Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

hydraulik

dno

utu

Hydraulika siłowa, pneumatyka, węże to przede wszystkim doświadczenie

Piotrek

Spoko firma! zajebiste warunki zatrudnienia. Pracowałem w inne firmie hydraulicznej i teraz jest 100 razy lepiej! Polecam wszystkim, zwłaszcza kolegom z poprzedniej firmy:)

M
@Piotrek 15.07.2015 10:24

Mam pytanie, możesz mi powiedzieć jakie są zarobki? i czy przyjęli by kogoś z rocznym doświadczeniem, czy raczej nastawieni są na osoby z kilkuletnim stażem?

Zostaw opinię o Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.