JAM alu Wasik Sp.J.

Kalisz

Opinie o JAM alu Wasik Sp.J.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@troter, co jest powodem negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego nie polecasz JAM alu Wasik Sp.J.? Uargumentuj swoją wypowiedź.

dmakao
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiadomo coś ofertach pracy u nich? Pozdrawiam.

ala

ludzie którzy nie płacą swoich zobowiazań , powinni mieć zakaz prowadzenia jakiej kolwiek działalności , jemu ,jego rodzinie , dzieciom , a co chwilę inna firma... , i oczywiście powinni się dobrać do d. ...pana komornika którytym się zajmuje, .. ..za darmo oczywiście tego nie robi...posprawdzać majątki jego rodziny , na pewno coś by się znalazło ..

troter

nie polecam

*****

z tą audicą coś zakombinowanie jest, pewnie już zmieniła właściciela i komornik nie może jej zająć albo po prostu nie chce tego zrobić, bo pan W. ma z nim jakieś układy... niestety

karolina

widać ,ze gość ma powiazania chyba z komornikiem i nie tylko ... bo robi ludzi w ... i nikt nic nie robi z tym , rzeczywiście chyba raczej do telewizji i nagłośnić sprawę , aby więcej ludzi nie zostało oszukanych

kolo

dokładnie, sprawa się nadaje do telewizji!!! Zwykły szary człowiek jak zalega kasę to mu słoiki z przetworami zabierają a ten narobił długów a nadal sobie audicą śmiga, dlaczego komornik mu auta nie zajmie? Bo to znajomy jego jest!! to skandal! Tez mu powinni zabrać wszystko za te długi

odpowiedż na koło

Bo to jest człowiek bez ambicji , honoru myślał że całe życie będzie się ślizgał na czyiś plecach i upakarzał pracowników i podwykonawców , oszukiwał hortowników . Poczekajcie wszyscy oszukani przez (usunięte przez administratora) jeszcze trochę bo zło wraca podwójnie . Ilu ludzi i ile rodzin przeżywa przez tego oszusta dramaty . Jak on może spać spokojnie wiedząc że tyle osób przez niego cierpi. Czy może jeszcze patrzeć na siebie w lustro - wątpię w to ????????

kolo

ja tylko nie rozumiem jak facet który nabrał kredytów gdzie tylko można, pracownikom (byłym) nie wypłacił pensji nawet za kilka miesięcy, z owych pensji potrącił m.in.zus którego i tak nie zapłacił, sprawił wielu firmom problemy finansowe, jest zadłużony po uszy i jeszcze sobie normalnie funkcjonuje jak gdyby nigdy nic?? bo jam sp. z o.o. przeciez nadal istnieje? znakiem tego że w Polsce możesz narobić sobie długów gdzie tylko się da i g.. ci zrobią a zawsze najgorzej wyjdzie na tym szary człowiek

marekskwarek

jam jeszcze chyba cos ciagnie, juz nie jako jam sp.zoo tylko jako jam gmbh sp.zoo ale kto tam robi? chyba tylko nieudacznicy co nie moga znalezc pracy albo lesery ktorym pasóje obijanie sie caly dzien i pensja w 20 ratach wyplacanych za pol roku

ja

uwierz mi że lepiej nie mieć w ogóle pracy niż pracować w jamie :) no chyba że lubisz pracować za darmo to masz okazję

lele

ponoć najlepszą obroną jest atak, a jeżeli nie ma się czym bronić to robi z podwykonawców i pracowników pijaków, złodziei i partaczy

Ola

jeżeli ktoś potrzebował pomocy w sprawie Wasika, mam nagrania jak poszłam do wasika prosić się o pieniądze mojego męża, oczywiście tłumaczył się, że on nie ma pieniędzy, pracownicy nie umieją pracować, szczerze mówiąc nie sądzę by mąż nie umiał wykonywać swojej pracy, bo firma do której na szczęście się przeniósł jest zadowolona z jego umiejętności a jak mi wypisał ile zarabiał mąż to aż się zaśmiałam, bo nigdy w życiu na oczy od niego takich pieniędzy nie widzieliśmy

były pracownik

jedno wielkie g....no!!!! nie pakuj się tam !!!!

arnika

Witam Proszę o kontakt osoby, z którymi wcześniej rozmawiałam ( nie do wszystkich odnalazłam telefony). Informacja jest taka, że sprawa ostro ruszyła. Pozdrawiam Anna

trevor

olol- zarobków? jakich zarobków??? tam pensji nie ujrzysz, bo nie mają z czego wypłacić...

były pracownik

nie tylko firm, pracownikom też zalega(usunięte przez administratora)kasy!!!

terra

Trzeba sprawę nagłośnić w expresie reporterów.Jak to jest możliwe ,że taki typ wyp....tyle firm w kosmos i jeszcze funkcjonuje.

