Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki w Wschowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki w Wschowa

zajdel537 Nowy wpis

Ostrzegam przed zakupami w tej firmie .Nie uznają reklamacji. Mało tego próbują poprzez manipulacje oskarżać klienta o oszustwo . W moim wypadku przedstawiają zdjęcie nie tego silnika który został im wysłany. Podejrzewam a nawet jestem pewny że jest to sposób prowadzenia działalności przez tą firmę. Rada , jeżeli już wysyłacie coś tej firmie w ramach reklamacji to radzę pakować w obecności kuriera z odpowiednią dokumentacją fotograficzną, w przeciwnym wypadku zostaniecie oskarżeni o oszustwo, jeżeli nie będziecie się godzić z decyzją nie uznającą reklamacji . Ja oczywiście nie pozostawię tego , podejmę wszystkie możliwe kroki prawne żeby ukrócić ten proceder

Jak wygląda sprawa grafiku w Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki. Czy pracodawca idzie na rękę?

RRSap Nowy wpis

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Właściciel Nowy wpis
@RRSap

Szanowna Pani! U nas nie ma recepcji bo to nie hotel tylko sklep z częściami AGD. Jedna jest tylko Pani przy sprzedaży, która posiada laptopa z myszką. Można wpisywać różnie opinie i nie na temat

Jacek

W P.H. Arkadiusz Kuźniacki Kościuszki 40, 67-400 Wschowa zakupiłem ramkę do półki, do lodówki. Otrzymałem produkt używany, brudny i cały porysowany. Właściciel firmy nie poczuwa się do jego wymiany. Nie odpisuje na wiadomości. Generalnie ta firma to porażka. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dawid

Podajcie przykładowe pytania na rozmowie o prace ?

Dc

Brak profesjonalizmu , (usunięte przez administratora)sprawa dla policji i urzedu skarbowego

Zocha

@Ja dlaczego taka stanowcza opinia?

Nie polecam nikomu tego pana. Czekam już 6 dni na towar i niestety nie ma i nie można się dodzwonić. Po wysyłaniu SMSa i na @ nie ma odpowiedzi. Zgłaszam na POLICJE bo tylko to chyba czyta.

KLIENT

Nie radzę nikomu zakupu w przedsiębiorstwie Arkadiusz Kużniacki-Wschowa.Towar który ,został mi doręczony był zamawiany telefonicznie i omawiany (zdjęcia z allegro, opis i nr towaru.Przysłano mi towar niezgodny z zamówionym więc go nie odebrałem. Po miesiącu otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty kosztami zwrotnego dostarczenia towaru z odsetkami na dwóch kartkach A4 jako dłużnik.Zapłaciłem tyle ile ten towar był wart - za pomyłkę sprzedającego. NIGDY WIĘCEJ Arkadiusza Kużniackiego z Wschowa.

mwysog

Nie polecam tej firmy. Nie respektuje warunków gwarancji za zakupiony sprzęt. Najpierw zwlekanie z naprawą 3 miesiące, później po wypowiedzeniu umowy nie zwrócił pieniędzy za zakupiony towar.

Nie profesjonalny (usunięte przez administratora) Zakupiłem zawias do drzwi pralki Siemens, poprzez portal Allegro. Miałem otrzymać oryginalny produkt. Okazało się, iż zawias nie pasował do mojej pralki, czyli podróbka, następnie w trakcie próby montażu ułamała się jedna z części montażowych. Niemożliwa opcja z produktem oryginalnym. Rozstaw otworów montażowych pralki, nie pasował do tej części. Byłem zmuszony do zakupu zawiasu z innego źródła, który okazał się produktem oryginalnym i zamontowany został w ciągu niespełna minuty. Człowiek u którego dokonałem feralnego zakupu, nie kompetentny, nie odpowiadający na maile, nie odbierający telefonów. Brak kontaktu, do momentu wystawienia negatywnego komentarza na Allegro. Komentarz zwrotny od sprzedającego, oczywiście żenujący, nie zgodny z prawdą. Na prośbę o podanie informacji dotyczących zwrotu towaru, odpowiedz: „... jeśli towar został uszkodzony, mozesz go włożyć sobie w (usunięte przez administratora) nie otrzymasz kasy za zakup”. Chciałbym dodać, iż posiadam małe dzieci i pralka jest urządzeniem niezbędnym w normalnym funkcjonowaniu. Niestety przez tego paprocha nie byłem w stanie przez długi okres korzystać z możliwości prania. Sprawe zgłaszam do Rzecznika Konsumenta i do Allegro. Czuje się oszukany przez tą pseudo firmę, nie polecam kontaktu z ciemnotą tego typu. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki - Wschowa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki?

Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki
  • Kościuszki 40