Intraco S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Intraco S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intraco S.A.

ąę

tak, dokładnie, jest to firma trudniąca się właśnie transportem i warto u nich pracować, co prawda trzeba mieć doświadczenie no i wymagane kategorie pojazdowe, jednak zapewniają również szkolenia i wypłąty na czas

anonim

cóż, ja też tam pracuję. Kierownicy są, zastępcy ani jednego. Wogole nie ma takich stanowisk. Wynagrodzenia nie są z niczyich podatkow - to nie budżetówka. ( usunięte przez administratora ) 13-tek brak. Są i owszem nagrody z zysku - w kwotach dalece odbiegającyc w doł od 13-tek. Nagrody we wskazanych kwotach te pomyłka, może w jakiejś innej frmie o tej samej nazwie? Albo w dalekiej przeszlości? Na pewno nie teraz.

były pracownik

pracownik - 2011-08-31 03:49:11 Ja tez polecam Intraco super praca a wlasciwie jej brak z bardzo duze pieniadze sami ( usunięte przez administratora )poprostu raj na ziemi. zapomniałeś dodać że to wszystko za podatników pieniądze, dostac się tam do pracy jest niemożliwe pracują tam ( usunięte przez administratora ) ja zwolniłem się z tej firmy z przyczyn osobistych .tu sie nie pracuje tylko przychodzi do pracy średnie zarobki to ( usunięte przez administratora )netto do tego premie 13pensja itd.nagrody dla kierownictwa to ( usunięte przez administratora )netto .tak jest w państwowej firmie.

pracownik

Ja tez polecam Intraco super praca a wlasciwie jej brak z bardzo duze pieniadze sami kierownicy i ich zastempcy poprostu raj na ziemi.

Zostaw opinię o Intraco S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intraco S.A.