Opinie o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geiger Technik Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geiger Technik Polska Sp. z o.o w Sosnowiec

pw

puste baby, klepią bezmyślnie pojemniki i myślą tylko o tym, żeby je ktoś ....

ww

dokladnie!!!sfrustrowane baby, nie dbajace o siebie..smierdza potem,papierosami i maja siano w glowie..

AD

MASAKRA!!!!

wp

Szkoda tylko tych normalnych ludzi, tej garstki, która chce pracować..nasłuchają się głupot od ludzi zepsutych do szpiku kości, potem nie wiedza co myśleć..potem jest wybór- albo jest się w mniejszości przeciwko głupocie ludzkiej albo się trzeba do nich przyłączyć bo tak jest łatwiej..

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Geiger Technik Polska Sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
pw

Jak su.. nie da to pies nie weźmie. Ja bym swojej żonie nie pozwolił tam pracować, ale cóż, są faceci którym rogi pasują.

kibic
@pw

wierzyc sie nie chce ze ludzie tak sie potrafia stoczyc..pokazali klase na wyjezdzie integracyjnym..brawo dla mezatek siadajacych wszystkim na kolanach,brawo dla mezatek odstawiajacych taniec go-go i facetow ktorzy rzucaja sie na wszystko co sie rusza..nigdy wiecej takich imprez-wstyd sie przyznawac,ze pracuje sie w tym zakladzie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@kibic

To juz jest tradycja zmianowy tez urzedował z mężatka na wyjezdzie.Wstyd za takie osoby masakra

kzkgop
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Człekokształtna pato-istoto o pseudonimie 'kibic' ,a mnie to się wierzyć nie chce ,że masz tak patologiczną mentalność i urojenia we łbie. Widocznie rodzice w genach zastawili ci pułapkę ,przekazali jakiś błąd. Wszędzie są anioły i demony. Weź odepnij od majt guzik i wrzuć na luzik ,jak można być tak pospinanym pędzlem i wypisywać takie bzdury i kłamstwa! Chyba byłeś/aś na jakimś innym wyjeździe! Nikt nikogo nie zgwałcił ,nikt nikogo nie pobił ,nikt nie płakał przez nikogo tak ,więc o co chodzi!? Panowała fajna atmosfera sportowa ,aura wzajemnego szacunku ,miłości i harmonijnej zajebistości. Ludzie mają prawo niech się bawią i robią co chcą zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem ,a ty sraj sobie tym swoim żarem z dupy w domu działkowca ssąc konewkę! Widocznie przeszkadza to takim scierwoludziom jak ty ,a może coś ci po prostu nie pykło. Trzeba było nie zabierać swojego hejterskiego dupska z domu z przed komputera! Z takimi słabymi prowokacjami i zmyślonymi sensacyjkami ,to możesz sobie lecieć do superekspresu może za złotówkę to kupią i założą ci artykuł na ostatniej stronie pod gołą babą! Wiedz też ,że anonimowość w cyberprzestrzeni już dawno się skończyła ,a po skryptach i adresie IP można spokojnie ustalić takich 'kibicusiów' ! Wszyscy normalni i wyluzowani cieszyli się z zabawy tej miłej odskoczni. Niemcy z całym personelem i zapleczem gastronomicznym też ,a zawistne chimery niech liżą knedle wikingowi z Sosnowca!

kzk c h u j
@kzkgop

Masakra układaj lepiej zdania bo z twojego wpisu wynika jakas totalna masakra nie wiadomo co masz na mysli piszesz idiotyczne rzeczy niewiem czym chcesz zabłysnac duza wypowiedz o gownianej tresci:))))))))))))))))))))))))pozdrawiam normalnych

kzkgop
@kzk c h u j

W przeciwieństwie do ciebie ty patogenie ,to ja przynajmniej używam polskich znaków i stosuję interpunkcję ,bo tak mnie nauczano. Widocznie koleżko nie masz mózgu skoro nie rozumiesz ,co wynika z tej mojej prawdziwej opowieści o dziwnej treści. :) Marny z ciebie prowokatorek. Pozdrawiam środkowym palcem.

kzk c h u j
@kzkgop

Polskie znaki i interpunkcja proasze cie nie rozsmieszaj mnie patogenie-he he a srodkowy palec możesz do d u p y sobie wsadzić i polizac jak lubisz

kk

kij ma dwa końce, żonatym to widocznie nie przeszkadza

xx

Same romanse..

omg

Jestem w szoku..!!

Holi doli

Ale powiedzcie lepiej czy są obecnie jakieś przyjęcia do Geigera???????

pw

jest kobieta w tej firmie która ma chyba zaduzo czasu w pracy i zarywa zonatych... kawal...

