counter
3 27 97 5 1
cytrynka

Ludzie masakra w CTL-u ostatnio dwóch maszyniaków dało ciała a teraz wszyscy dmuchają w alkomaty traktują nas jak alkoholików gdzie są przepisy przestrzegane przez pracodawców w CTL po prostu nagina przepisy każdy przychodzi trzeźwy do pracy a tu akuku podchodzi koleś i mówi dmuchaj. Pada pytanie jakiej podstawie i nie potrafi odpowiedzieć . Naruszają Art. 11/1. Pracodawca jest obowiązany szanować godność i inne dobra osobiste pracownika. oraz o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi Art. 17

rimek aus....

pracuje w CTLu jako maszynista nikomu w dupe nie wchodze poprostu pracuje mam jakis 7tys netto i mysle ze jak ktos chce pracowac to zarobi tylko trza chciec. a nie płakac i gorzkie zale. powiem inaczej 20 nadgodzin i 4000 tys kilometrow bosze ludzie mozna to zrobic a nie płakac ze mi zle. wszendzie dobrze gdzie nas nie ma pamientajcie o tym

Tak18Nie2

Jak długo czekaliście na odzew z CTL Logistics S. A.? Oddzwaniają zawsze?

Pracownik ctl

W firmie nie ma porządku.Jest taki system pracy że o prywatnym życiu nie może być mowy.Maszynista przed tym jak wyjść do pracy ma wykonać z 20 telefonów.Czyli maszynista wykonuje obowiązki dyspozytora.Jak sam nie załatwisz to nigdzie nie pojedziesz.Jazda pasażerem i leżenie na hotelach po 2 doby za dziękuje.Robi się po 300 godzin, połowa z tego idzie na dojazd do pracy stanie na dworcach i spanie w hotelach.Firma dla bezdomnych.Nie polecam.

mech-182
@Pracownik ctl

Co się dziwisz jak dyspozytura jest tylko w teori. Jak nie wykokonasz tych 20 telefonów to przynajmniej masz spokojną nockę.

Kolejorz Nowy wpis
@Pracownik ctl

Oni nigdy się nie przejmowali maszynistom tylko jak weszli na rynek wymagali tylko wymagali po 30 godzin na lokomotywie po 3,4 nocki pod rząd instruktor miał w d...e jak i szefostwo

Mandarynka

Oooo! (usunięte przez administratora) Od razu widać jak instruktor dba o swoją słabą reputację. Niech lepiej polepsza swoją wiedzę i umiejętności ponieważ brakuje mu tego nawet do wykonywania robót w zawodzie ustawiacza. Masakra... jak tacy pracują???

Paweł Nowy wpis
@Mandarynka

Nie bardzo wiem o czym teraz piszesz? Czemu uważasz, że firma CTL Logistics ma ogólnie słabą reputację? Po czym w ogóle takie coś wnioskujesz bo nie bardzo teraz rozumiem? Podziel się proszę tym co wiesz na temat tego miejsca pracy. Zrobisz to?

Mandarynka Nowy wpis
@Paweł

Bardzo dobrze wiesz i rozumiesz o kim piszę! Przecież ty tam pracujesz!

Ewaaaaa19A Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Klient

Czy ktoś orientuje się ile zarabia manager w tej firmie ???

rimek aus....

Tak18Nie2
@rimek aus....

To targasz chyba na dwóch wykazach te 4000 km , i próbę sam robisz .....

Tak3Nie
anonymous
@rimek aus....

Przegiąłeś z tymi 4 tyś km... Cgyba że wpadasz na Śląsk i nie trzymasz się ograniczeń bo i takich widziałem...na 20stce ciupią 50 ..

Z.w.k
@rimek aus....

Jakbyś nie wchodził w d....to byś nie zarobił .. chyba że jesteś emerytem i pobierasz emeryturę plus wypłata z ctl to się zgodzę z tobą...a w ctl-u większość emeryty

Tak4Nie
WLKP
@rimek aus....

Cześć, odezwiesz się do mnie na pocztę? Mam pare pytań do Ciebie. ksawery9007 małpa gmail.com

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cydr

Jestem po etapie zwolnienia ludzie porażka jakieś tablety wymyślają a będziecie chodzić bez kasy panowie instruktorzy mają wszystko w(usunięte przez administratora) mają was za mięso armatnie i wchodzą władzy tam gdzie światło nie dochodzi. Cały czas naciskają na tablety a o zarobkach cisza i nie dowiecie się nic. Szkoda mi tych Chłopaków z byłego Traina bo to co robią dla firmy to szacun deszcz , śnieg ,ulpał chyrają te wagony na tym śmietniku to oni powinni mieć stawki a nie reszta bo widać że roboty się nie boją.Tyle w tym temacie na 80% bym nie wrócę do tej firmy.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w CTL Logistics S. A.?

