RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.

Chorzów

Opinie o RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.

Iza

@Monika Ł. to bardzo dobra wiadomość dla osób, które poszukują pracy w tym obszarze. A na jakim stanowisku pracujesz? Co masz dokładniej na myśli poprzez wypłatę adekwatną do wyników? Czy RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J. oferuje premie sprzedażowe?

Monika Ł.
@Iza 03.11.2017 12:15

Asystent spedytora. Pensja uzależniona jest od wyników, im wyższe tym większa wypłata.

Monika Ł.

Szczerze polecam pracę w RS Logistics. Miła atmosfera, bardzo dobry kontakt z pracodawcami, wypłata adekwatna do wyników i zawsze na czas!

JA

Najlepszy pracodawca ! Zarobki rewelacja - adekwatne do wyników, atmosfera super, mili, pomocni ludzie, pracuję od wielu lat i jestem bardzo zadowolona.

Szukasz pracy?

Iza

Wiele osób pisze, że jest warunki są dobre ale nie zostały one do końca przedstawione. Możecie napisać o rodzaju umowy, świadczeniach czy godzinach pracy? To jednak ważne, żeby takie rzeczy wiedzieć przed zatrudnieniem

M.

Najlepszy pracodawca z jakim miałam do tej pory styczność. Miła atmosfera, ludzie chętni do pomocy, wypłata zawsze na czas, a nawet i przed :) bardzo szybko poczułam się częścią zespołu. POLECAM wszystkim!

K.

Miła atmosfera, wypłata zawsze na czas a nawet wcześniej, dobry kontakt z pracodawcami, jeśli masz wyniki to i szansę na podwyżkę. Polecam RS

ama

Fajna atmosfera, dobry kontakt z pracodawcami i wypłata zawsze na czas. Polecam pracę w RS

A

Pracodawca na najwyższym poziomie! Polecam, atmosfera oraz zarobki bardzo dobre.

Wynagrodzenie jest zawsze na czas (a nawet wcześniej), pracodawcy bezproblemowi, a jeśli są wyniki to i są podstawy do podwyżki. Polecam pracę w RS.

poldecki

Skoro ostatecznie wypłata pojawia sie w terminie i można dodatkowo liczyć na przestrzeganie umowy, to nie ma co narzekać. Wiecie jak to się przekłada na zarobki? Dzięki

CAVE
@poldecki 12.07.2016 23:13

powodzenia i kariery

zyx

Na dzień dobry najniższa krajowa. więc szału się nie spodziewaj. Później też nie będzie wcale lepiej. A jak poprosisz o podwyżkę to będziesz czekał długo i się nie doczekasz. A jak odejdziesz to jeszcze zabiorą Ci klientów. Więc odejdziesz z niczym. Odradzam jak miejsce pracy dla spedytora.

Zostaw opinię o RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS Logistics S. Rożeński, M. Sitarz Sp.J.