Opinie o Anna Wyżychowska Proton w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Wyżychowska Proton. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Anna Wyżychowska Proton o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Wyżychowska Proton w Sosnowiec

Katarzyna Nowy wpis

Z internetu wiem, że potrzebna jest teraz asystentka administracyjna biura. w ogłoszeniu wpisano premie wynikowe oraz te świąteczne, które maja się dodatkowo składać na całość wynagrodzenia. ile więc ono średnio wynosi? Jest motywujące? Rozważam swoją aplikację

PRACODAWCA Nowy wpis

Proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji. Firma nie posiada żadnych zaległości, a tym bardziej zajęć czy postępowań komorniczych. Naszą sytuację finansową w łatwy sposób można zweryfikować w Krajowym Rejestrze Długów. Zapraszam do zapoznania się z ogólnodostępnymi raportami o naszej firmie.

Małgorzata Nowy wpis

Operator wózka widłowego rok temu miał proponowane 4 100–5 200 zł brutto na umowę o pracę. Ile w tym roku? Dali jakieś wyrównanie inflacyjne? Tak tu pisaliście, że się wózkowi zmieniają. Ale nowych ogłoszeń nie widać. Czyli co, wózki stoją i nikt nie robi? :D

Dariusz

Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą ostatnio? Brak opinii trochę dziwi, więc wolę dopytać czy coś wiecie na jej temat :)

@Dariusz

Ja mam doczynienia i nie wiem skąd taka opinia. Ktoś tu chyba ma problem z tym, że go zwolniono za obijanie się i nie wykonywaną należycie pracę. Dla mnie jest to praca, do której chce się przychodzić, są fajni ludzie, właściciele sympatyczni i stawiajacy pracownika na pierwszym miejscu. Brak słów dla ludzi, którzy oczerniają bez powodu pracodawce, za to tylko ze zostali zwolnieni.

@Karol

Pani Aniu niech już Pani tak tej firmy nie chwali wózkowi u was zmieniają się jak rękawiczki jak i pozostała część załogi nie potraficie przez rok stworzyć załogi

@Karol

Polecam każdemu niech każdy przyjdzie zobaczy ile wytrzyma przy tym mobbingu itp Jeszcze brakuje żeby Karol się zwolnił i możecie pakować walizki

Teresa
@Kamil

Ale to on jakoś super pracę wykonuje w firmie i ją solidnie trzyma, że go tak wymieniasz? To ile średnio ludziom dajesz podczas testowania się tutaj?

@Teresa

Karol jest osobą która jedyna na tym zakładzie zna się na robocie nie chodzi mi tu o tego który się wypowiada bo to jest osobą z biura która pewnie dostała przykaz aby się pozytywnie wypowiedzieć. Dla osoby która przyjdzie do pracy daje max miesiąc chociaż były już takie osoby co przepracowały 4 godz wymyślili sobie lekarza z dzieckiem i już nigdy nie zawitali. Rotacja pracowników jest nie do ogarnięcia polecam każdemu aby przekonał się na swojej skórze

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Anna Wyżychowska Proton po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator CNC. Jaki był jej rezultat?

Praca wygląda tak robisz jak (usunięte przez administratora) i o nic nie pytaj a jak pytasz to albo mają na twoje miejsce 7 osób pod bramą albo zamykasz (usunięte przez administratora)i robisz dalej. Rotacja pracowników jest na poziomie kilku miesięcznie osób do pracy szukają już od ponad roku i nie potrafią skompletować załogi to o czymś świadczy. Ogólnie może dadzą umowę o pracę ale raczej (usunięte przez administratora) bez żadnych benefitow typu 50 lub 100. Socjalu (usunięte przez administratora)nawet na święta za (usunięte przez administratora)zwalniają ogólnie firmą powinny zainteresować się odpowiednie służby. Właściciel nie jaki (usunięte przez administratora)na rozmowie o pracę prawie(usunięte przez administratora) że jak nie pasuje 8 osób stoi pod bramą na twoje miejsce do tego ma (usunięte przez administratora) więc go stać żebyś się spakował i poszedł do domu ogólnie traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) dlatego firma(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu

Maria

Czyli sporo pozostawia do życzenia? A o jakim Ty w ogóle mówisz stanowisku czy dziale, może są fajniejsze, co?

Hhhhh
@Maria

Nie ma działu robisz wszystko nie będziesz miał jednych obowiązków

@Maria

Pan pracował jako wózkowy i chyba sam nie wie o czym pisze. Każde stanowisko jest fajne jeśli chce się pracować i lubi się to co sie robi. Pan ewidentnie przychodził do pracy tylko po to, żeby posciemniac i narobić szkód. A teraz zdziwiony, ze został zwolniony.

@Hhhhh

Dlaczego nie podpiszesz się pod tym co wypisujesz, tylko każdy komentarz po innym nickiem? To świadczy tylko o tobie i twojej wiarygodności. Nie dziwią mnie takie komentarze, skoro oczekujesz jednego obowiązku w pracy ????

Hhhh
@Karol

Pochwal się się jaką macie załogę alkoholicy bumelanci nikogo normalnego młodego same elementy które nigdzie indziej pracy nie znajdą

Magdalena

Pracuję w tej firmie i nie mogę uwierzyć, że ludzie za zwolnienie z własnej winy, są w stanie napisać takie brednie. Umowa zlecenie dla każdego nowego pracownika na pierwszy miesiąc, później umowa o pracę. Jeżeli ktoś niszczy wielokrotnie mienie pracodawcy, ściemnia, że pracuje i jeszcze się tym chwali do innych pracowników, to nic dziwnego, że nie dostał żadnych benefitów. Każdy pracownik, który pracuje bez absencji oraz z zaangażowaniem dostaje co miesiąc nagrodę oraz dodatek na święta. "Socjalu zero nawet na święta" - Skąd możesz o tym wiedzieć, skoro byłeś na samozatrudnieniu oraz zacząłeś pracę dopiero w tym roku? Polecam wszystkim najpierw doinformować się ze sprawdzonych źródeł a nie od sfrustrowanych osób, które zwolnione zostały za wyrządzone straty firmie.” A tak na marginesie - Damian - za zniesławienie w Internecie można mieć spore problemy.

Damian
@Magdalena

Magda nie wiem o co ci chodzi ale widzę że dostałaś przykaz chwalenia stanu firmy więc skoro jest tak zajebiście dlaczego szukacie ludzi od ponad roku benefitow nie dostaje nikt chyba że ty za noszenie spódniczek żeby były jakieś straty formie muszą być dowody...

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Wyżychowska Proton - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Anna Wyżychowska Proton?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Wyżychowska Proton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Wyżychowska Proton?

Anna Wyżychowska Proton
  • Kolonia Cieśle 10b