Opinie o Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata w Niedomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata w Niedomice

Janusz

Firma niepoważnie traktująca pracowników. Nie polecam !!!

Jarosław
@Janusz

Super firma nie wiem czemu piszą tutaj glupty takie, serdecznie polecam i nie czytac tych bzdur !

Podobno pracując jako Monter można liczyć na 4300 PLN na rękę. Czy to prawda?

Roko

Tak i nawet nie musisz przychodzić do pracy, wszystko samo sie zrobi????

jarooo

Cały pan Utrata to za przeproszeniem kawał..no.Cham,naciągacz i wyzyskiwacz.Bylem, pracowałem dwa miesiące przy 220h jako monter-spawacz zarobiłem mniej niż przy 160h na magazynie na wózku.Jest tam łapanka ludzi, bierze 50+ bo kasę z Uni na nich bierze.Zalapie się każdy, kto lepszy i ma fach w ręku nie da się wyzyskiwać i rzuca te robotę odrazu, dlatego tylko wolnych wakatów.Unikajcie tego gościa i firmy jak ognia.

adriannnn
@Piotr

ja tam pracowałem pare lat temu i nie pamiętam zadnego piotrka (poza takim co się po 3 latach chyba zwolnił)

Nowy wpis

Na portalu branżowym znalazłem ofertę dla głównego spawalnika, tylko już chyba nieaktualne. Tzn. oceniam po stawce, bo proponowali tam 4000 zł brutto na pełny etat, więc troszkę już minimalna nawet więcej wynosi. Ile na ten moment więc można zarobić na takim stanowisku u was? Fajnie jakby ktoś napisał jakie ogólnie warunki na ten moment są, bo myślę nad zmianą pracy.

Po ile godzin miesięcznie pracuje się na stanowisku montera-spawacza? Jest to więcej niż 160 godzin? Jeśli tak, to można liczyć na jakieś lepsze wynagrodzenie za te dodatkowe godziny? Bo jakiś czas temu widzę, że tego nie kontrolowano... Napiszcie, jak to wygląda, bo myślę nad aplikacją.

PGR Nowy wpis

99% czasu tak jest, że pracuje się normę po 8 godzin dziennie, 1% to jeśli gdzieś były problemy i trzeba coś naprawić, poprawić. Dodatkowe godziny są płacone. są premie miesięczne jeszcze. Niech Pan aplikuje i sam zobaczy.

jarooo

@jarooo

Pracuje tam od 15 lat i jakiś Pana nie pamietam. Strona Gowork powinna jednak jakoś poważnie zajac się takimi wpisami na profilach. Bez ukazania dowodu ze było się pracownikiem powinno sie wyciągać konsekwencje za szkalowanie drugiego człowieka. W firmie jest wszystko na poziomie praca zawsze jest wypłata również zawsze 5’tego każdego miesiąca plus premie jak były cięższe czasy Pan Utratat nikogo nie zwolnił ! Nikogo ! Zawsze było zajęcie mimo ze inni z podobnych branży upadali. Z cały szacunkiem dziękuje ze trafiłem na takie pracodawcę i każdemu mogę go polecić.

@Piotr

Co to znaczy, że premia jak były cięższe czasy? Czyli jak jest gorzej na rynku, inflancja, to wtedy można liczyć na premię? Czy są jakieś wytyczne?

adriannnn
@Piotr

Podobno pracując jako Monter można liczyć na 4300 PLN na rękę. Czy to prawda?

xyz

możliwe, praca na wyjazdach także jak są mrozy, 10-12 h dziennie spędzone na metalowej konstrukcji

MR. JJ

Tak spokojnie

Roko Nowy wpis

Tak i nawet nie musisz przychodzić do pracy, wszystko samo sie zrobi????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz MAG w firmie Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakie wartości są cenione w Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata?

Janusz

Firma niepoważnie traktująca pracowników. Nie polecam !!!

@Janusz

Pracowałem tam parę dobrych lat wyjechałem za granice ale jak wroce do Polski to wracam tam odrazu. Jedynie co napisze to sieje Pan ferment, tylko pytanie po co?

Jarosław

?

zastanawiam się nad aplikowaniem do tego przedsiębiorych, wiecie dlaczego taka nieduża firma, ma więcej ogłoszeń o pracę niż inne firmy zatrudniające po 100-200 pracowników?

@?

Oczywiście, że wiemy, dlatego że ludzi traktuje się tam jak śmieci, szef wariat nie szanuje nikogo, szczególnie własnej rodziny, nie masz co liczyć na dłuższą współpracę, w najmniej możliwym momencie potrafi wyrzucić najlepszych pracowników, dlatego wiecznie rekrutuje i szuka rąk do pracy Nie polecam!!!

