CTL Logistics S. A.

Sosnowiec

Opinie o CTL Logistics S. A.

Ctl zal

Ta firm to syf brud ubustwo. I lamanie prawa na kazdym kroku nie polecam 6 lat tu spedzilem .

były
@Ctl zal 10.10.2017 00:12

Racja ja spędziłem osiem .Za mojej kariery zawodowej zmienili raz nazwę z reill na logistics z cztery razy adres na pieczątkach od najdroższej ulicy w Warszawie do najtańszej .Ostatni adres to będzie Bór Dolny..Kpina goni kpine firma ledwo zipie..każdy normalny maszynista już dawno odszedł...

Iwona

@maxco rozumiesz przez wyzysk? Dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w CTL Logistics.

max

Dramat ! Naprawdę radzę omijać to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda zdrowia , wyzysk na każdym kroku !

Szukasz pracy?

cśśś

Na pewno taki manewrowy - ustawiacz ma zapewnione stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest w pełni respektowana to nic dziwnego, że ich oferty pracy są teraz tak popularne na rynku. A benefity socjalne?

Ta firma nie da Ci więcej . Maszynista 35 lat stażu 2400 -2500 brutto to coś już znaczy. Praca za osla na wesołej za ustawiacza 2800 brutto. Paranoja ale oczywiście masz nie ograniczone nadgodziny. Zapieprzaj przez 30 dni żeby normalne pieniądze zarobić. Jeśli 1 fizyczny pracuje na 6 biurowych to coś.jest nie chalo z taką firma . Zwalnia się ludzi którzy nie przesadzajac pracują żeby tak de fakto utrzymywac firme a nie nierobow w biurze. Wyslac dyrektorka od przewozow zeby sie troche powyginal i pogimnastykowal podczas przetokow .

Oczywiście że sie zwolnił bo normalny człowiek nie będzie w syfie robił i żeby normalnie zarobił to 30 dni w pracy.Ale za takie pieniądze to chyba tylko desperad albo czyszczenie papierów

Tak jest za niewolnika na bocznicy kwk wesoła . Zapier***aj za 1800 na rękę ladujac węgiel łopata na platformę i zrzucajac 300 metrów dalej. Zatrudnienie za ustawiacza . Zastanówcie się dwa razy nad tą firmą! !!

Misiek

Zaczęły się zwolnienia i jest kapa mieli nie ruszac pomocników i maszynistów.Są dyrektorzy i nie umieją załatwiać przewozów. Jeśli chodzi o kase to jak nie zrobisz godzin to nie zarobisz. Momentami jest tak ze pomocnik zarobi wiecej od maszynisty. W innych placowkach kolejowych zarobek jest ciut lepszy napewno jest lepszy socjal. A jesli chodzi o CTL TRAIN to nie wiadomo czy bedzie istnial do konca roku. Ta firma to jest dobra do czyszczenia papierów. Wiekszosc ludzi siedzi tam z przyzwyczajenia i ogarnia ich strach przed inna firmą. Dyrektorzy weźcie sie do roboty zeby ratować ta firmę i ludzi. Pozatym jest to firma rodzinna

Niewolnick

Omijać szerokim łukiem... Od manewrowego po dyżurnego trochę ponad 2tysie na rękę na Wesołej... Posypał się CTL i ledwo zipie...

Ustawiacz Ctl Maczki Bór/Polaniec

Witam czy może mi ktoś odpowiedzieć jaki macie fundusz socjalny w Ctl Maczki Bór. Ile płacą za wczasy Pod grusza ile na Święta Bożego Narodzenia ile na Wielkanoc. Itp.

Tomek

Orientuje się ktoś czy na Śląsku jest szansa na prace stanowisko manewrowy + dodatkowo kołowroty ?

balbina
@Tomek 25.01.2016 16:18

a co to jest " + dodatkowo kołowroty " ???

Wesoła

Pewnie że CTL szuka elektromonterów, dróżników, ustawiaczy i manewrowych...bo wszyscy którzy mieli doświadczenie i znali się na robocie poszli do innych firm..gdzie zarabiają dwa albo i trzy razy więcej..zostali Ci którym mało brakuje emerytury albo młodzi których trzyma lojalka... 7 tys netto na maszynie hahaha tyle to kierownik bocznicy dostaje...kogoś z biura pana prezesa poniosło..takimi bajkami ludzi nie nagonicie do tej śmiesznej firmy...

rimek aus....

pracuje w CTLu jako maszynista nikomu w dupe nie wchodze poprostu pracuje mam jakis 7tys netto i mysle ze jak ktos chce pracowac to zarobi tylko trza chciec. a nie płakac i gorzkie zale. powiem inaczej 20 nadgodzin i 4000 tys kilometrow bosze ludzie mozna to zrobic a nie płakac ze mi zle. wszendzie dobrze gdzie nas nie ma pamientajcie o tym

gość

w utrzymaniu jest jeszcze wakat na kierowniczym czy zatrudnili już kogoś?

