Opinie o Harsco Metals Polska Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Harsco Metals Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Harsco Metals Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harsco Metals Polska Sp. z o.o. w Zawiercie

AAA

Jest jeszcze kilka dni an wysłanie cv w rekrutacji na stanowisko Operator wozidła i ładowarki. Opowiecie coś o tym? Jest info, że dają wysokie zarobki. Ale jakie konkretnie? Znacie stawkę konkretną?

Urploy letnie są zaplanowane już w styczniu

Grażyna

Syn znalazł ofertę pracy operatora wozidła i ładowarki, niestety nie podali zarobków, ktoś wie ile jest na start czy to tajemnica? Podali również, że to praca na 3 zmiany, ale każdy pracownik na tym stanowiska pracuje w systemie 3zmianowym czy można dogadać się na jedną zmianę? Nie ma żadnego okresu próbnego tutaj tylko od razu umowa o pracę?

@Grażyna

Praca na trzy zmiany w czterech brygadach. Nie ma możliwości inaczej. Pierwsza umowa na trzy miesiące okres próbny. Na początek 5500 brutto.

Ile jest zmian w Harsco Metals Polska Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Trzy zmiany w organizacji pracy cztorobrygadowej.

Paweł Nowy wpis

A jak oceniasz atmosferę? W zeszłym roku kolega pisał, że kierownicy byli z podejściem typu - pracuj i ciesz się, że masz pracę. No i pisał o wolnych wakatach, bo ludzie według niego odchodzili. Choć jak wystawiano trzy lata temu ogłoszenie na Operatora wozidła i ładowarki, to nie omieszkano dodać, że atmosfera jest przyjazna. Trudno jest więc się w tym zorientować.

Grażyna

@Grażyna

Harsco ma dwa oddziały,w Ostrowcu Świętokrzyskim i Zawierciu. Praca w obu jest w systemie trzech zmian i organizacji pracy czterech brygad. Na wejście proponują 4600 do 4800 jeśli bardzo są zdesperowani. Na trzy miesiące w okresie próbnym. Większość operatorów ładowarek i kierunków wozideł technologicznych pracuje przy wybieraniu gorącego żużla spod pieców hutniczych. Atmosfera stworzona przez kierowników jest - pracuj i ciesz się, że masz pracę. Są wakaty bo ludzie odchodzą.

@Grażyna

Atmosfera taka że lepiej nic nie mówić tylko robić kasa słaba i nie przystępne kierownictwo

@Grażyna

Atmosfera porażka pracuj i się ciesz że masz robotę kasa słaba i obserwacja jak robisz w kamerach jak się nie spodobasz to zwolniony i następny casting tyle ludzi tam się przewinelo i cały czas oferty

Honorata
@Sołtys

Serio z tą atmosferą? To dość słabo. A czy taka atmosfera jest słaba, między pracownikami i kierownictwem? A jakie są relacje między pracownikami na tym niższym poziomie? Ludzie są dla siebie niemili podczas pracy i nie organizują sobie sami wyjśc firmowych np. na piwo czy na inną imprezkę?

@Grażyna

Chce aplikować na operatora suwnicy i przydałoby mi się trochę informacji. Nadal robota na trzy zmiany i dyspozycyjność? Zdarza się że trzeba zostawać po godzinach czy nawet jak ktoś chce dorobić to jest na tyle dużo pracowników że nie ma takich możliwości?

Pracownik Nowy wpis

Praca jest w systemie trzyzmianowym,a organizacja pracy czterobrygadowa. Pracownik jest przydzielony do brygady i tyle. Żadna dyspozycyjność po godzinach pracy. 8 i do domu.

Żużlowy

Jest ogłoszenie z Harsco do pracy na ładowarkę i wozidło. Zastanawiam się dlaczego nic nie jest powiedziane, że praca polega na wywożeniu spod pieców stalowniczych gorącej lawy żużlowej. Praca w ogniu w warunkach szczególnie uciążliwych i szkodliwych.