@Magdalena

Co Ty poważnie? I dalej znajdują się mimo to kolejny chętni? Aż mnie to serio dziwi

@Elżbieta

Niestety tak....ale nic się nie martw wszyscy wylatują szybciej czy później...dramat...

McDalena
@Magdalena

Czytam to i mogę napisać ze bierze Pani za mocny towar. Niech się Pani wezmie za jakąś prace i przestanie pisać brednie tu i na stronach innych firm co się czyta przyprawia w osłupienie. Szkoda ze gowork nie weryfikuje nikogo co tu kto pisze...

Lukasz

Pracuje już 3 miesiące, jest praca jest palca, kierownictwo miłe idzie się nauczyć tez czegoś nowego i awansować. Polecam ta firmę!

Życzliwa
@Lukasz

Ojjj żebyś się nie zdziwił jak zanim awansujesz to wylecisz buhahaaaa

@Życzliwa

Serio aż takie problemy tu są z awansem, że taką bekę ciśniesz? :/

Życzliwa
@Elżbieta

Elżbieta pracowałam miesiąc na stażu i jak widać Szef woli "inne" kobiety Zatrudnij się i sama się przekonasz o co common ????

jj
@Życzliwa

Chyba Pani sobie firmy pomyliła, Ciekawe... , bo od ponad roku nikogo nowego firma nie zatrudniła na stanowisko biurowe Natomiast firma nigdy nie zatrudnia na staż.

jj

Witam Pani Olu ! Jak tam kariera zawodowa, grubo, c 'nie :D

Sławomir

Praca na poziomie wynagrodzenie jak na te czasy uczciwe godziny pracy stabilne, praca na umowie o prace. Serdecznie polecam firmę w której pracuje !

@Sławomir

Jeśli wynagrodzenie uczciwe jak na dzisiejsze czasy to chodzi po prostu o zwykłe stawki rynkowe czy można liczyć na więcej tutaj?

Maciek

Szef oszukuje gdzie się tylko da, szczególnie na twojej pensji, pracownicy są dla niego nic nie warci, dla Twojego zdrowia psychicznego nie polecam tam się zatrudniać Szkoda życia dla takiego dupka, który za nic ma własną rodzinę, aż dziwne że jeszcze pokornie to znoszą.

Janusz P.

Firma warta uwagi, na zarobki w tym rejonie są bardzo dobre po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Wszystko ubruttowione i są premie. Atmosfera ze współpracownikami jest na dobrym poziomie. Szczerze czytając pierwszy raz te opinie poniżej martwiłem się ale jest całkowicie odwrotnie.

Czy Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata organizuje staże dla studentów?

MR. JJ

Tak, można odbyć tam staż i dostać dobra prace

Justyna

Witam, czy posiadacie jakąś wiedzę odnośnie możliwości zatrudnienia w firmie pana Ryszarda Utraty? Jak duży jest zespół pracowników? Czy może żeby liczyć na zatrudnienie trzeba poczekać aż ktoś odejdzie/zostanie zwolniony? :)

Jacek
@Justyna

Witam, Pracowałem tam kilka lat. Wypłata zawsze na czas. Umowa o pracę, wszystkie świadczenia tak jak ma być, a pracować wszędzie trzeba nic nie ma za darmo. Robota zawsze do zrobienia była. Zawsze szukali i rekrutowali spawaczy, monterów, ślusarzy do biura to nie wiem. Najlepiej dzwonić i pytać.

do Jacek
@Jacek

Zapomniałeś dodać dlaczego cały czas szukali kogoś nowego

do Jacek i Jusytny
@Jacek

nie ma za bardzo co chwalić tej firmy,bo z kilku firm w których pracowałem to tutaj warunki były najgorsze, więc Justyna, prawdopodobnie bardzo łatwo możesz popełnić błąd zatrudniając się tutaj (chyba, że zależy Ci na pracy w budowlance, konstrukcjach stalowych, to można się jak najbardziej pytać),

@do Jacek i Jusytny

Co konkretnie masz na myśli pisząc, że warunki były najgorsze? Niestety nie mam porównania z innymi firmami i nie jestem za bardzo rozeznana jak to wygląda... Dlatego chciałabym po prostu uzyskać konkretne informacje, jak kwestia pracy wygląda właśnie tutaj, u pana Utraty? :) Do czego masz/miałeś zastrzeżenia?

