kobex Stal

Kamień

kobex Stal
4 15

Opinie o kobex Stal

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

zainteresowany

Szanowni Państwo, czy ma ktoś jakieś realne doświadczenia jeśli chodzi o ocenę wykonania projektu hali, jak sprawdzają się konstrukcje firmy, co sądzicie o jakości i ocenie wykonania hali?

ciekawy

może coś z sensem poporoszę, co konkretnie sądzicie o usługach tej firmy

Patrycja

W dniach 22-25 września w Bednarach odbywała się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW, w której uczestniczyła firma. Czy ktoś uczestniczył w tym wydarzeniu? Co firma oferowała oglądającym?

mig

Widzialem ich robote. Slaba jakosc spawow.

Second

No właśnie, jeślichodzi o jakość produktów to jest to totalne zaskoczenie, nie mam słów nawet jak bardzo

kudłaty

cena do jakości rewelacja polecam

Buru

A gdzie tam.

jan60

Firma godna polecenia. Konstrukcja według ich projektu była o 30% lżejsza jak u konkurencji, a zrobiona solidnie.

nemo

polecam firmę

ozm

Pawle, skąd czerpiesz informacje na temat obliczeń i wyśrubowanych konstrukcji ? Powinieneś zdawać sobie sprawę, że współczynniki wiatru, śniegu określają normy. Ja też kupowałem od nich halę, otrzymałem raporty spoin i jakoś nie wierzę w Twoją pierwszą opinie. Czyżby zabierali Ci klientów ? Pozdrawiam

JJ

Świetna firma, kompleksowa, miła, obsługa, tanie ceny.Materiały wysokiej jakości i solidna robota. Zamawiam od nich już 3 halę. Będę polecał wszystkim znajomym.

Paweł

bo ten paweł to jakis kretyn, pisze typowo tylko zeby obsmarowac a pewnie nawet nic tam nie kupował

paweł

Konstrukcje stalowe wyśrubowane aż granic możliwości 100% współczynnika bezpieczeństwa, Bardzo niska cena i ludzie kupują te konstrukcje ale niech zawieje wiatr i spadnie śnieg i buda poleci. Jakość wykonania masakra spoiny przyklejone , malowanie gorzej niż zero, ostre krawędzie-zaczątki korozji. Pracownicy bez doświadczenia bez uprawnień. I tak ciągną aż zdarzy się wypadek.

marcin
@paweł 16.09.2013 09:35

firma nie ma już pomysłów jak przyciągnąć klientów, to wymyśla jakieś brednie na temat konkurencyjnej firmy, które ani trochę nie są prawdziwe.

Zostaw opinię o kobex Stal - Kamień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kobex Stal