Opinie o Almi Decor w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Almi Decor, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Almi Decor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almi Decor w Wrocław

Maria Nowy wpis

@Aaaaa dlaczego taka nerwowa ta atmosfera?

Aaaaa Nowy wpis

Kiepska atmosfera w pracy, nerwowa, nieprzyjemna... Obym nigdy nie musiał tam więcej pracować

Norbi Nowy wpis

Niestety idąc na rozmowę każdy jest zestresowany więc te opinie są bardzo przesadzone!!

Mat Nowy wpis

@AgnieszkaD mam podobne doświadczenia z działem HR tej firmy. W zasadzie do wyrażania opinii w tej sprawie powinnaś pisać na profilu firmy Fargotex bo to oni są właścicielami marki Almi Decor i to w ich warszawskim oddziale odbywają się rozmowy na stanowiska do AD. Poczytaj tam sobie o doświadczeniach innych osób, które miały tę "nieprzyjemność" brać udział w rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Almi Decor. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aparatowy
Wrocław
Zakłady Chemiczne “ZŁOTNIKI” Spółka Akcyjna
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
AgnieszkaD

Nie polecam. Miałam zacząć prace w Warszawie w grudniu. Osoby pracujące w tym biurze są nie profesjonalne umawiasz się na konkretny termin nie oddzwaniają . Przychodzisz na godzinę jaka Ci karzą nagle okazuje się ze dox są nie przygotowane. Poziom inteligencji i kultury poniżej 0 .

Janusz

O co chodzi wam z tą słabą organizacją pracy? Szukanie przysłowiowej dziury w całym?

Słaba organizacja pracy...brak umów o pracę tylko zlecenie nie polecam.

Edyta

Dawno nie było żadnych nowych opinii na temat pracy w Almi Decor we Wrocławiu. Jak obecnie wygląda sytuacja w tym miejscu? Czy firma prowadzi może aktualnie jakieś rekrutacje? A może ktoś być niedawno na jakieś rozmowie kwalifikacyjnej w tym miejscu?

Stalowy

Słaba organizacja. Nie polecam.

Mocarz

Jakbym miał tak szczerze mówić o Almi Decor to bym powiedział, że generalnie jedna z lekszych na rynku, moja dziewczyna tam pracowała jakiś czas i generalnie chwaliła sobie jak nic, niestety poszła na macierzyński, i sam zastanawiam się nad nimi bardzo

XX

kiedyś to była fajna firma

gość

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Almi Decor - Wrocław

Almi Decor
2.3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Północna 15-19
    54-105 Wrocław
  • NIP: 8971796158 KRS: 0000491579

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Almi Decor