni kogoś, kto nie ukończył szkoły, która by go przygotowała do określonej pracy i taka jest również firma Komax. Myślę również, że każdy dyrektor jak i nasz prezes ceni sobie u pracownika wszechstronność i pracowitość bez tego ani rusz.

Jurand
@Jurand

Dodam jeszcze że Prezes takich pracowników wykształconych,mądrych i pracowitych docenia podwyzka. Ten Prezes nie dzieli pracowników na fizycznych i umysłowych szanuje każdego człowieka.

Iza

???????????????? Ja tego nie czuję jakoś ????????. Ludzie za szefem stoją murem.

Jula

Głupoty wypisujesz . Nagrody na koniec roku były dla wszystkich pracowników inni szefowie nic nam nie dawali . Najlepszy Szef jakiego znam.

Szymon
@Jula

Mogłabyś napisać, jakiego rzędu to były nagrody? Czy każdy z pracowników zatrudnionych w firmie Przedsiębiorstwo Komunalne Komax otrzymał przedstawioną przez Ciebie nagrodę, czy tylko pracownicy wyróżnieni przez prezesa? Będę wdzięczny za informację, jak to wyglądało.

Wiesiek
@Jurand

Zgadzam się z Tobą w 100%. Prezes zna się na wszystkim i tym też buduje sobie swój autorytet wśród pracowników. Prezes jest Mega Gość.

anonymous

a moze zmienic prezesa i moze bedzie lepiej

Pracownik
@anonymous

Już został zmieniony z Pani Prezes na Pana Prezesa i jest ok.

Szymon
Inne

@anonymous, opiszesz bardziej szczegółowo, jak są traktowani pracownicy przez szefostwo firmy Przedsiębiorstwo Komunalne Komax? Chciałbym dowiedzieć się również, jak wygląda atmosfera pomiędzy kadrą pracowniczą, która jest zatrudniona w firmie. Również ważną kwestią jest to, co napisałeś na temat rzekomego mobbingu, który według Ciebie panuje w firmie Przedsiębiorstwo Komunalne Komax. Czy, aby na pewno dobrze znasz to pojęcie? W firmie występują zjawiska poniżania i naśmiewania się z podległych pracowników? Opisz, jak wygląda ten punkt Twojej wypowiedzi.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dorota
@Szymon

Firma Komax pozwala rozwijać się zawodowo, ale trzeba mieć doświadczenie i pojęcie o tym co się robi jak w każdej pracy trzeba się starać i sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Pracownicy są traktowani z szacunkiem a ich praca jest doceniana ja dostałam dość dużą podwyżkę( nie pierwszy raz zreszta) która dodała mi skrzydeł(usunięte przez administratora) To jest poważna firma z dobrą renoma i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników. Warto składać do niej CV.

Tomek

Firma super nawet podwyżkę dają ale trzeba się znać i uczciwie pracować.

Szymon
Inne

@kierowca jeżeli dobrze rozumiem, to piszesz ten komentarz z lekkim przekąsem. Możesz napisać coś więcej na temat zwolnień w Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o.? Czy macie na myśli składanie wymówienia przez pracowników firmy, czy też chodzi o likwidacje stanowisk przez pracodawce? Pytam o to ponownie, ponieważ sygnał ten może być zniechęcający dla osób, które rozważały aplikację do pracy w tym miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szymon
Inne

@anonymous, wiesz, skąd wynikają te zwolnienia? Czy chodzi o warunki pracy, atmosferę? Dlaczego firma likwiduje stanowiska pracy? Chętnie dowiemy się czegoś więcej o pracy w firmie. Czy pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

kierowca
@Szymon

może to przez tą empatie która tam panuje,

admin

Czekamy na nowe informacje od firmy Komax Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Komunalne ? Wiesz coś na jej temat? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o. - Kęty

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Przedsiębiorstwo Komunalne Komax Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii