Opinie o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w Myszków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Zainteresowana
Kandydat

Witam czy są przyjęcia do firmy i jak wygląda praca na produkcji Jaka stawka czy dodatek za noce jest Dziękuję za odpowiedź

Zainteresowana

@Zainteresowana

Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem dobrych pracowników. Praca polega na obsłudze prostych maszyny na produkcji oraz załadunku folii na taśmę produkcyjną. Odnośnie wynagrodzenia najlepiej skontaktować się z nami osobiście. Dodatek za pracę w godzinach nocnych jest zgodny z Kodeksem Pracy. Nasza odpowiedź jest dopiero dziś, ponieważ z dniem dzisiejszym rozpoczynamy reagowanie na wpisy na tym portalu. Dziękujemy za zainteresowanie.

Izabela
@REKO

A jak wygląda w takim razie rekrutacja tych dobrych pracowników? :) Wymagane sa jakieś dodatkowe umiejętności/kursy?

@Izabela

Dzień dobry, Nie są wymagane żadne dodatkowe kursy, natomiast dobry pracownik dla nas to pracownik sumienny, dokładny i zaangażowany.

Justyna Nowy wpis
@REKO

I w jaki sposób weryfikujecie czy pracownik posiada te trzy cechy :-) ?

Trotyl
@Pytanie

Nie ma żadnej rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli masz siłę i chęci do pracy to zaczynasz pracę.

Jola
@Trotyl

A jak wygląda praca dla kobiety na produkcji

Małgorzata
@Jola

A jak ma wyglądać? Obawiasz się, że może być jakaś niebezpieczna? Ogólnie jak tutaj aktualnie z pilnowaniem bhp? Są szkolenia przypominające może?

Morda
@Pytanie

Żadnych, ewentualnie ile czasu jesteś poświęcić na pracę w ciągu doby;) zależy co chcesz robić?

Małgorzata
@Morda

W sensie tu miało być "ile czasu jesteś w stanie poświęcić", tak? A ile trzeba? ;)

REKO Nowy wpis
@Pytanie

Pytania dotyczą praktyki zawodowej, posiadanego doświadczenia oraz oczekiwań od przyszłego pracodawcy.

Czy w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

@Administrator

Jeżeli podejmiemy współpracę to zawieramy umowę o pracę.

Małgorzata Nowy wpis
@REKO

Pięknie zostało to zrymowane. ;) Czyli na okresie próbnym pewnie też uop można się spodziewać. A na jaki okres czasu?

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy P.H.U. Reko Jakub Ciupiński? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Przedstawiciel handlowy/Mobilny Dystrybutor
Łasuch Paweł Matak
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy DEKARZ - ATRAKCYJNE WARUNKI!!
ES-PERFEKT
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Obserwator

Może by szef przyjrzał trzeźwości swoich pracowników w czasie pracy czy to nie istotne!?

Zbyszek
@Obserwator

Kto pije w robocie?

Tadeusz
@Zbyszek

A wszyscy rowno walą.

Bolo

Jak wiekszosc spoleczenstwa w tym kraju

Mirek
@Bolo

Przypominam że jesteśmy na forum reko i piszemy o pracownikach tej firmy a nie o całym kraju poza tym nie gadaj gupot że w połowie zakładów pracy w Polsce pije się w godzinach pracy wszystko zależy od szefa jaką renomę sobie wyrobi kogo zatrudnia

Max
@Mirek

Sama jesteś jak "renoma". Skad wiesz kogo szef zatrudnia? Byleś\aś-widziałas? A ja sadze ze to ty piszac to jesteś pod wplywem alkoholu. Wiem,konkurecja zrobi wszystko aby utrudnic funkcionowanie firmy.

Bogdan
@Max

A co Ty sądzisz o pracy w Reko? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jak często zdarzają się tu awanse? Widzę że udzielasz się w tym temacie, więc pewnie wiesz coś na ten temat.. :) Czekam na odpowiedź! :D

Max
@Bogdan

Jakiego rozwoju zawodowego? O czym ty piszesz? Widzę,ze realia firmy są Tobie obce...

