P.P.H.U. Tor-Wag Artur Traskiewicz

Niesułowice

Opinie o P.P.H.U. Tor-Wag Artur Traskiewicz

Fannnn

Nie polecam.... Młody sam nie wie co robi i mówi wszystko od d... strony.

Shady85

Jeżeli ta firma ma taki sam sposób rekrutacji jak firma pani Ireny to radzę się 5 razy zastanowić zanim przyjmie się ofertę pracy. Otóż firma pani Ireny zrobiła mi badania, szkolenia, zapoznanie z miejscem pracy , wzięła nawet wymiary na ubrania robocze, wyrobiła przepustkę na HK i co i nic. Parę dni po tym dostałem telefon, że nie mogą mnie przyjąć z jakiś mało istotnych wymyślonych powodów i prosi o zwrot przepustki. Straciłem czas i pieniądze na dojazdy do biura, badania itp. Dalej się zastanawiam czy nie pozwać ową firmę pani Iwony (firma TABOR i jej pod spółki ) do sądu o zwrot kosztów dojazdu i stracony czas. W czasie dalszych poszukiwań spotkałem podobne osoby co w podobny sposób zostały potraktowane przez owe spółki firmy Tabor z Niesułowic.

Pępek

Jedna wielka żenada...

stary kolejorz

Tak napewno pracowałem to wiem zawsze jedna gadka jak się pan nazywa bo nawet nie zna swoich pracowników , odpowiedz jest zawsze taka sama sprawdze proszę zadzwonic za dwa dni a potem sie nie odbiera tel

pracownik f

Jestem zadowolony z pracy Pan Artur sluzy pomocom ogolnie polecam

PRACOWNIK

Lepiej trafić pod firme ojca czyli Tabor 1 ,lepsze zarobki socjal i wiecej sie załatwi niż w tor wagu bo mlody słabo zorientowany

Dj .gerard

Zakrecony wlasciciel p.Artur slabo zorientowany co sie dzieje w firmie ale na szczescie ma tate z glowa na karku. Ogolnie polecam!

Zostaw opinię o P.P.H.U. Tor-Wag Artur Traskiewicz - Niesułowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Tor-Wag Artur Traskiewicz