Maszynista
Użytkownicy czekają na odpowiedź 144 dni.
Kandydat

Witam, czy może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku maszynista na bocznicy Ziemowit Lędziny ? Jakie zarobki? Jakie lokomotywy?

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z CTL Logistics S. A.? Oddzwaniają zawsze?

Bjb
@Pytanie

Raczej tak. Jednak nie polecam firmy. Straszny beton. Jeśli komus odpowiada klimat rodem z prl to zachęcam do aplikowania. Bardzo dziwne miejsce pracy. Niesmak pozostanie na dlugie lata...

Tak9Nie2
@Bjb

To prawda na 100%, sam tutaj pracuję ale nie za długo będę odchodził bo już mam dosyć tego szamba.

Tak3Nie1
Natalia
@Bjb

A napiszesz więcej konkretów odnośnie tego, dlaczego nie polecasz pracy tam? Coś nie tak z atmosferą albo zarobkami? Daj znać, co Twoim zdaniem powinno się zmienić w CTL.

TakNie3
@Pracownik

@Pracownik mam nadzieję, że udało się Tobie coś znaleźć. Rynek pracy znowu "ruszył". Życzę Ci powodzenia. Nie ma sensu marnować czasu w tym GSie :-)

turuturu
@@Bjb

witam a jak jest z praca obecnie na remontach lokomotyw ??

Radzio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

Witam. Mam takie pytanie. I moze ktos mi doradzi. Chcę złożyć cv do ctl logistic. Mam uprawnienia ustawiacza i maszynisty spalinowego posiadam licencje i swiadectwo tylko ze ja ciagle jezdzilem po bocznicy nigdy na szlaku a od dwoch miesiecy pracuje w innym zawodzie a chxe wrócić na kolej i pytanie moje jest takie jaka firma by mnie przyjela i szkolila zebym mogl dla nie później pracowac? Jezeli mozecie to pomóżcie? A w ctl to maja jakis grafik? I czy zawoza do pociagow i powrot? Prosze o opinie. Chyba ze jakas inna firme jeszcze znacie..

Tak6Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Czy w CTL Logistics S. A. panuje luźna atmosfera?

Tak3Nie5
cytrynka

Były
@cytrynka

Wcale mnie to nie dziwi. CTL za bardzo nie patrzył na przeszłość maszynisty, wiec czesto trafiali się tacy co lubili sobie wypić. Pracowałem tam kiedyś i wielu tam popijało i czasami były wpadki. Kontrole trzeźwości w ctlu były, są, będą i nie ma się co dziwić i obrażać na pracodawce, możesz mieć pretensję do tych co chlają.

Tak7Nie
Cydr

Ludzie zarząd chce nam uwalić kasę z wypłaty nie ogłosili przestoju ekonomicznego więc nie łapneli kasy z tarczy a teraz chcą nam zapierdzielic jakiś procent z wypłaty twierdzą że nie zarabiamy tylko ctl północ i to im nie wezmą kasy a reszta ctla to mięso armatnie i cza im zapierdzielic kasę wszystkie ceny szybują w sklepie a oni będą zabierać pieniądze . Żaden z dyrektorów nie wyjdzie i nie powie o co chodzi to wstyd że pracodawca nie dba o pracownika .

Tak2Nie4

Witam, Firma jak każda inna, raz lepiej raz gorzej. Opinii będzie tyle ilu było/jest pracowników i tak samo będą zróżnicowane. Ludzie są jacy są, z jednym dogadasz się bez problemu, z innym nie dogadasz się wcale, chociaż atmosfera jest dobra, gdybym chciał porównać ją z również dużą, ale państwową firmą PKP. Maszyniści zatrudniani są do pracy z dnia na dzień - tak odbywa się planowanie składów do uruchomienia. Nikt nie zmusił ich do pracy w tej firmie, więc jeśli nie podoba im się ten system pracy, to można szukać jej u innych przewoźników. W PKP Cargo grafik na cały miesiąc, bez kilometrów, 12h na ławie i do domu, bez hoteli i innych przygód. Co do "podlizywania" się maszynistów, bo zauważyłem taki temat poniżej. Jeśli ktoś jest uprzejmy, można z nim normlanie i spokojnie porozmawiać, dogadać pewne kwestie, to zawsze będzie miał lepiej od gbura i prostaka, któremu ciągle nic nie pasuję i do pracy przychodzi za karę.. twierdząc, że wszystko mu się należy. Dyspozytura... sytuacja jak z maszynistami. Są tacy z którymi popracujesz bez problemu, dowiesz się co trzeba i dogadasz co trzeba, a są tacy, którzy przychodzą do pracy, bo muszą i zrobią tyle ile powinni.. nic więcej. Są też Ci, którzy są mili, dla tych maszynistów, którzy to odwzajemniają i tak koło się zamyka. O zarobkach się nie wypowiadam. Jednym będą odpowiadały, innym nie. Jako pracodawce, mogę polecić, jednak do ideału (który nie istnieje) jest trochę daleko. Jednak jak mówi przysłowie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma."

