Opinie o Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S w Kędzierzyn-Koźle

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy uważasz, że warto starać się o zatrudnienie przedsiębiorstwie Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S w miejscowości Kędzierzyn-Koźle? Wyraź swoją opinię o tym pracodawcy. Pomóż innym podjąć zawodowe decyzje. Masz jakieś ciekawe informacje o Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S? Podziel się z naszymi użytkownikami swoją wiedzą i kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S - Kędzierzyn-Koźle

Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gustawa Morcinka 19
    47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 7491382781 REGON: 531412527

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jerzy Drewienkowski Firma Usługowo-Handlowa D+S