mamAUTO sp.j.

Rypin

Opinie o mamAUTO sp.j.

Tedy

Generalnie pracuje sie tu dobrze, szczególnie jeśli lubi sie taka pracę!!

Maja

@kokle piszesz, że mamAUTO nie zapewnia pracownikom szkoleń. A jakie szkolenia uważasz, że pomogłyby Ci na rozwinięcie kwalifikacji i lepsze wykonywanie pracy? Jeśli jest taka potrzeba, warto zgłosić ją do przełożonego.

kokle

Firma sprawuje się całkiem dobrze @kaw, nie ma więc powodów aby rezygnować z pracy w tej firmie, sami kierowcy mają przecież zapewnioną umowę o pracę, można jedynie ponarzekać że nie ma żadnych dodatkowych szkoleń, ale z drugiej strony no taka praca, przynajmniej wynagrodzenie jest dobre

Paweł

KASA super ? na cały etat po 8 latach pracy nawet( usunięte przez administratora ) zł nie mam :( to proszę podać ile zarabiasz i na jakim stanowisku ? Jeżeli chodzi o atmosferę to się zgodzę ale to zależy z jakim ludźmi pracujesz .

MISIEK

Praca spoko, kasa też.

xd

Praca dobra ale szef (usunięte przez administratora)

klient

Żałuję, że nie czytałem tych opinii 07 04 2015 roku. Znalazłem na ich stronie potrzebną mi część , zadzwoniłem do nich i uzgodniliśmy, że wpłacę na ich konto pieniądze za część i przesyłkę. Po otrzymaniu przesyłki na poczcie okazało się, że jest ona "pobraniowa". W związku z powyższym przedzwoniłem do firmy, gdzie otrzymałem informację, że to ich pomyłka i żebym zapłacił za przesyłkę, a oni prześlą mi moje pieniądze na konto. Zapłaciłem po raz drugi i czekam. Po około dwóch tygodniach zaczęła się zabawa w ciuciubabkę- odsyłanie do innych pracowników. Musieliśmy wysłać potwierdzenia wpłaty na ich konto, co uczyniliśmy łącznie z sms-em na numer, który nam podano. Pomimo, że koszt przesyłki to tylko 40 zł, to dla mnie żenada. Firma która reklamuje się jako jedna z najnowocześniejszych w Polsce, ma taki stosunek do klientów. Pozdrawiam. Ps. Część zgodna z opisem.

Nowy

Odradzam zakupow zdecydowanie, nie powaznie podchodza do klienta. Na aukcji towar widnieje, dzwonie czy aby maja ta czesc na miejscu, otrzymalem odpowiedz tak oczywiscie. Z uwagi ze mieszkam niedaleko 30km pojechalem a na miejscu okazuje sie ze nie ma tej czesci i ze sprzedano to 3 miesiace temu. Nie chce im sie ruszyc spod biurka zeby sprawdzic towar tylko wprowadzaja w blad ze swojego smierdzacego lenistwa. Pozdrawiam Panow zza biurka.

gość

Nie polecam. Kupiłem tam części, oczywiście 100% sprawne. Jednak oni tego złomu nie sprawdzają. Co z tego, że oddali kasę. Nikt mi jednak nie zwróci za koszty związane z montażem i demontażem, które musiałem zapłacić mechanikowi. NIE POLECAM !!!

xyz

Pracowac trzeba wszedzie, Jezeli jest Ci tak bardzo zle, faktycznie taka masakra to sie zwolnij..... i wroc do podstawowki bo skladnia budowanych przez ciebie zdan pozostawia wiele do zyczenia.

masakra

ten zakład to masakra( usunięte przez administratora )itp a zarobki to takie że ten co nie pracuje to ma więcej niż ten co tam pracuje.

xxx

Kiedyś tam pracowałem i to był błąd. Jeśli chcesz być opierniczany zazwyczaj przed wypłatą to śmiało możesz starać się tam o robotę. Zgadzam się z przedmówcami masakra i tylko za karę !!!

@@

Tam tylko za kare !!!

Ok

-@

Masakra

Zostaw opinię o mamAUTO sp.j. - Rypin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mamAUTO sp.j.