Dorota

Hej, jak pracuje się w Reko jako pracownik produkcji? :) Czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia i atmosfery pracy? Czy zespół jest fajny i zgrany? Czego na tym polu można się spodziewać? Jak oceniacie poziom stresu?

Szczery do bólu...
Klient
@Dorota

Witam. Kilka dni pracowałem w firmie Reko na hali produkującej granulat. Ogólnie-nie jest tragicznie.....można wytrzymać. Ludzie z produkcji ok. Główny brygadzista Mariusz- osoba kompetentna,posiadająca ogromną wiedzę w temacie produkcyjnym a także mechanicznym. Natomiast pozostała dwójka brygadzistów to już inna bajka...Arek jest młodym pracownikiem i dopiero poznającym fach brygadzistą- dużo chęci,pracowity tylko potrzebuje czasu. Natomias Pan Mateusz to człowiek który.....hm.....Napisałbym tak-"przerost formy nad treścią". Jak to mówią ludzie doświadczeni życiowo...człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka niekoniecznie...Na szczęście to tylko jednostka w tym sporyn zakładzie. Jeśli masz chęci do pracy i oczywiście siłę to spoko polecam.Acha jeszcze szef- młody,energiczny,grzeczny...Spoko gość!

Wiecie czy P.H.U. Reko Jakub Ciupiński udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Michał

Czy na przedstawiciela handlowego trzeba mieć ukończone studia?

Ja
Kandydat

Firma P.H.U. Reko Jakub Ciupiński, wystawiła ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego. Wyraziłem wstępne zainteresowanie. Po dwóch miesiącach zadzwoniła do mnie pracownica firmy, która nie umiała się nawet przedstawić. Pani ta nie znała żadnych szczegółów na temat pracy, jedynie zaprosiła na rozmowę. Dojazd na spotkanie - 55 km w jedną stronę. W tej sytuacji postanowiłem poszukać dodatkowych informacji, tak aby nie ryzykować kosztów dojazdu i utraty czasu. Zadzwoniłem na telefon właściciela firmy, który jest udostępniony na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Właściciel nie odebrał, ale po kilkunastu minutach oddzwonił. Nie wykrztusił z siebie nawet standardowego powitania, w rodzaju: "dzień dobry". Powiedział tylko: "dzwonił Pan do mnie". Przedstawiłem się i poprosiłem o dodatkowe informacje na temat stanowiska pracy. W odpowiedzi właściciel... przerwał połączenie. Sądziłem, że to jakaś usterka techniczna, więc zadzwoniłem ponownie. Tym razem właściciel w ogóle nie odebrał. W rezultacie zrezygnowałem z udziału w spotkaniu. Potencjalnym kandydatom do pracy, zalecam wstępne zebranie informacji o firmie i stanowisku, na które aplikują. Może będziecie mieli szczęście i właściciel okaże Wam większy szacunek, niż mojej skromnej osobie.

Ania

@pracownik jakie to konsekwencje ?

Niestety wyzysk i brak szacunku dla ludzi bezpłatne nadgodzinny oraz ciągłe szantażowanie pracownika "konsekwencjami". Nie polecam. Najniższa krajowa zero premii. Ludzie nastawieni na "wyżyłowanie" pracowników oraz klientów

lider

za min krajowa czyli 2600 brutto nikt tu robil nie bedzie bo takie ogloszenie pojawilo sie na pracuj.pl

Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Dajcie znać jak wygląda teraz praca w firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński w miejscowości Myszków.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Reko Jakub Ciupiński - Myszków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Reko Jakub Ciupiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie P.H.U. Reko Jakub Ciupiński?

Liczba opinii klientów firmy P.H.U. Reko Jakub Ciupiński, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. Reko Jakub Ciupiński
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Pawła Ii 104
    42-300 Myszków
  • NIP: 5771926620 REGON: 241087767

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H.U. Reko Jakub Ciupiński