Opinie o P.H. EWMAR-NESS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H. EWMAR-NESS, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w P.H. EWMAR-NESS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. EWMAR-NESS w Sosnowiec

Ile jest zmian w P.H. EWMAR-NESS?

Aaa Nowy wpis
@Pytanie

Samochody dlz dyrekcji a dlz pracownia 0...wiec oczywiście jest na plus...

Zofia Nowy wpis
@Aaa

Cześć, pytanie dotyczyło zmian w Ewmar-Nessie czyli grafiku pracy :) A Ty chyba odnosisz się do czegoś innego... Czy coś źle zrozumiałam? Mnie właśnie również ciekawi kwestia grafiku. Ile obowiązuje zmian, jakie są dokładne godziny pracy w firmie?

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.H. EWMAR-NESS?

Były Nowy wpis
@Pytanie

Firma, a szczególnie kierownictwo to jedna wielka kpina. Nieważne ile pracujesz, ważne z kim trzymasz. Panuje tu zamordyzm, prawie jak w obecnym rządzie ????

Wesołek

Nie spać, komentować :)

Adam

Pisałeś jakiś czas temu. Czy od tamtej pory ktoś jeszcze odszedł z firmy? Jak obecnie wygląda atmosfera i relacje z przełożonymi? Zachęcam pracowników do większej aktywności w tym wątku, gdyż tylko dzięki Waszym wpisom osoby zainteresowane pracą będą mogły dowiedzieć się czegoś więcej o pracodawcy.

Życzliwy
@Adam

(usunięte przez administratora) szkoda czasu

Wesołek

Tylko kapitan pozostaje na tonącym statku

Maciej
@Wesołek

Czy w miejsce zwolnionych osób zatrudniani są nowi pracownicy? Ciekawi mnie kto w takim razie zobowiązany jest nauczyć nowych pracowników poprawnego wykonywania obowiązków. Jesteś w stanie coś na ten temat napisać?

PAPA DANCE

Kasują i kasują wpisy...

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma P.H. EWMAR-NESS w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowa / Księgowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zainteresowany

Dostałem, zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy. Ale czytam, że w tej firmie ludzie maja dziwne ego. Ne rozwijają się i nie zarabiają. .. napiszcie czy warto czy szkoda czasu? Ile dają podstawy. (usunięte przez administratora) Zainteresowany

@Zainteresowany

Pracuję w innej firmie , ale współpracuję z EWMAREM. Znam kilku pracowników i żaden nie narzeka ani na zarobki ani na atmosferę. Z tego co wiem to mało kto odchodzi z tej firmy, a to chyba o czymś świadczy. Natomiast jest tu trochę wpisów, które według mnie pochodzą od różnych frustratów. Ja uważam, że jeśli ktoś chce i potrafi pracować, to powinien być zadowolony. A Zainteresowany chyba jest zainteresowany wyłącznie swoim ego, przecież jeśli mało zarabia (i nie może zarabiać więcej) to może zmienić pracę. Chyba, że się boi , że w innej firmie też sie nie sprawdzi, a to jest zapewne bardzo możliwe. Swoją drogą: przeglądając wpisy o innych firmach, to i tak wpisy o Ewmarze nie są najgorsze.

@Zainteresowany

Moim zdaniem powinieneś spróbować. Jeśli tylko jesteś ambitny, pracowity i chcesz pracować, to na pewno znajdziesz tu swoje miejsce!! A o poziomie wynagrodzenia - lepiej porozmawiać osobiście z szefostwem w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

nickfic

Zgadzam sie z Obesrawatorem

Zenek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto starać się o pracę?

Miła atmosfera, wspaniali ludzie, praca łatwa i przyjemna, ale coś za coś - premie za ciężką pracę niskie...

@pracownik

Potwierdzam

Henryk

Mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje. Chce aplikować !

@Henryk

Moim zdaniem powinieneś spróbować. Jeśli tylko jesteś ambitny, pracowity i chcesz pracować, to na pewno znajdziesz tu swoje miejsce!! Jeśli masz jakieś pytania - to śmiało możesz je tutaj zadać, postaram się odpowiedzieć na każde

@Henryk

I jak tam , Henryk : próbowałeś? odziel się opinią.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Józek

Tak

Franciszek
@Gregor

Firma prowadzi stałą rekrutację- cały czas się rozwija i potrzebuje nowych pracowników do nowych projektów - głównie w dwóch działach - dziale łożyskowym i dziale wyrobów elektrotechnicznych. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra - ale oczywiście musisz się wykazywać pracą i osiągać założone wyniki. Generalnie - rotacja wsród załogi jest minimalna, jeśli ktoś zostanie przyjęty i sie sprawdzi, to rzadko się zdaża, ażeby odszedł. A wynagrodzenie - w dużej mierze zależy od wyników.

