Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

Opinie o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

utu

Hydraulika siłowa, pneumatyka, węże to przede wszystkim doświadczenie

FigoFago
@utu 01.05.2016 22:14

Ale chyba nie w tej firmie. Bazują na osobach które pozyskują z firm branżowych. Wtedy "góra" udaję zainteresowanie nowymi możliwościami poszerzenia asortymentu by dotrzeć do nowych odbiorców ale tylko na chwilę. Pracownik poci się by przekazać jakąś wiedze z którą wchodzi do firmy ale to idzie na marne. Ogólny chaos jeśli chodzi o pomysły i ścieżkę rozwoju firmy. Firma ma potencjał ale szybko się wypalają dobre zmiany nie czekając na efekty tych zmian. W tej branży to nie bazar by sprzedawać wszystko! Chodzi o doradztwo techniczne i utrzymanie klienta. Kłamstwem i oszustwem sprzedaż będzie jednorazowa a smród zostanie do końca. Atmosfera bardzo dobra, chociaż w pewnych sytuacjach zostaje zachwiane szczeble hierarchii w firmie co daje dziwne wrażenie sztucznego "kumplostwa". Zarobki w jakieś ogólnej normie na rynku. Życzę firmie by trochę się uspokoiło w wyznaczaniu celów i ścieżki firmy a będzie ok. Pozdrawiam

Edward
@FigoFago 07.11.2018 10:54

Rozumiem. że czujesz się niedoceniony, ale czy myślałeś, żeby spokojnie porozmawiać z przełożonym i spróbować wdrożyć swoje pomysły? Jeśli okażą się dobre, na pewno zostaną zauważone, a Twoje zaangażowanie docenione. Czy mógłbyś napisać, jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z nowymi pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Znalazłem sześć aktualnych ofert pracy w firmie Manuli Fluiconnecto na stanowiska: stażysta do spraw rekrutacji, pracownik magazynu, spawacz, pracownik produkcyjny, pracownik narzędziowni do przyuczenia, młodszy inżynier jakości. Będziecie aplikować?

FigoFago
@Edward 11.11.2018 10:05

Mówimy chyba o 2 różnych firmach. Ja piszę o Fluidconnecto a Ty o Manuli Hydraulic.

Zuzanna

@Alkoholik od wielu lat ;), jesteś zadowolony a pracy. Atmosfera i relacje ze współpracownikami też Ci odpowiadają. W jakim dziale pracujesz? Napisz coś o warunkach pracy i kwalifikacjach jakie musisz mieć na swoim stanowisku. Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na bonusy takie jak premie, pakiet socjalny lub szkolenia? Czekam na Twoją opinię

Alkoholik od wielu lat ;)

Dno, to są ludzie którzy pracowali a nie potrafią przyznać że byli do bani... tylko zamieszczają takie opinie. Jak wszędzie zresztą. Ślizgacze jedni... Praca super, w fajnej atmosferze, jak uda się trafić do dobrego działu, to niczego nie można zarzucić pracodawcy.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

hydraulik

dno

Grab
@hydraulik 02.11.2017 18:56

Nooo

Zainteresowany

Ile zarabia Specjalista ds. Techniczno-handlowych ??

Piotrek

Spoko firma! zajebiste warunki zatrudnienia. Pracowałem w inne firmie hydraulicznej i teraz jest 100 razy lepiej! Polecam wszystkim, zwłaszcza kolegom z poprzedniej firmy:)

M
@Piotrek 15.07.2015 10:24

Mam pytanie, możesz mi powiedzieć jakie są zarobki? i czy przyjęli by kogoś z rocznym doświadczeniem, czy raczej nastawieni są na osoby z kilkuletnim stażem?

Zostaw opinię o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. - Mysłowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.