HALFEN PRODUKCJA

Nowe Skalmierzyce

Opinie o HALFEN PRODUKCJA

Morfeusz

Praca ok zarobki jak na okolice naprawdę dobre:) atmosfera na plus ludzie wporzadku. Nie raz zdarzy się gorszy dzień że każdy chodzi wkurwio... y bo nie wiadomo za co się złapać ale to jak w każdej firmie. Godny polecenia pracodawca

G.

Zarobki ok, wszystko wypłacane w terminie, urlop itp przestrzegane, nadgodziny i soboty płatne 100%. Pracuje tutaj już któryś rok i jedyny problem to brak porządku na halach, częste bezpodstawne zmiany zdania przez przełożonych. Ponadto szefowie zmiany na większość działów to ludzie z przypadku, a kierownicy niebardzo dbają o dobro pracownika, a jedynie o spokoj na swoim stanowisku. Trzeba też przyzwyczaić się do mentalności ludzi, - atmosfera bywa różna zależnie od działu

Jarek

Tak dawno nikt nie pisał na forum i tak sobie myślę, że musi być dobrze. ?

Joanna

@negil mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie? Co rozumiesz przez zastraszanie?

negil

Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam firmy zastraszają tylko umowy kilkudniowe drugie com 40

migu

a tol czemu się tak dzieje? teraz jak widzę ogłoszenie na inżyniera ds. jakości w Nowych Skalmierzycach to oceniając warunki jakie dają ja bym nie odeszła

zapraszam, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zwalniają się z com 40, przychodzą do halfen i po miesiącu ida z powrotem do com 40. Zapraszam, dział hit 2, brygada pana P......ka

pipi

Witam. Wie ktos moze przez jakie biura Halfen przyjmuje teraz pracownikow?

xyz
@pipi 14.10.2015 13:38
Witam. Wie ktos moze przez jakie biura Halfen przyjmuje teraz pracownikow?

Przez Adecco Kalisz. Pozdrawiam.

bula

Uważam, że" były pracownik" zasłużył sobie na nie przedłużenie umowy, ponieważ Halfen szanuje i poważa pracowników zaradnych, pracowitych, kreatywnych. Pan być może poczuł się na tyle pewny, że pokazał prawdziwe oblicze pseudo pracusia dlatego nie przedłużono z nim umowy.

były pracownik

coraz gorzej się robi powoli powstaje drugie COM40, pierwszą umowę dają na 7 miesięcy drugą na dwa lata a po dwóch latach dziękują za współprace. pracownika traktują coraz gorzej i zaczyna się stosować mobbing i zastraszanie (np. nie dostaniesz następnej umowy jak nie zrobisz więcej.)

ssssss

a ile zarobic mozna w tej niemieckiej firmie?

kolega

najgorzej w życiu zazwyczaj mają niezorganizowani więc "pracownik" powinien zacząć od siebie a nie ubolewać nad przyznaną przerwą

xxxxx

są jakies przyjecia np na maszyny cnc itp ?

gościu rewelacja!!! przenieś się do com 40 tam na pewno będziesz miał lepiej za takie warunki jak wy macie to w com 40 na rękach prezesa by nosili

Firma niemiecka- fakt, Wyzysk! Po przedłużeniu przerwy śniadaniowej o 5 min.Firma liczy straty w setkach euro, a ty w 15 minut masz iść na stołówkę zrobić sobie herbatę, wypić ja, zjeść śniadanie i wrócić z powrotem. Jest to przykład jeden z wielu...

solidna firma niemiecka

Zostaw opinię o HALFEN PRODUKCJA - Nowe Skalmierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HALFEN PRODUKCJA