FHU SKOTAQUA

Psary

Opinie o FHU SKOTAQUA

Bbbbbb

Potwierdzam nie polecam nie placa jak nalezy nie daja zadnych umów potracaja z wyplaty nie wiadomo za co godziny im sie nie zgadzaja jakis drucik nawet nie probojcie tam isc to oszusci

Pracujący
@Bbbbbb 26.10.2016 21:29

Bbbbbb Pracowałeś jako kto? Bzdury wypisujesz. Pracuje 5 lat w tej Firmie i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby nie zapłacili w terminie i jak należy. Zawsze jakaś premia też się znajdzie. Osobiście nie znam osoby która nie dostała umowy.

Bbbbbb
@Pracujący 07.12.2017 12:04

PRACUJĄCY to chyba właściciel. " w terminie i premie ":))))

Prz .operator

koko
@Prz .operator 06.09.2017 14:42
Co to za opinie??? pracowałem tam ponad rok i było ok . własciciel wiadomo że dba o swoje . ogólnie polecam ....

pracowales jako kto

Właściciel Cham bez kultury

Operator

Skoro nie płacą to nawet nie ma co sobie głowy zawracać . Dziękuje tym co dodali opinie . Pozdrawiam

Byly

Potwierdzam. Brak słów.

xlr

Nie polecam tej firmy :( "Właściciel" pępek świata nie widzi nic poza końcem własnego nosa, nie szanuje ludzi przeciągając wypłaty chętny do potrąceń za (coś się znajdzie).

Zostaw opinię o FHU SKOTAQUA - Psary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU SKOTAQUA