Frost Thermoking

Szczecin

Opinie o Frost Thermoking

Antyfrost

Nie polecam. Wzieli kase za uszczelnienie kompresora 480zl. Po dwukrotnej "naprawie" kompresor dalej cieknie. Za trzecim razem mówią, że kompresor nie nadaje się do dalszego użytku. Choć sprawdzili i przed naprawą mówili, ze jest okej. Twierdza ze to moja wina! gwarancji nie uwzglednili, pieniedzy nie chca zwrocic. Przewody klimatyzacji po zdjeciu kompresora zaslepili papierem toaletowym. Zwykli partacze, naciagacze, janusze biznesu. Nie polecam

Czekamy na nowe wpisy odnośnie Frost Thermoking , może ktoś z osób wie coś o nich.

Zostaw opinię o Frost Thermoking - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frost Thermoking