@Gregor

Pracuję w innej firmie , ale współpracuję z EWMAREM. Znam kilku pracowników i żaden nie narzeka ani na zarobki ani na atmosferę. Z tego co wiem to mało kto odchodzi z tej firmy, a to chyba o czymś świadczy. Natomiast jest tu trochę wpisów, które według mnie pochodzą od różnych frustratów. Ja uważam, że jeśli ktoś chce i potrafi pracować, to powinien być zadowolony. A Obserwator chyba jest zainteresowany wyłącznie swoim ego, przecież jeśli mało zarabia (i nie może zarabiać więcej) to zawsze może zmienić pracę. Chyba, że się boi , że w innej firmie też sie nie sprawdzi, a to jest zapewne bardzo możliwe. Swoją drogą: przeglądając wpisy o innych firmach, to i tak wpisy o Ewmarze nie są najgorsze.

@Gregor

Firma prowadzi stałą rekrutację, Na stronie www.ewmar.com.pl w zakładce "praca" znajdziesz informacje o aktualnie poszukiwanych pracownikach, ale nawet jesli obawiasz się, że nie spałniasz wszystkich warunkó, to i tak możesz złożyc aplikację. Chętnie powitamy Cię w naszym gronie

@Gregor

Hej Gregor, napisz coś czy pr\opbowałeś i jak Ci poszło.

Gośka

@Irena: Napisłam że "pracuje u nas dużo dziewczyn, mimo, że firma zajmuje się współpracą z przemysłem". Chaciałabym trochę rozwinąć tą myśl:. Asortyment który firma sprzedaje jest mało "dziewczęcy". Kiedy ja zaczynałam tu pracę i spotykałam się z koleżankami, na wiadomość, że sprzedaję odbiorcom przemysłowym towary takie jak łożyska, druty nawojowe itp. pytały: "Cooooo? A co to jest łożyska, albo jakieś druty? Nie mogłaś sobie znaleźć pracy przy sprzedaży kosmetyków albo AGD?". Ale jak napisałam - ja nie żałuję. A współpraca z klientami przemyslowymi jest SUPER! Nawiązujesz przy tym nowe znajomości, dużo rozmawiasz, korespondujesz. A jak jeszcze zdobywasz nowego klienta, to tym lepiej: dostajesz premię a masz jeszcze dodatkowo nowych znajomych ;).

Gośka

@Irena: Benefity pozapłacowe są do omówienia w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Sprawa jest dość indywidualna, bo zależy od tego na jakie stanowisko ktoś aplikuje. Możliwość rozwoju i szkoleń : praktycznie nieograniczona - kursy językowe, szkolenia produktowe, szkolenia techniczne, szkolenia zewnętrzne dla poszczególnych działów. Można również wnioskować do przełożonego z propozycją uczestniczenia w kursie dostosowanym do własnych potrzeb (zbieżnych z potrzebami firmy) i po pozytywnym zaopiniowaniu przez przełożonego, następuje akceptacja zarządu. (Historia zna np. przypadek indywidualnego dofinansowania kursu prawa jazdy dla handlowca), Systemy motywacyjne istnieją w firmie, jednak nie jestem upoważniona aby je ujawniać. W każdym razie jeśli tylko chcesz pracować i osiągasz wyniki dzięki którym firma rośnie, to znajduje to swoje odbicie w zarobkach w postaci premii. Atmosfera: ten temat był już wielokrotnie przedstawiany przez różne osoby i jak się nie mylę, to chyba wszyscy byli zgodni co od tego, że atmosfera jest bardzo dobra. Najlepiej chyba o tym świadczy bardzo mała , by nie powiedzieć: minimalna rotacja kadrowa. @Irena jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania, to zapraszam. A najlepiej- po prostu zgłoś się do nas (pracuje u nas dużo dziewczyn, mimo, że firma zajmuje się współpracą z przemysłem). Osoby z innych części Polski również są mile widziane myślę, że może im być przedstawiona korzystna forma zatrudnienia zaróno w ramach istniejących oddziałów (Lublin, Kutno) jak i poza nimi.

