shl production

Kielce

shl production

Opinie o shl production

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Arek

Jaki jest powód tej ciszy??

Spawacz

Czesc wszystkim.Jak tam w Shlce?Jak zarobki?Normy i ogolnie sytuacja ?

Bladeshl
@Spawacz 03.03.2018 19:50

Szczerze robi się powoli lipa premie kwartalne zmniejszyło do granic żartu na jednym dziale goście dostali 30 złotych :D jak majster przyniósł zlecenia na sobotę to go wyśmiali. Generalnie jeśli chodzi o biuro to nie wiadomo jak tam jest dyrektorzy sie zmieniają nawet nie wiadomo kto teraz jest, placa jak dla kawalera bez rodziny i problemów jest jak na Kielce względna, złapie się parę sobót i te dobra "trójkę" się weźmie. Jeśli chodzi o tzw "mistrzów" to jak było tak jest dalej, jak się pytasz majstra jak dana czynność zrobić to Ci rozkłada ręce to co to za mistrz jest ? Mistrz to powinien pokazać swiezakowi o co chodzi a nie kazać starszemu starszemu pracownikowi pokazywać co i jak.

Wanda

@WELD, wypowiadasz się w tym wątku, bo pracujesz lub pracowałeś w shl production? Jeśli tak, to napisz proszę coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę. Jak wygląda w firmie shl production ścieżka rozwoju? Czy pracownicy wysyłani są na przykład na jakieś szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ja123

Jeżeli chodzi o zarobki są mało adekwatne do wykonywanej pracy aczkolwiek jak na Kielce nie są złe. Kadra kierownicza na czele z kierownikiem Snochowskim (nazywanym SZUJĄ, sami domyślcie się dlaczego)mają ludzi za nic i starają się to pokazać że jak nie ty to są inni na twoje miejsce. Jak chcesz urlop to niestety ale nie dostaniesz bo najważniejsza jest robota, dlatego ludzie cały czas chorują bo nie da się wykorzystać własnego urlopu. Ogólne wytwarzanie sztucznej presji jeżeli chodzi o normy,zawsze jest za mało. Zdarzają się przypadki mobingu ze strony SZUJI bądź GRUBEGO. Szczerze mówiąc nie polecam. Nigdy więcej tam nie wrócę :)

Weld
@ja123 03.06.2016 11:57

To ciekawe i zaskakująco negatywne co piszesz

maniek

1.18.00 zeta brutto na godzinę 2.na hali 10-13 stopni C i smród i zadymienie. 3.od majstra po kierownika chamstwo 4.w tym roku były dwie podwyżki po 27 groszy na /h 5.w 2017 brak jakichkolwiek premii 6.doświadczeni pracownicy z większym stażem porzucają pracę bo nie chcą im iść na rękę jak jadą za granicę 7.dobrze to było w latach 2002-2007 8 .jak cie wyczują że jesteś kumaty to żłobiara -spawara i szlifiera nie wychodzi z ręki za 2500.neto na rękę 9.to że najlepsze zarobki w Kielcach to tylko dla tego bo główna księgowa wyliczyła średnią pracownicy produkcyjni+umysłowi+nadgodziny.

WELD
@byly 29.04.2017 09:22

wszystko musi być wyważone,bo zdrowie się ma tylko jedno-stracisz je a firma jak ma iść to będzie szła!

Wanda

@Spawacz, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w shl production. Aplikowałeś już? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. @Eryk, pracujesz w shl production? Jeśli tak, to jak długo? Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? Czy pracownikom oferowane są jakieś dodatkowe benefity?

Eryk

Czasami rozstania z niektórymi osobami wychodzą z korzyścią dla firmy, która aktualnie ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Spawaczoo

Witam jak sie teraz przzedstawia sytuacja e Shk production ?

dziabąg

Panowie słyszałem że ci z Ukrainy tosie (usunięte przez administratora) z przydupasami ,PEPA WARCHLAK już zarobił w ryja SASZA JESTEŚ GIEROJ.Dobrze żetam już nie pracuje bo nie jednemu bym tak zrobił.Wiec CHWAŁA GIERJOM

a.m

Czy cos wiecie o transporcie zaladunki i praca na wozku?

Kominiarz

Jeszcze jak by nie było tego frajerstwa w śród pracowników to by było ok normy do wyrobienia czasami czasu zostaje.Tam 70% pracowników podpierda.a swoich kolegów żeby tylko premię dostać większą sam byłem świadkiem kilka razy.Dobrze ktoś napisał w kiblu że" na każdego frajera przyjdzie kiedyś kolej"(for every loser will ever turn).Także uważajcie podpierdalacze bo nie znacie dnia ani godziny jak sami zostaniecie podjebani. Ha Ha Ha.Kasa w miarę lecz bez nadgodzin dno.Szkoda tylko ze nowi dostają więcej niż starzy pracownicy.

