Intraco Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Intraco Sp. z o.o.

Edi

wytrzymałem aż pół roku w tej dziwnej firmie. zarobki kiepskie. szef - maminsynek- nie ufa nikomu, kiedyś ufał jedynie pociotkom, ale ponoć i to się zmieniło. targety ustalone z kosmosu więc szansa na premię jest znikoma, najlepsza była koordynatorka działu handlowego - zero pojęcia o handlu i technikach sprzedaży, ale wiadomo - rodzina, więc lansowała się kosztem pracowników. nie polecam tej firmy

bbbbb
@Edi 22.11.2016 12:33

Edi nie wiem kiedy pracowałeś w Intraco ale tu nie ma żadnej koordynatorki wiec wygląda na to że masz zdecydowanie nie aktualne informacje

lkm

asia, pracownicy są na tyle zapracowani że raczej ci nie udzielą informacji. Sugeruję bezpośrednio do nich się zgłosić to może coś więcej ci powiedzą. Dajcie mi tylko znać czy gdzieś ostatnio rekrutacje były robione bo szczerze przeglądałem portale i cisza.

Ktoś

Możecie coś więcej napisać na czym polega praca i jakie tam byly zarobki - pozdrawiam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Intraco Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intraco Sp. z o.o.