Opinie o Jacek Szlęk Bejmet w Markowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jacek Szlęk Bejmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jacek Szlęk Bejmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Szlęk Bejmet w Markowa

Aldona Nowy wpis
Inne

W jakich godzinach ta praca na magazyniera w sumie? Mam nadzieję, że nie trzeba na noce przyjeżdżać. Niestety jak patrzyłam w ogłoszenie, to nie podali takich konkretów, dlatego tu zajrzałam po informację. Proszę o odpowiedź.

Ziuta Nowy wpis
Były pracownik
@Aldona

Praca na magazynie 7:30- 15:30 bez nocek

Ziuta Nowy wpis
Były pracownik
@Aldona

Praca od 7:30 do 15:30. Nie ma nocek

anonim
Inne

Pracował ktoś jako sprzedawca może u tego pracodawcy, na ile dostaliście pierwsze umowy? Jak patrzyłem na ogłoszenie w sieci to była mowa o tym, że na okres próbny najpierw się dostaje. Zdradzi ktoś, ile on trwa? Zależy mi na stałym zatrudnieniu w końcu, dlatego pytam, jaka sytuacja tu jest.

Marek
Były pracownik
@anonim

Na start to na czarno zatrudnia , jak już chcesz umowę to albo kombinują staż i po stażu o pracę na 3 mies, jak nie da się stażu to umowa zlecenie, no chyba że jesteś lux pracownik jak taki jeden tam to dostaniesz o pracę odrazu ale to musisz się nie stawiać robić wszystko jak zagrają

anonim
Inne
@Marek

O kurczę, a jak długo pracuje się na czarno? I co trzeba zrobić, żeby chociaż dostać tą umowę zlecenie? To oni w ogóle mają chętnych do pracy bez umowy? Czy w takim razie wypłata na konto nie trafia, tylko pewnie w gotówce płacą?

Elka
Inne

I to niezależne od stanowiska albo tego jak się w ogóle ugadasz? Jakiś czas temu oferta dla magazyniera wisiała i pisali w niej o kwocie liczonej od 4 tys i tak kminie czy w monetach by tak płacili. ;p a tak całkiem poważnie już to jak może to działać niby przy umowie o prace skoro piszesz ze to nie jest od niej zależne?

Marek Nowy wpis
Inne
@anonim

Z 6 miesięcy ,rok, jak się nie upominasz to dłużej , zlecenie dostać łatwiej , chętni są bo to młode osoby, przychodzą i odchodzą jak widzą jaki zakład, nic na konto wszystko płacą do ręki

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jacek Szlęk Bejmet?

Ada
Inne
 Pytanie

Czy do pracy na magazyn zatrudniani są tylko mężczyźni czy kobiety również?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZEDAWCA w firmie Jacek Szlęk Bejmet? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Jacek Szlęk Bejmet zapewnia kartę multisportu?

Administrator

Ktoś pracował jako Logistyk w Jacek Szlęk Bejmet? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Anonimowy
Pracownik
@Administrator

Ja pracuję aktualnie, praca nie jest ciężka ale kierowniczka z którą pracuje w jednym biurze jest czasami nerwowa i wszystkiego się czepia xd

Ewa
Inne
@Anonimowy

Wpływa to jakos negatywnie na atmosferę czy raczej jest ok? Ciekawi mnie tez czy na dobrym poziomie zarobki tu macie jak na to że praca nie jest ciężka?

KLIJENT
Inne

Nie wiem jaki jest jako pracodawca ale jako sprzedawca asertymentu ze stali niertdzewnej jest bardzo mściwy, wystarczy mu tylko raz zwrócić uwagę, że czegoś brakuje lub brakowało w zamówieniu to następnym razem już w firmie BAJMET nic nie zakupIcie bo sklep wciąga cię na czarną listę. Tak Jak mi kolega powiedział taką politykę prowadzą na swoich kontach na Allegro. Innymi słowy oszukać kogoś na kilka sztuk zamówionego asortymentu to jak najbardziej, ale jak kijent zadaje pytania o brakujący asortyment to już jest "beee" (persona non grata) i wtedy szybciutko hop śup wciągają delikwenta na czarną listę i już nic u nich nie kupisz przynajmiej na Allegro. Notabene Allegro wydaje ciche przyzwolenie na ten proceder. Jaki jest jako pracodawca to już nie wiem ale się domyślam. Ale jeżeli kupujesz na sztuki a przysyłają mniej zamówionego towaru to niewiem czy można zarobić u nich dyżo pieniędzy jako pracownik

Kandydat
Kandydat

Rozmowa o pracę o wszystkim i o niczym... Pan zapewniał że nie trzeba żadnego doświadczenia wszystkiego nauczy po czym okazuje się że jednak aby tam pracować trzeba mieć doświadczenie z " klepania exela".bardzo nie kompetentny, nie zdecydowany i nie słowny właściciel. Nie polecma

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Szlęk Bejmet - Markowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jacek Szlęk Bejmet?

  Zobacz opinie na temat firmy Jacek Szlęk Bejmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jacek Szlęk Bejmet
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • 1515
  37-120 Markowa
 • NIP: 7941608341 REGON: 180546995
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Jacek Szlęk Bejmet
Przejdź do nowych opinii