Na szczęście były pracownik

Omijać z daleka - teraz zapewne CTL będzie organizował mnóstwo kursów na manewrowych i szukał ustawiaczy bo ludzie zwyczajnie uciekają ! No chyba że ktoś chce zasuwać po 12 godzin na kopalnianej bocznicy za 1500 zł to miejsc będzie duuużo. Nie ma co wierzyć obietnicom i bajkom szanownego pana dyrektora K. , bo mydlenie oczu to jego specjalność - miało być pięknie i kolorowo, kursy, szkolenia, podwyżki a są obcinane premie, nadgodziny, dodatki "bo kryzys i trudności" tylko jakoś po biurach i ich wypłatach tych trudnych czasów nie widać . Wszyscy mają poskładane CV w innych firmach, w każdym miesiącu zwalnia się po kilka osób - TONĄCY OKRĘT , firma bez przyszłości

po

A czy jesy możliwość zatrudnienia się na dyspozytora?

jerr
@po 23.08.2015 16:22
A czy jesy możliwość zatrudnienia się na dyspozytora?

CTL zatrudnia do dyspozytury w Katowicach. Zgłoś się. Jeśli masz doświadczenie lub wiesz o co biega to Cię pewnie przyjmą.

z kim rozmawiac zeby sie dostac na piaskownie tory lub za mechanika mieszkam od niedawna na borze

zatrudniony w CTL

witam, a dlaczego nie odezwiecie się że chcecie więcej ?

gutek

@inik na ich stronie masz 3 ogłoszenia w tym momencie aktualne: dyżurny ruchu, maszynista oraz ustawiacz,manewrowy więc jeśli coś jest w deseń tego czego szukasz to wysyłaj śmiało cv. Myślę, że warto. I od razu można śmiało mówić o swoich oczekiwaniach w tym określić właśnie rodzaj umowy jaki preferujesz. Powodzenia.

inik

a co to znaczy "jestem dziobakiem"? czy aktualnie kogoś potrzebują do pracy, bo ja z pewnym doświadczeniem lecz pracuję na umowie zlecenie, a podobno u Was jest możliwość dostania umowy o prace i wysłałem cv. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej może paść wiele różnych pytań, ponieważ każdy z rekruterów jest inny. Warto jednak być przygotowanym, chociaż na część z nich, pomożecie mi z tym?

Nick

Panowie jak wam nie pasuje 1300zł na start to zawsze zapraszam na jedną nockę orania na CTL MACZKI BÓR tkzw. HAŁDA ,,,, Tam nawet w tygodniu idzie zarobić 2500zł ,,, A ile trzeba się przy tym napierdolić :( ... Panowie nikt nie powiedział że życie będzie łatwe .... A tu kapa :) NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

megapala

ja jestem dziobakiem i zarabiam 3 klocki

l

a ile na starcie dostanie maszynista

luk

do specjalista Co do stawki zalezy od doswiadczenia i uprawnien stawka okolo 2000 zł na start z doswiadczeniem .Pracuje ponad 2 lata u nich i jest to firma solidna jak na Polskie warunki !czytam te bajki tutaj to sie mi smiac chce no chyba ze ktos jest lewy to sie mu daje 1300 zl ! zdecydowanie Polecam pełen socjal wczasy pod grusza premie Bony doadatki i nadgodziny !!!!

Pracownik ctl

Uciekac do ctl jak najdalej,zarobki marne(usunięte przez administratora)

Świeżak

Nie wiecie czy nie nie szykuje się jakiś kurs na pomocnika albo maszyniste w ctlu? Moglibyscie tez napisac jakie dodatki ma pomocnik/ maszynista zeby dorabiac? wiem ze jest kilometrowka jakis rozladunek wagonow i w przypadku maszynistów mozliwosć pracy w weekendy za lepsza stawke. jak to jest?

Lojalny pracownik oszukiwany

[usunięte przez moderatora] ,NIE OPŁACA SIĘ ZATRUDNIAĆ W TEJ FIRMIE, CHYBA ŻE 1300ZŁ NA RĘKE KOMUŚ WYSTARCZA NA ŻYCIE I OPŁATY. OCZYWIŚCIE TYRASZ PO 12H W TYM TEŻ NOCKI. NIE PATRZCIE NA LOJALKI JAK CCECIE SIĘ ZWOLNIĆ BO JA SIE ZWOLNIŁEM KAZALI MI ODDAĆ KASE ZA KURS MANEWROWEGO POWIEDZIAŁEM ZE NIEM TAKIEJ SUMY I ŚWIADECTWO PRACY DALI MI NORMALNIE BO MUSIELI Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁEM,NAWT MIAŁEM WYPŁATE ZA TYDZIEŃ PRZEPRACOWANY I MYŚLAŁEM ŻE MI ZABIORĄ A TU NIE DOSTAŁEM PARE GROSZY

manewrowy ctl maczki

Ku zdziwieniu dostałem angaż ze stawka 2000zl brutto a nie tak jak gadała pani [usunięte przez moderatora] 1750zl brutto oczywiscie bardzo sie ucieszylem plus dalej mam te premie po 20% bo z umowa nic sie nie zmienia tylko mam podwyzke z 1400zl brutto na 2000zl brutto. Ale jako z firmy CTL maczki jestem malo zadowolony poniewaz zero kontaktu z nimi i oczywiscie oni nic nie wiedza i wysylaja do mojego kierownika lecz on tez malo wie. Jesli chodzi o zalatwianie jakichkolwiek zaswiadczen czy tego typu to jest na takiej zasadzie ze jak im sie chce i maja humor wiec trzeba sie uzboic w cierpliwosc lub lac [usunięte przez moderatora] te babki ;) Dziwne jest tez to ze na boze narodzenie dostalismy po 350zl bonow a teraz na wielkanoc pytalem pani [usunięte przez moderatora] i dostaniemy 600zl bo zwiazki jeszcze.