Biała Mewa

Moi drodzy takich dziewczyn nigdy nie brakowało, niestety

Holi doli

Witam was kochani, powiedzcie mi jak to wszystko wygląda na dzień dzisiejszy, otóż złożyłam CV do pośrednika przyjmującego do Geigera Gigroup i nic, zero odzewu, nie wiem czy są teraz jakieś przyjęcia, czy po prostu pośrednik ma nie wiadomo jakie wymagania. A może powinnam udać się bezpośrednio do Geigera i tam zostawić CV?????

czarny

zreszta ... zbyt puszczalskie zawistne i zazdrosne Panie tam pracuja ..i autentycznie gdyby mogly to by sobie oczy wydrapaly ... takie "proste i bez szkoly Panie :)

czarny

gdzie jest dyrekcja tego zakladu gdzie jest ktos kto jest kompetentny i sprawuje nad tym kontrole ... ile jeszcze trzeba napisac beznadziejnych opinii przede wszystkim o Magdzie Bartku.. czyli "kierownikach " zeby ktos cos z nimi zrobil zeby w ich miejsce przyszedl ktos kto nie pozwoli na to co sie teraz tam dzieje bo glownie przez nich ludzie rezygnuja z pracy mimo ze staraja sie jak moga i chca pracowac bo np maja rodzine na utrzymaniu ....

kk
@czarny

haha staraja sie jak moga..? Ci ktorzy sie staraja jak moga nadal pracuja..

czarny

tak czytam i czytam te opinie i juz nie moge sie oprzec ... musze napisac ... w tym zakladzie dziewczyny sa tak proste i tak puszczalskie ze w glowie sie nie miesci .. oczywiscie sa wyjatki o reguly ale w zdecydowanej wiekszosci to albo Panie w "podeszlym" wieku ktore rekami i nogami trzymaja sie produkcji no bo co ... albo lale ktore sam matkami maja dzieci a jakby mogly to by zrobily to z kazdym ktory sie na nie "lampi" i to co tydzien w barze...co najgosze kierownictwo na to przystaje nie rozwiazuje zadnych konfliktow a wrecz przeciwnie i razem z takimi "lalami" chodzi na piwo.. a pozniej zdziwnienie ze ta ma gorzej bo kierowniczka jej nie lubi albo ta ma lepiej bo wypila piec piw w barze z kierowniczka ... dziwi mnie tylko ze w tym zakladzie nie ma kontroli z prawdziwego zdarzenia i taki kierownik Bartek czy Magda maja tam raqcje bytu ...szczerze to dramat bo kompetencji tez nie maja zbyt wysokich a to jaka atmosfere buduja to wola o pomste do nieba ... dobrze ze dlugo tam nie pracowalem i znalazlem prace w ktorej przede wszystkim atmosfera jest zupelnie inna ludzie sa kompetentni i jesli ktos jest kierownikiem to jest ...i to nie jest ktos kto lubi sie znecac psychicznie bo on jest kierownikiem

Lola

Słuchajcie a gdzie trzeba się w ogóle zgłosić żeby tam pracować, jest jakaś firma pośrednicząca?????

koko

Pracowałem w firmie Geiger przez rok. Firma nie warta uwagi.W tej firmie nie chodzi o jakość tylko o szybkość. Im więcej zrobisz tym lepiej dla ciebie.A nie daj boże jak nie przekroczysz normy, Zjedzą cię i już stajesz się najgorszy... ponieważ kierownik zmiany nie będzie mia premii. Praca nudna, zarobki marne (usunięte przez administratora)Już Faraon lepiej traktował swych budowniczych. Firma nie godna polecenia

Iwcia .G

Przez 2 lata byłam pracowikiem firmy teraz zwanej Reum przez te dwa lata poznalam system pracy , system premiowania , nagradzania i karania bylam pracownikiem działu C7 najbardziej wyklętego działu w tej ''fantastycznej '' firmie tak tak 24 miesiące cięzkie i długie miesiące dzis chcialabym podzielic sie z wami opinia o tym co tam poznałam .. FAŁSZ OBŁUDE .. Ale zaczne od początku .. praca lekka i przyjemna jak to Bartosz kiedyś powiedział cyt ''Nawet małpy potrafią nauczyc się montażu ''czasem było ciężko ale siadała psychika Dwa lata wypracowywałam normy żyłam w zgodzie z tymi chorymi ludzmi których obsadzono w kadrze kierowniczej kiwalam głową na brednie którymi nas karmili i karmia do dziś .. Zwolniłam sie !! jak człowiek miesiąc wcześniej powiadamiając szefostwo o tym ze odchodze co dostalam w zamian naloty do domu i kontrole gdyz Rafał (kierownik zmianowy) zamiast zając sie swoja praca chodzi i plotkuje z dziewczynami to co wyłapuje na lini donosi Bartoszowi jakies niepotwierdzone informacje a ten biedny chłopak który ''JEST OBJAWIENIEM GEIGERA''biegiem leci do kadr by biedna Panią Agate ciagac po obcych domach zwykłego plebsu po co ? by udowodnic ze jestesmy kryminalistami załatwiamy za pieniążki lewe L4 (dodam ze L4 leżące) i wyjezdzamy sobie gdzies poza miasto ..no cóż na głupote nie ma lekarsta Bartoszu jezeli chcesz uzdrawiac c7 zacznij od kierowników zmianowych i ich przydupasów :) a dziś (07.04.2014) gdy bylam ostatni raz w tym chorym zakładzie Pan R.Rosół pogratulował mi nowej pracy ..i odwagi ze zwolnilam się :) Dziś śmiało moge napisac że nie załuje ani jednego dnia tam :) dlaczego ? Dlatego ze pracowałam z najwspanialszymi ludzmi jakich kiedykolwiek poznalam :) (Kadra Kierownicza Się Nie Liczy )bo to są ludzie którzy nie są przystosowani do zycia .. a co dopiero do kierowania ludzmi :)Chory Zakład Chore Kierownictwo chorzy ludzie którzy staja sie tacy sami jak Oni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Geiger Technik Polska Sp. z o.o - Sosnowiec

Geiger Technik Polska Sp. z o.o