Heraeus Electro Nite Polska

Sosnowiec

Opinie o Heraeus Electro Nite Polska

Lidia

@Bankiet, warunki o jakich wspominasz są dla wszystkich osób zatrudniających się na stanowiskach na jakie prowadzona jest rekrutacja? Większość z was poleca firmę ,a czy łatwo jest się dostać? Na rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzane są testy znajomości branży?

gal

praca super !ludzie super !

Pracownica
@Bankiet 18.02.2017 23:08
Jeszcze po imprezie cię trzyma?

A ja polecam mimo wszystko. Pieniądze może niezbyt duże ale ludzie przynajmniej niektórzy w porządku. Pozdrawiam lidera PZ Bartosza w porządku przełożony.

Bankiet
@Pracownica 24.02.2017 18:24

Nie mówię, że jest źle, ale SUPER, to już przesada ;)

kandydat

Może ktoś napisać szczerze zalety tej pracy i wady ? interesuje mnie czy jest czas pracy 8h? Co na początek firma oferuje (jaką umowe, stawkę )? Jaka jest atmosfera pracy ?

Bankiet
@kandydat 12.01.2017 18:28

Czas pracy 8h, trzy zmiany. Na początku najniższa krajowa, potem może podwyżka:p jak się sprawdzisz, to jeszcze na okresie próbnym możesz dorobić w sobotę ( dwie zmiany). Wczasy pod gruszą, dodatki na święta, trzynastka.

kola

a oni w ogóle mają swoją wersję polską strony internetowej?

ziutek

psss
@ziutek 07.03.2016 22:30

Dla kobiet czy mezczyzn? Bo w necie zadnych ofert nie ma...

psss

Wiecie moze czy są jakieś przyjęcia do heraeus?

Ziutek

w jakim dziale te premie do podstawy?chyba ze ta premia to dodatek za nocki;)

Franek

Zaczynasz od najniższej krajowej czy masz doświadczenie czy nie, chyba że masz plecy. Awans możesz dostać jak jesteś dobrym lizusem i konfidentem. Jak nie to zapomnij.

Monia
@Franek 10.02.2016 15:14

tylko konfidenci- tak funkcjonuje heraeus w polsce

królowakarolina

ogólnie jest słabo. Praca dla zdesperowanych, przez pośrednika za najniższą krajową. Co prawda nie jest bardzo ciężko i jak się już nabierze wprawy to większość norm jest do wykonania, ale brak w tej firmie możliwości rozwoju i awansu. Schemat monter - (operator jak pójdziesz na maszynę)- lider - mistrz i tyle.

?

jak jest dużo zamówień to idzie większość stanowisk,głowice,pezety,tak jak teraz w wakacje,warsztat idzie prawie wszystkie so,za so jest podwójna dniówka

Cadron
@ 09.09.2013 15:10

szczepan robi Na Piggy Backu, soboty 200% ale na dzien dzisiejszy jest tak mało roboty, że nie pójdzie przez długi okres czasu

szczepan

Nadgodzin nie ma,przeważnie idą soboty na rano i od 14tej ale nie na wszystkich stanowiskach

kolo

zgadzam się z tobą najgorsza zmiana jak jest i te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y...

buczek

nocna zmiana.....zaczyna sie od niedzieli g 22? czy od poniedziałku 22 ?

Pracuje tam 2,5 roku w sumie jest spoko tylko trzeba chciec robic bo inaczej to fakt pisze jeden z drogim [usunięte przez admina]ze do bani jak sie jest przez posrednictwo to sie zgodze bezsensu ale juz po przejsciu na umowe z zakladem jest elegancko

stary

za takie pieniadze w takiej pracy nie warto rano sie budzic i tam jechac. Byłem w wielu zakładach na całym śląsku, ale ten jest naprawde mega słaby. Jedynie dla osob zdesperowanych

aga

A powiedzcie - ile u was zarabiają ludzie z działu jakości, czy się opłaca przejść? Bo u nas akurat w Automotivie na Zagórzu nie przedłużają umów o pracę i takie kobiety jak ja, co wróciły z macierzyńskiego, pomimo 6 lat pracy i super opinii, idą na bezrobotne. A chciałabym się przyjąć do Was...Jakie są u Was zarobki na godzinę? Bo u nas 15.15 na godzinę. Pozdrawiam.

fajnie jest

wujek samo zło

zwolinić wszystkich liderów i praca stanie sie lepsza

widze opis zmiany a heheh dla mnie dziewczyny ok ale lider do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

nowy

Krótko . Do bani robota pracowałem tam kiedyś nie dość że za minimalną stawkę to na łyżeczkach składanie montaż do głowic. przerwa w pracy na którą się nie szło żeby chociaż normę wyrobić była 1 dna . LIPA ODRADZAM

Cadron
@nowy 21.01.2010 11:46

Na dzien dzisiejszy, zarobki dno, praca przez pośrednika, bez mozliwosci przejscai pod zakład, nie ma nadgodzin, soboty nie idą, zakład który przyjmuje ludzi kiedy roboty w ogole nie ma, zarobki 1750 brutto, umowy podpisujesz co miesiac, ludzie spoko jesli chodzi o wszystkie zmiany, robisz norme to CIe nie zwolnia, nie robisz to do widzenia, ludzie tam wyrabiaja normalnie norme i mają jeszcze dużo czasu dla siebie, takze jak widze komentarze, że nie da sięwyrobić to mnie to śmieszy. OGÓLNIE NIE POLECAM

Zostaw opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heraeus Electro Nite Polska