Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

Mysłowice

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

Opinie o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

Zuzanna

@Alkoholik od wielu lat ;), jesteś zadowolony a pracy. Atmosfera i relacje ze współpracownikami też Ci odpowiadają. W jakim dziale pracujesz? Napisz coś o warunkach pracy i kwalifikacjach jakie musisz mieć na swoim stanowisku. Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na bonusy takie jak premie, pakiet socjalny lub szkolenia? Czekam na Twoją opinię

Alkoholik od wielu lat ;)

Dno, to są ludzie którzy pracowali a nie potrafią przyznać że byli do bani... tylko zamieszczają takie opinie. Jak wszędzie zresztą. Ślizgacze jedni... Praca super, w fajnej atmosferze, jak uda się trafić do dobrego działu, to niczego nie można zarzucić pracodawcy.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

hydraulik

dno

Grab
@hydraulik 02.11.2017 18:56

Nooo

Zainteresowany

Ile zarabia Specjalista ds. Techniczno-handlowych ??

utu

Hydraulika siłowa, pneumatyka, węże to przede wszystkim doświadczenie

Piotrek

Spoko firma! zajebiste warunki zatrudnienia. Pracowałem w inne firmie hydraulicznej i teraz jest 100 razy lepiej! Polecam wszystkim, zwłaszcza kolegom z poprzedniej firmy:)

M
@Piotrek 15.07.2015 10:24

Mam pytanie, możesz mi powiedzieć jakie są zarobki? i czy przyjęli by kogoś z rocznym doświadczeniem, czy raczej nastawieni są na osoby z kilkuletnim stażem?

Zostaw opinię o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.