Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A

Chrzanów

Opinie o Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A

krzysiek

a jak jest tam teraz? warto starać się o robotę? niech ktoś coś napisze

Pietrusa

Super robota

rajkonnnen

Myślę, że spokojnie doświadczeni ludzie z branży znajdą miejsce w tej firmie @Portoryko, przy czym dochodzi do tego jeszcze kwestia, że muszą kogoś szukać, swoją drogą jak zatrudeniają to dają umowę o pracę

amigo

Przecież gdybyś użył swej łepetyny to byś już dawno wiedział że Fablok jest w stanie upadłości likwidacyjnej i zarządza nim syndyk. Pracuje tylko kilka osób u syndyka.

czesiek

podbijam ale pewnie nic to nie da patrząc na to co się tu dzieje a w zasadzie patrząc na to że nic się nie dzieje.. na ich stronie nie ma żadnych ofert tylko bezpośredni namiar do działu kadr z prośbą zainteresowanych o kontakt.. nie wiem czy oni kogoś zatrudniają jeszcze.. @halin- także musisz zadz lub napisać do nich

halin

no widze ze temat az wybucha i jest rozgrzany do czerwonosci przez te wszystkie odpoweidzi. szaleństwo totalne. wiecie co... najbardziej mi zalezy na tym zeby ktokolwiek sie wypowiedzial - bo chcialbym tutaj rpacowac. masakra z ta praca jeszcze zeby byla ciekawa to na prawde ... coz czekam na wasze wypowiedzi w tym temacie

gosc

były f............. - 2010-05-17 13:01:31 Tak to sama i szczera prawda ,pracownicy produkcji sie tam nie licza ! Fablok zostal prywatnym poletkiem związków zawodowych i kilku pozal sie boze menedzerów ! Co faszysci i komuna nie zdołała rozwalić ,rozwaliły niezależne samorzadne związki zawodowe z pomocą zarządu ! Dni tej fabryki są już policzone ,a szkoda !!!!!!!!!!!Przepowiednia po 3 latach się spełniła, związki zawodowe rozwaliły ten zakład, to już jest koniec

Zenek

kandydat - 2012-09-13 14:45:02 napiszcie coś o tym p.Pilarskim.Jesli chodzi o niego to inteligentny gość z tym że wymagający ;) Jeśli chodzi o fablok to spoko się tam pracuje z tym że za darmo bo nie płacą wypłat ^^

kandydat

napiszcie coś o tym p.Pilarskim.

były pracownik

wspaniała firma.. żałuje że się zwolniłem... tak późno!!!! dno i szkoda słów

szaman - 2010-06-17 17:22:22 jak masz tam ojca matke ciotke wujka to jest super a jak nie to znaczynasz prace z grupa 8 A czyli 4,5 na reke , [usunięte przez moderatora] trzeba zgłosic zakład na kontrole !! tak i tu pan ma racje

szaman

jak masz tam ojca matke ciotke wujka to jest super a jak nie to znaczynasz prace z grupa 8 A czyli 4,5 na reke , [usunięte przez moderatora]] trzeba zgłosic zakład na kontrole !!

były f.............

tak to prawda same pocioty w biurze siedza a na produkcji nie szanuja nikogo jestes tam jak smiec jakis i na dodatek zwiazkowcy siedza w radzie nadzorczej ktos sie powinien tym zajac PIP albo cos takiego pozdro dla wszystkich pracowników FABLOKU [usunięte przez moderatora] w Chrzanowie

Zostaw opinię o Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK S.A