Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.

Opinie o Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.

K

Ja również jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Atmosfera jest przyjazna, ludzie są otwarci :) Naprawdę nie ma na co narzekać.

Aniulkas
@K

Dołączyłam do ekipy dwa miesiące temu i zaczynam się przygladac ajk te ekipe sprawiedliwie ocenc?!

Pawel

Mam okazje współpracowac na stałe z firmą przy zleceniach ijestem bardzo zadowolony z warunków, ludzi i rzetelnej współpracy.

@Pawel

Panie Pawle, my również jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele wspólnych projektów przed nami :)

ruda

Mi się pracowało bardzo dobrze. Bardzo fajny zgrany zespół profesjonalni specjaliści z bardzo dużą wiedzą - dużo się tam nauczyłam. Płacą też nieźle.

@ruda

Cieszymy się, że praca w naszej firmie pomogła się Pani rozwijać, a atmosfera oraz zarobki pozwoliły na ocenę warunków zatrudnienia jako komfortowe. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Czy na młodszego specjalistę ds. marketingu trudno jest się dostać, opiszecie proces? wiem, że ta oferta do której teraz nawiązuje nie jest obecnie aktualna ale i tak zastanawiam się nad jej warunkami, bo niedługo będę szukać pracy po Bemowie. Może wrzucą coś dla osoby poczatkującej?

czy do teraz tez jeszcze jakieś inne integracje były po drodze? wigilia jest organizowana? : ) po tych marcowych opiniach po prostu zaczęło mnie to zastanawiać. Widziałem tez taka ofertę do działu marketingu, jest jednak od jakiegoś czasu wygasła. Nie wiecie przypadkiem czy od kolejnego roku nie będzie potrzebnych więcej specjalistów? Po przeczytaniu opisu wiem ze spełniam wymogi. Opiszecie mi prace na dziale?

Sypialniany Nowy wpis

Wigilię mamy co roku - w tym roku już była, z pycha jedzeniem :D Każdą ofertę pracy mamy zawsze na Pracuj.pl, więc pewnie trzeba sprawdzać na bieżąco.

Ostatnio była bardzo miła integracja całej firmy. Nie za bardzo chciało mi się jechać pociągiem tyle kilometrów, ale zorganizowali nam grę terenową na orientację, druzynowe strzelanie z łuku, leżaczki przy rzece, poczęstunek z grilla i zimne piwko. Liczę na powtórkę na wiosnę !

Ja był Nowy wpis
@Anonim

Byłem byłem i z łuku strzelałem i na leżaku odpoczywałem i wino piłem i miło rozmawiałem z Warszawą i Krakowem i jeszcze prezent od szefowej dostałem. Ogólnie mega pozytyw, ale szefowej dalej to ja nie lubię ;)

Ekologiczny

Moim zdaniem to porządna firma, nie tylko w kwestii obsługi klienta, czy podejścia do pracowników, ale również pod względem ekologii. Dbają bardzo o segregację odpadów i w dzisiejszych czasach, dobie globalnego ocieplenia warto zwrócić na to szczególną uwagę.

Ja tu pracuję
@Ekologiczny

Bzdury

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ex pracownik

Atmosfera w biurze też pozostawia wiele do życzenia, podśmiechówki, donosy... szkoda słow

Królowe dram to dalej tam pracują.

@ex pracownik

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie na temat pracy w naszej organizacji. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest atmosfera w miejscu pracy i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy czuli się doceniani, a także szanowali siebie nawzajem.

Ktoś coś
@Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.

Nie dokładacie żadnych starań, żeby atmosfera była dobra. Wcześniejsza opinia o donosach mówi sama za siebie a jako pracownik potwierdzam, że atmosfera jest kiepska.

@Ktoś coś

Jak już wspominaliśmy, nigdy nie kierujemy się donosami, tylko sprawdzonymi i potwierdzonymi informacjami. Atmosfera jest dla nas ważna, dlatego jesteśmy otwarci na rozmowy z naszymi pracownikami i gotowi do dyskusji. Zapraszamy.

Klamstwo
@Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.

Usuwacie opinie, które opisują największe problemy a potem piszecie, że jesteście otwarci na dyskusje. Hipokryzja plus

@Klamstwo

Wszystkie opinie opublikowane na portalu GoWork są przez nas szczegółowo czytane oraz wyciągamy z nich wnioski. Jesteśmy otwarci na konstruktywne opinie i podtrzymujemy nasze zaproszenie do rozmowy.

Jacobson

Wiem że wcześniej było kilka osób migających się od roboty, jednak obecny zespół jest pracowity na 100 albo nawet na 200 procent. Potwierdzam to osbiscie !!

Nie mozece mnie tak nazywac. To kierowniczka nagna wszystkie zasady a nie ja..Prosze o przeprosiny na forum.

@K

Bardzo cieszą nas tak miłe opinie na temat warunków zatrudnienia w naszej firmie. Zdajemy sobie sprawę, że bez naszych pracowników firma nie rozwijałaby się tak prężnie. Dziękujemy za wspólną pracę!

Pracownicy
@Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.

Chyba jednak nie zdajecie sobie sprawy, nowy rok pokazał, że dla firmy jesteśmy warci mniej niż materace na ekspozycji.

@Pracownicy

Nie ma dla nas znaczenia miesiąc czy rok, każdego dnia tak samo traktujemy naszych pracowników. W razie potrzeby wyjaśnienia lub rozmowy jesteśmy otwarci i czekamy na kontakt.