WTF

już nie rekrutują, bo już tam nikt oprócz wasika nie pracuje kadra techniczna, kierownicza i dyrektorska dawno odeszła zostala tylko garstka chłopaczków na warsztacie i nigdy nic nie umiejąca pani dyrektor finansowa dorota czernic- uwaga na nią - prowadzi jeszcze wlasne biuro podatkowe - www.biuroando.pl - współczuje jej klientom, niekompetentny babol!!!!1 ale tak to jest jak się chce kazdego pracownika i podwykonawce wy...ć bez mydła jam udaje ze nie jest bankrutem, ale naprawde juz nic nie zrobi wasik lezy i juz nawet nie ma sie czym pod siebie zesr..c

trevor

najgorszemu wrogowi bym nie polecał

dfd

Janek ,Ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem ,co tu się na temat tej firmy pisze.

tomtas

tu akurat się Pani myli co do JAM Inox, niech Pani sprawdzi dokładnie, owszem działa pod innym JAMem ale Inox to zupełnie inna bajka, proszę nie mylić pojęć, ta firma nie działa w branży budowlanej

arnika

witam wszystkich ponownie. Ogłoszenie powyżej zweryfikowałam telefonicznie. "kupujemy wierzytelności na JAM" - to chwyt marketingowy. Jest to firma windykacyjna, taka jak inne, z tym, że żądają sobie 40- 50 procent od odzyskanych pieniędzy. Nakazy komornicze Wasika przekraczają już wielokrotnie majątek spółki, którego zostały resztki. Zresztą on sam nie działa już pod JAM, tylko pod JAM INOX, z JAM-u nie ma już specjalnie co windykować. To tak tylko Państwu dla informacji. Pozdrawiam Arnika

grzegorz

gdzie moje 100 tys chętnie sobie odbiorę od niego to co moje

d
@grzegorz 02.07.2014, 20:01
gdzie moje 100 tys chętnie sobie odbiorę od niego to co moje

Mi też wisi 100 tys. i wielu tu takich jak widać. Mam nadzieję,że go w końcu prokurator dopadnie .

arnika

Prosze DZISIAJ o kontakt tych podwykonawców, którzy są chętni jeszcze wziąć udział w spotkaniu. mój nr tel. 694-241-291 mail arnika361@gmail.com

arnika361@gmail.com pozdrawiam Anna

kowmik

proszę o podanie kontaktu przez arnika na ,który można się kontaktować...podwykonawca

stsiu

No i niech się Polska dowie, kogo ta ziemia kaliska nosi ,a raczej dźwiga!!!

arnika

Chętnych do spotkania z przedstawicielem prasy i telewizji i podzielenia się swiomi problemami ze spółką JAM proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)

staś

Szukajcie po mailach kierowników Jam-a.Jest tych ogłoszeń mnóstwo,ale są tam jednocześnie osoby i firmy ,z którymi kontaktowali się.Oni mogą Wam dużo powiedzieć.

arnika

Witam Podsyłajcie mi linki, namiary na fora branżowe. Chcę dotrzeć wszędzie tam gdzie jest to możliwe z moimi poszukiwaniami. Pozdrawiam Anna

ww

Niestety linki do stron ukryły się pod gwiazdkami ,chodzi o stronkę MY Polacy i OKNONET, które wszyscy z branży znają.

ww

Pozdrawiam serdecznie Panią (usunięte przez administratora).Odznaczenie się Pani należy!!Jesteśmy z Panią!!

arnika

Prosze o kontakt na maila wszystkie osoby, którym Wasik zalega. W zwrotnym mailu odeslę Państwu wyjaśnienie po co zbieram te kontakty. Mój mail to: arnika361@gmail.com Anna Olejniczak

arnika

Istnieją, teraz robią w Poznaniu, na budowie dwie osoby dziennie, co chwilę inne, bo nie płaci. Nie płaci podwykonawcom, a jak zejdą z budowy, to bierze nową ekipę i tak w kółko.

gg
@arnika 23.02.2014, 11:22

Róbcie u niego ,a garb Wam sam urośnie . Sztaudynger napisał ,,Pracuj ,a mnie niech płacą" !To ich domena.Oczywiście za tych, którzy schodzą bierze ekipę zastępczą na koszt podwykonawcy,a w rezultacie żaden nie dostaje kasy. Prosty schemat. Niech nikt się nie łudzi ,że cokolwiek dostanie .

