Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki w Wschowa

Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki
0 0 2 5 1
Piotr Nowy wpis

Zweryfikowany użytkownik

Nazwa działu: Handel

Nie profesjonalny (usunięte przez administratora) Zakupiłem zawias do drzwi pralki Siemens, poprzez portal Allegro. Miałem otrzymać oryginalny produkt. Okazało się, iż zawias nie pasował do mojej pralki, czyli podróbka, następnie w trakcie próby montażu ułamała się jedna z części montażowych. Niemożliwa opcja z produktem oryginalnym. Rozstaw otworów montażowych pralki, nie pasował do tej części. Byłem zmuszony do zakupu zawiasu z innego źródła, który okazał się produktem oryginalnym i zamontowany został w ciągu niespełna minuty. Człowiek u którego dokonałem feralnego zakupu, nie kompetentny, nie odpowiadający na maile, nie odbierający telefonów. Brak kontaktu, do momentu wystawienia negatywnego komentarza na Allegro. Komentarz zwrotny od sprzedającego, oczywiście żenujący, nie zgodny z prawdą. Na prośbę o podanie informacji dotyczących zwrotu towaru, odpowiedz: „... jeśli towar został uszkodzony, mozesz go włożyć sobie w (usunięte przez administratora) nie otrzymasz kasy za zakup”. Chciałbym dodać, iż posiadam małe dzieci i pralka jest urządzeniem niezbędnym w normalnym funkcjonowaniu. Niestety przez tego paprocha nie byłem w stanie przez długi okres korzystać z możliwości prania. Sprawe zgłaszam do Rzecznika Konsumenta i do Allegro. Czuje się oszukany przez tą pseudo firmę, nie polecam kontaktu z ciemnotą tego typu. Omijać szerokim łukiem.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki w miejscowości Wschowa? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki - Wschowa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Przedsiębiorstwo Handlowe Arkadiusz Kuźniacki