ctl chujowa firma

Trzeba sie zgrac tzn wszyscy kursanci i jechac do pani [usunięte przez moderatora] bo tak jak kolega wyzej pisze teraz ma amnezje a na rozmowie mowila ze po zdaniu egzaminu mamy 1750 brutto a teraz jakies jaja wychodza [usunięte przez moderatora]

ctl porazka

moze pip byl bym tym zainteresowany, [usunięte przez moderatora] niema sie co dziwic ze bede co chwile kursy robic bo ludzie beda uciekac,do podpisania lojalki to szybko dali papiery a z angazem [usunięte przez moderatora] tylko kierownik musi ocenic ale moze to czasem wlasnie potrwac do konca umowy.

Jesli chcecie sie przyjac do tej firmy zastanowcie sie a jesli juz jestescie pewni to za okolo miesiac beda przyjecia bo ludzie sie pokrusza,nikt przeciez nie bedzie [usunięte przez moderatora] za 1400zl brutto. U nas na bocznicy sprzataczka nastawni zarabia 1300zl na reke a ja [usunięte przez moderatora] zaledwie 1200zl i to z premiami a jesli wezme l4 premie zabieraja i na miesiac 1000zl. CTL MACZKI-BÓR syf jak kazda inna firma,nie polecam nikomu

Pracownik ctl

dokladnie tak jak mowisz chyba wszyscy dzwonia do pani [usunięte przez moderatora] pytac sie o stawke 1750 brutto tak jak obiecywala ale pewnie kazdemu wciska kit ze po autoryzacji tylko ze u nas na bocznicy wszyscy maja juz autoryzacje ale oczywiscie pani [usunięte przez moderatora] wymyslila bajeczke ze musimy gadac ze swoim kierownikiem i jesli juz wszystko dokladnie sami bedziemy umiec to kierownik moze (ale nie musi) wystapic o podwyzszenie stawki to jest [usunięte przez moderatora] smiech na sali. A niby dlaczego dali umowe odrazu do czerwca? zeby nas przytrzymac z 1400 brutto do konca miesiaca przeciez rownie dobrze mogla dac umowe na okres kursu czyli miesiac jako okres prubny ale [usunięte przez moderatora] szuka naiwnych :/ Wogule ciekaw jestem skad pani [usunięte przez moderatora] wziela 1400zl brutto jezeli w 2012r najnizsza krajowa byla 1500 brutto,pozdro

Manewrowy

Robienie ludzi za idiotów, na rozmowie wstępnej wyraźnie powiedziane przez "Panią" [usunięte przez moderatora] . 1400 brutto na dniach szkoleniowych a po zakończeniu kursu 1750 brutto czyli na ręke tyle samo z premiami.A tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy "Pani" [usunięte przez moderatora] mówi że dopiero taka stawka PO autoryzacji, a o rozmowie na temat wyższej pensji po kursie na manewrowego nagle nie pamięta... Amnezja [usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu ,ja na szczęście mam plany wyjazdu za granicę w niedługim czasie wiec jeszcze chwile mogę zęby zacisnąć...

Maszynista MACZKI BÓR

USZANOWANIE.JA ROBIŁEM W CARGO I MIAŁEM 3500 NA REKE.TERAZ PRACUJĘ W CTL MACZKI BÓR MAM UPRAWNIENIA NA 2 TRAKCJE A WYCIAGAM NA RĘKĘ Z DODATKAMI 4300 DO 4700 MIESIĘCZNIE.JEŻDŻE NA BOCZNICY NA SPALINCE ALE TEŻ NA DRUCIE ALE SĄ TO TYLKO TRASY LOKALNE W PROMIENIU DO 50 KM.NORMA 170H.OGÓLNIE ROBOTA NIEWIELE RÓŻNI SIE OD TEJ W CARGO ALE ZAROBKI ROZNIA SIE DIAMETRALNIE BO JEST MAŁO JAZDY PO BOCZNICY A DUZO SŁUZB NA DRUCIE LOKALNYCH.

pomocnik

kolego ..... śmiech na sali jakie dobre zarobki..... hahahaha 1500 brutto to dobry zarobek chyba niezabardzo.... a dyrektor jak cie skubnie to lepiej bo ma wieksza wyplate!!!!

Zostaw opinię o CTL Logistics S. A. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTL Logistics S. A.