Aniulkas
@K

Jaka umowa obowiązuje w Senpuro Home And Garden Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Niezależnie od czasu trwania podpisanej umowy poważnie traktujemy zatrudnione przez nas osoby, dlatego każda umowa na okres próbny to umowa o pracę.

Dankas

Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę w rachunkowości. Spory ruch w biurze, dużo uśmiechów i duzo serdecznisci. Wymagania konkretne, ale stawki bardzo mile. Trzymajcie za mnie kciuki :-)

Hmm
@Dankas

Tak ci się tylko wydaje. Przyjdziesz pracować do biura to zobaczysz czy jest tak miło...

@Hmm

Będziemy wdzięczni za szczegóły opis czy chodzi Ci o konkretną sytuację podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy już w pracy codziennej. Na pewno weźmiemy pod uwagę merytoryczne argumenty.

@Dankas

Bardzo miło nam, że nasza firma jest tak postrzegana. Zdecydowanie stawiamy na dobrą atmosferę w biurze oraz wspierający Zespół. W końcu wszyscy gramy do jednej bramki. Oczywiście trzymamy kciuki za wszystkich naszych kandydatów.

Hmm
@Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.

W pracy codziennej i dobrze o tym wiecie. Donosy na koleżanki i kolegów z pracy prowadzące do ich zwolnienia... Atmosfera słaba i wasze podejście do pracowników również

@Hmm

Profesjonalne firmy nigdy nie kierują się donosami czy pogłoskami, jedynie faktami. Dokładnie tak działa Senpuro Home and Garden. W ciągu ostatniego pół roku rozwiązaliśmy umowę z jedną osobą i zapewniamy, że powodem nie były żadne plotki. Wszystkie napływające do nas informacje weryfikujemy i rozwiązujemy zgodnie ze standardami firmy.

N

Starej grupy już tam nie ma. Teraz jest nowa grupa pracaowników. Nowej grupy nie oceniam , ale stara zasłużyła na medal.

@N

Jesteśmy przekonani, że każdy nasz pracownik zasługuje na medal, gdyż dzięki każdej pojedynczej osobie tworzymy zgraną całość.

Pawel

@Pawel

ruda

@ruda

A ja tam jestem zadowolony i na nic nie narzekam.

K

Piotruś nasze ty złoto :-)

F
@K

Piotruś tak się wstydzi kłamać, że nawet się nie podpisał pod swoim komentarzem, ale przecież wiadomo, że to on. Zresztą nikt z imienia pod tak pozytywnymi opiniami się nie podpisuje? Oj dziwne.

@F

Cenimy wszystkie szczere i konstruktywne opinie. Zarówno z pozytywnych, jak i negatywnych wyciągamy wnioski na przyszłość.

Cieszymy się, że spełniamy Twoje oczekiwania. Osoba, która przychodzi do pracy nie tylko z konieczności, to dla nas ogromna radość. W końcu spędzamy w biurze 8 h dziennie ;)

Cenię sobię tego pracodawcę, bowiem mam czas na pracę, życie i zdrowy sen!

Każdy z nas jest człowiekiem i każdy z nas zasługuje na porządny relaks po godzinach pracy :) Dziękujemy za opinię!

Dagi

Porządny pracodawca i tyle w tym temacie.

@Dagi

Płaci na czas.

Iksinski
@Dagi

Och ty nasza konfiturko kochana -:)

P.

Umowa o prace. Fajne zniżki. Super zespół i koordynator - jak brakuje ludzi to sam sprzedaje i przerzuca zamówienia, nie to co w innych sklepach w branży. Robisz wyniki to masz pewny awans :)

Piter
@P.

Nie ma to jak pisać o sobie komentarz ^^

Nickt
@Piter

Zaskoczę Cię, otóż nie :)

A
@P.

Robisz wyniki to masz pewny awans? Poczekaj, właśnie się turlam ze śmiechu :-) jest wiele sprzedawców, którzy robią świetne wyniki i gdzie te wszystkie awanse? Ale jeżeli robienie wyników wystarczy, żeby awansować to ja nie mam pytań :-)

Ja co w biurze pracowała :-)

Całkiem fajna firma, bardzo fajni ludzie i spoko kierownik. Polecam jako pierwszą drugą lub nawet trzecią pracę :-) Za całośc daję 8/10

@Ja co w biurze pracowała :-)

Dziękujemy za zaufanie oraz dobre słowo na temat pracy w naszym Zespole. Cieszymy się, że tworzymy społeczność, która dzieli się doświadczeniem i wiedzą oraz przede wszystkim szanuje się nawzajem.

Śmiech na sali
@Ja co w biurze pracowała :-)

A najlepiej jako piętnastą albo wcale :-). Tak ci się świetnie pracowało, że tak jak ja już tam nie pracujesz, hit :-)

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie :) Zaczynając tu pracę pierwsze co zauważyłam to mili, pomocni ludzie, super atmosfera. Jestem pod ogromnym wrażeniem bo rzadko to się teraz zdarza w firmach a pracowałam w wielu. Pensja mi odpowiada, wypłata na czas

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są stabilne warunki zatrudnienia oraz wywiązywanie się z warunków umowy, również w kwestii wypłaty wynagrodzenia. Cieszymy się, że jesteś zadowolona ze współpracy z nami.

a ile lat tam Pani pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Senpuro Home And Garden Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Senpuro Home And Garden Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.