Michał

Witam, czy ktos robił kurs na licencje maszynisty w CTL, czy trudno jest zdac?

Tak3Nie
Ozjasz
@Michał

A szkolenia jakieś na licencję są?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 442 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CTL Logistics S. A.?

TakNie1
Kilof38

W wiekszosci pracuja tu emeryci bo kazdy młodszy myslacy ucieka do Lotosu. Tam nie ma tułaczki jak w Ctl ze wychodzisz do pracy jak dyspozytor sobie zazyczy. Ctl=calodobowa tułaczka ludzi. Placa za przejechane kilometry a jaki mam wplyw na dyzurnych jak wiecznie sie stoi? U innych na godziny od 7"do 19" i na odwrot. Niedlugo padną bo roboty coraz mniej.

Tak7Nie1
Sowa

Praca i placa na poziomie, mankamentem jest zmiana organizacji zamawiania hoteli oraz dojazdu samochodem do miejsc podmian

Tomasz
@Sowa

Skoro uważasz, że wypłata jest na dobrym poziomie, chętnie dowiem się, czy w jej skład wchodzą benefity lub premie. Możesz odpowiedzieć?

Tak2Nie
Iga

Tak dobrze się pracuję, że nie macie o czym pisać?

Tak10Nie
Jadzia
@Iga

Najgorzej nie jest. Większość malkontentów co odeszła bo twierdzili że w CTL jest źle, przekonało się na własnej skórze że gdzie indziej jest jeszcze gorzej. Teraz wracają na kolanach.

Tak2Nie1
@Jadzia

Jadzia właśnie jest pociotem co bez pojęcia o kolei mamusia prace załatwiła , mamusia na emeryturze a Jadziunia dalej w dupska wchodzisz. ....

Tak8Nie
@Były pracownik

to nic nowego że ktoś komuś załatwił prace w CTL, kadra managerska bez wykształcenia oraz wiedzy o koleji to nic nowego w CTL

Tak10Nie
Jan
@pracownik

Jak już chcesz wypowiadać się na forum, jakiekolwiek ono nie jest, zadbaj o swoje wykształcenie. Język polski - szkoła podstawowa się kłania. @ Były pracownik - nie udało się wrócić ? Ale chyba ochota jest, skoro zaglądasz na forum byłego pracodawcy.

Tak3Nie3
maszynista
@Jan

W zeszłym roku jeszcze coś się działo. Teraz to już czekanie na koniec. `firma idzie na sprzedaż, zarząd ustawia się żeby mieć jak najwięcej dla siebie, narobili dyrektorów żeby ratować się przed odejsciami, ale o maszynistach nawet nie pisną

Tak5Nie
Tomasz
@maszynista

W lutym padła od Ciebie informacja o tym, że firma CTL Logistics idzie rzekomo na sprzedaż. Mógłbyś napisać, jak dalej potoczyły się losy tego przedsiębiorstwa? Firma normalnie funkcjonuje, czy rzeczywiście podjęto decyzję o sprzedaży tej działalności?

ochotnik

czy warto aplikować do CTL Belrin, jakie sa warunki, firma zwalnia członków zarządu, jak wyglada rekrutacja?

Nowy
@ochotnik

Czlonek zarzadu w CTl Berlinzarabia ok 5-6 tys €

@Nowy

W CTL nadal zatrudnia, posypały sie stanowiska na górze, niekompetentni kolesie zostali wyrzuceni...jeden z członków zarządu osiągnął wszystkie "targety" przespał sie z cała firmą

Tak6Nie
ciekawy

Witam orientuje się ktoś jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku manewrowy i ogólnie jak wygląda praca na tym stanowisku?

Tak21Nie

Zostaw merytoryczną opinię o CTL Logistics S. A. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CTL Logistics S. A.
3/5 Na podstawie 27 ocen.