@Żużlowy

Wow, no to specyficzna praca. A jak firma dba w takim razie o BHP? Czy odpowiednie zasady są przestrzegane, czy przymykają oko i pracowni jest na coś narażony? Na start jest odpowiednie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa i czy robi to HR, czy osoba odpowiedni przeszkolona z zewnątrz?

Żużlowy

Sprawy BHP to priorytet. Natomiast płaca marna za narażanie się w ogniu. Starzy odchodzą na emeryturę,a młodzi nie chcą przyjść. Dlatego są wakaty.

Diana
@Żużlowy

To jest jakiś dodatek za niebezpieczną pracę czy mówisz tutaj o całościowej pensji? Nie ma w ogóle chętnych do pracy, czy ktoś w ogóle zgłaszał się na rekrutację? Bo zastanawiam się czy większe pieniądze by tego nie poprawiły.

@Diana

Dodatku za pracę w warunkach szczególnych nie ma. Dobra płaca zawsze jest dobrą motywacją,a tu tego brak.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Harsco Metals Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator wozidła i ładowarki?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
AAA

@AAA

Przeczytaj poniżej i zdecyduj. Operator ładowarki pracuje w ogniu za 5000 netto. Woziło to samo bo pracuje raz na wozidle, raz na ładowarce. Ludzie odchodzą więc wakaty są.

@AAA

Na (usunięte przez administratora) jest film jak wygląda praca w Ostrowcu świętokrzyskim z czasów gdy Ukraińcy byli zainteresowani kontraktem. Stary ale praktycznie praca taka sama,maszyny trochę inne. W Zawierciu tak samo tylko ciaśniej na hali. Wpisz DRESSTA 560 i zdecyduj.

Faktycznie jest 5 tys na rękę? A nie będzie przypadkiem czegoś więcej? dla przykładu teraz po nowym roku? chodzi o to, że właśnie oferta tak jak piszesz jest wystawiona, niby stawki nie podali ale widzę ze dwie osoby i tak już się zgłosiły. Ilu was tam potrzeba? Jednak są chętni?

Taką stawkę jaką wywalczysz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to raczej takie pieniądze dostaniesz na rękę. Jest też premiera do 15% ale jest ona uzależniona od planu wyłania ciekłej stali. Stalownia nie zrobi planu i premii nie ma,oraz 5% premii absencyjnej, która jest ściśle połączona z produkcyjną. Chorujesz nie ma 5 %premii, a jeśli plan nie został wykonany to masz tylko płacę zasadniczą plus dodatki za drugą i trzecią zmianę oraz za niedzielę i święta. Związki zawodowe są bardzo aktywne i tak naprawdę to tylko dzięki nim co roku jest wywalczone parę stów podwyżki,bo sami od siebie nigdy nikomu nie dali.

Kajtek

Czyli działają tu prężne związki zawodowy. Już raz kiedyś byłem w zakładzie, co się tylko składkę płaciło, a efektów nie było zbytnio widać. Zmiany są naprzemienne, tydzień na rano, drugi popołudniu, trzeci w nocy? I z jakim wyprzedzeniem znany jest grafik?

@Kajtek

Praca jest na trzy zmiany w organizacji pracy cztorobrygadowej. Pracujesz cztery dni na pierwszą zmianę i dzień wolny, cztery dni na drugą zmianą i dzień wolny, cztery dni na trzecią zmianę i dwa dni wolne. Grafik na przyszły miesiąc ma być wywieszony do wiadomości pracowników do 24go obecnego miesiąca.

Ewcia

No a ten termin wywieszania grafiku zawsze jest przestrzegany? Czy czasami są opóźnienia i na ostatnią chwilę pracownicy dowiadują się kiedy mają swoje zmiany?? I czy jak ktoś chce urlop wziąć to musi zgłosić to do 24-ego dnia miesiąca to zgłosić do kadr??