sufix
@Justyna

- tutaj jest wynagrodzenie trosze mniejsze niż można znaleźć w innych firmach - odpowiedzialność trochę większa, powiedzmy, że gdzie indziej nie każą Ci zawsze oddawać pieniędzy, jak coś z Twojej winy pójdzie nie tak - tutaj są naciski na zostawanie po godzinach (na produkcji 10h to raczej norma, jak jest dużo pracy to w święta też namawiają, żeby przyjść), gdzie indziej można przepracować kilka lat i nikt ani razu nie poprosi, żebyś została dłużej - cały czas są zamieszczone ogłoszenia pracy tego przedsiębiorcy, a liczba zatrudnionych się raczej nie zwiększa, z tego łatwo wyciągnąć wnioski

@sufix

Jak w takim razie wygląda wynagrodzenie u pana Utraty? Jak wysokie kwoty trzeba oddawać jak coś pójdzie nie tak i jak często się to zdarza? Jak nadgodziny są później rozliczane?

Sufix
@Justyna

teraz nie wiem, ale kiedyś nadgodziny to tyle samo co normalnie było płacone, przykładowo można zapłacić za młotek zostawiony na budowie, w biurze nie wiem, czy jak się coś zawali to trzeba płacić

Sufix
@Justyna

2-3 lata temu to spawacz dostawał ok 15zł/h na rękę teraz pewnie 20zł, podejrzewam, że w biurze jak się ma tak z rok doświadczenia to można podobnie zarobić,

Pawel
@Justyna

Tak, Ogolnie polecam prace tam, zespół jest spory i zgrany kazdy kto tu widzi sie w przyszlosci to zostaje dla tego fajnie jest widziec znajome twarze. Jak rodzina

ULIK

Nie ma się z czego śmiać bo teraz znaleźć dobrego fachowca to jest wielki problem. Firma dobra ale brak ludzi!

tarnowiak

Januszowa ?

zenio
@ULIK

Z mojego punktu widzenia fachowców jest pełno na rynku, ale może mają ciekawsze finansowe oferty do wyboru i dlatego omijają co niektóre firmy ??

monter spawacz
@ULIK

Jak w końcu jest z tą firmą ? Na początku robi ogłaszali się w internecie , że mają polne stanowiska dla spawaczy i monterow za 4000 zł brutto , dla brygadzisty za 5500 z brutto i dla kierownika za 6500 zł brutto ? czy to są realne pieniądze ? Jakiej ilosci przepracowanych godzin dotyczyly te stawki ? Czy to są stawki gdzie dzien rpacy wynosi 10 godzin czy 8 godzin ? W innych formach w tarnowie ciezko znalesc pracodawce ze stawka ponad 3 tys zł brutto , a tutaj jednak stawki sa wyzsze o dobre 25 % ? Gdzie jest tutaj haczyk ?

byly pracownik
@monter spawacz

12 h

Wyzwolony2021

Wszędzie mogę pracować,tylko nie tam.Kołchoz..Pracownik traktowany jak śmieć.

odp. dla P. Ani (sama prawda)

Szanowna Pani Aniu, Pani wypowiedzi są zdecydowanie nieprawdziwe i wymyśla je Pani z desperacji i frustracji że została pani zwolniona z pracy, (Pani wie dlaczego... Nie będziemy na ten temat polemizować na portalu Go-work- mamy trochę kultury w porównaniu do Pani). Życzymy Pani sukcesów w dalszej karierze zawodowej a przede wszystkim pokory i opamiętania. Jeżeli będzie Pani w dalszym ciągu rozpowszechniała nieprawdziwe informacje o naszej firmie sprawę przekażemy Policji..

Jak wygląda temat awansu w Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Monter?

to jest nie duża firma, więc monter to po prostu monter (czasem też malaż, a czasem spawacz, wszystko zależy gdzie w danej chwili jest najwięcej pracy) , pieniądze w zależności od umiejętności, sprawności i zaangazowania,

Ogólnie ja tam pracowałem w 2016 i 2017 roku, W czasie mojego zatrudnienia pracowaliśmy albo po 10 albo po 12 godzin dziennie. (usunięte przez administratora) Polityka firmy jest taka, że jeżeli robisz i nie chodzisz na urlop to Cie nie zwolnią. (usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o atmosferę, no to nie jest jakoś ciekawie, ludzie klną non stop, drą mordę na nowych pracowników na okrągło itp.

w2

hehe jeszcze szukają spawalnika ? Stawkę podnieśli z 4000 brutto na 5600 brutto............chętni już walą drzwiami i oknami ?

Wsciekła

Jedyna Firma gdzie szefostwo cieszy się z nadgodzin bo za nie nie płaci!!!! Jak ci nie pasuje (usunięte przez administratora)na twoje miejsce są inni jak się upomnisz o swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata - Niedomice

• Jak się pracuje w Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata?

Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata
  • Kolejowa 21