Norma musi być he he
@Kominiarz 04.03.2017 22:42

Święta prawda he he

Weldingo

Tranzystorowy praca jeśli chodzi o spawanie to spoko tylko te normy i normy to przesada bardzo duże zapylenie jak spawa się latem brak klimatyzatorów tylko w biurach to muszą mieć bo im wielce gorąco a dla spawaczy i monterów takich dobrodziejstw niema złe podejście do pracowników od kierownictwa i ogólnie jeśli chodzi o sprzęt do pracy i szacunek dla pracowników+motywacje do pracy to jesteśmy bardzo w tyle jak na owe czasy przystało.

dziabąg

no a teraz to ruscy napierdalają mają godzin ile chcą a polacy po 8 ,pewnie z nich ktośma obrywy

ja

abc

Na start teraz spawacze dostają ok. 17.50 zł brutto. Może więcej to zależy ile kto ugra sobie na samym początku. Na podwyżkę nie ma co liczyć. do tego 13 % premii motywacyjnej, dodatek szkodliwy ok. 0.70 zł do godziny, dodatek nocny ok. 5zł do godziny, co 3 miesiące premia wyrobieniowa, w sobotę jak się przyjdzie to jest 115 % dodatku. Co wy piszecie na temat normy. Nie jest tak duża. Przy spokojnej pracy bez problemu się wyrobicie i nawet trochę posiedzicie.

likaon1

Panowie Spawacze stanowczo odradzam prace w shl production, pensja marna w stosunku co do wykonywanej pracy 2200 netto,dodatkowo norma przesadzona i presja na pracowniku . ZA PRACE DODAM- PROFESJONALNĄ PRACE BO TAM NIE MA MIEJSCA DLA AMATORÓW MINIMUM 2700 ZŁ NETTO ZA PODSTAWOWE GODZINY. PRACA W MIĘDZYNARODOWEJ GRUPIE POLSKO - UKRAIŃSKIEJ ŚMIECHU WARTE

best welder

Panowie jaką stawkę uzgodnicie na początku to taką będziecie mieć :) normy są spore to fakt ale kto jest dobry w temacie to nie będzie narzekać :) a mistrzowie i kierownicy robią co im karzą bo mają z tego kasę :)

Waldi

Pensja to jest mizerna bez nadgodzin a ile można tyrać ?/ 6,7 dni w tygodniu i tak cały miesiąc ?? No to po najwyżej 2 miesiącach farba się z nosa leje i lekarz już czeka .Zarobisz 4-5 tyś a w aptece zostawisz od 500zł w górę. Co do majstrów i kierowników to nie przesadzajcie , można się dogadać .Normy wysokie a co za tym idzie kuleje jakość i o to się przypierd.lają.

Ktoś W Shl w 2015

Pozdrowienia dla p T. Kality. Takiego kierownika to ze święcą szukać!!!!Takich ludzi w kadrze zarządzającej brakuje w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kraju.. Niestety p. Tomasz juz nie pracuje w ShL. Pozdrawiam z działu Hiab.

harry

Pracowałem tam 3 miesiace umowy nie przedluzyli ciagle sie czepiali ze normy sie nie wyrabia.Zarobki nie takie zle jak na takiego nowicjusza w spawaniu jak ja na kieleckie warunki w miare. Kierownictwo za to porazka na calego majster jeden madrzejszy od drugiego zgrywaja cwaniakow i Bog wie kogo w szczegolnosci ten łysy idiota. A i jezeli skonczyles swierzo kurs spawacza od odrazu sobie odpusc shl poniewaz zostaniesz zgnojony przez tych pseudo majstrow i kierownikow.

kiler majtrow

za ta prace stawka godzinowa powinna wynosic minimum 20 zl/h a nie 15 czy 16 i masz się cieszyc ze masz prace no i zapomniałbym norma panowie norma pozdro manitu bobkat i inne dynapaki

spawacz

wszędzie dobrze!!! w mostostalu kasy nie ma, w shl chociaż jakaś lepsza pensja, exbud i to tyle pracy dla spawacza w kielcach

welder

[usunięte przez moderatora],zla organizacja pracy,brak podwyzek i widokow na nie,chyba ze podwyzka normy:) ogolnie zla atmosfera w pracy dlatego po kilku latach odchodze.zalety tej pracy to jedynie,ze jest przestrzegany kodeks pracy,oraz pensje w terminie.

Zostaw opinię o shl production - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie shl production