@Ewcia

Niestety nie zawsze wywieszany jest w terminie i tu jest interwencja Związków. Były przypadki, że pracownik nie przyszedł do pracy bo nie został powiadomiony o zmianach. Urlop można wpisać w plan na przyszły miesiąc przed 24tym, a gdyby chcieć urlop w danym miesiącu tak na CITO to wszystko zależy od stanu liczebnego załogi. Może być problem. Urlopu udziela Brygadzista.

Judyta

Czy w takim przypadku pracownicy ponosili jakieś konsekwencje, zabierano im dzień z urlopu? Czy może potraktowano to jako zwykłą pomyłkę? A takie dłuższe urlopy letnie kiedy ustalacie, na początku roku kalendarzowego?

@Judyta

Judytko, kobiet do Harsco niestety nie przyjmują.

Urploy letnie są zaplanowane już w styczniu

Cześć. Sporo obowiązków naprawdę wymieniają w tym ogłoszeniu na Specjalista/ka ds. Kadr i Administracji. Można wiedzieć, ile płacą pracownikowi, który się tym zajmuje? Nic ogłoszenie nie wspomina, a mam nadzieję, że więcej, niż okolice minimalnej czy coś.

Paula

Hej, napiszecie coś o pracy jako Specjalista/ka ds. Kadr i Administracji?? Jako mile widziany element znajomości programów księgowych. A jakieś konkretnie czy dowolny jak zna się program Płatnik to będzie ok? Czy zaliczają do tego tez program Excel??

Harsco Metals Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Zawiercie. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Sołtys

Nie polecam tam pracy ponieważ jest tam jak w Big Brotherze pracowałem tam krótki czas i zbyt dobrze tego nie wspominam

Grzegorz

Tu się pracuje na wysokościach bez badań wysokościowych gdzie jest BHP pytam się?

Ewelina
@Grzegorz

A jak można sprawdzić czy faktycznie bez tych badań się tu pracuje?

Ewelina

No z wstępnego opisu nie za fajnie to wygląda. Ale odnośnie tego donoszenia to na co niby mogą u was donieść? Chyba jak ktoś dobrze pracę wykonuje to nie ma za bardzo o co się przyczepić?

Operator
@Ewelina

Właśnie jak ktoś dobrze pracuje to jest źle tam potrzebują mniej mądrych ludzi

Weronika

Cześć, jakiś czas temu mówiliście, że były oferty na operatorów ładowarek. Ale to już było kilka lat temu. Czy nadal są i ile trzeba mieć doświadczenia? :)

henko

szczerze przyznam , że harsco do tej pory kojarzyło mi się z zupełnie inną branżą jednak. No nic. Widziałem ostatnio że mieli nowe oferty w zawierciu dla operatorów ładowarek

gość

Do końca zeszłego roku pracował jeden gość z ostrowca znał robotę i najważniejsze umiał się dogadać z ludźmii najważniejsze umiał sobie zorganizować pracę.Niestety dwóch innych zaczęło mu rzucać kłody pod nogi i załatwił sobie przeniesienie do innego zakładu szkoda. Ale praca z nim to prawie przyjemność nie to co z obecną kadrą która pozostała.

kochamżużel

a coś więcej można sie dowiedzieć o tej firmie? czy tylko same negatywy?

Riki

Praca jak praca ale warunki jakie oferuja i sposób zarzadzania przez klike z dyr.zarzadzajacym na czele zatrudniajacym ludzi nienadajacych sie do pracy z ludzmi a wrecz idiotów którzy już wczesniej dali popis swoich kompetencji,porażka.Jednym slłowem ,,kororacyjne bydlęta,,

Zostaw merytoryczną opinię o Harsco Metals Polska Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Harsco Metals Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Harsco Metals Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Harsco Metals Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Harsco Metals Polska Sp. z o.o.