Opinie o Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag w Niesułowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag w Niesułowice

Marcin Nowy wpis

To prawda ze w firmie jest umowa o prace ?

Artur Nowy wpis

@Andzej a na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy firma szuka obecnie nowych pracowników? Czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag, od jakiego stanowiska zaczynałeś?

Andrzej Nowy wpis
@Artur

Umowa o pracę,umowa zlecenie porobilem ulrawnienia spawacza chociaż poszukują cały czas mechaników elektrykow maszynistow ustawiaczy można pracować w dąbrowie a obecnie słyszęszalem że poszukja też na Kraków

Andzej

Pracuje od lat i nie narzekam a młody teraz przyjdzie do pracy i chcieliby nie wiadomo co a robić się nie chce

Sebastian Nowy wpis
@Andzej

Polecam firma rodzinna a wiadomo ze nie każdemu się dogodzi pracowalem u Artura 10lat porobił mi wszystkie uprawnienia i też nie narzekam gdyby nie dojazd to pewnie bym nie zrezygnowal

Artur

@Błyskawica w swojej wypowiedzi przedstawiasz firmę Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag w bardzo niekorzystnym świetle. Jednak użytkownicy korzystający z tego forum niewiele się dowiedzą w ten sposób. Rozwiń swoją myśl, przestrzegając zasad regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin A czy możesz powiedzieć czy faktycznie nie ma żadnych plusów? Może jednak coś Ci się podobało w pracy w tej firmie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Są na forum jacyś pracownicy firmy P.P.H.U. Tor-Wag Artur Traskiewicz? Jak Wam się tam pracuje?

Błyskawica

Proponuję iść ulicę zamiatać niż pracować w tej firmie Artur nie ma pojęcia kompletnie o niczym... Nie polecam

Fannnn

Nie polecam.... Młody sam nie wie co robi i mówi wszystko od d... strony.

Shady85

Jeżeli ta firma ma taki sam sposób rekrutacji jak firma pani Ireny to radzę się 5 razy zastanowić zanim przyjmie się ofertę pracy. Otóż firma pani Ireny zrobiła mi badania, szkolenia, zapoznanie z miejscem pracy , wzięła nawet wymiary na ubrania robocze, wyrobiła przepustkę na HK i co i nic. Parę dni po tym dostałem telefon, że nie mogą mnie przyjąć z jakiś mało istotnych wymyślonych powodów i prosi o zwrot przepustki. Straciłem czas i pieniądze na dojazdy do biura, badania itp. Dalej się zastanawiam czy nie pozwać ową firmę pani Iwony (firma TABOR i jej pod spółki ) do sądu o zwrot kosztów dojazdu i stracony czas. W czasie dalszych poszukiwań spotkałem podobne osoby co w podobny sposób zostały potraktowane przez owe spółki firmy Tabor z Niesułowic.

Pępek

Jedna wielka żenada...

stary kolejorz

Tak napewno pracowałem to wiem zawsze jedna gadka jak się pan nazywa bo nawet nie zna swoich pracowników , odpowiedz jest zawsze taka sama sprawdze proszę zadzwonic za dwa dni a potem sie nie odbiera tel

pracownik f

Jestem zadowolony z pracy Pan Artur sluzy pomocom ogolnie polecam

PRACOWNIK

Lepiej trafić pod firme ojca czyli Tabor 1 ,lepsze zarobki socjal i wiecej sie załatwi niż w tor wagu bo mlody słabo zorientowany

Dj .gerard

Zakrecony wlasciciel p.Artur slabo zorientowany co sie dzieje w firmie ale na szczescie ma tate z glowa na karku. Ogolnie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag - Niesułowice

Artur Traskiewicz P.P.H.U. Tor-Wag