Przemo

Ciekawe dlaczego brak info o długach firmy Wasik

noy
@Przemo 17.02.2014, 21:25
Ciekawe dlaczego brak info o długach firmy Wasik

a wiesz coś o tych długach? Oni jeszcze istnieją na rynku czy już ich pozamiatało?

?

torun.niewiem skad bierzecie kierownikow ale masakra co za ludzie.pieniadze przesyla po pare groszy ze na waciki niestarcza jam sie zna nie na budowaniu tylko na robieniu nas[usunięte przez admina] tym sa najlepsi.

@ 11.10.2013, 22:06

Trzeba było wcześniej te opinie przeczytać.Teraz się przygotuj ,że na końcu roboty nie przyjdą na odbiór i nic nie dostaniesz.

kostrzew

cholera faktycznie był dobry, a do Budopolu nie chciał przejść - lojalny był skurczybyk...ma ktoś do niego tel. ,proszę o info

młody

ratujcie sie ludzie jamu, bo komornik weźmie was razem z firmą!!!

montazysta

a na jaką budowę miałes podpisać umowe. Napiszcie czy dużo podwykonawców zostało oszukanych

a

A mało by brakowało ,żebym umowę z nimi podpisał. No wyje...by mnie w kosmos,żebym tu nie wszedł i tych ,,boskich " opinii nie przeczytał Wszystkim bardzo dziękuję za ostrzeżenie!!!

Kamil

Chętnie się przyłączymy.

Katarzyna

Zalegają wszystkim ,którzy tu piszą.

arnika

Witam Mam zamiar jako wierzyciel wnieść wniosek do sądu o upadłość JAM Sp. z o.o. Potrzebuję informację, czy komuś jeszcze zalegają za faktury. Wierzycieli JAM-u proszę o kontakt mailowy na adres arnika361@gmail.com. Pozdrawiam Anna

d

Że co? Na rozwój? Ktoś się tu z choinki urwał! Jak im ,,dokopią" wszyscy podwykonawcy ,którym nie zapłacili to raczej czarno to widzę.

pra

Co ja widzę?? Żadna firma w Polsce nie ma tak dużo i tak fatalnych opinii jak oni! Zasłużyli sobie! Nędza z biedą!

firma

o i odezwał się zapewne właściciel, który broni siebie i swoich pracowników.to jest żałosne. najpierw zapłać zaległe faktury a dopiero poźniej pisz takie rzeczy.

podwykonawca

Firma Jam to są sami oszuści, obiecują pieniądze a przelewają tylko grosze, najgorsza firma z jaką współpracowałem po skończeniu budowy zero kontaktu z ich strony. Niestety, ale przeciwko tej firmie zostaje wszczęte postępowanie windykacyjne z mojej strony.[usunięte przez admina], że nie będą już mieli możliwośći startowania w przetargach żeby nie oszukiwali ludzi i innych firm.

alamo

racje ma facet, który pisał o miernocie w JAM - z jam współpracowałm przez 10 miesięcy w zeszłym roku ; na budowie w owym okresie mieli jedną osobę z ,którą dało się normalnie porozmawiać na tematy branżowe, techniczne, tak bez owijania w bawełnę [usunięte przez admina]

Kaliszanin

Również jestem przekonany , że wypociny pracownika Jam napisał [usunięte przez moderatora]. Znam tą retorykę , prostactwo i chamstwo prostaczka usunięte przez moderatora].

Podwyk

Firmy podwykonawcze nie grają w golfa , ale jesteśmy RAZEM, gramy sobie w szachy i wychodzi na to,że SZACH MAT Prezesie !!! Dość partaczenia,obrażania,karania i straszenia !

Zostaw opinię o JAM alu Wasik Sp.J. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAM alu Wasik Sp.J.