Irena

@Gośka, dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, socjal? Możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma stosuje systemy motywacyjne? Jaka jest atmosfera w firmie?

@Irena

Benefity pozapłacowe są do omówienia w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Sprawa jest dość indywidualna, bo zależy od tego na jakie stanowisko ktoś aplikuje. Możliwość rozwoju i szkoleń : praktycznie nieograniczona - kursy językowe, szkolenia produktowe, szkolenia techniczne, szkolenia zewnętrzne dla poszczególnych działów. Można również wnioskować do przełożonego z propozycją uczestniczenia w kursie dostosowanym do własnych potrzeb (zbieżnych z potrzebami firmy) i po pozytywnym zaopiniowaniu przez przełożonego, następuje akceptacja zarządu. (Historia zna np. przypadek indywidualnego dofinansowania kursu prawa jazdy dla handlowca), Systemy motywacyjne istnieją w firmie, jednak nie jestem upoważniona aby je ujawniać. W każdym razie jeśli tylko chcesz pracować i osiągasz wyniki dzięki którym firma rośnie, to znajduje to swoje odbicie w zarobkach w postaci premii. Atmosfera: ten temat był już wielokrotnie przedstawiany przez różne osoby i jak się nie mylę, to cyba wszyscy byli zgodni co od tego, że atmosfera jest bardzo dobra. Najlepiej chyba o tym świadczy bardzo mała , by nie powiedzieć: minimalna rotacja kadrowa. @Irena jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania, to zapraszam. A najlepiej- po prostu zgłoś się do nas (pracuje u nas dużo dziewczyn, mimo, że firma zajmuje się współpracą z przemysłem). Osoby z innych części Polski również są mile widziane myślę, że może im być przedstawiona korzystna forma zatrudnienia.

Irena

@Gośka, możesz napisać jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Czy obowiązuje okres próbny podczas którego weryfikowane są umiejętności dotyczące danego stanowiska pracy?

@Irena

Zwykle są przeprowadzane dwie rozmowy rekrutacyjne. Kandydat ma szansę przedstawić się - wskazać swoje dotychczasowe doświadczenia, mocne strony itp. Pada oczywiście pytanie o oczekiwania wobec pracodawcy. Odpowiedź najczęsciej nastepuje szybko - w ciągu 1-2 tygodni od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej. Firma na ogół stosuje okres próbny - jego długość jest uzależniona od stanowiska o jakie kandydat się ubiega.

Gośka

To chyba temat dla administratora. Co to za prywatne wycieczki pod adresem określonej osoby. To jest zgodne z regulaminem?

Gośka

Pracuje w tej firmie już ładnych kilka lat i nie narzekam. Płaca dobra i zawsze na czas. Narzędzia pracy - jeśli są ci potrzebne, to dostaniesz wszystko co trzeba: komórka auto laptop. Atmosfera tez w porządku. Ale to firma dla ambitnych, wiec jeśli chcesz tylko przetrwać, to raczej poszukaj czegoś innego.

Gośka

Pracuje w tej firmie już pare ładnych lat i nie narzekam. Płacą dobrze i na czas. Atmosfera - jak dla mnie Ok, ale jestem mało konfliktowa i wszędzie dobrze się czuję. Dostać się nie tak łatwo - musisz się wpasować w wymagania. Krótko mówiąc: ja sobie chwale prace.

Był ktoś na rozmowie w P.H. EWMAR-NESS? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Tytus

W tej firmie

Irena

@papa dence, czy dopuszczasz możliwość powrotu do firmy P.H. EWMAR-NESS? Co masz na myśli, pisząc że "firma trochę staje z tyłu konkurencji"? Czy masz jakieś pomysły na to, jak usprawnić działanie firmy? @Pracuś używanie takich wyrażeń jest niedopuszczalne na forum. Panują tu jasno określone zasady, których należy przestrzegać (https://www.gowork.pl/regulamin). Twój komentarz może zostać usunięty przez administratora forum.

papa dence

Potwierdzam atmosfera świetna. Firma trochę staje z tyłu konkurencji. Ale tak jest wszędzie na rynku. Brakuje szkoleń... i wielu innych narzędzi pracy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. EWMAR-NESS - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H. EWMAR-NESS
2.5/5 Na podstawie 283 ocen.
P.H. EWMAR-NESS